Example 1
SEZON 2014/15 ROZPOCZĘTY
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Okres przygotowawczy na Mazowszu w pełni - Ekstraklasa natomiast zainaugurowała rozgrywki nowego sezonu. Pierwszy mecz odbył się już w piątek - 18 lipca o godzinie 18:00. W bardzo interesującym starciu Podbeskidzie Bielsko Biała uległo w końcówce Pogoni Szczecin 2:3.
Ze względu na udział w Eliminacjach Ligi Mistrzów, Legia Warszawa rozpoczęła przygodę z ekstraklasą dzień później. Niestety, wypadła jeszcze gorzej niż w drodze do Europy. Podopieczni Henninga Berga przegrali bowiem z beniaminkiem z Bełchatowa 0:1, a zwycięskiego gola dla gości z dobył Bartosz Ślusarski w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.
W niedzielę i poniedziałek dokończenie inauguracyjnej kolejki.

19.07. 20:30 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)
Bartosz Ślusarski 45'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lipiec 20 2014 07:07:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 76 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI - ŚWIETNE WYSTĘPY MAZOWIECKICH EKIP
Nowa strona 1

Runda Przedwstępna Pucharu Polski PZPN jak najbardziej udana dla naszych zespołów. Całą szóstka, która wystąpiła na tym etapie rozgrywek wygrała swoje pojedynki w regulaminowym czasie gry i awansowała do dalszej rywalizacji. Wszystkie spotkania zakończyły się podczas regulaminowych czasów. Mazowieckie ekipy strzeliły w sześciu meczach 15 goli, a straciły zaledwie dwa. Wszystkie więc myślą już o kolejnej rundzie rozgrywek.
Najmilszym zaskoczeniem jest postawa Sparty Jazgarzew, która ograła mielecką Stal aż 4:1.

 

Radomiak Radom - Sokół Ostróda 3:0 (0:0)
Przemysław Śliwiński 53', Krystian Puton 89', Kacper Wnuk 90'

Sparta Jazgarzew - Stal Mielec 4:1 (3:0)
Marcin Sokół 11', Emil Wrażeń 12', 17', 68' - Damian Skiba 74'

Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór 0:2 (0:1)
Rafał Melon 16', samobójczy 74'

_____________________________________________________________
Pozostałe wyniki Pucharu Polski   |   Puchar Polski na Mazowszu

Admin dnia lipiec 19 2014 21:39:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 338 Czytań · Drukuj

TERMINARZE MZPN I POZPN
Nowa strona 1

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował już terminarze sezonu 2014/15 dotyczące większości lig. Znamy więc rozstaw gier w obu grupach Mazowieckiej IV Ligi, a także w dwu grupach warszawskiej okręgówki.
Tak jak to było założone wszystkie ligi startują 16 sierpnia (sobota), ewentualnie dzień później. Godziny i daty rozpoczęcia zależą bowiem od gospodarzy zawodów. Szczegóły terminów znać będziemy jak zwykle w tygodniu poprzedzającym daną kolejkę, kiedy dobierana będzie obsada sędziowska.
Piłkarze zespołów czwartoligowych rozpoczynają od szybkiego tempa. Od 16 do 30 czerwca rozegrają aż 5 kolejek ligowych, we wrześniu z kolei czeka ich pięć kolejnych terminów między 6 a 20 września.
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej również stworzył już terminarze jesienne. Dziś możemy zapoznać się z rozgrywkami seniorskimi w Klasie A i B.

Od teraz również Płocka Liga Okręgowa

Poznaliśmy również terminarz III Ligi Łódzko-Mazowieckiej.
 


Wszystkie terminarze znajdziecie w zakładce z terminarzami na bieżący okres rozgrywek >>>

Admin dnia lipiec 15 2014 18:24:16 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 123 Czytań · Drukuj

ROZGRYWKI W OKRĘGU PŁOCKIM
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zabiera się za terminarze do nowego sezonu. Przez zamieszanie ze składem III ligi, dopiero teraz poznaliśmy zespoły, które wystąpią w seniorskich ligach Okręgu Płockiego.
Tradycyjnie jak każdego roku mecze odbywać będą się w trzech klasach rozgrywkowych: Lidze Okręgowej, Klasie A i Klasie B. Prawdopodobny start rozgrywek Ligi Okręgowej nastąpi 23-24 sierpnia, natomiast dwie ligi niższe czyli Klasy A i B rozpoczną zmagania tydzień później - 30-31 sierpnia.
Ligi młodzieżowe wystartują najprawdopodobniej na początku września i tu planowana jest reorganizacja rozgrywek, która przyniesie zapewne jeszcze więcej emocji. O nowej formule napiszemy jednak dopiero, gdy wszystkie szczegóły zostaną dokładnie opracowane, a zapowiada się ciekawa innowacja.

W rozwinięciu skład trzech płockich lig seniorskich.

Admin dnia lipiec 15 2014 09:29:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 643 Czytań · Drukuj

III LIGA W NOWYM SEZONIE
Nowa strona 1

Łódzki Związek Piłki Nożnej podjął ostateczne decyzje dotyczące układu III Ligi Łódzko-Mazowieckiej w nowym sezonie 2014/15. Ze względu na wycofanie się z rozgrywek MKS Kutno, w związku z wycofaniem zespołu oraz brakiem chęci awansu do III Ligi KS Paradyż, pozycje w trzeciej lidze utrzymały Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Sokół Aleksandrów Łódzki.
Decyzje te miały niemały wpływa na układ niższych lig w okręgu mazowieckim. Zarówno czwartych jak i okręgowych, a także tych niższych - o efektach takiej sytuacji pisaliśmy w poprzednich wiadomościach. Czekaliśmy dość długo, jednak zgodnie z powiedzeniem "co się odwlecze, to nie uciecze" jesteśmy właśnie świadkami nowego podziału lig.
Jedno jest pewne - III liga w nadchodzącym sezonie będzie niesamowicie silna.

Tym razem rozwinięciu skład III Ligi Łódzko-Mazowieckiej.

Admin dnia lipiec 14 2014 20:27:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 265 Czytań · Drukuj

ZNAMY SKŁAD OKRĘGÓWEK
Nowa strona 1

Dzięki rozwiązaniu sytuacji w III lidze poznaliśmy również ostateczne składy lig okręgowych prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Dzięki utrzymaniu się Bzury Chodaków na szczeblu czwartej ligi Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej będzie mógł wreszcie opracować terminarze dla Ligi Okręgowej, A Klasy i B Klasy. Wiadomo więc, że w Płockiej LO utrzymał się Stoczniowiec Płock, a w Klasie A Lwówianka Lwówek.

W rozwinięciu skład obu grup Warszawskiej Ligi Okręgowej.

Admin dnia lipiec 14 2014 17:40:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 419 Czytań · Drukuj

BZURA I VICTORIA W IV LIDZE
Nowa strona 1

Doczekaliśmy się decyzji związków, dzięki którym poznaliśmy ostatecznie składy czwartych lig mazowieckich. Dobra wiadomość dla piłkarzy Bzury Chodaków i Victorii Sulejówek. Pojedynków barażowych nie będzie, gdyż obie ekipy utrzymały się w IV Lidze.
Od nowego sezonu 2014/15 obie czwartoligowe grupy liczyć będą, tak jak w mijającym sezonie po 18 zespołów.
Wszystko dzięki utrzymaniu w III Lidze Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Teraz zespołom pozostało poważne podejście do tematu przygotowań do nowego sezonu.

W rozwinięciu skład obu grup IV Ligi Mazowieckiej. / (MZPN)

Admin dnia lipiec 14 2014 17:25:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 246 Czytań · Drukuj

ZŁOTO x 3
Nowa strona 1

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w tym roku zdominował ogólnopolskie rozgrywki młodzieżowe. Mazowieckie reprezentacje wywalczyły 3 razy złote medale, raz srebrny i 2 razy brązowe.
Są to naprawdę bardzo dobre wieści, które dają nadzieję iż za kilka lat nasza młodzież będzie liczyć się w piłkarskim świecie.
Portal internetowy MZPN sukcesy młodych reprezentacji podsumował jednym, jakże trafnym zdaniem - "Piłkarskie Żniwa na Mazowszu".
Złote medale zdobyły reprezentacje:
U-16 chłopców i  U-16 dziewcząt (OOMŁ,) oraz U-14 chłopców (Puchar im. K. Górskiego).
Srebro w Pucharze im. K. Górskiego wywalczyła kadra U-13 dziewcząt.
Dwa brązowe medale są z kolei osiągnięciami chłopców. U-12 w Pucharze im. W. Smolarka oraz U-11 w Pucharze im. L. Jezierskiego.
Więcej informacji na stronach MZPN. / (źródło: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej)

Admin dnia lipiec 14 2014 06:29:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 103 Czytań · Drukuj

PŁOCK CUP W ... SIATKONOGĘ
Nowa strona 1

Organizatorzy turnieju piłkarskiego Płock Cup pokusili się o utworzenie letniej formuły tej imprezy, z tą drobną różnicą, że zawody rozgrywane będą nie w piłkę nożną lecz w siatkonogę.
Na 20 lipca 2014 zaplanowano pierwszą edycję letniego turnieju pod nazwą: I Otwarte Mistrzostwa w Siatkonogę.
Mistrzostwa odbywać się będą na boisku orlik w Liszynie. Początek imprezy godzina 9:00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Zapisy przyjmuje Tomasz Marciniak, kontakt: 606-102-873

Grają zespoły 2-osobowe, formuła open (bez żadnych ograniczeń dla zawodników grających), turniej pucharowy, zapisy do soboty 19 lipca, wpisowe 60zł.

Admin dnia lipiec 11 2014 00:17:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 161 Czytań · Drukuj

SYTUACJA LICENCYJNA W NIŻSZYCH LIGACH - POZPN
Nowa strona 1

Sytuacja w niższych ligach oraz w okręgu płockim jest też już niemal wyjaśniona. O tym jak przedstawiają się problemy licencyjne, czy też ich w ogóle nie ma, poinformował na swojej stronie serwis Błękitnych Gąbin.
Jedno jest pewne - wszystkie kluby POZPN, które w nowym sezonie występować będą w północnej grupie IV Ligi - licencję na grę otrzymały.
Jak wygląda to w niższych ligach?
Informacja w rozwinięciu newsa.

Admin dnia lipiec 09 2014 16:44:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1155 Czytań · Drukuj

LICENCYJNE DECYZJE JUŻ SĄ
Nowa strona 1

Sytuacja licencyjna, podobnie jak co roku ciągnie się w nieskończoność. Tym razem mija może nieco szybciej i wiemy doskonale, że zagrożone nie otrzymaniem licencji kluby trzecioligowe: WKS Wieluń, Warta Sieradz, GKP Targówek i Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ostatecznie ją otrzymały i od nowego sezony występować będą w szeregach III ligi.
Nadzór infrastrukturalny ciążyć będzie nad klubem z Targówka, a baczne oko kontrolerów sprawdzać będzie sytuację finansową w Nowym Dworze.
Gdyby sytuacja w trzeciej lidze niespodzianie się jeszcze zagmatwała, MZPN na wszelki wypadek zarezerwował terminy na spotkania barażowe o utrzymanie w IV lidze, a miały by w nich zagrać Bzura Chodaków i Victoria Sulejówek - daty ewentualnych baraży to 16 i 19 lipca, czyli trzy tygodnie przed startem nowego sezonu.
Czy do baraży dojdzie? Okaże się prawdopodobnie po środowym posiedzeniu MZPN (9 lipca) - wiele zależy bowiem od sytuacji MKS Kutno - stowarzyszenie zostało zlikwidowane i ma nie przystąpić do nowych rozgrywek trzecioligowych. W ich miejsce powstaje KS Kutno, które prawdopodobnie zagra w Klasie A. Wszystko wskazuje na to, że MKS zniknął na dobre z mapy piłkarskiej - znikła nawet ich oficjalna strona internetowa miejscy.pl.

Admin dnia lipiec 09 2014 16:28:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 324 Czytań · Drukuj

Strona 1 z 102 1 2 3 4 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Wszystko o "B" Klasie Sezon 2012/2013 13 kowal123456789 09-08-2012 12:22
Wszystko o "A" Klasie KONTAKTY DO KLUBÓW 7 Bodzo 24-02-2012 21:50
Klasa A Juniorów Kto do Awansu 0 Unia_Czermno 18-09-2011 20:50
Liga Okręgowa Juniorów Sezon 2010/2011 33 bramkarz95 20-08-2011 21:34
Klasa A Juniorów sezon 2010/2011 Kto mistrze... 0 bambo 20-10-2010 20:10

Bieżące wyniki

•  Sprawdź wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

•  TERMINARZE

•  ARCHIWUM LIG

LIVESCORE
FACEBOOK

Kontakt

46449242
Ekstraklasa

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

I Liga

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

III Liga

•  SEZON 2014/15
•  ARCHIWUM

IV Liga Południe

•  SEZON 2014/15  

•  ARCHIWUM

IV Liga Północ

•  SEZON 2014/15 

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

LO Ciechanów

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

LO W-wa Grupa 1

•  SEZON 2014/15
• 
ARCHIWUM

LO W-wa Grupa 2

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW

Klasa B Płock

•  SEZON 2014/15

•  ARCHIWUM

Młodzież 2013/14

LO Juniorów

Klasa A Juniorów

PLJM U-17

PLJM U-16

PLT U-15

PLT U-14

PLM U-13
PLO U-12
PLO U-11

Puchar Polski 14/15

PZPN
MZPN

Płock

Ciechanów-Ostrołęka

Radom

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria


Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Expekt.com
POLECAMY !
REKLAMA !!!

Info o Klubach
LIVESPORT-Transmisje
WYNIKI

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
24/07/2014 09:43
Bóbr Tłuszcz - Huragan SKOK Wołomin 2:2 (0:2, 1:0, 1:0)

piotrlks
24/07/2014 09:42
Józefovia Józefów - Mazur Karczew 0:2

piotrlks
24/07/2014 09:24
Wilga Miastków- Kolektyw Oleśnica 7:3

piotrlks
24/07/2014 09:23
Pogoń 2 -Mazovia MMZ 0:2

piotrlks
24/07/2014 09:23
Czarni Dęblin - Sep Zelechow 1-2

Więcej postów

piotrlks
24/07/2014 09:22
Hutnik Huta Czechy - Wilga II Garwolin 3:2

Admin
24/07/2014 07:12
Prawdopodobnie tak oraz podział w poszczególnych rocznikach na 1 i 2 ligę.

clubs
23/07/2014 21:55
A można dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie ligi Juniorów? Ma być tak jak w mazowieckiej czyli mecz i rewanz w rundzie?

tomek8
23/07/2014 21:14
Zorza Szczawin zaprasza na treningi entuzjastów futbolu, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na poziomie Ligi Okręgowej.

Admin
23/07/2014 20:34
Jeśli chodzi o rozgrywki juniorów, to szykuje się niemal rewolucja... Jednak musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli pomysły się sprawdzą, będzie naprawdę ciekawie.

Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
91.215.105.xxx @ news.php
54.83.238.xxx @ news.php
Partnerzy

Sochaczewskie Radio Fama

NaszPowiat.pl

Hutnik Warszawa.pl

Błękitni Gąbin

RKS Okęcie Warszawa

Amator Maszewo

Spójnia Mała Wieś

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.

Page Ranking Tool