- SPARINGI WIOSNA 2013

Poprzednie lata:

ZIMA 2013
(klikając na datę sprawdzisz szczegóły spotkań)

6 stycznia >>>

Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś 2:2 (1:0)

12 stycznia >>>

Polonia Warszawa - Dolcan Ząbki 2:1 (1:0)
Radomiak Radom - Korona Kielce 1:1 (0:0)

19 stycznia >>>

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:1 (0:0)
GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:3 (0:2)
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór 4:0 (0:0)
Polonia Warszawa - Arka Gdynia 1:3 (0:3)
Olimpia Grudziądz - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Broń Radom - Wierna Małogoszcz 4:4 (2:1)
Pogoń Grodzisk - Mazovia Rawa Mazowiecka 0:2 (0:0)
Radomiak Radom - Wilga Garwolin 2:0 (2:0)
Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 2:2

22-25 stycznia >>>

Legia Warszawa - FC Aarau 4:2 (0:1)
Polonia Warszawa - Wisła Płock 1:3 (1:2)
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:4 (0:2)
Józefovia Józefów - AON Rembertów 5:1
Mazur Karczew - Sparta Jazgarzew 3:3
Wisła II Płock - Football Club Poznaniak Poznań 5:2
Pilica Białobrzegi - Orzeł Wierzbica 3:1 (3:0)

26-27 stycznia >>>

Broń Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:0)
Gryf Wejherowo - Wisła Płock 0:2 (0:2)
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 5:0
Legionovia II Legionowo - Bóbr Tłuszcz 2:4
Wilga Garwolin - Mazur Karczew 0:2
Narew Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 9:0
Żyrardowianka Żyrardów - Mazovia Rawa Mazowiecka 1:0 (1:0)
ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór 5:0 (1:0)
Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk 8:1 (6:0)
Polonia Warszawa - Bogdanka Łęczna 2:2
Legia Warszawa - FK Chimki 1:2 (1:0)
Start Otwock - PKS Radość 3:0 (2:0)
Józefovia Józefów - Vulcan Wólka Mlądzka 9:2
Błękitni Raciąż - Start Działdowo 2:4 (1:2)
Huragan Wołomin - KS Łomianki 4:6 (2:2)
Zaborowianka Zaborów - LKS Chlebnia 1:0 (0:0)
Legionovia Legionowo - ŁKS Łomża 11:2 (6:0)
Milan Milanówek - Przyszłość Włochy 4:4 (0:3)
Perła Złotokłos - Pilica Nowe Miasto 2:2
Watra Mrozy - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (0:2)
Warta Sieradz - Mszczonowianka Mszczonów 1:2
Broń Radom '94 - Mazowsze Grójec 2:1 (1:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Iłżanka Kazanów 4:0
Polinia Iłża - Kamienna Brody Iłżeckie 3:1 (3:0)
Energia Kozienice - MKS Kozienice 3:2 (1:2)
Wulkan Zakrzew - Proch Pionki 0:1 (0:1)
Ostrovia Ostrów Maz. - Makowianka Maków Maz. 3:3
Wektra Zbuczyn - Naprzód Skórzec 0:4
Legia Warszawa - Beijing Guoan 0:0
Sparta Brodnica Wkra Żuromin 2:1
Dąb Wieliszew - Mewa Krubin 3:0
Wisła Płock Jun. - Amator Maszewo 2:2

30 stycznia >>>

Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała 1:0 (1:0)
Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi 3:2 (3:0)
Barciczanka Barcice – Mazowsze Grójec 2:1 (0:1)
Narew Ostrołęka - Tęcza Łyse 2:1
Żyrardowianka Żyrardów - MKS Skierniewice 3:0
Pogoń Siedlce - Huragan Wołomin 1:2 (0:1)
KS Raszyn - Pilica Nowe Miasto 4:3 (0:1, 1:1, 3:1)
Podlasie Biała Podlaska  - Czarni Węgrów 3:1 (1:0)
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 0:1 (0:1)

1 - 3 lutego >>>

Legia Warszawa - Bogdanka Łęczna 4:0 (2:0)
Legia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3 (2:2)
Pogoń Siedlce - Legia Warszawa ME 0:1
Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 3:2 (1:1)
Legionovia II Legionowo - Partyzant Leszno 4:3 (2:1)
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 1:4 (0:1)
Wisła Płock - Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
Broń Radom - Lublinianka Lublin 1:1 (0:1)
Victoria Sulejówek - Podlasie Sokołów Podlaski 7:2 (2:1)
Olimpia Zambrów - Mazur Karczew 4:1 (1:1)
Okęcie Warszawa - PKS Radość 0:5 (0:3)
Wicher Kobyłka - AON Rembertów 4:2 (3:0)
Huragan Wołomin - Marcovia Marki 4:1 (2:1)
KSZO Ostrowiec - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (1:1)
Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 2:2 (2:0)
Pilica Białobrzegi - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)
Makowianka Maków Mazowiecki - MKS Małkinia 2:2 (1:1)
Perła Złotokłos - KS Warka 2:3
Wkra Żuromin - Wisła II Płock 0:0
Józefovia Józefów - Legionovia Legionowo  3:4 (0:2)
Mławianka Mława - MKS Przasnysz 3:2 (1:1)
Dąb Wieliszew - Sokół Serock 2:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Start Otwock 3:2
Sokół Celestynów - Orzeł Unin 1:0
Legion Warszawa - KS Raszyn 0:5 (0:1)
Wilga Garwolin - Proch Pionki 2:0 (1:0)
Kosa Konstancin - Bug Wyszków 1:1 (1:1)
Vulcan Wólka Mlądzka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 3:0
Zryw Sobolew - Burza Pilawa 2:5 (0:4)
Polonia Warszawa Jun. - Energia Kozienice 0:1 (0:0)
Broń Radom Jun. - Polonia Iłża 2:2 (1:1)
Czarni Węgrów - Watra Mrozy 1:1 (1:0)
Orzeł Goleszyn - pogoń Słupia 7:2
Nadnarwianka Pułtusk - Żbik Nasielsk 1:2 (1:0)
Milan Milanówek - KS Łomianki 4:8
Pogoń II Grodzisk - Relax Radziwiłłów 10:1 (5:0)
Legionovia U-17 Legionowo - PKS Radość 0:4 (0:2)
Wektra Dziewule - Naprzód Skórzec 1:4 (1:2)
Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów 0:1
Wkra Sochocin - Kryształ Glinojeck 3:0
LKS Chlebnia - Walka Kosów 2:2
Bzura Chodaków - Promyk Nowa Sucha 2:1 (2:0)
Polonia Warszawa - Inter Baku 0:3 (0:0)

6 - 7 lutego >>>

Wisła Płock - MKS Kutno 3:0 (1:0)
Legia Warszawa - Rapid Bukareszt 2:0 (1:0)
Polonia Warszawa - Vojvodina Nowy Sad 2:3 (1:2)
Wisła Puławy - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Victoria Sulejówek - Marcovia Marki 3:3 (1:1)
Mszczonowianka Mszczonów - LKS Chlebnia 4:1
Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:1)
Pogoń Siedlce - GKP Targówek 5:2
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 0:0
Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
Broń Radom - Łysica Bodzentyn 4:4 (2:3)
Broń Radom Jun. - Gracja Tczów 9:0 (4:0)
Podlasie Sokołów Podlaski - Vulcan Wólka Mlądzka 2:4
Milan Milanówek - RKS Mirków 2:0
Korona HID Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:9 (0:5)
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa ME 3:1 (2:0)
Polonia '94 Warszawa - Wilga Garwolin 3:4 (3:1)
Huragan Wołomin - Hutnik Warszawa 2:3 (2:1)
KS Raszyn - UKS Łady 3:6 (3:3)
Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 2:3 (2:1)
Drukarz Warszawa - Gwardia Warszawa 2:0 (1:0)

9 - 10 lutego >>>

Wisła Maciejowice - Sęp Żelechów 1:1
MKS Przasnysz - Start Działdowo 0:1 (0:1)
Polonia Warszawa ME - Dolcan II Ząbki 4:2 (3:2)
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 1:1 (1:1)
KS Wąsewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:1 (0:0)
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Sparta Kazimierza Wielka - Ursus Warszawa 1:3
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2
Broń Radom - Żyrardowianka Żyrardów 3:1 (1:0)
Józefovia Józefów - GKP Targówek 3:1 (2:0)
Skrwa Łukomie - Boruta Kuczbork 1:0
Radomiak Radom - Mazur Karczew 4:0 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Bug Wyszków 3:3
Pilica Białobrzegi - Oskar Przysucha 2:3 (1:0)
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock 2:0 (1:0)
Nadnarwianka Pułtusk - Błękitni Raciąż 2:0
Wisła II Płock - Mazur Gostynin 4:0 (4:0)
Pogoń Grodzisk - Energia Kozienice 1:1 (0:1)
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
GKS Baruchowo - Amator Maszewo 1:3
Znicz II Pruszków - GLKS Nadarzyn 1:2 (1:1)
Korona HiD Ostrołęka - Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:0
KS Warka - Mszczonowianka Mszczonów 0:3
Dąb Wieliszew - Wkra Pomiechówek 5:1
Polonia Warszawa - Dinamo Tbilisi 1:2 (1:1)
Zryw Sobolew - Mazowsze Stężyca 3:2 (2:0)
Wulkan Zakrzew - Orzeł Wierzbica 0:3
Okęcie Warszawa - GKP Targówek 6:2 (2:1)
ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 4:1 (2:1)
UKS Łady - PKS Radość 4:3 (0:0)
Olimpia Warszawa - KS Raszyn 5:2 (3:0)
Bóbr Tłuszcz - Korona Jadów 4:0
Legia Warszawa - Concordia Chiajna 2:1 (2:1)
Czarni Węgrów - Korona HID Ostrołęka 1:0
Tęcza Ojrzeń - Lwówianka Lwówek 5:1
Kormoran Łąck - Zorza Szczawin 3:2 (2:0)
Wisła Duninów - Błękitni Gąbin 0:5 (0:2)
Mławianka Mława - Wkra Żuromin 3:4 (1:1)
Narew Ostrołęka - Orzeł Kolno 3:0
Iłżanka Kazanów - Polonia Iłża 3:0 (1:0)
Proch Pionki - KS Łagów 3:0 (2:0)
Skra Konstancin - Drukarz Warszawa 5:3
Świt Nowy Dwór - Hutnik Warszawa 1:2 (1:0)
RKS Mirków - KS Piaseczno '94 4:1 (2:0)
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 2:3 (0:1)
Huragan Bodzanów - Promyk Nowa Sucha 0:7 (0:3)
Watra Mrozy - Zorza Sterdyń 4:2
Naprzód Skórzec - Wektra Dziewule 0:5 (0:0)
Orzeł Goleszyn - Skra Drobin 2:2 (0:2)
Sęp Żelechów - Promnik Łaskarzew 3:3 (1:2)
Wkra Sochocin - Mazowsze Jednorożec 4:1
Victoria Kałuszyn - ULKS Gołąbek 3:5
Piast Feliksów - Stegny Wyszogród 3:1
Pogoń II Grodzisk - KS Teresin 0:3
MKS Ciechanów - Kryształ Glinojeck 2:1 (0:1)
MKS Ciechanów - Polonia Warszawa '96 4:3 (1:1)
Polonia Warszawa '96 - Kryształ Glinojeck 1:1
Tęcza Łyse - Forty Piątnica 1:0
Tęcza Łyse - Rzekunianka Rzekuń 1:0
GKS Strzegowo - Iskra Krasne 1:5
Makowianka Maków - LKS Zatory 7:2
Sona Nowe Miasto - Orzyc Chorzele 1:1 (1:1)
Orzeł Sypniewo - GKS Pokrzywnica 0:1
Gladiator Słoszewo - Korona Karolinowo
1:2 (1:2)

Rzekunianka Rzekuń - Forty Piątnica 0:3

12 - 14 lutego >>>

Polonia Warszawa - FK Senica 2:2 (0:1)
Legia Warszawa - FK Krasnodar 1:1 (0:1)
Zaborowianka Zaborów - Gwardia Warszawa 4:2 (2:1)
Zamłynie Radom - Zwolenianka Zwoleń 5:3
Pilica Nowe Miasto - Sparta Jazgarzew 1:8
Stomil Olsztyn - Wisła Płock 1:2 (1:1)
Pilica Białobrzegi - Bzura Chodaków 4:1 (3:1)
Broń Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 (0:1)
Znicz Pruszków - Ursus Warszawa 4:0 (0:0)
Wisła Puławy - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Neptun Końskie 1:0 (1:0)
Pogoń Siedlce - Olimpia Zambrów 1:2 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - MKS Małkinia 2:0
Mazowsze Grójec - KS Warka 3:1 (2:0)
Legionovia Legionowo - Hutnik Warszawa 2:0 (1:0)
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 1:1 (1:1)
Milan Milanówek - Olimpia Warszawa 1:2 (0:2)
Świt Nowy Dwór - ŁKS Łomża 3:0 (0:0)
Znicz II Pruszków - Legion Warszawa 1:2
Wilga Garwolin - GKP Targówek 1:4 (0:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Perła Złotokłos 8:1 (5:1)
Victoria Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 6:0 (3:0)
Mszczonowianka Mszczonów - Unia Skierniewice
Varsovia 95 Warszawa - Gwardia Warszawa 4:0 (0:0)
Bug Wyszków - Sokół Serock
Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 4:1 (1:0)

15 - 17 lutego >>>

Legia Warszawa - Ludogorec Razgrad 1:0 (1:0)
Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 1:3 (0:2)
Wisła '94 Płock - Wisła Duninów 2:2 (1:0)
Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 11:0 (7:0)
Perła Złotokłos - Mazowsze Grójec 1:1 (1:0)
Wieczfnianka Wieczfnia - Boruta Kuczbork 4:3 (0:0)
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 1:1 (0:1)
Polonia Warszawa ME - Ursus Warszawa 1:5 (0:2)
Wisła Płock - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)
Milan Milanówek - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
Skra Konstancin - RKS Mirków 2:1 (1:0)
Huragan II Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk 1:3
Pogoń II Grodzisk - LKS Chlebnia 0:5 (0:0)
PKS Radość - Kosa Konstancin 2:2 (1:0)
Broń Radom - Pilica Białobrzegi 3:1
Radomiak Radom - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0)
Radomiak '97 Radom - Zwolenianka Zwoleń 7:2 (2:1)
Wda Świecie - Pogoń Grodzisk 7:0 (2:0)
Legionovia Legionowo - Żyrardowianka Żyrardów 1:3
Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:5 (0:1)
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Jutrzenka Unieck - Gryf Kownaty Żędowe 2:1
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 3:2 (2:0)
Świt Nowy Dwór - Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
Dąb Wieliszew - Żbik Nasielsk 3:3
Sokół Grudusk - Mazowsze Jednorożec 2:3 (0:2)
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 2:3 (1:1)
KS CK Troszyn - Kurpik Kadzidło 7:0
Zawisza Rzgów - Bzura Chodaków 1:2 (0:0)
Mławianka Mława - Start Nidzica 1:2 (1:2)
Ostrowia Ostrów Mazowiecka - Orzeł Kolno 1:0
Wilga Miastków - Watra Mrozy 1:3
Dolcan Ząbki - Motor Lublin 1:1 (0:0, 0:0, 0:1) 4 x 30 min.
Tęcza Ojrzeń - Skra Drobin 0:3 (0:1)
Korona Kielce - Polonia Warszawa 2:2 (0:1)
Iskra Kozłowo - Amator Maszewo 1:12 (0:5)
Znicz II Pruszków - GKP Targówek 3:4 (2:0)
Czarni Węgrów - Start Otwock 1:3 (0:2)
Energia Kozienice - Sokół Przytyk 2:1 (1:0)
Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś 4:2
MKS Małkinia - Bóbr Tłuszcz 0:5
Start II Otwock - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
Powiślanka Lipsko - MKS Kozienice 4:0
Cresovia Siemiatycze - Podlasie Sokołów Podlaski 2:5 (2:1)
Olimpia Zambrów - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 2:5 (0:4)
Wkra Pomiechówek - KS Raszyn 1:6 (0:3)
Korona Ostrołęka - ŁKS Łochów 0:2 (0:1)
Polonia '94 Warszawa - Makowianka Maków 3:1
Wulkan Zakrzew - Jodła Jedlnia-Letnisko 8:0 (3:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Łysica Bodzentyn 2:3 (0:2)
Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica 2:2 (1:0)
Legion Głowaczów - Sparta Jazgarzew 0:5
Skrwa Łukomie - Korona Karolinowo 1:2
Wkra Sochocin - Sona Nowe Miasto 3:0
Olimpia Jeżów - Promyk Nowa Sucha 0:6 (0:4)
Wicher Kobyłka - Bug Wyszków 3:9 (2:4)
Nojszewianka Dobre - Tajfun Jartypory 0:2
Jutrzenka Cegłów - Kolektyw Oleśnica 0:4 (0:1)
Unia Krzywda - Sęp Żelechów 3:5
Zryw Sobolew - Bizon Jeleniec 7:3 (3:1)
Wulkan Zakrzew - Ruszcovia Borkowice 2:1 (2:0)
Ożarowianka Ożarów - KS Warka 3:1 (1:0)
Huragan Bodzanów - FK Rybno 3:0 (1:0)
Perła Złotokłos - LKS Promna 2:4
Victoria Jedwabne - Tęcza Łyse 3:5
Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 3:3 (1:0)
Legionovia II Legionowo - Legion Warszawa 6:2
Wektra Dziewule - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:5 (1:0)
Orzeł Unin - Zorza Sterdyń 1:7
Orzeł Sypniewo - WKS Rząśnik 1:6 (1:3)
Wisła Duninów - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Orzeł Goleszyn - Wkra Bieżuń 6:0
Gladiator Słoszewo - Gladiator Oldboys 4:1
Drukarz Warszawa - Tygrys Huta Mińska 7:1 (3:0)
Stegny Wyszogród - Tajfun Brochów  4:2 (1:0)
KS Teresin - UKS Ołtarzew 8:3 (3:0)
Piast Feliksów - Korona Wejsce 2:1 (1:1)
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 2:3
LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna 32:25 (w hali)
Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 3:1
Polonia Radzanowo - Delta Miszewko 3:2

19 - 21 lutego >>>

Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3:1 (1:0)
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 4:2 (2:1)
Legia Warszawa - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Radomiak Radom - Lechia Tomaszów 2:0 (2:0)
Wisła II Płock - Kormoran Łąck 4:0 (1:0)
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec 4:4 (3:4)
Wulkan Zakrzew - Zwolenianka Zwoleń 3:3 (3:0)
Pogoń Siedlce - Start Otwock 0:2 (0:2)
Legionovia Legionowo - Huragan Wołomin 6:1 (3:0)
Bóbr Tłuszcz - Bug Wyszków 2:5 (2:2)
Żyrardowianka Żyrardów - Skra Konstancin 4:1
Sokół Ostróda - Mławianka Mława 1:2 (1:2)
LKS Chlebnia - UKS Łady 0:4 (0:2)
Korona HID Ostrołęka  - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4
Józefovia Józefów - PKS Radość 1:1 (0:0)
Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 2:6
KS Raszyn - Grom Lipowo 3:2 (2:1)
Sparta Szepietowo - MKS Małkinia 5:2
Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 3:4
Piast Feliksów - Bzura Chodaków 6:4 (3:2)
Ożarowianka Ożarów - UKS Ołtarzew 7:1

22 - 25 lutego >>>

Żyrardowianka Żyrardów - Oskar Przysucha 2:2 (1:1)
Wisła '94 Płock - Skra Drobin 2:4 (1:2)
GKS Baruchowo - Wisła Duninów 4:2 (1:1)
Lider Włocławek - Mazur Gostynin 5:0 (3:0)
Mazovia Rawa Mazowiecka - Mazowsze Grójec 0:2 (0:2)
Legionovia II Legionowo - Gladiator Słoszewo 12:4
Polonia Iłża - Oskar Przysucha 3:2 (2:1)
Milan Milanówek - Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (0:1)
OKS Otwock - Pilica Białobrzegi 0:2
Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór 0:1
Świt Nowy Dwór - OKS Otwock 3:1
Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Józefovia Józefów - Marcovia Marki 2:1
Broń Radom - Orlęta Radzyń 4:1 (1:1)
Znicz Pruszków - Mazur Karczew 2:2 (0:0)
Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 3:3 (3:3)
Wda Świecie - Wisła Płock 0:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Narew Ostrołęka 2:1 (2:0)
Ostrovia Ostrów Maz. - Warmia Grajewo 2:1 (1:0)
MKS Przasnysz  - Makowianka Maków 6:1 (3:0)
Wilga Garwolin - Ruch Ryki 5:1 (0:0)
Piast Feliksów - Anprel Nowa Wieś 3:3
Włocłavia Włocławek - Błękitni Gąbin 1:3 (0:1)
Pogoń II Siedlce - Podlasie II Biała Podlaska 4:4 (2:1)
Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 2:3
Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Okęcie Warszawa - Podlasie Sokołów 4:0 (1:0)
GKP Targówek - Huragan Wołomin 1:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk - Ursus Warszawa 3:1 (1:1)
Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów 3:2
OKS II Otwock - Vulcan Wólka Mlądzka 1:1
KS Teresin - LKS Chlebnia 6:2 (1:1)
Milan II Milanówek - LKS II Chlebnia 1:3
Wulkan Zakrzew - Orlęta Cielądz 4:1 (3:1)
Promnik Łaskarzew - Orzeł Unin 4:1
Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:3 (1:1)
Orzeł Łosice - Grodzisk Krzymosze 3:3
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Iskra Kozłowo - Zryw Bielsk 3:4 (1:2)
Hutnik Huta Czechy - Dwernicki Stoczek Łukowski 4:2
Unia Choceń - Amator Maszewo 0:9 (0:4)
Zryw Sobolew - Mazowsze Miętne 5:7 (2:5)
Zryw Sobolew - Sokół Celestynów 1:5 (0:3)
Tajfun Jartypory - Zorza Sterdyń 1:3
Watra Mrozy - Sęp Żelechów 3:3
Błękitni Raciąż - Żbik Nasielsk 7:2
Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 2:6 (0:3)
Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec 3:10 (3:4)
Nadnarwianka Pułtusk - Korona HID Ostrołęka 2:0 (0:0)
Orzeł Nieborów - Bzura Chodaków 1:4 (0:1)
Mazovia Mińsk Mazowiecki - ULKS Gołąbek 5:3
MKS Skierniewice - KS Raszyn 0:3
Stal Głowno - KS Raszyn 2:1
Pogoń Słupia - Zorza Szczawin 5:4 (3:0)
Pelikan II Łowicz - Unia Iłów 4:1 (2:1)
Korona Wejsce – Tajfun Brochów 5:0 (5:0)
Wkra Żuromin  - Korona Szydłowo 3:2
Pogoń Siedlce '96 - Kolektyw Oleśnica 6:1 (2:0)
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 7:3
Wkra Sochocin - Iskra Krasne 1:1
Wektra Dziewule - Victoria Kałuszyn 2:1
Józefovia II Józefów - Gwardia Warszawa 4:0 (2:0)
Naprzód Skórzec - Legion Grębków 5:0 (0:0)
Legia Warszawa ME - Mazur Karczew 4:0 (0:0)
Mazowsze Jednorożec - Kurpik Kadzidło 5:0 (2:0)
Orion Cegłów - Promyk II Nowa Sucha 2:1 (1:0)
Anprel Nowa Wieś - Bóbr Tłuszcz 0:9
Olimpia Chąśno - Promyk Nowa Sucha 3:4 (0:2)
Salos Żyrardów - FK Rybno 4:3 (2:3)
Świt Baranowo - Pełta Karniewo 3:6 (1:4)
Sparta Jazgarzew - PKS Radość 2:2 (2:0)
KS Wąsewo - GUKS Krasnosielc  4:2 (2:0)
Start Proboszczewice - Wisła '97 Płock 5:3
Wilga Miastków - Bór Regut 3:4
Tęcza Łyse - KS Miastkowo 10:1
Polonia '94 Warszawa - ŁKS Łochów 0:3
Czarni Węgrów - Polonia '94 Warszawa 0:0
Czarni Węgrów - ŁKS Łochów 1:1
ULKS Stara Wieś -  Nojszewianka Dobre 4:5
Partyzant Leszno - KS Raszyn 4:4 (1:1)
Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 4:2 (3:0)
Wisła Duninów - Kormoran Łąck 2:1
Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 5:0 (2:0)
Kryształ Glinojeck - WKS Rząśnik 0:0
 Sona Nowe Miasto - Wkra Andzin 3:0
Żbik Nasielsk – Wkra Pomiechówek 5:4
Opia Opinogóra - Orzyc Chorzele 1:4 (0:4)
Legia ME Warszawa - Mazur Karczew 4:0
Lwówianka Lwówek - ULKS Ciółkowo 2:2 (2:1)
Watra Mrozy - ŁKS Łochów 4:3 (1:1)
Mławianka Mława - Iskra Narzym 5:1
Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 2:1
Legia '94 Warszawa - Bug Wyszków 3:4 (0:3)

25 - 28 lutego >>>

Korona Kielce - Dolcan Ząbki 1:3 (0:1)
Pelikan Łowicz - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów - KS Warka 1:0
Józefovia Józefów - AON Sante Rembertów 1:3 (1:2)
ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 3:4
Legionovia II Legionowo - Sokół Serock 1:2 (0:2)
Broń Radom - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec 2:4 (1:2)
Znicz Pruszków - URSUS Warszawa 2:3 (1:3)
Wisła II Płock - Błękitni Raciąż 1:2
Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:5
Victoria Sulejówek - Okęcie Warszawa 1:1 (0:0)
MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 0:0
LKS Chlebnia - Przyszłość Włochy 5:1 (1:0, 2:1) 3x30 min
Huragan Wołomin - Mazur Karczew 1:2 (0:1)
Gwardia '96 Warszawa - Gwardia Warszawa 1:1
Narew Ostrołęka - Korona HID Ostrołęka 4:1 (2:1)
Mławianka Mława - Polonia Iłowo 1:1
Legionovia Legionowo - Start Otwock 6:0 (2:0)
MKS Przasnysz - Omulew Wielbark 3:0 (1:0)
Polonia Warszawa '93 - Bug Wyszków 2:6 (1:4)
RKS Mirków - KS Piaseczno '96 4:2 (0:1).
AON Sante Rembertów - Naprzód Skórzec 1:2 (0:2)

1 - 3 marca >>>

Stegny Wyszogród - Huragan Bodzanów 1:3 (1:2)
Ożarowianka Ożarów - Mazovia Mińsk 4:0
Watra Mrozy - Tygrys Huta Mińska 1:4
Makowianka Maków - Błękitni Raciąż 2:4 (2:1)
Świt Baranowo - Mazowsze Jednorożec 0:5
Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 6:2
Legia Warszawa ME - Pogoń Grodzisk 6:0 (3:0)
Broń Radom - Stal Stalowa Wola 2:4 (0:0)
Laktoza Łyszkowice - Promyk Nowa Sucha 2:5 (2:2)
Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 1:3 (0:2)
Wicher Kobyłka - GKP Targówek 1:4 (0:1)
Znicz Pruszków - Dolcan Ząbki 0:2 (0:0)
Hutnik Warszawa - Przyszłość Włochy 4:0 (2:0)
Drukarz Warszawa - ŁKS Łochów 4:2 (2:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Okęcie Warszawa 1:1 (0:1)
Piast Piastów - LKS Chlebnia 0:2 (0:1)
Pogoń II Siedlce - Lutnia Piszczac 7:0 (2:0)
Stoczniowiec Płock - Stoczniowiec Płock Jun. 4:5
Victoria Sulejówek - PKS Radość 4:1 (2:1)
Polonia Iłża - Ruszcovia Borkowice 5:1
Ruch Ryki - Energia Kozienice 0:5
Wisła Płock Niebiescy - Wisła Płock Żółci 4:1 (2:0)
Józefovia Józefów - Huragan Wołomin 2:7 (0:4)
Świt Nowy Dwór - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)
Pilica Białobrzegi - Ceramika Opoczno 8:0 (2:0)
Olimpia Zambrów - Ostrovia Ostrów Maz. 5:2 (3:0)
Bogdanka Łęczna - Radomiak Radom 3:2 (2:2)
MKS Ciechanów - Mławianka Mława 2:4 (0:1)
Żbik Nasielsk - Marcovia Marki 3:2
Jutrzenka Unieck - Korona Karolinowo 2:1
Bug Wyszków - Kosa Konstancin 4:0 (2:0)
Mazur Karczew - Dolcan Ząbki 0:1
Pogoń Siedlce - Mazur Karczew 1:0
Dolcan Ząbki - Pogoń Siedlce 0:0
Pogoń II Grodzisk - AON Rembertów 1:5
Mazowsze Grójec - Proch Pionki 4:1
Laura Chylice - Grom Lipowo 3:2 (1:2)
Orlęta Baboszewo - Spójnia Mała Wieś 3:5 (0:3)
Piast Feliksów - Unia Iłów 4:4 (1:3)
Świt Baranowo - Boruta Kuczbork 1:8 (0:4)
Znicz II Pruszków - KS Łomianki 3:3
Sokół Ostróda - MKS Przasnysz 2:0 (0:0)
Wulkan Zakrzew - Sokół Przytyk 1:2
GKS Baruchowo - Kormoran Łąck 1:1 (1:1)
Orzeł Łosice - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:1)
GKS Bedlno - Unia Czermno 0:5
Józefovia II Józefów - Vulcan II Wólka Mlądzka 5:2
Sorento Skierniewice - Bzura Chodaków 2:2 (1:1)
Hutnik Huta Czechy - Vulcan Wólka Mlądzka 2:6 (0:2)
Tęcza Ojrzeń - Krzyniak Krzynowłoga Mała 8:1 (0:1)
Gladiator Słoszewo - Kryształ Glinojeck 1:12
ULKS GOŁĄBEK - KOLEKTYW OLEŚNICA 1:2 (1:0)
Legion Grębków - Nojszewianka Dobre 1:5
Victoria Jedwabne - MKS Małkinia 1:3
Błękitni Gąbin - Nadnarwianka Pułtusk 4:0 (2:0)
Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 2:0
Narew Ostrołęka - Polonia Warszawa ME 3:0 (1:0)
Fenix Siennica - Snajper Sośninka 5:1 (1:0)
Tajfun Jartypory - Wicher Sadowne 2:1 (2:1)
Motor Lublin - Ursus Warszawa 4:0
Wilga Garwolin - Podlasie Sokołów Podlaski 7:2 (3:1)
Wieczfnianka Wieczfnia - Korona Szydłowo 0:1
Polonia Radzanowo - Delta Miszewko 2:3
Świt Warszawa - LKS Zatory 3:2
Perła Złotokłos - Mogielanka Mogielnica 2:0
START OTWOCK - PILICA NOWE MIASTO 6:3 (1:2)
Skrwa Łukomie - Wkra Bieżuń 6:4
Czarni Węgrów - Cresovia Siemiatycze 4:1 (0:1)
Kasztelan Białe Błoto - Tłuchovia Tłuchowo 0:2
Wisła II Płock - Włocłavia Włocławek 2:0 (1:0)
Pelikan Łowicz - Mszczonowianka Mszczonów 4:0
Zryw Sobolew - KS Puznówka 6:6 (3:2)
Jutrzenka Unieck - LZS Świedziebnia 0:4 (0:0)
Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin 2:3 (1:1)
Huragan Bodzanów - Relax Miszewo 10:2 (6:1)
Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 2:1
KS Wąsewo - KS Śniadowo 0:2 (0:2)
LKS II Chlebnia - Passovia Pass 4:3 (2:0)
Korona Wejsce - FK Rybno 1:1 (1:0)
Bór Regut - Orzeł Unin 1:1
Naprzód Skórzec - Grodzisk Krzymosze 2:1
Tęcza Łyse - Omulew Wielbark 3:0
Mazowsze Jednorożec - Rzekunianka Rzekuń 5:1
Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło 3:1
Sęp Żelechów - Dwernicki Stoczek Łukowski 6:0
Sona Nowe Miasto - Sokół Grudusk 4:3
Wisła Duninów - Skra Drobin 1:4 (0:2)
Miedzanka Miedzna - Liwia Łochów 5:7 (1:5)
Promyk II Nowa Sucha - Przyszłość II Włochy 4:2 (1:1)
Wkra Sochocin - Mewa Krubin 3:1
Iskra Kozłowo - Świt Staroźreby 0:8 (0:3)
KS Raszyn - RKS Mirków 4:0 (2:0)
Zryw Sobolew - ULKS Stanin 8:4 (6:1)
KS Raszyn - Dolcan Ząbki (jun.) 0:2 (0:1)
Sokół Celestynów - Tęcza Stanisławów 3:0 (1:0)
Zorza Sterdyń - Tur Bielsk Podl. 4:0
Kosovia Kosów Lacki - Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - Wissa Szczuczyn 1:5 (1:2)
Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 7:1
Lwówianka Lwówek - Unia Czermno 1:2

5 - 7 marca >>>

Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 1:1 (0:1)
Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa (JUN.) 3:1
ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice 3:2 (1:1)
Ożarowianka Ożarów - PKS Radość 2:1 (0:0)
Mławianka Mława - Kryształ Glinojeck 1:3
Mazowsze Grójec - Mazur Karczew 0:1 (0:1)
Świt Baranowo - GKS Lelis 3:4 (0:2)
OKS Otwock - Okęcie Warszawa 3:0 (1:0)
Victoria Sulejówek - Nadnarwianka Pułtusk 7:0 (3:0)
Sokół Przytyk - Dnepr Smoleńsk 0:2 (0:1)
Józefovia Józefów - Mazovia Mińsk Maz. 3:2 (0:2)
Wicher Kobyłka - Dolcan Ząbki '94 4:1 (2:0)
Gryf Kownaty - MKS Ciechan Ciechanów '96 6:1
Tygrys Huta Mińska - Świt Barcząca 4:0 (3:0)
Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 2:3 (2:1)

8 - 10 marca >>>

Skra Drobin - Iskra Kozłowo 13:2 (7:0)
Tajfun Jartypory - ŁKS Łochów 1:2 (0:1)
Victoria Kałuszyn - Watra Mrozy 1:2 (0:1)
SEMP '95 Ursynów - Gwardia Warszawa 3:6 (1:3)
Ostrovia Ostrów Maz. - ŁKS Łochów 3:2 (2:1)
Legionovia II Legionowo - WKS Rząśnik 1:3 (1:0)
UKS Ołtarzew - Anprel Nowa Wieś 5:8 (2:2)
Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 4:2 (0:1)
Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:1 (0:1)
ŁKS Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Okęcie Warszawa - Mazur II  Karczew 3:4 (1:1)
Legion Warszawa - Huragan Wołomin 2:1 (1:0)
Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk 1:1 (0:1)
Józefovia Józefów - Mazur Karczew 0:1 (0:0)
Milan Milanówek - Sokół Serock 1:2 (0:1)
SOKÓŁ PRZYTYK - ORZEŁ WIERZBICA 3:3
ENERGIA KOZIENICE - PROCH PIONI 2:0
MKS Ciechanów - Start Działdowo 1:3 (1:1)
MKS Skierniewice - LKS Osuchów 5:3
MKS Skierniewice – KS Warka 2:8 (2:1)
Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:1)
Wkra Sochocin - Gryf Kownaty Żędowe 5:3
Laktoza Łyszkowice - Bzura Chodaków 1:4 (1:1)
Skrwa Łukomie - Start Proboszczewice 6:4 (2:1)
Świt Warszawa - Zaborowianka Zaborów 3:4 (1:2)
Perła Złotokłos - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3
Czarni Bednary - Unia Iłów 2:3
MKS Przasnysz - Orzeł Janowiec Kościelny 4:1
Tęcza Ojrzeń - Korona Szydłowo 2:5 (1:2)
Makowianka Maków - Mławianka Mława 3:9
Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn 3:4 (1:2)
Promnik Łaskarzew - Tygrys Huta Mińska 7:3 (4:0)
Korona HiD Ostrołęka – KS Wąsewo 3:1 (2:0)
Nadnarwianka Pułtusk - LKS Zatory 3:0
RKS Mirków - KS Teresin 2:2 (2:1)
Wilga Garwolin - Mazovia Mińsk Maz. 5:1 (2:0)
Mazovia II Mińsk Maz. - KS Wesoła 8:0
KS Raszyn - KS Łomianki 3:2 (2:1)
Stegny Wyszogród '97 - Spójnia Mała Wieś JUN. 1:2
Nojszewianka Dobre - Liwia Łochów 5:2 (2:1)
Drukarz Warszawa - Tęcza Stanisławów 5:3 (5:0)
Kasztelan Białe Błoto - Wisła Sobowo 5:0
Advit Wiązowna - Grom Lipowo 2:4 (1:3)
Laura Chylice - UMKS '96 Piaseczno  6:1 (2:0)
Mazovia Mińsk Maz. - Kolektyw Oleśnica 3:1 (2:1)
Huragan Międzyrzec - Orzeł Łosice 6:2
Zorza Szczawin - Mazur Gostynin 1:3
Naprzód Brwinów - Wrzos Międzyborów 2:3
Sęp Żelechów - Mazowsze Miętne jun. 0:5
Sęp Żelechów - Wisła Maciejowice 3:2
Podlasie Sokołów Podlaski  - Miedzanka Miedzna 8:3 (3:3)
Bartnik Myszyniec - Świt Baranowo 2:2 (1:1)
Bartnik Myszyniec - Mazowsze Jednorożec 2:1
Mazowsze Jednorożec - Świt Baranowo 5:0
Orlęta Baboszewo - Jutrzenka Unieck 4:5
Zryw Sobolew - Bór Regut 2:5
Kasztelan Białe Błoto - ULKS Ciółkowo 1:3 (0:1)
Polonia Iłowo - Wkra Bieżuń 3:4
Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 4:4
Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 1:3 (1:2)
Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 3:3 (1:1)
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:0
Wisła '94 Płock - Błękitni Gąbin 1:1 (1:1)
Płomień Dębe Wielkie - Jutrzenka Cegłów 2:4 (2:1)
Wicher Wielgie - Tłuchovia Tłuchowo 1:3
Żyrardowianka Żyrardów - Promyk Nowa Sucha 7:0 (3:0)
Legion Grębków- ULKS Gołąbek 0:11
Korona Wejsce - Zryw Wygoda 4:1 (3:0)
Guzovia Guzów - FK Rybno 7:1
Stegny Wyszogród - Gladiator Słoszewo 2:4

Sparingi 11 - 14 marca >>>

Świt Nowy Dwór - Znamia Truda 0:9 (0:2)
Pogoń II Siedlce - Orlęta Łuków 3:5 (1:2)
Laura Chylice - Jedność Żabieniec 3:2 (2:0)
Kosa Konstancin - Mazowsze Grójec 2:5 (2:1)
Centrum Radom - BROŃ '94 Radom 3:0
Dolcan Ząbki JUN. - LKS Łochów 3:2 (3:2)
Korona Wejsce - Astra Zduny 3:2 (1:0)
Piast II Feliksów – Bzura II Chodaków 0:4 (0:2)
Hutnik Warszawa - Mazur Karczew 2:0 (1:0)
Stoczniowiec Płock - GKS Bedlno 4:0 (1:0)

Sparingi 15 - 18 marca >>>

Ostrovia Ostrów Maz. - Dąb Dąbrowa Biał. 1:2 (0:1)
Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 4:1 (0:1)
Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:2 (0:0)
Błękitni Raciąż - Kryształ Glinojeck 2:0
MKS Ciechanów - GKS Strzegowo 14:0 (7:0)
Okęcie Warszawa - Sparta Jazgarzew 5:3 (2:0)
Energia Kozienice - Polonia Iłża 4:1
Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 1:0 (0:0)
Kasztelan Sierpc - Wisła Duninów 2:5 (1:5)
Hutnik Warszawa - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Broń Radom - Dnepr Smoleńsk 0:3 (0:0)
Józefovia Józefów - Pilica Białobrzegi 0:7 (0:3)
Victoria Sulejówek - Bug Wyszków 2:0 (0:0)
Wisła Płock - Wisła II Płock 1:2 (1:1)
Oskar Przysucha - Mazowsze Grójec 0:0
Legionovia Legionowo -GKP Targówek 6:1 (3:0)
Laura Chylice - RKS Mirków 2:4 (0:2)
Pogoń Grodzisk - Błonianka Błonie 3:0 (2:0)
Start Otwock – Reprezentacja Polski U-17 0:3 (0:1)
Agape Białołęka U-19 - PKS Radość 0:8 (0:3)
Narew Ostrołęka - KS CK Troszyn 8:0
Perła Złotokłos - Legion Głowaczów 3:1
Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 1:1
AON SANTE Rembertów - Naprzód Skórzec 1:5
Orzeł Łosice - Tęcza Korczew 6:1
Mazowsze Miętne- Wilga Garwolin 2:6 (1:1)
Świt Baranowo - Tamka Dzierzgowo 3:3 (1:1)
Milan Milanówek - GKP II Targówek 4:1 (1:0)
Vulcan Wólka Mlądzka - Burza Pilawa 1:0
Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:1
Orzeł Unin - Nojszewianka Dobre 4:0 (1:0)
Tęcza Łyse - Orzyc Chorzele 0:0
Korona HID Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2 (1:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Bzura Chodaków 4:2 (3:0)
Błękitni Gąbin - Skra Drobin 3:0 (1:0)
Pogoń II Siedlce - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:1)
Wkra Bieżuń - Boruta Kuczbork 6:1
Jutrzenka Unieck - Opia Opinogóra 5:2
Partyzant Leszno - Dąb Wieliszew 0:7
Tęcza Stanisławów - Victoria Kałuszyn 4:6 (0:3)
Piast Feliksów - Stegny Wyszogród 12:3
Korona II Wejsce - Naprzód Jamno 6:2 (3:0)
Perła Złotokłos - FC Lesznowola 7:2
Orion Cegłów - Unia Iłów 1:7 (1:5)
Huragan Bodzanów - Orkan Lelice 13:0 (7:0)
Watra Mrozy - Grodzisk Krzymosze 4:1 (1:0)
Skrwa Łukomie - Iskra Kozłowo 10:1 (3:0)
Zryw Sobolew - Promnik Łaskarzew 2:5
Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (3:1)
Mazowsze Jednorożec - GUKS Krasnosielc 3:1
Salos Żyrardów - Bzura II Chodaków 0:4 (0:1)
KS Mielnik - Błękitni Stoczek 0:0
MKS Mielnik - Zorza Sterdyń 3:0
Zorza Sterdyń - Błękitni Stoczek 0:3
Wicher Kobyłka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:0 (0:0)
Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia 3:1
Czarni Węgrów Jun. - Tajfun Jartypory 4:4 (2:2)
Wicher Sadowne - Liwia Łochów 1:1
Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo 1:1 (1:0)
Guzovia Guzów – Promyk II Nowa Sucha 0:2 (0:2)
Miedzanka Miedzna - ULKS Starawieś 1:2 (0:0)
COKIS Ciechanowiec-Jabłonianka Jabłonna Lacka 1:1
Start Proboszczewice - Orzeł Goleszyn 4:5 (2:1)
Nojszewianka Dobre - Rywal Ruchna 3:2 (1:1)
Płomień Dębe Wielkie - KS Glinianka 2:0 (1:0)
Ożarowianka Ożarów - Piast Piastów 7:1
Laktoza Łyszkowice - Amator Maszewo 0:8 (0:5)
Sęp Żelechów - Unia Krzywda 4:0
Korona Wejsce - Promyk Nowa Sucha 1:4 (1:1)
Wkra Sochocin - GKS Lipowiec 4:1
Szydłowianka Szydłowiec - Orlęta Kielce 3:0 (3:0)
Wektra Dziewule - Legion Grębków 10:3
Korona Szydłowo - MKS Przasnysz 0:3 (0:1)
Mazur Karczew - Huragan Wołomin 1:1 (0:0)
KS Teresin - Bzura Chodaków 1:2 (1:1)
Wisła '96 Płock - Kormoran Łąck 2:2 (1:1)

Sparingi 21 - 24 marca >>>

Zryw Sobolew - Czarni Dęblin 94 3:2 (1:1)
Józefovia Józefów - Bór Regut 11:2
Stoczniowiec Płock - Delta Miszewko 3:2 (0:1)
MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 3:4 (1:0)
OKS Otwock - Sparta Jazgarzew 4:0
Świt Baranowo - Orzeł Sypniewo 2:2 (2:1)
Świt Nowy Dwór - Legia ME Warszawa 3:1 (1:0)
Victoria Sulejówek - Dolcan Ząbki Jun. 1:1 (0:1)
GKP Targówek - Huragan Wołomin 3:3 (2:1)
Orzeł Wierzbica - Centrum Radom 6:2 (2:0)
Pogoń Grodzisk - Mszczonowianka 2:3 (0:1)
Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 0:2 (0:0)
Legionovia Legionowo - Dolcan Ząbki 2:4 (0:1)
Żyrardowianka Żyrardów - Ostrovia Ostrów Maz. 1:2 (1:1)
Wisła Płock - Błękitni Gąbin 9:0 (3:0)
Broń Radom - Mazowsze Grójec 2:0 (1:0)
Sona Nowe Miasto - Sokół Serock 2:5 (0:2)
Świt II Nowy Dwór Maz. - Żbik Nasielsk 1:2
Perła Złotokłos - LKS oSuchów 1:3
LKS Chlebnia - Pogoń II Grodzisk Maz. 0:2 (0:1)
Perła Złotokłos - Sadownik Błędów 2:2
Narew Ostrołęka - Iskra Krasne 4:1 (2:0)
Okęcie Warszawa - Hutnik Warszawa 2:5 (2:1)
Polonia Iłża - Proch Pionki 0:4 (0:0)
Józefovia Józefów - PKS Radość 3:6 (1:2)
Kosovia Kosów Lacki - COKIS Ciechanowiec 1:1 (0:1)
AON Rembertów - Victoria Kałuszyn 6:1 (4:1)
Bzura Chodaków - Mazovia Rawa Maz. 1:1 (0:1)
Wisła '94 Płock - Mazur Gostynin 2:2 (1:0)
KS Wąsewo - KS CK Troszyn 5:6
Dąb Wieliszew - Mewa Krubin 2:2 (1:0)
Okęcie II Warszawa – KS Glinianka 1:4 (0:1)
Korona HID Ostrołęka - Kurpik Kadzidło 9:0 (3:0)
Mławianka Mława - Korona Szydłowo 2:2 (1:1)
Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 8:3
Laura Chylice - Kosa Konstancin 1:1
Wicher Sadowne - LZS Starawieś 4:2
Rawka Bolimów - FK Rybno 2:2
Wulkan Zakrzew - Orzeł Przysucha 1:3 (1:3)
Energia Kozienice - Legion Głowaczów 2:1
Józefovia II Józefów - Orzeł Unin 1:0
Mazowsze Jednorożec - Makowianka Maków Maz. 1:0
Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn 1:1
Korona Wejsce - Vagat Domaniewice 3:2 (2:1)
Promnik Łaskarzew - Sęp Żelechów 4:2 (2:1)
Boruta Kuczbork - MKS Przasnysz 0:8 (0:2)
Skrwa Łukomie - Skrwa Skrwilno 6:2 (1:1)
Czarni Węgrów - Grodzisk Krzymosze 3:0
Huragan Bodzanów - Kormoran Łąck 3:3 (1:3)
RYWAL RUCHNA - BŁĘKITNI STOCZEK 5:6 (5:2)
Nojszewianka Dobre - Kosovia Kosów Lacki 3:1 (1:0)
Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 2:4 (2:3)
Grodzisk Krzymosze - Wektra Zbuczyn 0:2
Zryw Sobolew - Snajper Sośninka 6:7 (3:1)
Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek 3:4 (2:1)
Świt Barcząca - Rzakta Zamienie 4:1 (1:0)
Tęcza Stanisławów - Legion Grębków 7:2
Tajfun Jartypory - Czarni Węgrów jun. 7:0
Tajfun Jartypory - Miedzanka MIedzna 1:1
Miedzanka Miedzna - Czarni Węgrów Jun. 2:0
Polonez Mordy - Tęcza Korczew 6:5
Gladiator Słoszewo - Korona Karolinowo 6:3
Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica 0:7
Bzura II Chodaków - Tur Jaktorów 2:3 (1:1)
Jutrzenka Cegłów - Jastrząb Żeliszew 3:4
Skra Wizna - MKS Małkinia 1:3
Mazovia Mińsk Maz. -Pogoń II Siedlce 1:2 (0:1)

Sparingi 26 - 30 marca >>>

KS Sobienie - Jeziory-Burza Pilawa 2:6 (0:5)
Żyrardowianka '96 Żyrardów - FK Rybno 6:3 (5:1)
MKS Przasnysz - Wieczfnianka Wieczfnia 6:3 (2:0)
Korona Wejsce - Laktoza '96 Łyszkowice 3:6 (2:2)
Laura Chylice - UMKS '96 Piaseczno 4:1
Anprel Nowa Wieś - Przyszłość Włochy 7:3
Wkra Żuromin - Grot Kowalki 3:2
Mazowsze Jednorożec - Iskra Krasne 6:2 (5:0)
GKP Targówek - Nadnarwianka Pułtusk 3:0 (2:0)
Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 3:2 (1:1)
Włocłavia Włocławek - Wisła Duninów 2:1
Kasztelan Sierpc - Orzeł Goleszyn 3:5
OKS Otwock - PKS Radość 3:4 (2:3)
LKS Chlebnia - Bzura Chodaków 3:4 (3:3)
AON Sante Rembertów - Legionovia II Legionowo 6:0
Sarmata Warszawa - Agrykola Warszawa 1:5 (0:4)
GKS Strzegowo – Gryf Kownaty Żędowe 3:2 (2:0)
Legion II Warszawa - Huragan II Wołomin 3:2 (1:2)
Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 4:4 (2:2)
Ryś II Laski - Świt Warszawa 1:8 (0:1)
Varsovia '94 Warszawa - Bug Wyszków 2:4
Broń Radom - Sparta Jazgarzew 2:0 (1:0)
Błękitni Raciąż - Skra Drobin 4:2 (2:2)
Pogoń II Siedlce - Naprzód Skórzec 1:1 (0:0)
Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk 2:1
Promnik Łaskarzew - Amur Wilga 3:2 (2:1)
Anprel Nowa Wieś - Tur Jaktorów 3:4
MKS Przasnysz - Start Nidzica 4:1 (2:0)
Sokół Serock - Dąb Wieliszew 1:1
Józefovia Józefów - Vulcan Wólka Mlądzka 3:1
Wisła II Płock - MKS Kutno 3:3 (2:1)
Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (1:0)
Mławianka Mława - Iskra Krasne 6:1
Wkra Żuromin - Motor Lubawa 2:1 (1:1)
Ostrovia Ostrów Maz. - Sparta Szepietowo 2:0
LZS Starawieś - Rywal Ruchna 2:1
Legionovia Legionowo - Huragan Wołomin 8:1 (5:0)
Szydłowianka Szydłowiec - Oronka Orońsko 5:1 (2:0)
Sokół Celestynów - Orzeł Unin 2:2 (0:0)
Tęcza Łyse - Bartnik Myszyniec 11:1
AON Sante Rembertów - Tęcza Stanisławów 9:0 (4:0)

Sparingi 4 - 7 kwietnia >>>

KS Bednarska - Świt Warszawa 2:8
Wisła Płock - Wisła II Płock 6:0 (2:0)
Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 2:0 (0:0)
Mazur Karczew - Energia Kozienice 2:0 (0:0)
Wkra Żuromin - Start Działdowo 1:2 (0:0)
Pogoń Siedlce - Wilga Garwolin 14:1 (4:0)
Mławianka Mława - MKS Przasnysz 4:1 (1:0)
Sokół Serock - Wkra Pomiechówek 5:3
Legionovia II Legionowo - PKS Radość 2:2 (2:0)
Mewa Krubin - Świt II Nowy Dwór 0:0
Świt II Nowy Dwór - Żbik Nasielsk 0:0
Żbik Nasielsk - Mewa Krubin 2:3
Vulcan Wólka Mlądzka - Mazovia Mińsk Maz. 1:4
Fenix Siennica - Sęp Żelechów 2:2
Perła Złotokłos - Grom Lipowo 2:3 (1:0)
Wisła Duninów - Świt Staroźreby 9:5 (2:2)
Błękitni Raciąż - Korona Szydłowo 4:1
Milan Milanówek - Bzura Chodaków 0:6 (0:2)
Pogoń II Siedlce - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
Żyrardowianka Żyrardów - Huragan Wołomin 3:1 (2:0)
Narew Ostrołęka - ŁKS Łomża 1:4 (0:2)
LZS Starawieś - Nojszewianka Dobre 4:3 (2:1)
MKS Skierniewice - Korona Wejsce 4:1 (1:1)
Hutnik Warszawa - GKP Targówek 0:0
AON Sante Rembertów - Okęcie Warszawa 1:3 (1:1)
Kujawiak Kowal - Mazur Gostynin  4:1 (1:1)
Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto 3:1 (1:0)
Cresovia Siemiatycze - Ostrovia Ostrów Maz. 3:2
Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 4:1 (0:0)
Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 3:3
Wicher Kobyłka - ŁKS Łochów 7:2 (3:1)
Piast Feliksów - Unia IŁÓw 6:3 (4:2)
Victoria Kałuszyn - Jutrzenka Cegłów 6:1
WKS Rząśnik - Mazur Radzymin 6:2 (1:1)
Czarni Węgrów Jun. - Rywal Ruchna 7:10
Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice 1:1
Korona II Wejsce - Kopernik Kiernozia 6:4 (2:1)
Snajper Sośninka - Orzeł Unin 4:4 (1:1)
Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 6:8 (3:4)
Stoczniowiec Płock - Stoczniowiec Płock Jun. 5:0
Pogoń II Grodzisk - Gwardia Warszawa 4:2 (4:0)
Józefovia II Józefów - Watra Mrozy 4:1 (3:1)
Wisła Płock 97' - Orzeł Goleszyn 6:7 (2:3)
Wisła '94 Płock - Skra Drobin 11:1 (4:1)
Gladiator Słoszewo - Sona Nowe Miasto 2:3 (2:1)
COKIS Ciechanowiec - Jabłonianka Jabłonna Lacka 0:7
KS Glinianka - Nojszewianka Dobre 1:2 (0:1)

Sparingi 10 - 14 kwietnia >>>


Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [1 Głos]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2020/21
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.239.192.xxx @ viewpage.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.