AMATOR MASZEWO BRONI TYTUŁU

Portal e-sochaczew.pl podał informacje o zbliżającym się XVII Turnieju Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę 8 lutego, w Hali Sportowej przy ul. Chopina 101. Rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 10.00.

W tegorocznej edycji wystąpi 13 zespołów, podzielonych na 4 grupy eliminacyjne. Wśród zaproszonych ekip znajduje się zespół Amatora Maszewo, który zagra w niedzielnej imprezie w roli Obrońcy Pucharu sprzed roku. Pozostałe zespoły to: Piast Feliksów, Korona Wejsce I, Korona Wejsce II, Fast - Service, Tajfun Brochów, Wulkan, KSB Chodaków, Amator Jesionka, Teresin Oldboye, Tesco, Trojanów oraz Orzeł Nieborów. 

Bodzo dnia lutego 07 2009 08:59:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1971 Czytań · Drukuj

Uzasadnienie WGiE MZPN ws. Skra II - Lwówianka

Mając na uwadze fakt, że ostatnie decyzje WGiE MZPN, a przede wszystkim ich podstawa są - delikatnie mówiąc - kontrowersyjne, zdecydowałem się upublicznić treść uzasadnienia orzeczenia z dnia 15 stycznia br., które odebrało Lwówiance Lwówek 3 punkty, przyznane wcześniej przez WGiE POZPN tytułem walkowera na niekorzyść Skry II Drobin.

Zespół orzekający w składzie: Janusz Kowalski (przewodniczący), Maciej Hasselbusch i Wojciech Dziamski (członkowie) stanął na stanowisku, że podstawą orzeczenia walkowera winna być sytuacja faktyczna, a nie załącznik do sprawozdania (!). Pytanie tylko: co stanowi o "faktyczności"? Lwówiance oraz Amatorowi przysługuje prawo do wniesienia kasacji do Związkowego Trybunału Piłkarskiego PZPN, po uprzednim wpłaceniu kaucji w wysokości 3 tys. złotych.

Zarząd LUKS Lwówek w najbliższych dniach podejmie ostateczną decyzję co do dalszych kroków w tej bulwersującej sprawie.

Konradio dnia lutego 06 2009 07:37:02 · Czytaj więcej · 15 Komentarzy · 2505 Czytań · Drukuj

Już drugi raz MZPN zabrał punkty Amatora Maszewo.

Pierwszy raz gdy nasz I zespół występował w Mazowieckiej lidze seniorów.  W dniu 18.08.2007 Amator gościł Victorię Sulejówek w 10min bramkarz drużyny gości dostał czerwona kartkę i musiał opuścić boisko. Trener dokonał natychmiast zmiany zdejmując z boiska zawodnika młodzieżowego i zastąpił go seniorem. Dograł I połowę w 10 w tym jeden młodzieżowiec (powinno być na boisku dwóch). W przerwie goście zorientowali się w błędzie i wprowadzili do gry drugiego młodzieżowca. Po zawodach kierownik zespołu zgłosił arbitrom nieprawidłowość. Sędziowie wpisali rzeczywiste zmiany i poinformowali, że WG po zapoznaniu się z załącznikiem zawodów zweryfikuje je na 3 : 0 na naszą korzyść.
 

Anonim dnia lutego 05 2009 21:17:53 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1824 Czytań · Drukuj

Turniej Halowy Młodzików 96' w Sierpcu

Dnia 01.02.09 r. odbył sie halowy turniej piłki nożnej młodzików 96'. Do turnieju przystąpiło 9 ekip, wśród nich Amator Maszewo. W gr. A występowały następujące zespoły: Amator Maszewo, Delta Miszewko, Mazur Gostynin, Kasztelan Sierpc II. W pierwszym meczu piłkarzom Amatora przyszło się zmierzyć z Deltą Miszewko. Pojedynek zakończył się remisem 0:0.Następnie wygrana z Kasztelanem II 3:0. Ostatni mecz w naszej grupie to mecz z późniejszym zwycięzcą turnieju czyli z Mazurem Gostynin. Młodzi zawodnicy z Maszewa wywalczyli  jednak remis 0:0 i z pierwszego miejsca w grupie, bez straty gola spokojnie awansowali do półfinału.

 

Anonim dnia lutego 01 2009 16:17:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1638 Czytań · Drukuj

MISTRZOSTWO POWIATU DLA BŁĘKITNYCH GÓJSK

O godzinie 10.00 w hali sportowej w Sierpcu rozpoczęły się Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Piłce Nożnej Halowej. Do turnieju zaproszono osiem zespołów z terenu powiatu. Ze względu na udział w sobotniej imprezie w mistrzostwach zabrakło reprezentantów Skrwy Łukomie. Pozostałe zespoły - Pogoń Słupia, Sparta Mochowo, Orzeł Goleszyn, Czarni Rempin, Kasztelan Białe Błoto, Orkan Lelice oraz Błękitni Gójsk utworzyły jedną siedmiozespołową grupę, która systemem "każdy z każdym" 1 x 10 minut rozegrała dzisiejsze mistrzostwa. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Błękitnych Gójsk, krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa. Uległa dopiero w ostatniej kolejce Sparcie Mochowo 0:1 - zmęczona - jednak z zapewnionym już wcześniej tytułem mistrzowskim. Wicemistrzostwo wywalczyła ekipa Orła Goleszyn, która dzień wcześniej również zajęła drugą pozycję w innym turnieju w Sierpcu.

Bodzo dnia lutego 01 2009 10:23:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1555 Czytań · Drukuj

MAZUR GOSTYNIN NA FALI

Kolejny turniej halowy rozegrany został w sobotę, 31 stycznia w Sierpcu, a wzięło w min udział 6 zespołów: Mazur Gostynin, Skrwa Łukomie, Skrwa Łukomie II, Stegny Wyszogród, Spójnia Mała Wieś oraz Orzeł Goleszyn. Bezapelacyjnym zwycięzcą imprezy została drużyna Mazura Gostynin, która w drodze po zwycięstwo odprawiła wszystkich swoich przeciwników, tracąc zaledwie 2 gole. Poza mistrzostwem w imprezie, szkoleniowiec Mazura Gostynin - Krzysztof Pędzierski, świętował ze swoimi zawodnikami przyznanie dwóch wyróżnień indywidualnych. Tytuł Najlepszego Bramkarza przypadł w udziale Mateuszowi Jarzyńskiemu, a za Najlepszego Zawodnika uznano Damiana Surmaka. Za zdobycie 5 goli tytuł Króla Strzelców otrzymał piłkarz gospodarzy - Mariusz Beksa. Organizatorem turnieju była Skrwa Łukomie.

Bodzo dnia lutego 01 2009 09:48:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1713 Czytań · Drukuj

ZRYW BIELSK ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

O godzinie 10.00 w Bielsku rozpoczął się turniej piłki nożnej halowej z udziałem sześciu zespołów. Udział wzięli:  Zryw Bielsk, Zryw II Bielsk, Huragan Bodzanów, Skra Drobin, Start Proboszczewice i Stoczniowiec Płock. W rozwinięciu tego newsa na bieżąco informowaliśmy o wynikach turnieju. Zespoły grały systemem "każdy z każdym", czas jednego meczu 15 minut.

Turniej zakończony. Zwycięzcą jest ekipa gospodarzy. W decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu, Zryw pokonał Skrę Drobin 3:1. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki i końcową klasyfikację.

Bodzo dnia stycznia 31 2009 10:27:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1766 Czytań · Drukuj

Turniej juniorów młodszych w Borowiczkach

W dniu 25 stycznia 2009 roku odbył się turniej piłki nożnej halowej juniorów młodszych. W imprezie wzięło udział 12 drużyn. Organizatorem tego przedsięwzięcia był POZPN, a wszystko odbyło się w Hali Sportowej w Borowiczkach. Uczestniczące w turnieju zespoły podzielono  na dwie grupy po 6 zespołów. Nie wiadomo tylko jakie były kryteria wyboru grup. Jak widać były one bardzo "zróżnicowane". Myślę, że każdy kto dokładnie prześledził skład grup wie o czym mowa.

bramkarz dnia stycznia 25 2009 21:36:35 · Czytaj więcej · 8 Komentarzy · 1771 Czytań · Drukuj

NOWY TRENER W KĘPIE POLSKIEJ

Ósma, w tabeli płockiej Klasy B, po pierwszej rundzie rozgrywek Wisła Kępa Polska zaczyna przygotowania do nowego sezonu. Drużyny występujące na tym szczeblu rozgrywek nie muszą się spieszyć, gdyż dla nich sezon rozpoczyna się dopiero 5 kwietnia. Przed Wisłą więc ponad dwa miesiące treningów, a cel? Cel jest określany jednoznacznie - zajęcie miejsca w pierwszej "piątce"... i rzeczywiście jest on możliwy do zrealizowania. Tym bardziej, że do lidera - ULKS Ciółkowo, piłkarze z Kępy Polskiej mają zaledwie 9 punktów straty. Treningi rozpoczynają się dokładnie 1 lutego i właśnie od tego dnia zespołem zacznie opiekować się nowy szkoleniowiec - Rafał Dutkiewicz, absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego.

Bodzo dnia stycznia 24 2009 16:15:11 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1613 Czytań · Drukuj

II RUNDA PUCHARU POLSKI ROZLOSOWANA

Mazowiecki Związek Piłki nożnej dokonał losowania par II rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. D tego etapu rozgrywek dotarły dwa zespoły reprezentujące Płocki OZPN: Kormoran Łąck występujący na co dzień w IV lidze oraz reprezentant Ligi Okręgowej - Lider Błękitni Gąbin. Dla piłkarzy z Gąbina los okazał się w miarę łaskawy - trafili bowiem na zespół występujący w IV lidze. Kormoran nie może mówić już o takim szczęściu. Piłkarzom z Łącka przyjdzie bowiem zmierzyć się z liderem III ligi łódzko-mazowieckiej, Świtem Nowy Dwór. 

Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 8 marca 2009 roku (niedziela) godzina 13.00...

 

zagloba dnia stycznia 22 2009 09:52:47 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1640 Czytań · Drukuj

Turniej o Puchar Prezesa POZPN 2009

Na stronie Płockiego OZPN ukazał się dziś komunikat następującej treści:

 "...Informujemy, że w dniach 21-22 lutego 2009 roku POZPN organizuje otwarty turniej seniorów o Puchar Prezesa POZPN. Turniej odbywać się będzie w hali sportowej przy ul. Korczaka 10 w Borowiczkach. Po raz pierwszy w historii POZPN ufundował bardzo atrakcyjne nagrody. Drużyny, które zajmą miejsca I-III, otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również: najlepszy zawodnik, bramkarz oraz król strzelców turnieju. Zgłoszenia i wpłaty w wysokości 150,00 PLN przyjmowane będą w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, przy ul. 3-go Maja 18 do dnia 15 lutego 2009 roku. Organizator zapewnia: opiekę medyczną, napoje i posiłek. Ubezpieczenie zawodników Kluby zabezpieczają we własnym zakresie. ..."

zagloba dnia stycznia 20 2009 18:23:52 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1617 Czytań · Drukuj

Strona 118 z 145 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
40.77.167.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.43.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.26.xxx @ news.php
47.128.122.xxx @ news.php
47.128.113.xxx @ news.php
34.204.198.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.