Example 1
POZPN INFORMUJE
Nowa strona 1

POZPN informuje wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach Ligi Okręgowej, Klasy „A” i Klasy „B” Seniorów, że w dniu 28 stycznia zostały utworzone w systemie extranet terminarze rudny wiosennej sezonu 2015/2016. Jednocześnie przypomina o regulaminowym podaniu przez gospodarzy spotkań dokładnych terminów rozgrywania meczów. Na kluby, które na dwa tygodnie przed wznowieniem rozgrywek nie ustalą dokładnych terminów, WGiE POZPN będzie zmuszony nałożyć przewidziane opłaty regulaminowe.

/ źródło: POZPN

Admin dnia styczeń 31 2016 17:36:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 211 Czytań · Drukuj

RAMOWY TERMINARZ WIOSNY 2016 - POZPN
Wydział Gier i Ewidencji Płockie

Wydział Gier i Ewidencji Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej opublikował wstępny ramowy terminarz rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Terminarze lig młodzieżowych mogą ulec jeszcze zmianom ze względu na możliwość zgłaszania lub wycofywania przez kluby swoich drużyn z poszczególnych grup młodzieżowych. Możliwość wszelkich zmian kończy się w dniu 10 lutego 2016 roku. Jak informuje POZPN po tym terminie drużyny klubów, które nie poinformują Wydziału Gier i Ewidencji POZPN o jakiejkolwiek zmianie, zostaną przydzielone do kategorii wiekowych na podstawie przebiegu rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2015/2016.
Kluby które wycofają drużyny młodzieżowe po opublikowaniu terminarza zostaną nałożone opłaty regulaminowe (paragraf 25 pkt. 21 a MZPN).

Ramowy terminarz w rozwinięciu newsa...

Admin dnia styczeń 09 2016 15:47:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 520 Czytań · Drukuj

VI EDYCJA PŁOCK CUP
Wielkimi krokami zbliża się szós

Wielkimi krokami zbliża się szósta już edycja halowego turnieju piłkarskiego Płock Cup. W dniach 9-10 stycznia b.r. areną rywalizacji 16 zespołów z całej Polski będzie Hala Zespołu Szkół Technicznych w Płocku.
W obecnej edycji nasz okręg  będą reprezentować:
Peter-Gum - obrońca tytułu sprzed roku, RDS Stal - zespół złożony w zawodników występujących w poprzednich latach w Wiśle Płock, m.in. Mateusz Lewandowski (aktualnie Pogoń Szczecin), Łukasz Synowicz, Adrian Bieńkowski, ECCO Energia, m.in. Paweł Bojaruniec, Młode Orły - zespół złożony w zawodników występujących w poprzednich latach w Wiśle Płock, m.in. Dawid Jabłoński, Krystian Pomorski, Grzegorz Wawrzyński, oraz Lunga&BurgeRoom z Włodzimierzem Skosogorienko na czele.
Spośród pozostałych ekip warto wspomnieć o Fast Service Sochaczew, Agresywnych Mafiozów Warszawa, Baumat Toruń, Ramis Białystok i przede wszystkim Canal +.
Splendoru zbliżającemu się właśnie turniejowi doda postać najlepszego polskiego arbitra Szymona Marciniaka, który będzie sędzią głównym tych zawodów.
ZG Spikerzy to z kolei ekipa prowadząca, która pod koniec ubiegłego roku zajmowała się imprezą Christmas Cup 2015 w piłce ręcznej we Wrocławiu!
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla kibiców. Zobaczymy na przykład pokazy freestyle oraz będziemy mogli skorzystać z porad dietetycznych.
Więcej szczegółów znajdziecie na www.plockcup.pl oraz www.facebook.com/plockcup.

Admin dnia styczeń 03 2016 15:14:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 236 Czytań · Drukuj

MAZUR GOSTYNIN TRIUMFUJE
Nowa strona 1

W dniu 19 grudnia b.r. na Stadionie Wisły Płock rozegrany został Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN w piłce nożnej halowej. Areną rozgrywek był kompleks boisk "pod balonem".
16 zespołów podzielonych na cztery grupy toczyło zmagania w eliminacjach i rozgrywkach finałowych. W efekcie rywalizacji wyłoniono cztery najlepsze ekipy. Zwycięstwo w turnieju przypadło Mazurowi Gostynin, drugie miejsce dla Amatora Maszewo. Na niższym podium stanęli jeszcze piłkarze Skry Drobin a 4 miejsce zajął Stoczniowiec Płock.
W rozwinięciu wiadomości wyniki turnieju.

Admin dnia grudzień 22 2015 12:34:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 174 Czytań · Drukuj

OSTATNIA KOLEJKA W TYM ROKU
Wyniki, strzelcy - 2015/16

W niesamowitym ścisku zimować będą piłkarze Ekstraklasy. Takiego tłoku w ligowej tabeli nie było już dawno. Od niemal całego peletonu odskoczył zdecydowanie Piast Gliwice, a za nim z pięcioma punktami straty warszawska Legia, cztery punkty za nią Cracovia i Pogoń Szczecin a na piątej pozycji Ruch Chorzów, który zgromadził o pięć oczek mniej niż te dwie ekipy.
Od szóstego miejsca w dół zaczyna się tak naprawdę "strefa spadkowa". Goniący czołówkę poznański Lech ma zaledwie siedem punktów przewagi nad ostatnim w tabeli Podbeskidziem.

20.12. 15:30 Korona Kielce - Legia Warszawa 1:3 (1:1)
Łukasz Sierpina 42' - Guilherme 45', Michał Kucharczyk 55', Nemanja Nikolic 59'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudzień 22 2015 11:59:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 65 Czytań · Drukuj

XV LAT MINĘŁOXV LAT MINĘŁO - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI :)

Admin dnia grudzień 15 2015 18:58:10 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 504 Czytań · Drukuj

STRATA WCIĄŻ TAKA SAMA
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Przedostatni raz w tym roku byliśmy świadkami piłkarskich zmagań w Ekstraklasie. Kibice warszawskiej Legii z niecierpliwością wyczekiwali szlagieru w wykonaniu wicelidera i lidera ligowej tabeli. Ci najbardziej niecierpliwi najmocniej się rozczarowali. Legia zawiodła, zagrała słabo, mało ofensywnie - jakby bez wiary na dogonienie liderującego Piasta.
Mecz był bezbarwny i dawało się odczuć przewagę lidera nad żądną zwycięstwa Legią. Mimo objęcia prowadzenia po samobójczym trafieniu nie udało się warszawianom dowieźć zwycięstwa do końcowego gwizdka Szymona Marciniaka - mecz zakończył się ostatecznie podziałem punktów.
Czyżby szansa na odrobienie strat do zaledwie dwóch punktów odebrała legionistom motywację?
Fakt jest taki, że niezależnie od rozstrzygnięć w ostatniej tegorocznej kolejce Piast Gliwice pozostanie najlepszą drużyną bieżących rozgrywek, a na dzień dzisiejszy strata warszawskiej Legii nadal wynosi 5 punktów.

13.12. 18:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
samobójczy 62' - Gerard Badia 79'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudzień 14 2015 15:21:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 261 Czytań · Drukuj

KLUBOWY TURNIEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZESA POZPN
Nowa strona 1

W dniu 8 grudnia 2015 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano podział grup uczestników Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN.
Turniej rozegrany zostanie w dniu 19 grudnia 2015 roku (sobota) na stadionie Wisły Płock na kompleksie sztucznych boisk "Pod Balonem".
W rozwinięciu wiadomości podział na grupy, harmonogram meczów oraz regulamin turnieju.
/ źródło: POZPN
 

Admin dnia grudzień 10 2015 10:32:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 443 Czytań · Drukuj

CORAZ BLIŻEJ PIASTA
Wyniki, strzelcy - 2015/16

Legioniści powoli i konsekwentnie wykorzystują potknięcia niespodziewanego lidera z Gliwic. Tym razem w jednym z meczów kolejki Piast zremisował z Cracovią, a w drugim warszawska Legia pokonała w Krakowie Wisłę 2:0.
Gole dla wicelidera strzelali Nemanja Nikolic w 85 minucie i Aleksandar Prijovic w doliczonym czasie gry, wykorzystując klasyczną kontrę wspólnie ze zdobywcą pierwszego gola. Do końca tegorocznych zmagań jeszcze trzy kolejki spotkań, a Legia ma już tylko pięć punktów straty do liderującego Piasta. W nadchodzącej kolejce dojdzie do koljnej szlagierowej konfrontacji. W niedziele 13 grudnia o godzinie 18:00 w Warszawie spotkają się dwie najlepsze obecnie polskie drużyny.
Legia Warszawa - Piast Gliwice to obowiązkowa pozycja dla każdego mazowieckiego kibica.

06.12. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Nemanja Nikolic 85', Aleksandar Prijovic 90' +2 

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudzień 07 2015 12:31:24 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 217 Czytań · Drukuj

BŁĘKITNI GĄBIN NIE ZAGRAJĄ W IV LIDZE
Wyniki, strzelcy - 2015/16 Nowa strona 1

Przykra informacja z reaktywowanej strony Błękitnych Gąbin. Całe szczęście, że klub nie zniknie jednak z piłkarskiej mapy POZPN.
 " ... Klub Na zaproszenie Burmistrza Miasta Pana Krzysztofa Jadczaka i zarządu MKS Błękitni Gąbin w czwartek 3 grudnia o godz. 20 doszło do ważnego spotkania z kibicami, zawodnikami i innymi osobami zainteresowanymi przyszłością Naszego Klubu. Oprócz Burmistrza na spotkanie przybyli także Radni Miasta i Gminy Gąbin w osobach: Pani Gronkiewicz Ewa, Panowie Leszek Kędzia, Czesław Sobiecki i Jakub Ziółkowski. Pan Burmistrz wraz z Prezesem Wojciechem Ziarkowskim otworzyli zebranie i powitali zgromadzonych gości. Na początku głos zabrał Prezes który przedstawił obszernie sytuację w klubie. Przybliżył problemy finansowe klubu który musi uporać się z długiem który nowy zarząd otrzymał w spadku ( ok.50 tys.zł). Poruszył także problemy w szkoleniu grup młodzieżowych. Odniósł się także do najważniejszej sprawy zebrania tj. dalszego funkcjonowania pierwszej drużyny w rozgrywkach czwarto ligowych. W tej sprawie doszło do merytorycznej dyskusji między uczestnikami spotkania. Po dyskusji Pan Burmistrz zdecydował się poddać sprawę pod głosowanie licznie zgromadzonych uczestników. Wynik głosowania był jednoznaczny, bardzo dużą przewagą głosów zwolenników wycofania drużyny. Nie oznacza to że Klub zostaje bez drużyny seniorów. Rolę pierwszej drużyny przejmuje druga, która jest liderem rozgrywek B klasy. Tak czy owak zagra w przyszłym roku w A klasie. Zaoszczędzone w ten sposób środki Zarząd chce wykorzystać na odbudowę szkolenia młodzieży i budowę silnej drużyny seniorów która złożona ma być z zawodników z Gąbina bądź Gminy Gąbin i powalczyć o szybki awans do okręgówki. To dla Zarządu klubu i włodarzy miasta bardzo trudna decyzja. Ale w tej sytuacji finansowej klubu chyba najrozsądniejsza. Postaramy się jak najszybciej informować kibiców o dalszych ruchach w klubie. Niedługo podamy terminy treningów i naboru do nowo powstających grup młodzieżowych... "

Admin dnia grudzień 04 2015 11:52:31 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 611 Czytań · Drukuj

LEGIA GONI LIDERA
Wyniki, strzelcy - 2015/16

W środku tygodnia rozegrana została 18 kolejka polskiej Ekstraklasy. Do końca roku na boiskach zobaczymy już tylko piłkarzy najwyższego szczebla rozgrywek. Wszystkie pozostałe ligi mają już zimową przerwę.
Ekstraklasa gra natomiast aż do 20 grudnia, kiedy to meczami 21 kolejki zakończy jesienne rozgrywki w roku 2015.
W środę 2 grudnia warszawska Legia pokonała Górnika z Łęcznej 2:1 i mimo, że przez większość meczu wydawało się będzie to spokojne zwycięstwo, końcówka spotkania przyniosła niesamowite emocje. Niewiele brakowało, a skazany na porażkę Górnik pokusiłby się o niespodziankę. Dzięki zwycięstwu 2:1 i porażce Piasta, Legia przybliżyła się do lidera i aktualna strata wynosi siedem punktów, a biorąc pod uwagę fakt podziału punktów po rundzie zasadniczej jest to już o wiele lepsza sytuacja niż jeszcze kilka dni temu.

02.12. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Łęczna 2:1 (2:0)
Nemanja Nikolic 4', 30' - Grzegorz Bonin 87'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudzień 03 2015 16:21:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 78 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 115 1 2 3 4 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Wszystko o "B" Klasie Sezon 2012/2013 13 kowal123456789 09-08-2012 12:22
Wszystko o "A" Klasie KONTAKTY DO KLUBÓW 7 Bodzo 24-02-2012 21:50
Klasa A Juniorów Kto do Awansu 0 Unia_Czermno 18-09-2011 20:50
Liga Okręgowa Juniorów Sezon 2010/2011 33 bramkarz95 20-08-2011 21:34
Klasa A Juniorów sezon 2010/2011 Kto mistrze... 0 bambo 20-10-2010 20:10

Bieżące wyniki

•  Sprawdź wyniki

•  OBSADA 14-15 XI

•  SPARINGI - WIOSNA

•  TERMINARZE

•  ARCHIWUM LIG

LIVESCORE
FACEBOOK

Kontakt

46449242
Ekstraklasa

•  SEZON 2015/16
•  ARCHIWUM

I Liga

•  SEZON 2015/16
•  BARAŻE 2014/15

•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2015/16
•  BARAŻE 2014/15

•  ARCHIWUM

III Liga

•  SEZON 2015/16
•  ARCHIWUM

IV Liga Południe

•  SEZON 2015/16
• 
ARCHIWUM

IV Liga Północ

•  SEZON 2015/16
•  ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2015/16

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Ciechanów

•  SEZON 2015/16

•  ARCHIWUM

LO W-wa Grupa 1

•  SEZON 2015/16
• 
ARCHIWUM

LO W-wa Grupa 2

•  SEZON 2015/16

•  ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2015/16

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

Klasa B Płock

•  SEZON 2015/16

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW

Młodzież 2015


I Liga U-19 Jesień '15
 

II Liga U-19 Jesień '15
 

I Liga U-17 Jesień '15
 

I Liga U-16 Jesień '15
 

I Liga U-15 Jesień '15
 

I Liga U-14 Jesień '15
 

I Liga U-13

Puchar Polski 15/16

PZPN

MZPN
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Dodaj link
Dodaj newsa
Dodaj info o Klubie


Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Expekt.com
REKLAMA
REKLAMA !!!

Info o Klubach

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
Shoutbox
Nick:

Wiadomość:

Pomoc

Marco
10/02/2016 12:27
Get NFL cheap Jerseys Online Youth. Now different sizes NFL Jerseys on sale at Holidays, with free shiping and big discount. More at http://www.nfl-cheap-jers
eys.com/


obserwator
10/02/2016 11:20
Trzech testowanych zawodników w Kasztelanie Sierpc: Damian Kotkiewicz (Orzeł Goleszyn), Krystian Sokołowski i Kasjan Klimkiewicz (Błękitni Gąbin)

ligowiec
08/02/2016 14:28
LTP Lubanie - Wisła Duninów 6:1 Mazur Gostynin - Świt Staroźreby 5:3

mario89
06/02/2016 14:22
Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 3:2

kibic
01/02/2016 10:39
Wiecie kto strzelił bramki dla Staroźreb?

ligowiec
31/01/2016 17:31
Sparing: Świt Staroźreby - Sona Nowe Miasto 5:4

ultrasik
29/01/2016 12:45
Lwówianka wszystkiego najlepszego!!! I szybkiego powrotu do klasy A

NowyLUKS
28/01/2016 23:59
Z okazji 58 urodzin, Klub Lwówianka Lwówek zaprasza na naszą nową stronę. http://luks1958.futbolowo
.pl/


teotricsx
31/12/2015 18:27
czemu nie ma ligi u18 ? tylko od razu przeskok z u17 do u19 ?

ciolkowo
22/12/2015 16:21
Ciolkowo poszukuje sparingpartnera na 12/13marca.503 869 235.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.91.200.xxx @ news.php
Partnerzy

Sochaczewskie Radio Fama

NaszPowiat.pl

Hutnik Warszawa.pl

Błękitni Gąbin

RKS Okęcie Warszawa

Amator Maszewo

Spójnia Mała Wieś

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.

Page Ranking Tool