W MZPN GRAMY W NAJBLIŻSZY WEEKEND

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie przełożył zawodów z nadchodzącego wekkendu i tak jak przewidywaliśmy dał wolną rekę klubom w tej kwestii...
"... Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że nie przewiduje przełożenia w urzędu zawodów, które mają się odbyć w terminie 13-14.04.2013 roku. Ewentualne przełożenie terminu meczu może nastąpić tylko i wyłącznie za obopólną zgodą zainteresowanych klubów. W piśmie musi znaleźć się jednocześnie nowy (zaakceptowany przez dwa kluby) termin zawodów (najbliższy z możliwych). W przypadku braku takiej zgody gospodarz zawodów zobowiązany jest do przygotowania boiska do gry, a decyzję bezpośrednio przed meczem podejmować będzie sędzia zawodów.
Informujemy również iż w dniu 12 kwietnia 2013 roku zamyka się okno transferowe dla wszystkich drużyn, które mają rozpocząć rozgrywki w ww. terminie, bez względu na ewentualne przełożenie zawodów... "

Admin dnia kwietnia 10 2013 17:20:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1204 Czytań · Drukuj

POWOLI ODRABIAMY ZALEGŁOŚCI
Wyniki, strzelcy 2012/13

Coś powolutku zaczyna się dziać w wiosennych rozgrywkach. Dziś półfinałowy mecz Pucharu Polski z udziałem Legionistów, a w środę 10 kwietnia zaległości odrabiać będą w pierwszej i drugiej lidze, a wśród uczestników piłkarskich zmagań tego szczebla zobaczymy piłkarzy z Ząbek, oraz Wisłę Płock, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Pogoń Siedlce i Radomiaka Radom.
Ostatnio, po zwycięstwie nad Cracovią, trener Dolcanu stwierdził, że "... zdarzyło się coś fajnego...". Nie mamy nic przeciwko, żeby dalej fajnie się działo, gdyż rywal wymagający - aspirująca w tym sezonie do awansu Olimpia Grudziądz.
Na szczeblu drugiej ligi czekają nas natomiast dwa pojedynki derbowe: Radomiak zagra ze Świtem, a Znicz z Wisła.
Płocka Wisła udostępniła na ten mecz serwis SMS - wystarczy wysłać na numer 72068 SMS o treści: NJ.DWA (koszt: 2,46 PLN brutto). W zamian otrzymujecie dwa smsy:
1. wynik oraz strzelców bramek po I połowie,
2. wynik oraz strzelców bramek po zakończeniu meczu. Więcej o usłudze SMS >>>

10.04.13 16:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2:0 (0:0)
Grzegorz Piesio 65' Damian Jakubik 90'
10.04.13 17:30 Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
Samuelson Odunka 47' - Kamil Szczepański 79'
10.04.13 19:00 Znicz Pruszków - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Krzysztof Janus 12', Tomasz Grudzień 82', Łukasz Sekulski 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia kwietnia 09 2013 16:42:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1712 Czytań · Drukuj

CO Z 13 i 14 KWIETNIA? TRZY OKRĘGI JUŻ ODWOŁAŁY

Wiosna ruszyła w dość szybkim tempie, za to z ogromnym opóźnieniem. Wszyscy mieli już zdecydowanie dość tej fatalnej aury i kolejnych odwołań.
Nie obyło się jednak bez przełożenia spotkań zaplanowanych na 10 kwietnia. Te kolejki przesunięte zostały o tydzień, a planowane rozpoczęcie zapowiada się na najbliższy weekend 13 - 14 kwietnia. Tego dnia powinny odbyć się mecze w III Lidze, czwartych ligach oraz niższych klasach rozgrywkowych.
Okręgi co prawda przygotowywały się do odwołania, sugerując jednocześnie żeby kluby robiły wszystko co w ich mocy, aby stan boisk na 13/14 kwietnia był zadowalający i mogły się odbyć zawody.
Niestety warunki nie były zbyt sprzyjające i trzy okręgi oficjalnie zrezygnowały z rozgrywania spotkań mistrzowskich w tych dniach.
Sytuacja dotyczy okręgów: płockiego, ciechanowsko-ostrołęckiego i radomskiego.
W regionie warszawskim są już gotowe godzinowe terminy spotkań w dniach 13 - 14 kwietnia. Wszystko wskazuje więc na to, że przynajmniej część z tych spotkań się odbędzie. Dużo w tym przypadku zależy od lokalizacji boiska. Na niektórych nadal może zalegać śnieg bądź utrzymywać się spora ilość wody.
Wszyscy z utęsknieniem czekamy  ... i wkrótce dowiemy się, które mecze w okręgu warszawskim oraz w czwartych ligach, po raz pierwszy odbędą się zgodnie z planem.

Admin dnia kwietnia 09 2013 15:56:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1257 Czytań · Drukuj

NA MAZOWSZU ZAGRAMY DOPIERO 17 KWIETNIA

Wszystkie mazowieckie okręgi zgodnie zdecydowały o kolejnym przełożeniu spotkań inauguracyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych.
Oczywiście w zgodzie z założeniami kluby mogą występować do macierzystych związków z wnioskami o rozegranie spotkania ligowego, jeżeli posiadają boisko nadające się do gry. Władze Związków mogą wtedy przychylić się do prośby i oddelegować na takli pojedynek trójkę sędziowską.
Nie będzie więc przełożonych spotkań, które miały odbyć się w środę 10 kwietnia. Odwołana została również kolejka z nadchodzącego weekendu - czyli 13-14 kwietnia.
Wstępnie przewiduje się, że pierwsze mecze ligowe odbędą się w następną środę - 17 kwietnia 2013 roku. Takie plany snute są we wszystkich mazowieckich okręgach.
Więcej szczegółów dotyczących nowych terminów znaleźć można na stronach Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

 

Admin dnia kwietnia 08 2013 16:01:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1230 Czytań · Drukuj

40 DNI - CZYLI KABAMARATON

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej przedstawił nowy harmonogram rozgrywek rundy wiosennej.
Niekończąca się zima spowodowała, że pierwsze 4 kolejki Ligi Okręgowej zostały odwołane. Odwołano również kolejki Klasy A i B oraz wszystkie inauguracje lig młodzieżowych.
Pierwsze słowa komunikatu POZPN brzmią:
".. Po konsultacjach Wydział Gier i Ewidencji podjął decyzję o kolejnym przełożeniu kolejek rundy wiosennej...".

Nie podano jedynie informacji z kim te konsultacje były przeprowadzone.
Według nowego terminarza ustalonego dzięki wspomnianym "konsultacjom" piłkarze Płockiej Ligi Okręgowej rozegrają...

UWAGA!!!

12 kolejek ligowych w 40 dni - między 17 kwietnia a 26 maja.
Stanowczo twierdzimy, że jest to absurd i cios wymierzony przeciwko uczciwej rywalizacji sportowej.
Na prośbę wielu z Was apelujemy do wszystkich klubów o złożenie w tej sprawie stosownego odwołania do Władz Związku.

W rozwinięciu nowe terminy dla wszystkich rozgrywek...

Admin dnia kwietnia 08 2013 15:03:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1529 Czytań · Drukuj

MECZE KONTROLNE NA POCZĄTKU KWIETNIA

Cóż pozostało spragnionym piłkarskich emocji? Nic innego jak delektować się smakiem sparingowej przygody, której i tym razem nie zabraknie podczas kolejnego weekendu z odwołanymi niemal wszystkimi spotkaniami ligowymi w niższych ligach.
Na początek spotkań kontrolnych miało być niewiele, z każdym dniem przybywało jednak informacji na temat kolejnych umówionych konfrontacji.?
Do sparingów powróciły także zespoły z wyższych lig, których mecze również zostały odwołane.
Dwa interesujące pojedynki odbędą się na pewno za sprawą potyczki Żyrardowianki z Huraganem Wołomin oraz Narwi Ostrołęka z ŁKS Łomża. Ciekawie zapowiada się sparing Milanu z Bzurą Chodaków.
Nie oznacza to oczywiście, że pozostałe mecze nie będą emocjonujące. My jak zawsze zapraszamy Was na wszystkie!

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 4 - 7 kwietnia >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:50:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2078 Czytań · Drukuj

SKROMNA PRZYGODA Z LIGĄ
Wyniki, strzelcy 2012/13

Na przełomie marca i kwietnia niewiele się działo. Zagrała Ekstraklasa, większość 1 ligi i odbyło się kilka spotkań w lidze drugiej.
Na niższych szczeblach z konieczności rozgrywano kolejne mecze sparingowe. Pierwszy kwietniowy weekend nie wygląda wcale inaczej. Zdecydowana większość pojedynków odwołana, a my możemy jedynie emocjonować się rozgrywkami Ekstraklasy i 1 ligi, w której i tak odwołano 2 mecze. Tylko dwa odbędą się z kolei na drugoligowym froncie. Z mazowieckich ekip zagra jedynie Znicz Pruszków.
W III Lidze Łódzko-Mazowieckiej nie odbędzie się żadne spotkanie. Nie zobaczymy na boiskach również czwarto ligowców.
Na szczeblu V ligi - czyli w popularnych okręgówkach odbędą się tylko dwa pojedynki. Jeden w okręgu ciechanowskim, a drugi w pierwszej grupie warszawskiej.

Na prawdziwe ligowe emocje przyjdzie nam podobno czekać już tylko tydzień. Wiosna ma zamiar jednak zlitować się nad nami.

06.04. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Miroslav Radovic 45', Wladimer Dwaliszwili 59'
06.04. 12:00 Makowianka Maków - Korona Ostrołęka 1:2 (0:1)
Dawid Buczeński 89' - Paweł Dzbeński 6', Patryk Wysocki 81'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:02:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1514 Czytań · Drukuj

RADOMSKIE ZMIANY W TERMINARZACH

Zgodnie z obietnicami ROZPN podjął decyzję odnośnie odwołanych spotkań. Zawiłości w nowych terminach są tak duże, że warto zapoznać się z terminarzami, które ROZPN proponuje pobrać ze swojej strony internetowej ... TU >>>
"... Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał korekt w terminach meczów. Ze względu na fatalną aurę i zły stan boisk już trzy kolejki w klasie okręgowej i klasie A, nie zostały rozegrane. Mecze w Tymex Lidze Okręgowej i w dwóch grupach klasy A rozpoczną się 17 kwietnia. Wtedy rozegrane zostaną pojedynki, które miały się odbyć 23 i 24 marca. Z kolei 17 kolejka z 30/31 marca odbędzie się 8 maja w środę. 18 kolejkę z 6/7 kwietnia przełożono na 12 czerwca (środa), 19 kolejkę z 13/14 kwietnia na 8 czerwca. Przesunięto terminy dwóch ostatnich kolejek w „okręgówce” i klasie A. 29 kolejka rozegrana zostanie 15/16 czerwca, zaś ostatnia kolejka 22 czerwca. Mecze barażowe o awans do czwartej ligi zaplanowano na 26 i 30 czerwca. Grupa 1 klasy B rozpocznie rundę wiosenną 5 maja, zaś grupa 2 pierwsze mecze zagra 21 kwietnia.

Admin dnia kwietnia 04 2013 17:08:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1299 Czytań · Drukuj

BRAWO ! SIEDLECKI OZPN

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w związku z warunkami atmosferycznymi uniemożliwiającymi rozgrywanie zawodów, w porozumieniu z Mazowieckim ZPN postanowiono:
- przesunąć rozpoczęcie rozgrywek w Lidze Okręgowej, Klasie A i Młodzików U-13 gr. II na 13-14 kwietnia br.,
- anulować wyznaczane wcześniej nowe terminy rozgrywania pierwszych kolejek wyżej wymienionych klas rozgrywkowych, przyjmując nowe terminarze, które uwzględniają prawidłową kolejność meczy oraz dodatkowe terminy świąteczne: 1 maja, 29-30 maja, 22 czerwca (LO) i 29 czerwca br. (Kl. A),
- wyznaczyć z urzędu na 1 maja br. termin rozegrania pierwszej kolejki klasy "B".
Jednocześnie, przyjmując zasady Regulaminu Rozgrywek, wyznacza się obligatoryjny termin rozegrania ostatniej kolejki rozgrywek klasy "B" na 16 czerwca 2013 r. (niedziela) godz.17,00.

Więcej >>>

Admin dnia kwietnia 04 2013 14:36:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1411 Czytań · Drukuj

PRZYMUSOWY URLOP TRZECIOLIGOWCÓW

Wydział Gier i Ewidencji ŁZPN po przeprowadzeniu konsultacji z klubami oraz uwzględniając bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne podjął decyzje o odwołaniu meczów zaplanowanych na dzień 6/7 kwietnia 2013 oraz klasy Górski zaplanowanych w dniach 8-12 kwietnia br. Jednocześnie informujemy, że w przypadku możliwości rozegrania meczu zaplanowanego w tym terminie kluby będące gospodarzami są zobowiązane do przekazania informacji do WGIE ŁZPN w nieprzekraczalnym terminie 4 kwietnia br. (czwartek).
Nowe terminy rozegrania meczów w poszczególnych klasach rozgrywkowych zostaną podane w najbliższym czasie.

Admin dnia kwietnia 03 2013 15:12:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1206 Czytań · Drukuj

NAJBLIŻSZA KOLEJKA MZPN PRZEŁOŻONA NA CZERWCA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi przełożone z urzędu zostały mecze, które miały się odbyć w terminach:

16-17.03, 23-24.03, 28-30.03 oraz 6-7.04.2013 roku

W rozwinięciu newsa nowe terminy dla poszczególnych klas rozgrywkowych:

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w terminie 6-7.04.2013 roku pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie. W oświadczeniu tym musi się znaleźć zapis mówiący o przyjęciu do wiadomości przez zainteresowane kluby, iż w dniu 5.04.2013 roku zamyka się dla nich okno transferowe.

_____________ MZPN

Admin dnia kwietnia 02 2013 16:36:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1755 Czytań · Drukuj

Strona 60 z 145 << < 57 58 59 60 61 62 63 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ photogallery.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.63.xxx @ news.php
47.128.62.xxx @ news.php
47.128.33.xxx @ news.php
47.128.118.xxx @ news.php
3.238.112.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.