FLASH NEWS ֍
Więcej newsów z Mazowsza na

Więcej newsów z Mazowsza na "PIŁKA NA MAZOWSZU"  

TERMINARZE OD U-12 do U-19 POZPN
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze lig młodzieżowych na wiosenną rundę rozgrywek sezonu 2016/17. W rozwinięciu wiadomości pierwsze kolejki lig oraz linki do wszystkich terminarzy.

" Przypominamy, że na 14 dni przed startem rozgrywek „gospodarze” meczy muszą podać wszystkie daty i godziny rozgrywanych spotkań. Przypominamy, że uprawnienia zawodników do gry odbywają się tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu Extranet – dotyczy to wszystkich klubów i zgłoszonych drużyn (nawet jeżeli drużyna w rundzie jesiennej rozgrywała spotkania w tej samej klasie rozgrywkowej – należy ponownie wypełnić w systemie extranet wnioski o uprawnienie). Wnioski o uprawnienia zawodników w systemie Extranet złożone przez kluby po godzinie 16.00 w piątek rozpatrywane będą dopiero w poniedziałek, a zawodnicy są nieuprawnieni do gry. Zawodnik, który nie otrzymał uprawnienia do gry, nie może reprezentować klubu w zawodach mistrzowskich i pucharowych, pod rygorem zweryfikowania zawodów walkowerem.Informujemy, że wszelkie dokumenty w sprawie zmiany barw klubowych mogą być przesyłane drogą elektroniczną do każdego czwartku. "

Admin dnia luty 22 2017 12:52:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 164 Czytań · Drukuj

WEEKEND Z EKSTRAKLASĄ

Dwa tegoroczne mecze o punkty mają już za sobą Legioniści. Pierwsze ligowe zwycięstwo w Gdyni i bezbramkowy remis z Ajaksem Amsterdam w rozgrywkach Ligi Europy. Ważne jest to, że piłkarze z Warszawy nie tracą póki co goli, nie grzeszą jednak skutecznością. W najbliższą niedzielę będą więc mieli okazję do ustawienia swoich celowników w spotkaniu przeciwko outsiderowi, Ruchowi Chorzów.
Płocka Wisła z kolei zagra o pierwsze w tym roku ligowe zwycięstwo, a ich rywalem w drodze po komplet punktów będzie Korona Kielce i to na własnym obiekcie. Mecz ten odbędzie się w sobotę o godzinie 15:30 w Kielcach.

18.02. 15:30 Korona Kielce - Wisła Płock 4:2 (2:1)
Ilijan Micanski 24', Jacek Kiełb 33' (rz.k.), 67' (rz.k.), Miguel Palanca 50' - Giorgi Merebaszwili 43', José Kanté 90' +2

19.02. 18:00 Legia Warszawa - Ruch Chorzów 1:3 (0:2)
Miroslav Radović 84' - Patryk Lipski 14', Maciej Urbańczyk 42', Jarosław Niezgoda 51'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia luty 17 2017 16:52:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 113 Czytań · Drukuj

WIOSNA 2017 - TERMINARZ PŁOCKIEJ LIGI OKRĘGOWEJ
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze lig seniorskich na rewanżową wiosenną rundę rozgrywek sezonu 2016/17. W rozwinięciu wiadomości można zapoznać się z aktualnym terminarzem Płockiej Ligi Okręgowej.

Jednocześnie POZPN przypominamy, że na 14 dni przed startem rozgrywek „gospodarze” meczów muszą podać wszystkie daty i godziny rozgrywanych spotkań.

Admin dnia luty 14 2017 12:00:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 280 Czytań · Drukuj

WIOSNA 2017 - TERMINARZ PŁOCKIEJ KLASY A
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze lig seniorskich na rewanżową wiosenną rundę rozgrywek sezonu 2016/17. W rozwinięciu wiadomości można zapoznać się z aktualnym terminarzem Płockiej Klasy A.
Po rundzie jesiennej, z rozgrywek ligowych, wycofał się Kormoran Łąck - tabela pozostaje bez zmian, natomiast wiosną wszystkie zespoły, które miały rozegrać spotkanie z zespołem z Łącka będą miały termin wolny oraz 3 punkty zdobyte walkowerem.

Jednocześnie POZPN przypominamy, że na 14 dni przed startem rozgrywek „gospodarze” meczów muszą podać wszystkie daty i godziny rozgrywanych spotkań.

Admin dnia luty 14 2017 11:58:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 248 Czytań · Drukuj

WIOSNA 2017 - TERMINARZ PŁOCKIEJ KLASY B
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze lig seniorskich na rewanżową wiosenną rundę rozgrywek sezonu 2016/17. W rozwinięciu wiadomości można zapoznać się z aktualnym terminarzem Płockiej Klasy B.

Jednocześnie POZPN przypominamy, że na 14 dni przed startem rozgrywek „gospodarze” meczów muszą podać wszystkie daty i godziny rozgrywanych spotkań.

Admin dnia luty 14 2017 11:53:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 86 Czytań · Drukuj

SKŁAD LIG MŁODZIEŻOWYCH POZPN - WIOSNA 2017
Nowa strona 1

Z tego artykułu dowiecie się jakie zespoły zgłosiły się do rozgrywek POZPN w kategoriach juniorów od U-12 do U-19. Przypominamy, że w grupach U-13 i U-12 rozgrywki odbywają się tradycyjnym systemem jesień-wiosna, natomiast w starszych kategoriach wiekowych rundy jesienna i wiosenna traktowane są jako odrębne sezony z oddzielną punktacją oraz awansami i ewentualnymi spadkami.

POZPN dodatkowo informuje:
" Prosimy zainteresowane kluby o ostateczne przemyślenia co do przynależności danego rocznika w terminie do dnia 17 lutego 2017 roku. Jednocześnie informujemy, iż dla klubów, które nie zmieniły kategorii wiekowej swoich drużyn, uprawnienia zawodników są aktualne według rundy jesiennej. Kluby, które zmieniły kategorie wiekowe zobligowane są do uprawnienia zawodników w systemie extranet (dotyczy to również klubów, które spadły bądź awansowały do lig wojewódzkich)."

Admin dnia luty 14 2017 11:50:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 252 Czytań · Drukuj

PIERWSZE WIOSENNE MECZE
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Niespełna dwa miesiąc e przyszło nam czekać na rozpoczęcie wiosennych rozgrywek w polskiej piłce nożnej. Na razie, tradycyjnie powitamy na boiskach zespoły występujące na najwyższym szczeblu rozgrywek. W dniach 11-13 lutego odbędą się spotkania 21 kolejki Ekstraklasy, a wśród nich dwa najbardziej wyczekiwane przez mazowieckich fanów futbolu.
W sobotę 12 lutego w Gdyni zainauguruje wiosnę warszawska Legia, która w ubiegłym roku nie przegrała ośmiu kolejnych spotkań i tym razem zapewne chciała będzie tą passę podtrzymać, tym bardziej, że legioniści pierwszy mecz z Arką przegrali i na pewno marzy im się udany rewanż.
Wisła Płock rozpocznie wiosnę przed własną publicznością, a ich rywalem będzie wrocławski Śląsk. Nafciarze nie przegrali czterech ostatnich spotkań, a w ubiegłym roku we Wrocławiu zdobyli jeden punkt po bezbramkowym remisie.

11.02. 20:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 39'

12.02. 15:30 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
José Kanté 90' +4 - Róbert Pich 82'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia luty 10 2017 12:19:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 137 Czytań · Drukuj

UCHWAŁA MZPN W SPRAWIE ZADŁUŻENIA KLUBÓW
Nowa strona 1

UCHWAŁA NR 1/P/2017 PREZYDIUM ZARZĄDU MAZOWIECKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ Z DNIA 17 STYCZNIA 2017 ROKU

Na podstawie Art. 31 oraz Art. 45 § 1 Statutu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej postanawia się, co następuje:

Kluby zalegające z wpłatami należności do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i Okręgowych Związków Piłki Nożnej zobowiązane są uregulować w 100% zadłużenie z roku ubiegłego i z lat wcześniejszych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 lutego 2017 roku. Kluby szczebla centralnego zobowiązane są do uregulowania należności przed rozpoczęciem rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017.

Umorzenie zadłużenia może nastąpić jedynie w przypadku likwidacji klubu lub sekcji piłki nożnej. W przypadku ponownego przystąpienia klubu do rozgrywek zadłużenia muszą być uregulowane.

W stosunku do klubów, które w ww. terminie nie uregulują zadłużenia stosowane będą sankcje w postaci odmowy uprawnienia zawodników do gry lub może być skierowany wniosek do Komisji ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN o zawieszenie licencji.

Zobowiązuje się Okręgowe Związki Piłki Nożnej w Ciechanowie- Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach do realizacji niniejszej Uchwały w stosunku do swoich klubów, które zalegają na rzecz Mazowieckiego ZPN zgodnie z przesłanym wykazem dłużników, z sankcjami podanymi w pkt.3 niniejszej Uchwały pod rygorem pomniejszenia dotacji przyznanej OZPN-owi przez Mazowiecki ZPN.

Za realizację uchwały odpowiedzialne czyni się biuro Mazowieckiego ZPN.
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Admin dnia luty 02 2017 12:32:14 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 239 Czytań · Drukuj

WYTYCZNE ODNOŚNIE MODERNIZACJI I BUDOWY BOISK
Nowa strona 1

Komisja d/s Licencji Klubowych POZPN informuje Kluby zainteresowane modernizacją swoich istniejących już obiektów piłkarskich lub budową obiektów nowych, że aby uniknąć w przyszłości problemów z ich dopuszczeniem do rozgrywek, powinny opierać się na wytycznych Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej dostępnych na oficjalnej stronie Ministerstwa (na dole strony dostępne są załączniki do pobrania).

Oficjalna strona MSiTRP dostępna jest pod tym adresem.

_______________________________
źródło: pozpn.plo.pl

Admin dnia styczeń 15 2017 16:19:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 399 Czytań · Drukuj

PŁOCK CUP 2017
Nowa strona 1

W dniach 6-7 stycznia 2017 roku w Hali Sportowej ZST Siedemdziesiątka rozegrano siódmą już edycję turnieju piłki nożnej Płock Cup. Z roku na rok turniej cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dowodem tego jest fakt, że w bieżącym roku powiększono liczbę uczestników tej bardzo udanej imprezy do dwudziestu.

Tak jak w poprzednich latach i tym razem pucharu nie obronił zwycięzca sprzed roku, a blisko tej historycznej chwili była ekipa Młodych Orłów, która w ostatnim meczu turnieju musiała uznać wyższość tegorocznemu triumfatorowi - Dzbanom Łódź, dopiero po serii rzutów karnych.

6 stycznia, w fazie eliminacyjnej, zespoły rywalizowały w pięciu czterozespołowych grupach, których zwycięzcy i zespoły z drugich miejsc, awansowały do fazy finałowej, rozegranej 7 stycznia. (fot.: portalplock.pl)
 

7.01 17.00 FINAŁ MŁODE ORŁY - DZBANY ŁÓDŹ 0:0 rz.k. 2:3

Admin dnia styczeń 09 2017 04:47:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 470 Czytań · Drukuj

ZNAKOMITY FINISZ LEGII I WISŁY
Wyniki, strzelcy - 2016/17

Świetnym finiszem popisały się w tym roku zespoły z Mazowsza. Legia rozpędem wskoczyła na podium, a Wisłą Płock odbiła się od dna ligowej tabeli i zakończyła tegoroczne rozgrywki na 11 miejscu, remisując po drodze w Warszawie i ogrywając w minioną sobotę lidera w Białymstoku 2:1.
Oby ta passa została podtrzymana również wiosną 2017. Formą zabłysnęli zwłaszcza Legioniści, którzy w ośmiu ostatnich spotkaniach odnieśli 7 zwycięstw i zanotowali tylko jeden remis, właśnie z "Nafciarzami", strzelając przy okazji aż 28 goli.
Wisłą Płock przestała przegrywać już od czterech spotkań i w tym okresie zgromadziła 8 punktów, co spowodowało, że na chwilę obecną ma już tylko 2 punkty straty to siódmego miejsca i pewnej pozycji w grupie mistrzowskiej.
Z niecierpliwością będziemy czekać wznowienia rozgrywek, na które musimy poczekać niestety do lutego przyszłego roku.

17.12. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1:2 (0:0)
Fedor Černych 58' - Piotr Wlazło 49', Kamil Sylwestrzak 90'

18.12. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0 (2:0)
Nemanja Nikolić 5', 58', 76', Miroslav Radović 20', Kasper Hämäläinen 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudzień 19 2016 05:40:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 35765 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 125 1 2 3 4 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Wszystko o "B" Klasie Sezon 2012/2013 13 kowal123456789 09-08-2012 12:22
Wszystko o "A" Klasie KONTAKTY DO KLUBÓW 7 Bodzo 24-02-2012 21:50
Klasa A Juniorów Kto do Awansu 0 Unia_Czermno 18-09-2011 20:50
Liga Okręgowa Juniorów Sezon 2010/2011 33 bramkarz95 20-08-2011 21:34
Klasa A Juniorów sezon 2010/2011 Kto mistrze... 0 bambo 20-10-2010 20:10

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 12-13 XI

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2016/17
•  ARCHIWUM

I Liga

•  SEZON 2016/17
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2016/17

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2016/17
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2016/17
• 
Północna - 2016/17
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2016/17

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Ciechanów

•  SEZON 2016/17

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2016/17
•  GRUPA 2 - 2016/17  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2016/17

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

Klasa B Płock

•  SEZON 2016/17

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW

Nowa strona 1
Młodzież 2016/17


I Liga U-19 Wiosna '17


II Liga U-19 Wiosna '17
 

I Liga U-17 Wiosna '17
 

I Liga U-16 Wiosna '17


II Liga U-16 Wiosna '17
 

I Liga U-14 Wiosna '17


II Liga U-14 Wiosna '17
 

I Liga U-13

I Liga U-12

Puchar Polski 16/17

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ads
04/01/2017 00:20
Admin proszę o ogarnięcie tego spamu

kibic
14/11/2016 15:01
Dodatkowa kolejka odwołana.

Kibic
14/11/2016 08:44
Z moich informacji to Zryw, Iłów, Stegny, Świt, Goleszyn, Skra, Spojnia - na pewno nie chcą grać. I tu nie chodzi tylko o stan boisk bo w Drabinie płyta wzór. Ale tu chodzi o szacunek do wolnego czasu

Hocus
13/11/2016 19:24
W meczu Amator- Stegny również kontuzja

Admin
12/11/2016 18:13
kibicokregu ... dzięki za spostrzeżenie

LKS
12/11/2016 12:57
Amator -Stegny 4:1. Dla Stegien Piotr Urbański

kibicokregu
12/11/2016 10:21
Na głównej stronie, na zielonym bannerze u góry informujecie, że Błyskawica została mistrzem jesieni w LO?! Hmm, no może za rok

Obiektywny
11/11/2016 17:48
Byłem na meczu świt wicher i wniosek do działaczy ozpnu każde zetknięcie z murawą kontuzja zobaczymy po tej kolejce oddział ratunkowy będzie miał co robić!!! A o to tu chyba niechodzi!!!

moko
08/11/2016 10:23
A słyszeliście że relax buduje nowy stadion w miszewie i tworzą drużynę z pierwszego wrażenia . Oby im się udało . Wporządku zespół i ekipa

Admin
07/11/2016 20:52
Z oficjalnego źródła. Orkan Lelice nadal istnieje.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
184.73.45.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.