RADOM, PŁOCK, CIECHANÓW I SIEDLCE PRZEKŁADAJĄ INAUGURACJĘ

Wydział Rozgrywek i Ewidencji ROZPN w związku ze złym stanem boisk odwołał wszystkie mecze I kolejki rundy wiosennej planowanej na 23/24 marca 2013 roku w Tymex Lidze Okręgowej i klasie A. Zawody odwołanej kolejki odbędą się w terminie obligatoryjnym 10 kwietnia 2013 roku (środa) o godzinie 17.30.
Związek zobowiązuje kluby o uwzględnienie powyższej zmiany w terminarzu. W związku z powyższym zmiana przynależności klubowej zawodników w tych klasach rozgrywkowych w tzw. zimowym oknie transferowym może się odbyć najpóźniej do dnia 28 marca 2013 roku włącznie.

To jest komunikat oficjalny. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie dodamy tu podobne decyzje kolejnych mazowieckich okręgów!

Tak jak przewidywaliśmy - Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej przełożył pierwszą wiosenną kolejkę spotkań.

" ...Po konsultacjach z gospodarzami spotkań pierwszej kolejki Ligi Okręgowej Seniorów, Wydział Gier i Ewidencji podjął decyzję o przełożeniu I kolejki rundy wiosennej z:23-24 marca 2013 r., na dzień 3 kwietnia 2013 godz.: 16:00... "

Ciechanowsko-Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze, które miały się odbyć w terminie 23-24.03.2013 roku.

Okręg Siedlecki również odwołał mecze najbliższej kolejki. Nowy termin rozegrania tych spotkań to 8 maja 2013, godz. 17:30.

Więcej ...

Admin dnia marca 18 2013 19:37:38 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1494 Czytań · Drukuj

KOLEJNY TERMIN INAUGURACJI ODWOŁANY ?

Z rożnych zakątków Mazowsza dochodzą słuchy o kolejnych decyzjach odwołujących mecze ligowe zbliżającej się drugiej kolejki wiosennych spotkań.
Wiele klubów wystosowało już odpowiednie pisma do okręgowych związków celem odłożenia następnych pojedynków ligowych na inny termin.
Aura jest niesprzyjająca. Synoptycy nie przewidują nagłych zmian, a dodatkowo we wtorek (19 marca) spodziewane są kolejne opady śniegu oraz ujemne temperatury każdej nocy.
Małe są więc szanse, żeby boiska nadawały się do gry.
Nieoficjalnie wiadomo, że Płocki Okręgowy Związek Piłki nożnej planuje taki krok - póki co decyzja o rozegraniu meczu należy jeszcze do gospodarzy. Kilku z nich wyraziło już chęć odwołania meczu. Wstępnie proponowany przez POZPN termin to środa - 3 kwietnia o najpóźniejszej możliwej porze, czyli prawdopodobnie 17:00.
Czekamy na decyzje władz i klubów, które najwyraźniej pokryją się  z tym najsmutniejszym dla wszystkich scenariuszem. Meczów ligowych w najbliższy weekend po prostu nie będzie!
Prawdopodobieństwo przełożenia rozgrywek dotyczy również mazowieckich IV Ligi oraz III Ligi Łódzko-Mazowieckiej. Decyzje zapadną na pewno w trybie przyspieszonym!

Admin dnia marca 18 2013 14:29:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1376 Czytań · Drukuj

DODATKOWE SPARINGI ZAMIAST LIGI

Miał to być weekend z walką o ligowe punkty, a okazał się weekendem z walką z niesprzyjającą aurą. Odwołano niemal wszystkie spotkania ligowe. Mazowieckie związki piłkarskie przełożyły obligatoryjnie pierwsze kolejki w czwartych ligach i ligach okręgowych, dając jednocześnie możliwość rozegrania meczu we wstępnie planowanym terminie. Na chwilę obecną wiadomo, że nie odbędzie się żaden pojedynek w północnej grupie IV Ligi. Mecz pomiędzy rezerwami Wisły Płock i liderem Huraganem Wołomin ostatecznie został również przesunięty na 17 kwietnia.
W związku z zaistniałą sytuacją, w ekspresowym tempie zespoły umawiały sparingpartnerów i podczas najbliższych dni większość z nich rozegra ostatnie - miejmy nadzieję - mecze kontrolne.
Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowy wieczór.O godzinie 19.30 Błękitni Raciąż mieli zmierzyć się z Mławianką. Do tego meczu ostatecznie nie doszło.
W sobotę 16 marca Kasztelan Sierpc podejmie lidera płockiej okręgówki Wisłę Duninów, a Hutnik Warszawa sprawdzi formę "Traktorków".
W niedzielę czeka nas bardzo ciekawy mecz płockiej LO pomiędzy Kormoranem Łąck i ULKS Ciółkowo.
Na zakończenie weekendu - już w poniedziałek Bzura Chodaków zagra drugi weekendowy sparing. Tym razem ich rywalem będzie KS Teresin. Mecz rozpocznie się o 20:00.

15.03 Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:2 (0:0)
Bartosz Niksiński 85' - Kamil Wolski 89', Damian Kądzior 90' +3
16.03, 11:00 Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Marcin Konopka 54' - 82'
16.03, 11:00 Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 2:5 (1:5)
Krzysztof Łukowski, Kamil Rzechółko - Adrian Jabłoński 2, Rafał Bieniek 2, Damian Tyska

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 15-18 marca >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia marca 15 2013 09:13:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2712 Czytań · Drukuj

PIĄTKOWY SZLAGIER EKSTRAKLASY
Wyniki, strzelcy 2012/13

Przed nami HIT sezonu. Mowa oczywiście o pojedynku Ekstraklasy pomiędzy warszawską Legią i Górnikiem Zabrze. W piątkowy wieczór zmierzą się pretendenci do tytułu mistrzowskiego. Dla obu ekip wynik tej konfrontacji ma ogromne znaczenie. Zwycięstwo Legii w tym spotkaniu uszczupli ligową czołówkę - przegrany Górnik traciłby wtedy do lidera już 9 punktów.
Legionistom na tym zależy i nam piłkarskim kibicom na Mazowszu na pewno też.
W piątek zagra jeszcze druga stołeczna drużyna. Polonia Warszawa o godzinie 18:00 zmierzy się w Białymstoku z Jagiellonią, zmęczoną pucharowym występem przeciwko Wiśle Kraków.
Ten mecz dla Polonii jest równie ważny jak dla Legii. Przyjmując, że Legia będzie górą w szlagierowym spotkaniu przeciwko Górnikom, tylko zwycięstwo pozwala Polonii zachować miejsce w czołówce, nie tracąc dodatkowych punktów do najlepszych.

15.03. 18:00 Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Tomasz Frankowski 3', Dawid Plizga 80'  
15.03. 20:45 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 3:0 (1:0)
Marek Saganowski 33', Danijel Ljuboja 67', Wladimer Dwaliszwili 90'
17.03. 14:00 Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Maz.
odwołany - w ten weekend nie odbędzie się żaden mecz w grupie wschodniej II Ligi !

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia marca 15 2013 09:06:33 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1616 Czytań · Drukuj

ROZLOSOWANO PÓŁFINAŁY PUCHARU POLSKI

W dniu 14 marca 2013 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary 1/2 Finału Pucharu Polski. Mecze tej fazy odbędą się w dniach 10 i 17 kwietnia 2013.
Gdyby nie zima dokładne pary znalibyśmy już w dniu dzisiejszym. W związku z przełożeniem dwóch spotkań półfinałowych rywali Wisły Kraków i Rychu Chorzów poznamy za niespełna dwa tygodnie.

Śląsk Wrocław/Flota Świnoujście - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Legia Warszawa/Olimpia Grudziądz

Do finału, w którym zostaną rozegrane dwa mecze – 2 i 8 maja – awansują zwycięzcy dwumeczów 1/2 finału. Gospodarzem pierwszego spotkania finałowego zostanie zwycięzca pierwszej pary półfinałowej. Losowania par 1/2 finału Pucharu Polski dokonali prezes Zbigniew Boniek oraz sekretarz generalny Maciej Sawicki.

_________________pzpn.pl

Admin dnia marca 14 2013 17:24:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1280 Czytań · Drukuj

FALSTART WIOSENNYCH ROZGRYWEK

Zima psuje wszystkim szyki. Zespoły nie mogą rozgrywać spotkań kontrolnych, a jeśli juz się one odbywają to w anormalnych warunkach. Nie mogą również odbywać się mecze ligowe.
Największego pecha mają zespoły II Ligi Wschodniej. W pierwszej wiosennej kolejce odwołano aż cztery z dziewięciu zaplanowanych - rozegrano w tym przypadku wszystkie mazowieckie spotkania.
Tym razem będzie o wiele gorzej. Na chwilę obecną już siedem spotkań zostało odwołanych do rozegrania pozostały zaledwie dwa, a wśród nich Derby Mazowsza pomiędzy Radomiakiem i Świtem Nowy Dwór. Póki co nikt nie myśli o odwołaniu tej konfrontacji. Obie drużyny dzielnie trenują na ośnieżonych boiskach, przygotowując się do niedzielnego spotkania.
Obie chcą zmazać plamy pierwszych nieudanych spotkań z ubiegłego weekendu.
Trzymajmy kciuki, żeby to spotkanie w ogóle się odbyło.
Odwołano również spotkania IV ligi. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że jedno powinno zostać rozegrane. Płocka Wisła poinformowała bowiem, ze mecz z liderem grupy północnej Huraganem Wołomin odbędzie się w pierwotnym terminie.
Wiele z zespołów, które miały przymusowo pauzować w szybkim tempie organizuje sparingi, których szanse odbycia się też zależą od panującej aury. O tym informować będziemy w kolejnych wiadomościach.

Admin dnia marca 13 2013 19:48:37 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1440 Czytań · Drukuj

WOJNA Z ZIMĄ TRWA

Jak na złość, prognozy synoptyków się sprawdziły i zima zaatakowała bardziej, niż wszyscy się spodziewali.
W efekcie odwołano nie tylko wiele pojedynków sparingowych, ale również mecze na najwyższym szczeblu. W pucharze Polski i rozgrywkach ligowych.
Okręgowe Związki Piłki Nożnej w trybie pilnym musiały podjąć decyzje o przeniesieniu kolejek inauguracyjnych na środek kwietnia, dając jednocześnie możliwość, tym którzy boiska przygotują do rozegrania meczu ligowego, we wstępnie planowanym terminie.
W poniedziałek odbyło się jedno spotkanie towarzyskie, w którym grający silnie rezerwowym składem Świt Nowy Dwór wysoko przegrał z rosyjską Znamią Truda 0:9.
Na wtorek i środę zaplanowano kilka meczów sparingowych i kilka już odwołano. Możliwe, że w związku z przełożeniem inauguracyjnej kolejki wiele zespołów zdecyduje się na śnieżną sparingową bitwę. O tym będziemy informować na bieżąco.
W rozwinięciu newsa będziemy podawać wyniki i aktualizować w miarę ustalania przez zespoły kolejnych terminów meczów kontrolnych.

12.03 Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 3:5 (1:2)
Bartosz Kaszubowski 2', Mateusz Padysz 58', Tomasz Misiowski 71' - Cezary Demianiuk 7', 22', 45', Michał Botwina 49', Maciej Kachniarz 60'
13.03. Hutnik Warszawa - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Paweł Kowalkowski 42', Jakub Polniak 48'

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 11-14 marca >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia marca 12 2013 08:03:03 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1755 Czytań · Drukuj

MZPN, COOZPN I SOZPN ODWOŁUJĄ PIERWSZĄ KOLEJKĘ

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze IV ligi i Warszawskiej Ligi Okręgowej, które miały się odbyć w terminie 16-17.03.2013 roku.
Nowe terminy spotkań:

IV liga - 17 kwietnia 2013 roku (środa) godz. 17.00
Warszawska Liga Okręgowa - 10 kwietnia 2013 roku (środa) godz. 17.00

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w terminie 16-17 marca br. pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie. W oświadczeniu tym musi się znaleźć zapis mówiący o przyjęciu do wiadomości przez zainteresowane kluby, iż w dniu 15.03 zamyka się dla nich okno transferowe. Dla klubów, które rozpoczną rozgrywki w dniu 23-24 marca br. okno transferowe zamknie się w dniu 22.03.2013 roku.
Decyzję o odwołaniu pierwszej wiosennej kolejki Ligi Okręgowej podjął również Ciechanowsko-Ostrołęcki OZPN.
W dniu dzisiejszym - 12 marca 2013 identyczną decyzję podjął Siedlecki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Szczegóły w rozwinięciu >>>

Admin dnia marca 11 2013 14:05:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1384 Czytań · Drukuj

ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU POLSKI - REWANŻE

Już w e wtorek 12 marca czekają nas pierwsze mecze rewanżowej serii ćwierćfinału Pucharu Polski. Tego dnia pasjonować będziemy się pojedynkami Legii Warszawa z Olimpią Grudziądz oraz Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków. Wydawać by się mogło, że sprawa wtorkowych awansów jest już przesądzona. Zarówno Olimpia jak i Jagiellonia, żeby znaleźć się w półfinale muszą wygrać swoje pojedynki przynajmniej 3:0.
W środę z kolei dużo do wyjaśnienia zarówno w pojedynku Floty Świnoujście ze Śląskiem Wrocław, jak i w rewanżowej konfrontacji Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin.
My obserwować będziemy na pewno spotkanie Legii Warszawa - wszyscy kibice czekają zapewne na wzrost formy Legionistów. Pytanie - jak Legia zagra w tym meczu - w piątek bowiem arcyważny mecz w Ekstraklasie z Górnikiem Zabrze. Wydaje się, że zaliczka z pierwszego pojedynku z Olimpią daje Legionistom sporą swobodę.

26.03  14:30 Olimpia Grudziądz - Legia Warszawa : (:) - 1:4
Mecz odwołany ze względu na warunki atmosferyczne.
Odwołano również środowe spotkanie Floty Świnoujście ze Śląskiem Wrocław.

_____________________________________________________________________
Puchar Polski na Mazowszu w sezonie 2012/13 znajdziecie tu >>>

 

Admin dnia marca 11 2013 08:26:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1195 Czytań · Drukuj

TYDZIEŃ PRZED INAUGURACJĄ SEZONU

Synoptycy zapowiadają nawrót zimy i to dość silnej. Miejmy nadzieję, że nie pokrzyżuje to planów przygotowawczych zespołów, tuż przed zbliżającą się inauguracją tegorocznych rozgrywek.
Nieciekawie może być w przypadku pierwszej i drugiej ligi, która już właśnie w ten weekend rozpoczyna rozgrywki o ligowe punkty. Zima ma ponoć potrwać przynajmniej do 20 marca, a to nie są już optymistyczne informacje.
Jak zwykle spośród dziesiątek sparingów proponujemy kilka, a o pozostałych dowiecie się czytając całość tej wiadomości.
Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w sobotę w Radomiu, gdzie miejscowa Broń zmierzy Się z Dneprem Smoleńsk (rosyjska 2 Liga Zachodnia).
W sobotę zobaczymy również konfrontację outsidera płockiej LO z liderem Klasy A - w Radzanowie Polonia zmierzy się ze Spójnią Mała Wieś.
Z kolei Promyk Nowa Sucha, który idzie jak burza przez zimowe sparingi, zweryfikuje swoją formę podczas pojedynku z Żyrardowianką.

09.03, 11:00 Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:1 (0:1)
Włodymir Siemin 28'
10.03 Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Przemysław Jakóbiak 2, Marcin Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Tomasz Sieński, Marcin Dębowski, Bartosz Drożdżal

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 8-10 marca >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

E-Admin dnia marca 08 2013 10:11:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3492 Czytań · Drukuj

PODWÓJNE DERBY W II LIDZE
Wyniki, strzelcy 2012/13

W sobotę 9 marca rozpoczynają przygodę z wiosenną rywalizacją o ligowe punkty zespoły pierwszej i drugiej ligi. Podczas zbliżającego się weekendu w obu ligach odbędą się spotkania XVIII kolejki rozpoczynające tegoroczną batalię o ligowe punkty.
Piłkarze Ekstraklasy rozegrają zaś trzecią wiosenną kolejkę.
Nasz pierwszoligowy rodzynek - Dolcan Ząbki na inaugurację podejmie przed własną publicznością Stomil Olsztyn. W ubiegłym roku w Olsztynie zwyciężył 2:1.
Na drugoligowym froncie czekają nas z kolei dwa pojedynki derbowe - mnóstwo emocji na sam start. Pogoń Siedlce zagra z Radomiakiem, a Świt Nowy Dwór ze Zniczem Pruszków.
Płocka Wisła, rządna rewanżu za ubiegłoroczną porażkę w Tarnowie, zmierzy się z Unią w Płocku, w sobotę 9 marca o godzinie 15:30.

W Ekstraklasie czeka nas natomiast bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Polonią Warszawa i Wisłą Kraków. Stęsknieni punktów i goli, kibice Legionistów oczekują na dobry występ swoich pupili. Tym razem przed Legią bardzo trudna przeprawa w wyjazdowym meczu z Podbeskidziem Bielsko Biała.
Cztery mecze w II Lidze Wschodniej zostały odwołane ze względu na stany boisk i warunki atmosferyczne!

09.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 4:0 (3:0)
Paschal Ekwueme 22' (rz.k.), 33', 42' (rz.k.), Przemysław Rodak 50'
09.03. 15:30 Wisła Płock - Unia Tarnów 2:2 (2:1)
Krzysztof Janus 17', Janusz Dziedzic 36' - Sławomir Matras 33', Fabian Fałowski 86'
09.03. 16:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Pruszków 1:3 (1:0)
Kamil Szczepański 32' - Adrian Paluchowski 53' (rz.k.), 59', 90' 

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

E-Admin dnia marca 08 2013 06:57:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1576 Czytań · Drukuj

Strona 62 z 145 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
47.128.114.xxx @ news.php
3.236.116.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.