TYDZIEŃ PRZED INAUGURACJĄ SEZONU

Synoptycy zapowiadają nawrót zimy i to dość silnej. Miejmy nadzieję, że nie pokrzyżuje to planów przygotowawczych zespołów, tuż przed zbliżającą się inauguracją tegorocznych rozgrywek.
Nieciekawie może być w przypadku pierwszej i drugiej ligi, która już właśnie w ten weekend rozpoczyna rozgrywki o ligowe punkty. Zima ma ponoć potrwać przynajmniej do 20 marca, a to nie są już optymistyczne informacje.
Jak zwykle spośród dziesiątek sparingów proponujemy kilka, a o pozostałych dowiecie się czytając całość tej wiadomości.
Do bardzo ciekawej konfrontacji dojdzie w sobotę w Radomiu, gdzie miejscowa Broń zmierzy Się z Dneprem Smoleńsk (rosyjska 2 Liga Zachodnia).
W sobotę zobaczymy również konfrontację outsidera płockiej LO z liderem Klasy A - w Radzanowie Polonia zmierzy się ze Spójnią Mała Wieś.
Z kolei Promyk Nowa Sucha, który idzie jak burza przez zimowe sparingi, zweryfikuje swoją formę podczas pojedynku z Żyrardowianką.

***

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>


wszystkie wiosenne sparingi >>>


 


08.03 Skra Drobin - Iskra Kozłowo 13:2 (7:0)
Jakub Witkowski 10, Marcin Gajewski, Michał Lemanowicz, Maciej Koziorowski - 
Andrzej Gajewski, Arkadiusz Wróblewski

08.03 Tajfun Jartypory - ŁKS Łochów 1:2 (0:1)
Mateusz Pazio - Grzegorz Kić 16' (rz.k.), Łukasz Gręda 75'

08.03 Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy 1:2 (0:1)

 - Jacek Wronowski, Daniel Serwatka

09.03 SEMP '95 Ursynów - Gwardia Warszawa 3:6 (1:3)

09.03 Ostrovia Ostrów Maz. - ŁKS Łochów 3:2 (2:1)
Dawid Wilczewski 2,  Patryk Gromek  - Hubert Sobotka, Michał Chmielewski

09.03 Legionovia II Legionowo - WKS Rząśnik 1:3 (1:0)
 - Ł.Kamiński 56', 63', 86'

09.03 UKS Ołtarzew - Anprel Nowa Wieś 5:8 (2:2)

Sebastian Gwiazda, Daniel Umański, Michał Rosłonek, Sebastian Żmuda, Paweł Solka -


09.03 Amator Maszewo - Mień Lipno
nie odbył się, goście nie przyjechali!

09.03 Victoria Sulejówek - Bug Wyszków
odwołany ze względu na zły stan nawierzchni

09.03 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 4:2 (0:1)
Kamil Rzechółko 2, Krzysztof Łukowski, Łukasz Paczkowski - Michał Lemanowicz. Bartłomiej Mielczarski

09.03 Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:1 (0:1)
Włodymir Siemin 28'

09.03 Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec
odwołany ze względu na obfite opday śniegu

09.03 ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Przemysław Olesiński - Piotr Strzeżysz

09.03 Okęcie Warszawa - Mazur II  Karczew 3:4 (1:1)
Tymoteusz Chodźko 41’, Krzysztof Fajman 50’, Grzegorz Dryka 64 - 9’ 66’ 78’ (rz.k.), 89'

09.03 Legion Warszawa - Huragan Wołomin 2:1 (1:0)
 - Arkadiusz Stępień

09.03 Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk 1:1 (0:1)
48' - samobójcza 5'

09.03 Józefovia Józefów - Mazur Karczew 0:1 (0:0)
zawodnik testowany

09.03 Milan Milanówek - Sokół Serock 1:2 (0:1)
Paweł Wiesion

09.03 Skra Konstancin - Sparta Jazgarzew 2:2

09.03 SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ WIERZBICA 3:3

09.03 ENERGIA KOZIENICE - PROCH PIONI 2:0

09.03 MKS Ciechanów - Start Działdowo 1:3 (1:1)
Patryk Tosik - Wojciech Figurski, Hubert Wieczorek, Łukasz Szymański

09.03 MKS Skierniewice - LKS Osuchów 5:3 (4:2)
Adrian Winciorek 2, Jakub Papież, Łukasz Winciorek (k), Mateusz Napiórkowski - Dominik Soboń, Kotański, Rafał Jagiełło

09.03 MKS Skierniewice – KS Warka 2:8 (2:1)
Tomasz Cybulski 26', Marcin Sosiński 38' -

09.03 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:1)
Artur Gołębiowski - Tomasz Górecki 2, Kamil Nowak (rz.k.), Marek Pielat

09.03 Wkra Sochocin - Gryf Kownaty Żędowe 5:3

09.03 Laktoza Łyszkowice - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Bartłomiej Danielik 43', Kamil Bartosiewicz 53'' Adrian Binienda 83', Przemysław Kubisz 87'

09.03 Bzura II Chodaków - KS II Teresin
odwołany

09.03 Orzeł Unin - Amur Wilga
odwołany

09.03 Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 6:4 (2:1)
Mariusz Beksa 2, Arkadiusz Jastrzębski, Maciej Niemczewski, samobójcze 2 -

09.03 Świt Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:4 (1:2)
Tomasz Starożyk 2, zawodnik testowany - Rafał Sobolewski, Sebastian Chudy, Adrian Schamlewski, Maciej Więckowski

09.03 Perła Złotokłos - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3
 - Marcin Raszka, Jarosław Krawczyk, Kamil Marczak

09.03 Perła Złotokłos - Legion Głowaczów
odwołany

09.03 Czarni Bednary - Unia Iłów 2:3
 - Kamil Rembiejewski 2, Kamil Wojciechowski

09.03 MKS Przasnysz - Orzeł Janowiec Kościelny 4:1

09.03 Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo 2:5 (1:2)
 - Piotr Karpiński 2, Łukasz Kosiorek 2, Paweł Podlewski

09.03 Makowianka Maków - Mławianka Mława 3:9

09.03 Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec
odwołany

09.03 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 3:4 (1:2)
Grzegorz Zygmuntowicz 2, Kamil Samoraj - Damian Mórawski 2, Łukasz Suliński, Marek Bolimowski

09.03 Promnik Łaskarzew - Tygrys Huta Mińska 7:3 (4:0)
Kurach 3,Paziewski D. 2 ,Kaczyński S, Kliczek -

09.03 Korona HiD Ostrołęka – KS Wąsewo 3:1 (2:0)
Sebastian Rudziński 2', Karol Kamionowski 32', Marcin Kraska 65' - Kamil Jabłonka 90'

09.03 Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 3:0
Emil Rembiejewski, Artur Kembłowski, Edgar Dżawakian

09.03 Mszczonowianka Mszczonów - Wisła II Płock
odwołany

09.03 Orlęta Kielce - Szydłowianka Szydłowiec
odwołany

09.03 RKS Mirków - KS Teresin 2:2 (2:1)
Rafał Kowalczyk, Michał Madej -

09.03 Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Maz. 5:1 (2:0)
Piotr Piorun 2, Marcin Makulec, Michał Kępka 2

09.03 Mazovia II Mińsk Maz. - KS Wesoła 8:0

09.03 KS Raszyn - KS Łomianki 3:2 (2:1)
Piotr Wrzeszcz 24',70', Paweł Herman 36' -

09.03 Iskra Krasne - Kryształ Glinojeck
nie odbył się

09.03 Stegny Wyszogród '97 - Spójnia Mała Wieś JUN. 1:2
 - Tomasz Gawinowski 2

09.03 Nojszewianka Dobre - Liwia Łochów 5:2 (2:1)
Marcin Żaboklicki, Jakub Rastawicki, Paweł Krasnodębski, Piotr Dobosz, Krzysztof Gadomski - Krystian Bobowski, Patryk Kozioł

09.03 Drukarz Warszawa - Tęcza Stanisławów 5:3 (5:0)
 - Jakub Gańko 2, Daniel Pszczółkowski

09.03 Kormoran Łąck - Mazowia Słubice
odwołany ze względu na zły stan nawierzchni

09.03 Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo 5:0
Bartosz Szafrański, Piotr Wiśniewski, Tomasz Jabłoński, Arkadiusz Baranowski, Marcin Kądalski

09.03 Advit Wiązowna - Grom Lipowo 2:4 (1:3)

10.03 Laura Chylice - UMKS '96 Piaseczno  6:1 (2:0)
Tomasz Jagiełło 3, Piotr Madetko, Grzegorz Goss, Cezary Farmus

10.03 Mazovia Mińsk Maz. - Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:1)
 - Maciej Zarankiewicz

10.03 Huragan Międzyrzec - Orzeł Łosice 6:2

10.03 Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 1:3

10.03 Naprzód Brwinów - Wrzos Międzyborów 2:3

10.03 Sęp Żelechów - Mazowsze Miętne jun. 0:5

10.03 Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice 3:2

10.03 Podlasie Sokołów Podlaski  - Miedzanka Miedzna 8:3 (3:3)
Mateusz Omieciuch 4, Adrian Świnarski 2 , Paweł Buczynski, Daniel Klimczuk - Karol Sobotka, Tomasz Gmiter, Michał Wójcik

10.03 Bartnik Myszyniec - Świt Baranowo 2:2 (1:1)
Daniel Dziekoński, Grzegorz Archacki - Karol Antoszewski, Łukasz Kalwasiński

10.03 Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 2:1
 - Jacek Kobyliński

10.03 Mazowsze Jednorożec - Świt Baranowo 5:0
Artur Piotrak 3, Robert Ciuba, Grzegorz Rykaczewski

10.03 Orlęta Baboszewo - Jutrzenka Unieck 4:5

10.03 Zryw Sobolew - Bór Regut 2:5
Jarosław Włodarczyk, Mateusz Michalec - Grzegrzółka 2, Poleszuk, Sokołowski

10.03 Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:1)
Piotr Wiśniewski - Przemysław Cieszkowski, Damian Głowala

10.03 Polonia Iłowo - Wkra Bieżuń 3:4
Daniel Orzechowski, Mariusz Efczyński, Marcin Kwaśniewski -

10.03 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 4:4
Radosłąw Nowakowski, Mateusz Barciński, Maciej Barciński, Kamil Tomczak -

10.03 Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:2)
- Bartosz Jastrzębski, Przemysław Jasiński, Maciej Jasiński

10.03 Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 3:3 (1:1)
Norbert Skrzyński 10', Konrad Lipski 48', Paweł Kowalczyk 56' - Andrzej Mielczarek 20' (rz.k.), Przemysław Sobociński 76', Jakub Gąsiorowski 86'

10.03 Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0
Adam Dobosz, Rafał Komosa

10.03 Wisła '94 Płock - Błękitni Gąbin 1:1 (1:1)
Konrad Popławski 27' - Dominik Dutkiewicz 20'

10.03 Płomień Dębe Wielkie - Jutrzenka Cegłów 2:4 (2:1)
Mateusz Cacko, Mateusz Malesa -

10.03 Zryw Sobolew - KS Glinianka
nie odbył się, goście nie dojechali

10.03 Wicher Wielgie - Tłuchovia Tłuchowo 1:3
Wojciech Młotkowski 2, Łukasz Uczciwek

10.03 Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Przemysław Jakóbiak 2, Marcin Jakóbiak, Paweł Jakóbiak, Tomasz Sieński, Marcin Dębowski, Bartosz Drożdżal

10.03 Wilga Miastków - Snajper Sośninka
odwołany

10.03 Legion Grębków- ULKS Gołąbek 0:11
P.Wielgosz 4, Sołoniewicz, Cabaj (rz.k.), Strzaliński 2, D. Sulej, PRucikowski, C. Gil

10.03 Czarni Węgrów jun. - Błękitni Stoczek Węgrowski 2:6 (2:2)

10.03 Unia Czermno - Lwówianka Lwówek
odwołany

10.03 Dąb Wieliszew - Wkra Andzin 4:3
Kielak 2 ,Wieraszko, Piekut

10.03 Korona Wejsce - Zryw Wygoda 4:1 (3:0)
Mariusz Wasilewski, Krzysztof Papuga oraz Mariusz Trakul 2

10.03 Guzovia Guzów - FK Rybno 7:1

10.03 Stegny Wyszogród - Gladiator Słoszewo 2:4
Piotr Widzyński 2 -

10.03 Wicher Sadowne - Korona Jadów
odwołany

10.03 LKS Ostrówek - Fenix Siennica 2:5 (2:2)
 - Piotr Lisiecki 2, Dawid Matak, Marek Maciejewski, Andrzej Sieradzki

10.03 Promnik Łaskarzew - Naprzód Skórzec
odwołany z powodu opadów śniegu

foto: PKS Radość
 


 
   

 

E-Admin dnia marzec 08 2013 11:11:25 · 0 Komentarzy · 2824 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
207.46.13.xxx @ viewpage.php
10.179.80.xxx @ pilk
10.179.80.xxx @ search.php
10.179.80.xxx @ viewforum.php
185.191.171.xxx @ readarticle.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ search.php
185.191.171.xxx @ members.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ browse.php
3.222.251.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.