MECZE KONTROLNE W ŚRODKU TYGODNIA

Zima nie ustępuje, a z zimowego snu obudzić się trzeba. Wiele klubów jeszcze odpoczywa na dobre, podczas kiedy inne rozgrywają po kilka spotkań tygodniowo. We wtorek, środę i czwartek (12-14 lutego) czeka nas kolejna poracja sparingowych emocji, bowiem spora grupa drużyn dzielnie walczy z mrozem i śniegiem chcąc przygotować się do wiosny jak najlepiej.
Środowe spotkania w większości rozgrywane będą z udziałem zespołów wyższych lig, choć niektóre z niższych też próżnować nie będą.
W okręgu płockim czekają nas dwa interesujące pojedynki. Stoczniowiec Płock zagra ze Świtem Styaroźreby, a Pogoń Słupia zmierzy się z Wichrem Sieszewo.
Jeśli chodzi o mecze z "wyższej półki", zapraszamy na konfrontacje Stomilu Olsztyn z Wisłą Płock oraz Wisły Puławy z Radomiakiem.

12.02 Zaborowianka Zaborów - Gwardia Warszawa 4:2 (2:1)
Grzegorz Kamiński, Michał Jeliński, Michał Grenda, Daniel Ługowski - Konrad Szczepański, Maciej Mamla
13.02 Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Szymon Kaźmierowski 4' - Fabian Hiszpański 18', Bartłomiej Sielewski 58' (rz.k.)

13.02 Wisła Puławy - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
Piotr Charzewski 20', Konrad Nowak 41'
14.02 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 4:1 (1:0)
Krystian Skierkowski, Damian Kotkiewicz, Pniewski, Łukasz Barański

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 12-14 lutego >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia lutego 12 2013 07:57:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2058 Czytań · Drukuj

MAZOWIECKI PUCHAR POLSKI JUŻ W KWIETNIU

Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych już tylko miesiąc, do mazowieckiego Pucharu Polski jeszcze ponad dwa miesiące. Przypomnijmy zatem jak wyglądają pary pierwszej rundy centralnych rozgrywek na Mazowszu, w których na tym poziomie zagrają zwycięzcy poszczególnych mazowieckich okręgów, zespoły III ligi oraz drużyny Młodej Ekstraklasy.
Losowanie odbyło się w siedzibie MZPN w dniu 24 stycznia 2013 roku.

GKP Targówek - Mazur Karczew
Legia ME Warszawa - Polonia ME Warszawa
Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew - Orzeł Wierzbica
Victoria Sulejówek - Ursus Warszawa
Wisła II Płock - Legionovia Legionowo
Wulkan Zakrzew - Broń Radom
Żbik Nasielsk - Start Otwock

Mecze tej rundy mają być rozegrane 24 kwietnia 2013 roku o godzinie 16:00.

Admin dnia lutego 12 2013 07:51:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1165 Czytań · Drukuj

POLISH SOCCER SKILLS - OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE
Stanowisko: - Trener Piłki Nożnej. Wymagania: - min. instruktor piłki nożnej, - ukończenie szkolenia Trenera PSS (dwie dwudniowe sesje), - zaliczenie praktyk Trenera PSS (dwa tygodnie podczas obozów PSS), - spełnienie profilu osobowościowego Trenera PSS.
Koszt szkolenia, praktyk i sprzętu: - 1500 PLN (płatne jednorazowo lub w trzech ratach).
Oferujemy: - 32 godziny teorii i 120 godzin zajęć praktycznych

Więcej informacji >>>

Admin dnia lutego 12 2013 07:28:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1476 Czytań · Drukuj

ZNOWU W ŚNIEGU

Znowu posypało śniegiem i ci, którzy liczyli na piękne wiosenne warunki, muszą niestety o tym zapomnieć. Prognozy nie dają nadziei, że śnieg stopnieje w najbliższym czasie, choć dziś od rana nieco go ubyło. Zaopatrujemy się więc w śniegówki i na boiska - prawdziwy piłkarz zimy się bowiem nie boi.
Tradycyjnie zdecydowana większość sparingów rozegrana zostanie w sobotę i to spora jej część jeszcze w godzinach przedpołudniowych. Wśród konfrontacji prawdziwy mazowiecki szlagier pomiędzy Zniczem Pruszków i Dolcanem Ząbki i to już o 10:00. Nie skończą się jeszcze te emocje, a rozpocznie się kolejny sparingowy hit - spotkanie Broni Radom z Żyrardowianką. Broń póki co tylko remisuje, a popularna "Żyrka" w sparingach gra naprawdę solidnie.
Sobotnim wieczorem czekają nas kolejne ciekawe spotkania. Mławianka zagra z Wkrą Żuromin, a Wisła Duninów zmierzy się z Błękitnymi Gąbin.

09.02 Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
Daniel Nawrocki 8' - Rafał Grzelak 43'
09.02 Broń Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:1 (1:0)
Bartłomiej Książek 32', Damian Sałek 63', Przemysław Wicik 85' - Tomasz Sieński 80' (rz.k.)
09.02 Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:5 (0:2)
Mateusz Nowak 32', Michał Tomaszewski 36', Kamil Borkowski 51', Radosław Wiśniewski 65'. Mateusz Gorzelewski 72'

_____________________________________________________________
Pozostałe sparingi 8-10 lutego >>> | Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia lutego 08 2013 14:18:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3225 Czytań · Drukuj

KOLEJNE SPARINGI

Kolejna środa zarezerwowana na rozegranie pojedynków towarzyskich. Dziś odbędzie się zdecydowanie mniej spotkań niż w ubiegły weekend, jednak wiele zespołów korzysta ze sprzyjającej aury i możliwe jest, że rozegrane zostaną mecze, które nie są uwzględnione w poniższym zestawieniu.
Jak tylko otrzymamy informacje o rozegraniu dodatkowego pojedynku, wzmianka o nim pojawi się w rozwinięciu tej wiadomości.
Zima powoli odchodzi, a na gry kontrolne pozostał już praktycznie tylko miesiąc. Wiele rozgrywek startuje bowiem już w połowie marca.
Bardzo interesująco zapowiada się sparing, który rozegrany zostanie  na Stadionie im. K. Górskiego w Płocku pomiędzy Wisłą i MKS Kutno. Do ciekawej konfrontacji dojdzie zapewne w meczu pomiędzy Huraganem Wołomin i Hutnikiem Warszawa. Hutnicy w sparingach tracą bramki, nawet przegrywają - jednak właśnie po to są mecze kontrolne, żeby eliminować błędy i testować różne rozwiązania.

06.02 Wisła Płock - MKS Kutno 3:0 (1:0)
Filip Burkhardt 1', Grzegorz Wawrzyński 49', 70'
06.02 Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 2:3 (2:1)
Marek Uciński, Jakub Polniak, Mariusz Szymaniak

Pozostałe springi 6-7 lutego >>>

Admin dnia lutego 06 2013 09:16:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1871 Czytań · Drukuj

MARIUSZ CIEŚLAK ZACZYNA OD SUKCESU

Hala teresińskiego GOSiRU po raz szósty gościła uczestników Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Teresin pana Marka Olechowskiego. Zawody rozgrywane były w niedzielę 3 lutego, a do rywalizacji przystąpiło dziesięć zespołów, które w drodze losowania przydzielono do dwóch grup.
Jak informuje sochaczewianin.pl:
"... Jak na środek zimy, obserwowaliśmy niezły poziom sportowy, a kilka meczów zapadło kibicom w pamięć z powodu dużej dramaturgii. Szczególnie półfinał, w którym spotkały się dwa zespoły z Teresina. Po remisie i rzutach karnych, lepszym okazał się drugi zespół. W finale Unia Iłów dość pewnie pokonała Teresin II i rzeczywiście była najlepszym zespołem turnieju. ..."

To pierwszy sukces nowego szkoleniowca Unii - Mariusz Cieślaka, który zdążył objąć posadę trenera w Iłowie.

Wyniki turnieju >>>

Admin dnia lutego 06 2013 06:03:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1773 Czytań · Drukuj

KORONA SZYDŁOWO NAJLEPSZA W BABOSZEWIE

Trzynasty Halowy Turniej o Puchar Prezesa Orląt Baboszewo przeszedł już do historii. Rywalizacja odbyła się w niedzielę 3 lutego, w baboszewskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Awans do półfinału należał się dwóm najlepszym zespołom z każdej z grup.
Gdyby nie fakt, że zdobywcą pucharu została drużyna Korony Szydłowo, można by stwierdzić, impreza zdominowana zostałą przez gospodarzy - uczestniczące w turnieju trzy zespoły z Baboszewa - Orlęta, Futsal i Orlęta II zajęły kolejno miejsca od 2 do 4.

Wyniki >>>

Live Sport

Admin dnia lutego 04 2013 16:55:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1388 Czytań · Drukuj

PUCHAR PONOWNIE DLA BŁĘKITNYCH GĄBIN

Po sobotniej rywalizacji o awans do finałowego Turnieju o Puchar Prezesa POZPN, sobotni zwycięzcy rozegrali w niedzielę spotkania w dwóch grupach, które wyłoniły triumfatora tegorocznej edycji.
Najlepsze niedzielne zespoły w swoich grupach:
Grupa I - Błękitni Gąbin, Zryw Bielsk
Grupa II - Amator Maszewo, Skra Drobin
Te ekipy zagrały oczywiście w pojedynkach półfinałowych, które wyłoniły finalistów.
Zwyciężyła podobnie jak w roku ubiegłym drużyna Błękitnych Gąbin, która tym razem spotkała się w finale z Amatorem Maszewo, pokonując go dopiero po serii rzutów karnych. Zespół z Gąbina od czterech lat posiada patent na zwycięstwa w tej imprezie i zgarnianie największej puli. Tym razem oprócz Pucharu na zwycięzców czekał pełen komplet strojów meczowych.

_________________________________________________
Wyniki tegorocznych eliminacji  | Wyniki sprzed roku

Admin dnia lutego 04 2013 07:30:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1296 Czytań · Drukuj

OŚWIADCZENIE SEKCJI SYMPATYKÓW ORKANU SOCHACZEW

W ubiegłym tygodniu z braku środków na funkcjonowanie przestała istnieć drużyna seniorów MKS Orkan Sochaczew. Rozpadła się drużyna której kibicowaliśmy od 23 lat, czyli praktycznie od momentu powstania Miejskiego Klubu Sportowego. Dla nas jako kibiców, którzy są z drużyną „na dobre i na złe” jest to bolesny cios.

Przestała istnieć drużyna, której udokumentowana historia sięga 1924 roku a według niektórych starszych działaczy jeszcze wcześniej bo aż od 1919. Właśnie piłkarze byli pierwszą sekcją w późniejszym klubie sportowym. Zmieniały się nazwy: OMTUR, TUR-Naprzód, Gwardia, Start, Start-Orkan, Orkan ale piłkarscy seniorzy zawsze byli aż do tego roku.

Więcej >>>

Admin dnia lutego 03 2013 14:42:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1291 Czytań · Drukuj

AMBITNE PLANY UNII IŁÓW

W sochaczewskim sporcie wiele się ostatnio dzieje. Większość za sprawą utrzymania piłki nożnej na czwarto ligowym poziomie. Są jednak w okolicy kluby, które również za wszelką cenę pragną utrzymać sój aktualny poziom...

Mowa w tym przypadku o Unii Iłów, klubie który na chwilę obecną występuje w Płockiej Lidze Okręgowej, zajmując po jesiennej rundzie rozgrywek przedostatnie miejsce z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramkowym 24:61.
Unia już niejednokrotnie wychodziła z podobnych opresji, grając wiosną dużo lepszą piłkę co pozwalało jej na utrzymanie w szeregach okręgówki. Tym razem ma być ponoć podobnie. Nowym trenerem Unitów został bowiem Mariusz Cieślak, były trener pierwszego zespołu Orkanu Sochaczew. Przed nowym szkoleniowcem jeden cel - utrzymanie Unii w Lidze Okręgowej. Czy będzie to łatwe zadanie? Okaże się już wkrótce - najlepszy snajper Unii pojawił się ostatnio na treningach odradzającej się Bzury Chodaków...

Admin dnia lutego 03 2013 14:35:10 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1285 Czytań · Drukuj

BIEŻACE SPARINGI NA MAZOWSZU

Ledwie minęły środowe emocje podczas spotkań towarzyskich, a już wkrótce będziemy świadkami kolejnych pojedynków kontrolnych. Tym razem piłkarski weekend zaczyna się już od piątku, choć ostatniego dnia stycznia zagrała jeszcze warszawska Legia, ogrywając rywali z Łęcznej.  W piątek bowiem rozpoczyna się weekendowa odsłona sparingów. Czeka nas mnóstwo spotkań i wiele niezapomnianych emocji. Sparingi rządzą się bowiem swoimi prawami i nie zważając na rangę takiej konfrontacji cieszymy się z każdego sukcesu, zawłaszcza z zespołami dużo wyżej notowanymi. Jeśli jednak przydarza się wpadka z drużyną teoretycznie słabszą - to w przypadku sparingu zawsze można wybrnąć z kłopotu, tłumacząc się ty, że była to jedynie gra kontrolna, a wynik nie miał w tym przypadku większego znaczenia. Jak by nie odbierać pojedynków przygotowawczych - mają one jednak swój charakter i swoją specyfikę. Zwłaszcza kibice - dopingują zawsze swój ulubiony zespół nie zważając na rangę danego spotkania.

31.01 Legia Warszawa - Bogdanka Łęczna 4:0 (2:0)
Jorge Salinas 1', Tomasz Brzyski 13', Michał Bajdur 65', Aleksander Jagiełło 68'
01.02 Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 3:2 (1:1)
Michał Wiśniewski 7', Paweł Winnicki 64', Piotr Widzyński 78' - Mateusz Łojewski 13', Bartłomiej Sochalewski 67'
02.02 Okęcie Warszawa - PKS Radość 0:5 (0:3)
Adam Jastrząb 2, Michał Charzyński 2, Dominik Dukalski

Pozostałe sparingi 1-3 lutego >>>

Admin dnia lutego 02 2013 17:50:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2605 Czytań · Drukuj

Strona 65 z 145 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.41.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ readarticle.php
47.128.42.xxx @ news.php
47.128.42.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.