DOBRY POCZĄTEK

W dzisiejszym dniu Stoczniowiec Płock zmierzył się w wyjazdowym meczu z Pogonią Słupia. Mecz zaczął się o godzinie 11:00 i rozpoczął rozgrywki rundy rewanżowej w A Klasie.
Drużyna z Płocka stawiła się na mecz juz o godzinie 10:00. Trener miał do dyspozycji aż 19 zawodników, co może tylko cieszyć takie podejście piłkarzy w takiej klasie rozgrywkowej. Trener musiał podjąć trudną decyzję, ponieważ do gry jest przewidzianych tylko 18 zawodników.
Kadra na ten mecz: Kijek Damian, Flak Marcin, Korytkowski Kamil, Noga Piotr, Olenderek Piotr, Sutkowski Dariusz, Wroński Łukasz, Łomicki Łukasz, Bobyk Kamil, Mazurowski Rafał, Obojski Bartosz, Stachowicz Marcin, Majchrzak Patryk, Arkadiusz Raczkowski( grający trener), Wojkowski Kamil, Kotkiewicz Damian, Zandrowicz Paweł, Jarosiński Michał, Kozłowski Konrad, kierownik Rybicki Przemysław.

 

bramkarz dnia marca 29 2009 19:43:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1536 Czytań · Drukuj

WYSTARTOWAŁA PŁOCKA "A" KLASA

W dniu dzisiejszym zainaugurowała rozgrywki wiosenne Płocka Klasa "A". Tradycyjnie, jak na inaugurację przystało nie obyło się bez niespodzianek, a zdecydowanie największą z nich jest remis 1:1 bezapelacyjnego lidera Delty Miszewko z dziewiątą w tabeli Polonią Radzanowo. Piłkarze z Radzanowa lubią remisować. Dzisiejszy podział punktów z Deltą, to już piąty w czternastu dotychczas rozegranych meczach. Dość nieoczekiwanie wysokiej porażki doznała, przed własną publicznością Lwówianka Lwówek - zespół, który nie lubi tracić punktów na własnym boisku. Tym razem okazało się, że goście z Rempina byli zdecydowanie lepsi wyjeżdżając z Lwówka z wynikiem 5:1 na swoją korzyść. Bardzo twardy i zacięty mecz rozegrano w Bodzanowie. Miejscowy Huragan pokonał Wisłę Sobowo 2:0. Na uwagę w tym pojedynku zasługuje wzorowa postawa trójki sędziowskiej; Skrocki, Kordulasiński, Grabowski, która udowodniła, że nawet trudne mecze można prowadzić niemal bezbłędnie. Mecz w Radzanowie - natomiast - miał swój niezapomniany klimat...

Bodzo dnia marca 29 2009 14:22:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1529 Czytań · Drukuj

HURAGAN PIERWSZY I OSTATNI !

Tradycyjnie już, tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, Bodzanów gościł zespoły uczestniczące w cyklicznym Turnieju Wiosny. W dniu 22 marca 2009 roku rozegrana została XVII edycja tej imprezy, a udział w niej wzięły wyjątkowo ekipy reprezentujące w rozgrywkach okręgowych bodzanowską gminę. Dotychczas turnieje odbywały się przy udziale reprezentantów różnych okolicznych powiatów, a swoją obecnością zaszczycały takie zespoły jak Orkan Sochaczew, AON Rembertów, Junak Warszawa, Kasztelan Sierpc, Mazur Gostynin, Tęcza Płońsk, Tęcza Ojrzeń czy Kurpik Kadzidło. Tym razem impreza bardzo kameralna z udziałem dwóch zespołów Huraganu Bodzanów, Relaxu Miszewo i Wisły Kępa Polska. Każda z uczestniczących drużyn otrzymała od organizatrów dyplom oraz puchar - Prezes POZPN Dariusz Kluge ufundował natomiast cztery piłki PUMA, po jednej dla każdego z zespołów.

Bodzo dnia marca 22 2009 21:55:59 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1649 Czytań · Drukuj

STARTUJĄ W III LIDZE I OKRĘGÓWCE

Powoli rozkręcają się rozgrywki ligowe w okręgu mazowieckim. Wystartowała już II Liga oraz IV - tym razem pora na III Ligę Mazowiecką i Ligę Okręgową. Niesprzyjająca aura nie pozwoliła niestety na inaugurację w Bielsku i Drobinie. Nie odbędzie się również pojedynek w Lidze Okręgowej pomiędzy Kasztelanem Sierpc i Błękitnymi Gójsk, na wniosek zespołu z Gójska spotkanie przełożono na inny termin . Arcyciekawie, natomiast, zapowiada się rywalizacja drugiej i trzeciej jedenastki płockiej Okręgówki. W Maszewie o godzinie 16.00 w sobotę rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Amatorem i Wisłą Duninów. Na relację L!VE zapraszamy do serwisu M-GOL!

Na pierwszy plan w III lidze wysuwa się absolutny HIT kolejki! Lider Świt Nowy Dwór podejmuje wicelidera Wartę Sieradz - zapowiadają się więc niesamowite emocje. Zapowiedź spotkania w Internetowym Serwisie Kibiców Świtu Biało-Zieloni.pl

Bodzo dnia marca 20 2009 19:49:51 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1715 Czytań · Drukuj

III RUNDA PUCHARU POLSKI JUŻ 1 KWIETNIA

W ubiegły wtorek w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski. Nie ma już, niestety,  na tym etapie zespołów z Okręgu Płockiego - rywalizacja jednak zapowiada się bardzo interesująco. Najciekawszym pojedynkiem wydaje się spotkanie Mazura Karczew ze Świtem Nowy Dwór. Spotkają się bowiem zespoły z górnej półki III Ligi Mazowieckiej. Mazur zajmuje aktualnie 4 pozycję, natomiast Świt jest liderem tej ligi. W poprzedniej rundzie, to właśnie ekipa z Nowego Dworu wyeliminowała Kormorana Łąck z dalszej rywalizacji pucharowej. Bardzo interesująco zapowiada się również mecz pomiędzy Józefovią i Okęciem Warszawa. Rewelacyjny zespół z Józefowa występuje na co dzień w warszawskiej Klasie "A" - dotychczas ogrywał wszystkich swoich rywali - jak będzie w kolejnej rundzie pucharu... okaże się już wkrótce. Mecze III rundy zaplanowano na 1 kwietnia godzina 15.00. Zestaw par...

Bodzo dnia marca 19 2009 10:00:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1358 Czytań · Drukuj

TĘCZA PŁOŃSK UTRZYMAŁA POZYCJĘ LIDERA IV LIGI

Po długiej zimowej przerwie wystartowały rozgrywki rewanżowej rundy. Jako pierwsi rozpoczęli zmagania piłkarze na drugoligowym froncie. Zainaugurowali nowy sezon również zawodnicy występujący w zespołach IV Ligi Mazowieckiej w grupach północnej i południowej. Tradycyjnie start nowego sezonu przyniósł kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Największą niespodzianką w grupie północnej IV Ligi Mazowieckiej był bezbramkowy remis wicelidera Pogoni w  Siedlcach z 14 w tabeli Podlasiem Sokołów Podlaski 0:0. Skorzystał na tym lider - Tęcza Płońsk, która mimo tego, że w inauguracyjnej kolejce pauzowała, utrzymała pierwsze miejsce w tabeli. W grupie południowej rozegrano 3 spotkania, w których niespodzianek raczej nie było. Strzelono za to aż 18 goli. Na uwagę zasługuje bardzo wysokie zwycięstwo Ursusa Warszawa w Mińsku Mazowieckim - aż 7:0.

Bodzo dnia marca 15 2009 11:03:10 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1622 Czytań · Drukuj

Remes Cup powraca po raz siódmy

Startuje 7. edycja Remes Cup – Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej adresowanego do młodzieży. Zaproszenia do wzięcia udziału w turnieju zostały wysłane do ponad 5000 Klubów w Polsce oraz ok. 5000 Klubów z byłego ZSRR. Od chwili obecnej do 31 maja 2009 przyjmowane są zgłoszenia.  Już po raz siódmy, w dniach 31 lipca – 5 sierpnia tego roku, na murawy boisk kompleksu piłkarskiego w Opalenicy wybiegną zawodnicy drużyn młodzieżowych z całej Europy, aby wziąć udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej – Remes Cup. Rozgrywany od 2003 roku turniej w ciągu sześciu lat zdążył przyciągnąć kilkaset drużyn przy stale rosnącej frekwencji uczestników. Poczynając od 37 drużyn występujących w pierwszej edycji, turniej zdobył uznanie w całej Europie rozrastając się do aż 264 zespołów w roku ubiegłym, stając się tym samym największym turniejem w Europie Środkowo-Wschodniej. „Na tym jednak nie koniec” – zauważył Bartosz Remplewicz, prezes pomysłodawcy i organizatora imprezy, firmy Remes. „Głęboko wierzymy, że i tym razem uda nam się podnieść poprzeczkę, bijąc kolejny rekord frekwencji.”

REMES dnia marca 15 2009 10:07:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1509 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI NA INAUGURACJĘ WIOSENNYCH ROZGRYWEK

Druga runda Pucharu Polski zbliża się wielkimi krokami. Już najbliższy weekend obfitować będzie w pucharowe emocje. Pierwsze zespoły, które wkroczyły do trzeciego etapu to Józefovia Józefów (A), Kryształ Glinojeck (IV), Narew Ostrołęka (III) i Nadnarwianka Pułtusk (III). Wylosowały one bowiem wolny los i przechodzą automatycznie do kolejnej rundy. W związku z wycofaniem się z udziału w pucharach przez Przyszłość Włochy, awans do 3 rundy bez gry otrzymał Radomiak Radom. Natomiast rezerwy Polonii Warszawa, które zupełnie wycofały swój zespół dały szansę gry w kolejnej rundzie Mazurowi Karczew. Zarówno Mazur jak Radomiak uzyskały promocję dzięki walkowerom w wymienionych wyżej spotkaniach.

W rozwinięciu tego Newsa można sprawdzić bieżące wyniki spotkań rozgrywanych w sobotę i niedzielę. Zapraszamy!

Bodzo dnia marca 06 2009 19:17:24 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1959 Czytań · Drukuj

KLASA "A" BEZ SKRWY BRUDZEŃ

Smutna wiadomość dla kibiców brudzeńskiej Skrwy. W dniu 4 marca 2009 roku Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oficjalnie potwierdził wycofanie zespoły seniorów z rozgrywek płockiej Klasy "A". Przyszłość zespołu z Brudzenia już od dłuższego czasu nie była zbyt pewna. Nikt jednak nie przypuszczał, że do niedawna jeden z lepszych i prężniejszych zespołów płockiego okręgu przestanie istnieć. Zgodnie z obowiązującymi przepisami gry wyniki z pierwszej rundy zostają zachowane. W terminarzach wiosennych nastąpią zmiany - zespoły, które miały rozgrywać spotkanie ze Skrą Brudzeń mają termin wolny.

 

Bodzo dnia marca 06 2009 16:09:37 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1506 Czytań · Drukuj

ZWYCIĘSTWO DWUNASTOLATKÓW Z WYSZOGRODU

Dnia 01.03.2009 w hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się turniej dla chłopców z rocznika 1997 i młodsi. Imprezę wspólnie zorganizowały POZPN i klub Stegny Wyszogród. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: Stegny Wyszogród, Zryw Bielsk, Wisła Płock rocznik 1998, Amator Maszewo i Pegaz Drobin. Drużyny zagrały w systemie ,,każdy z każdym". Nagrody Indywidualne: Najlepszy strzelec turnieju: Olszewski Piotr ( 6 bramek ), Najlepszy zawodnik turnieju : Sebastian Szymerski (Stegny), Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Pasternak. Wyniki...

Bodzo dnia marca 03 2009 18:01:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3416 Czytań · Drukuj

KONIEC WIELKIEGO AMATORA ???

Strona Klubowa Amatora Maszewo poinformowała wczoraj na swoich łamach o kłopotach maszewskiego klubu. Rzeczywiście analizując treść zamieszczonej informacji w Maszewie nie jest wesoło, a cały wkład i poświęcenie ludzi kształtujących dotychczas wzorowy wizerunek klubu pójdą prawdopodobnie na marne. Ograniczenia finansowe - zmniejszenie o 50% budżetu klubu na rok 2009 przyczyniły się do rozwiązania drużyny młodzieżowej - rocznika 1992. Jedna z najlepszych ekip Płockiej Ligi Okręgowej chyli się ku upadkowi - jak zakończy się ta sprawa nikt nie wie. Jednak wieści z Maszewa pozwalają sądzić, że świetność Amatora pozostanie już wkrótce jedynie historią.

Bodzo dnia marca 01 2009 08:51:09 · Czytaj więcej · 13 Komentarzy · 2428 Czytań · Drukuj

Strona 117 z 145 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.55.39.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ photogallery.php
44.222.218.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.