Example 1
PUCHAR POLSKI - ĆWIERĆFINAŁY

Puchar Polski wkroczył już niemalże w fazę półfinałową, a wszystko za sprawą Legii Warszawa i Śląska Wrocław, które to rozegrały już obydwa spotkania ćwierćfinałowe. Awans do półfinału zapewniła sobie warszawska Legia dzięki dwóm remisom i lepszemu egzekwowaniu rzutów karnych. W obu pojedynkach Legii i Śląska zanotowano remisy 1:1. W rzutach karnych lepsi okazał się Legioniści, zwyciężając 3:1. Półfinałowym rywalem zespołu z Warszawy będzie zwycięzca konfrontacji pomiędzy Piastem Gliwice, a Podbeskidziem.
Do ćwierćfinałów zawędrował również drugi przedstawiciel Mazowsza - Znicz Pruszków. Niestety piłkarze drugoligowca pierwsze spotkanie przegrali z Lechem Poznań 1:5 inie daje to raczej nadziei na awans do półfinałów, tym bardziej że mecz rewanżowy rozegrany zostanie w Poznaniu.

05.03. 20:00 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1) rz.k. 3:1
Michał Żyro 53' - Peter Grajciar 12'

_____________________________________________________________________________________
Puchar Polski wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia marzec 06 2015 06:04:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj

LEGIA WRACA NA POLSKIE BOISKA
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Po nieudanym dwumeczu z Ajaxem Amsterdam przed Legionistami już tylko ligowa rzeczywistość i walka o utrzymanie fotelu lidera. Zła passa w ligowych rozgrywkach ciągnie się jednak za Legią od 14 grudnia ubiegłego roku, kiedy to przegrali w Łęcznej z miejscowym Górnikiem.
W tym roku warszawscy piłkarze nie zaznali jeszcze smaku kompletu punktów - porażka z Jagiellonią i remis z Koroną. Nadszedł czas na rehabilitację. Czy Podbeskidzie będzie tym zespołem, na którym nastąpi przełamanie?
Okaże się to w niedzielny wieczór. Podbeskidzie z kolei nie przegrało trzech ostatnich spotkań i znajduje się wysoko w tabeli. 7 pozycja z ośmioma punktami straty do Legi. W rundzie jesiennej Legia uległa niedzielnemu rywalowi przed jego publicznością 1:2.
Będzie więc  kolejna okazja do rehabilitacji.

01.03. 18:00 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (1:0)  
Adam Ryczkowski 12', Ondrej Duda 53' (rz.k.), Orlando Sa 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia luty 28 2015 15:09:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 48 Czytań · Drukuj

ANKIETA POZPN
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zamieścił ankietę dotyczącą zestawienia trenerów współpracujących z klubami zrzeszonymi w POZPN. W/w ankietę każdy klubu winien wypełnić i przesłać drogą elektroniczną - pozpn@plo.pl lub listem poleconym do dnia 26.03.2015 r. na adres siedziby Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
Niezastosowanie się do powyższego komunikatu będzie wiązało się z nałożeniem kar regulaminowych.

Ankieta do pobrania >>>

Admin dnia luty 26 2015 09:59:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 137 Czytań · Drukuj

PO RAZ DRUGI TEJ WIOSNY
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Przed nami już druga tegoroczna kolejka rozgrywek. Dalej w rolach głównych wystąpią zespoły piłkarskiej Ekstraklasy. Pierwsza i druga liga wznawiają rozgrywki dopiero za dwa tygodnie, a nam nadal pozostaje raczyć się piłkarskimi potyczkami na najwyższym szczeblu.
Mazowieckich kibiców najbardziej interesuje oczywiście występ warszawskiej Legi. legioniści z racji konfrontacji w Lidze Europy, po przegranym w Amsterdamie meczu z Ajaxem, po golu Arkadiusz Milika, potyczkę ligową rozegrają dopiero w niedzielę w Kielcach.
Korona zajmuje dopiero 14 pozycję w tabeli, a jesienią ubiegłego roku przegrała w Warszawie 0:2.

22.02. 18:00 Korona Kielce - Legia Warszawa 0:0

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia luty 20 2015 19:42:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 210 Czytań · Drukuj

WIOSENNA INAUGURACJA
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Oficjalnie możemy ogłosić, iż przerwa zimowa w rozgrywkach piłkarskich została zakończona. Już w czwartek 12 lutego odbył się awansem jeden z czterech meczów o Puchar Polski, w którym Legia Warszawa zremisowała w wyjazdowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław 1:1. Przed Legionistami jeszcze spotkanie rewanżowe w Warszawie. W piątek - 13 lutego startują rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy.
Dwa mecze rozegrane zostaną w piątek, trzy w sobotę, dwa w niedzielę i jeden w poniedziałek. Legia z racji czwartkowego występu w spotkaniu pucharowym, pojedynek o pierwsze w tym roku ligowe punkty, rozegra w niedzielę. Na Łazienkowską zawita Jagiellonia Białystok. W sierpniu ubiegłego roku w pierwszym meczu obu zespołów lepsza okazała się Legia, zwyciężając na boisku rywala 3:0 - nie mamy nic przeciwko, aby wynik z Białegostoku powtórzono podczas najbliższej konfrontacji.

12.02. 20:00 ŚLĄSK Wrocław - Legia Warszawa 1:1 (0:1)
Marco Paixao 85' - Michał Żyro 45'

15.02. 18:00 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1)
Helio Pinto 84' - Maciej Gajos 12', 86', Patryk Tuszyński 53'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia luty 13 2015 17:44:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 107 Czytań · Drukuj

SZKOLENIA W POZPN
Nowa strona 1

 Informujemy, iż w 2015 roku Wydział Szkolenia POZPN planuje przeprowadzić n/w kursy dla trenerów:
- UEFA C - czerwiec/lipiec 2015 r,
- UEFA A - listopad 2015 r.
  Wszystkich zainteresowanych prosimy o wstępne zgłoszenia pod adresem 
    e-mail: pozpn@plo.pl
  Jednocześnie poniżej podajemy wymogi dotyczące trenerów zawarte w 
Uchwale PZPN VI/116 z 24 czerwca 2014 roku:

minimalne wymagania dotyczące posiadanej licencji

klasa rozgrywkowa

PZPN A

IV liga - oraz pozostałe niższe klasy rozgrywkowe seniorskie i młodzieżowe


UEFA B (od 01.07.2015)
PZPN B (do 30.06.2015)

Liga Okręgowa Seniorów, Liga Wojewódzka Juniorów Staryszch i Młodszych oraz pozostałe niższe klasy rozgrywkowe seniorskie i młodzieżowe


UEFA C

Klasa A i B Seniorów
ligi młodzieżowe do lat 12.

________________________
źródło: pozpn.plo.pl

Admin dnia luty 08 2015 19:19:38 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 98 Czytań · Drukuj

KOMUNIKAT PŁOCKIEGO OZPN
Nowa strona 1

WG informuję, iż rozgrywki lig młodzieżowych mimo spadków i awansów po rundzie jesiennej (nie dotyczy U-13,U-12,U-11) w poszczególnych klasach rozgrywkowych, traktowane są jako jeden sezon. Mimo tego, dopuszcza się zgłoszenia do rozgrywek w rundzie wiosennej nowych drużyn, klubów biorących już udział rozgrywkach.
W celu sprawnego utworzenia terminarza lig młodzieżowych, zobowiązuje się wszystkie kluby, planujące jakiekolwiek zmiany do podjęcia ostatecznego stanowiska co do startu drużyn w rozgrywkach rundy wiosennej. Wszelkie zmiany, dotyczące wycofania się zespołu z dalszych rozgrywek, oprócz kar regulaminowych i finansowych dla klubów wynikających z regulaminu MZPN powodują chaos organizacyjny przed startem rozgrywek.
W związku z powyższym ostatecznym terminem do zgłoszenia lub wycofania drużyny ustala się datę 10.02.2015 r. Kluby, które nie planują żadnych zmian nie są zobowiązane do przekazywania informacji do POZPN.

Zgłoszenie informacji przed 10.02 o wycofaniu zespołu z rozgrywek nie zwalnia od nałożenia przez WD kar regulaminowych na klub.

Admin dnia luty 05 2015 08:13:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 183 Czytań · Drukuj

PARY BARAŻOWE O IV LIGĘ
Nowa strona 1

Tydzień temu w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary barażowe wicemistrzów lig okręgowych, o awans do IV ligi. Wygląda to następująco:

Ciechanów-Ostrołęka - Warszawa Grupa 1
Radom - Warszawa Grupa 2
Płock - Siedlce

Admin dnia styczeń 21 2015 09:47:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 199 Czytań · Drukuj

PETER GUM ZWYCIĘZCĄ V PŁOCK CUP 2015
Nowa strona 1

Zwycięzcą V PŁOCK CUP 2015 został zespół PETER-GUM ! W finale zespół PETER-GUM pokonał RDS STAL 2:1

Admin dnia styczeń 06 2015 14:09:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 443 Czytań · Drukuj

V EDYCJA PŁOCK CUP
Nowa strona 1

Już 3-4 stycznia 2015 roku rusza kolejna edycja Halowego Turnieju Piłkarskiego "V Płock Cup". Po raz kolejny w turnieju wystąpi 16 zespołów, jednak tym razem nazwy zespołów wskazują, że będzie to chyba najsilniejsza edycja ze wszystkich. Organizatorzy - Tomek Marciniak i Przemysław Michalski - postarali się przyciągnąć do Płocka drużyny z całej Polski. Poza obrońcami tytułu z ubiegłego roku (zespół Entelo) wystąpią drużyny z najlepszych 6 miejsc z IV Płock Cup. Nie zabraknie również reprezentantów Płocka - w tym roku na parkietach zobaczymy zespół Peter-Gum, ECCO Energia, Buger Room, RDS Stal Płock i Olimpic Płock. Przez całą sobotę w Hali Sportowej w Borowiczkach w Płocku będą rozgrywane mecze eliminacyjne, natomiast w niedzielę od godz. 9.00 rozpocznie się faza finałowa turnieju i potrwa do godz. 17.00. Wszystkie spotkania będzie prowadził najlepszy arbiter w Polsce, sędzia międzynarodowy - Szymon Marciniak. Więcej informacji na temat turnieju, podziału na grupy oraz terminarza rozgrywek na stronie www.plockcup.pl oraz www.facebook.com/plockcup.

Admin dnia grudzień 26 2014 10:53:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 230 Czytań · Drukuj

BZURA CHODAKÓW ODJEŻDŻA ZE WSPANIAŁYM PUCHAREM
Nowa strona 1

W dniu 20 grudnia 2014 roku na kompleksie boisk "pod balonem" na stadionie Wisły Płock rozegrany został Klubowy Turniej Seniorów o Puchar Prezesa POZPN. W turnieju uczestniczyło się 12 drużyn podzielonych na dwie grupy sześciozespołowe. Działo się naprawdę wiele. Mnóstwo emocji do samego końca. W grupie pierwszej o awansie do półfinałów zadecydował bilans spotkań między trzema zainteresowanymi drużynami, w grupie B, w końcówce niespodziankę sprawiła Delta Miszewko zwyciężając z niepokonanym Amatorem Maszewo i eliminując go przy okazji z gier o najwyższą stawkę.
W półfinale niezapomniane wrażenia podczas serii ponad 20 rzutów karnych z udziałem Błękitnych i Bzury, a w przerwie przed finałami ciekawe widowisko z udziałem Działaczy POZPN i Działaczy Klubowych. Wygrali ci pierwsi 4:3, choć reprezentanci klubów prowadzili już 3:0.
Zwycięstwo w turnieju zaliczyła chodakowska Bzura wygrywając w finale w rzutach karnych ze znakomicie spisującym się Zrywem Bielsk.
Tegoroczny Turniej o Puchar Prezesa POZPN uświetniła wizyta naszego najlepszego międzynarodowego arbitra Szymona Marciniaka, który prowadził między innymi pojedynek pomiędzy reprezentacjami działaczy.
Wszystkie wyniki w rozwinięciu newsa...
/www.pozpn.plo.pl    

Admin dnia grudzień 20 2014 17:37:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 575 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 108 1 2 3 4 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Wszystko o "B" Klasie Sezon 2012/2013 13 kowal123456789 09-08-2012 12:22
Wszystko o "A" Klasie KONTAKTY DO KLUBÓW 7 Bodzo 24-02-2012 21:50
Klasa A Juniorów Kto do Awansu 0 Unia_Czermno 18-09-2011 20:50
Liga Okręgowa Juniorów Sezon 2010/2011 33 bramkarz95 20-08-2011 21:34
Klasa A Juniorów sezon 2010/2011 Kto mistrze... 0 bambo 20-10-2010 20:10

Bieżące wyniki

•  Sprawdź wyniki

•  OBSADA 22-23.11

•  SPARINGI - WIOSNA

•  TERMINARZE

•  ARCHIWUM LIG

LIVESCORE
FACEBOOK

Kontakt

46449242
Ekstraklasa

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

I Liga

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

III Liga

•  SEZON 2014/15
•  ARCHIWUM

IV Liga Południe

•  SEZON 2014/15  

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW

IV Liga Północ

•  SEZON 2014/15 

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Ciechanów

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

LO W-wa Grupa 1

•  SEZON 2014/15
• 
ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW

LO W-wa Grupa 2

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

Klasa B Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW

Młodzież 2014

I Liga U-19 Wiosna '15

II Liga U-19 Wiosna '15

I Liga U-17 Wiosna '15

I Liga U-16 Wiosna '15

I Liga U-15 Wiosna '15

I Liga U-14 Wiosna '15

II Liga U-14 Wiosna '15
I Liga U-13
PLM U-12
PLO U-11 A
PLO U-11 B
PLO U-10
PLŻ U-9

Puchar Polski 14/15

PZPN
MZPN

Płock

Ciechanów-Ostrołęka

Radom

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria
Dodaj link
Dodaj newsa
Dodaj info o Klubie


Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Expekt.com
POLECAMY !
REKLAMA !!!

Info o Klubach
LIVESPORT-Transmisje
WYNIKI

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

markol
20/02/2015 21:32
Czujesz się niedoceniony, siedzisz na ławce w swojej drużynie. Zapraszamy do nas na treningi. POGOŃ SŁUPIA - kontakt 501191586

piotrlks
21/01/2015 10:08
Mogę podesłać listę sparingów

Andrewseba1994
10/01/2015 10:44
warunkiem uczestnictwa jest wpisowe w wysokości 70 zł. Serdecznie zapraszamy!!!

Andrewseba1994
10/01/2015 10:43
Witam 7 lutego 2015 roku Unia Czermno organizuje Halowy Turniej Piłki Nożnej Zgłoszenia przyjmuje zarząd klubu do 25 stycznia. Impreza odbędzie się w hali sportowej Gimnazjum w Gąbinie. Jedynym war

ligowiec
24/11/2014 07:56
Sparing: Świt Nowy Dwór Maz. r11; Bzura Chodaków 1:1 (0:0)

Więcej postów

ligowiec
23/11/2014 09:37
MKS Ciechanów-Iskra Krasne 9:2

ligowiec
22/11/2014 13:42
Sparingi: Pelikan Łowicz - Żyrardowianka 5:3. Mazur Karczew-Huragan Wołomin 5:2 (4:1)

Rysiu
16/11/2014 22:22
I liga U-14 - Mazur 3-0 Wisła (walkower , wisła zrezygnowała z przyjazdu na mecz)

zioomus
16/11/2014 12:58
LO: Orzeł Goleszyn 0:1 Unia Czermno

spojniak
15/11/2014 18:44
Spójnia-Sparta 4:2 (1:1)
dla gospodarzy: 2x Domański Paweł, Tomasz Górecki, Błaszczyk Karol


Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.163.106.xxx @ news.php
Partnerzy

Sochaczewskie Radio Fama

NaszPowiat.pl

Hutnik Warszawa.pl

Błękitni Gąbin

RKS Okęcie Warszawa

Amator Maszewo

Spójnia Mała Wieś

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.

Page Ranking Tool