Turniej Halowy Młodzików 96' w Sierpcu

Dnia 01.02.09 r. odbył sie halowy turniej piłki nożnej młodzików 96'. Do turnieju przystąpiło 9 ekip, wśród nich Amator Maszewo. W gr. A występowały następujące zespoły: Amator Maszewo, Delta Miszewko, Mazur Gostynin, Kasztelan Sierpc II. W pierwszym meczu piłkarzom Amatora przyszło się zmierzyć z Deltą Miszewko. Pojedynek zakończył się remisem 0:0.Następnie wygrana z Kasztelanem II 3:0. Ostatni mecz w naszej grupie to mecz z późniejszym zwycięzcą turnieju czyli z Mazurem Gostynin. Młodzi zawodnicy z Maszewa wywalczyli  jednak remis 0:0 i z pierwszego miejsca w grupie, bez straty gola spokojnie awansowali do półfinału.

 

Anonim dnia lutego 01 2009 16:17:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1645 Czytań · Drukuj

MISTRZOSTWO POWIATU DLA BŁĘKITNYCH GÓJSK

O godzinie 10.00 w hali sportowej w Sierpcu rozpoczęły się Mistrzostwa Powiatu Sierpeckiego w Piłce Nożnej Halowej. Do turnieju zaproszono osiem zespołów z terenu powiatu. Ze względu na udział w sobotniej imprezie w mistrzostwach zabrakło reprezentantów Skrwy Łukomie. Pozostałe zespoły - Pogoń Słupia, Sparta Mochowo, Orzeł Goleszyn, Czarni Rempin, Kasztelan Białe Błoto, Orkan Lelice oraz Błękitni Gójsk utworzyły jedną siedmiozespołową grupę, która systemem "każdy z każdym" 1 x 10 minut rozegrała dzisiejsze mistrzostwa. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Błękitnych Gójsk, krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa. Uległa dopiero w ostatniej kolejce Sparcie Mochowo 0:1 - zmęczona - jednak z zapewnionym już wcześniej tytułem mistrzowskim. Wicemistrzostwo wywalczyła ekipa Orła Goleszyn, która dzień wcześniej również zajęła drugą pozycję w innym turnieju w Sierpcu.

Bodzo dnia lutego 01 2009 10:23:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1565 Czytań · Drukuj

MAZUR GOSTYNIN NA FALI

Kolejny turniej halowy rozegrany został w sobotę, 31 stycznia w Sierpcu, a wzięło w min udział 6 zespołów: Mazur Gostynin, Skrwa Łukomie, Skrwa Łukomie II, Stegny Wyszogród, Spójnia Mała Wieś oraz Orzeł Goleszyn. Bezapelacyjnym zwycięzcą imprezy została drużyna Mazura Gostynin, która w drodze po zwycięstwo odprawiła wszystkich swoich przeciwników, tracąc zaledwie 2 gole. Poza mistrzostwem w imprezie, szkoleniowiec Mazura Gostynin - Krzysztof Pędzierski, świętował ze swoimi zawodnikami przyznanie dwóch wyróżnień indywidualnych. Tytuł Najlepszego Bramkarza przypadł w udziale Mateuszowi Jarzyńskiemu, a za Najlepszego Zawodnika uznano Damiana Surmaka. Za zdobycie 5 goli tytuł Króla Strzelców otrzymał piłkarz gospodarzy - Mariusz Beksa. Organizatorem turnieju była Skrwa Łukomie.

Bodzo dnia lutego 01 2009 09:48:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1721 Czytań · Drukuj

ZRYW BIELSK ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

O godzinie 10.00 w Bielsku rozpoczął się turniej piłki nożnej halowej z udziałem sześciu zespołów. Udział wzięli:  Zryw Bielsk, Zryw II Bielsk, Huragan Bodzanów, Skra Drobin, Start Proboszczewice i Stoczniowiec Płock. W rozwinięciu tego newsa na bieżąco informowaliśmy o wynikach turnieju. Zespoły grały systemem "każdy z każdym", czas jednego meczu 15 minut.

Turniej zakończony. Zwycięzcą jest ekipa gospodarzy. W decydującym o pierwszym miejscu spotkaniu, Zryw pokonał Skrę Drobin 3:1. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki i końcową klasyfikację.

Bodzo dnia stycznia 31 2009 10:27:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1774 Czytań · Drukuj

Turniej juniorów młodszych w Borowiczkach

W dniu 25 stycznia 2009 roku odbył się turniej piłki nożnej halowej juniorów młodszych. W imprezie wzięło udział 12 drużyn. Organizatorem tego przedsięwzięcia był POZPN, a wszystko odbyło się w Hali Sportowej w Borowiczkach. Uczestniczące w turnieju zespoły podzielono  na dwie grupy po 6 zespołów. Nie wiadomo tylko jakie były kryteria wyboru grup. Jak widać były one bardzo "zróżnicowane". Myślę, że każdy kto dokładnie prześledził skład grup wie o czym mowa.

bramkarz dnia stycznia 25 2009 21:36:35 · Czytaj więcej · 8 Komentarzy · 1782 Czytań · Drukuj

NOWY TRENER W KĘPIE POLSKIEJ

Ósma, w tabeli płockiej Klasy B, po pierwszej rundzie rozgrywek Wisła Kępa Polska zaczyna przygotowania do nowego sezonu. Drużyny występujące na tym szczeblu rozgrywek nie muszą się spieszyć, gdyż dla nich sezon rozpoczyna się dopiero 5 kwietnia. Przed Wisłą więc ponad dwa miesiące treningów, a cel? Cel jest określany jednoznacznie - zajęcie miejsca w pierwszej "piątce"... i rzeczywiście jest on możliwy do zrealizowania. Tym bardziej, że do lidera - ULKS Ciółkowo, piłkarze z Kępy Polskiej mają zaledwie 9 punktów straty. Treningi rozpoczynają się dokładnie 1 lutego i właśnie od tego dnia zespołem zacznie opiekować się nowy szkoleniowiec - Rafał Dutkiewicz, absolwent AWF, nauczyciel wychowania fizycznego.

Bodzo dnia stycznia 24 2009 16:15:11 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1624 Czytań · Drukuj

II RUNDA PUCHARU POLSKI ROZLOSOWANA

Mazowiecki Związek Piłki nożnej dokonał losowania par II rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. D tego etapu rozgrywek dotarły dwa zespoły reprezentujące Płocki OZPN: Kormoran Łąck występujący na co dzień w IV lidze oraz reprezentant Ligi Okręgowej - Lider Błękitni Gąbin. Dla piłkarzy z Gąbina los okazał się w miarę łaskawy - trafili bowiem na zespół występujący w IV lidze. Kormoran nie może mówić już o takim szczęściu. Piłkarzom z Łącka przyjdzie bowiem zmierzyć się z liderem III ligi łódzko-mazowieckiej, Świtem Nowy Dwór. 

Zestawienie par Pucharu Polski na dzień 8 marca 2009 roku (niedziela) godzina 13.00...

 

zagloba dnia stycznia 22 2009 09:52:47 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1650 Czytań · Drukuj

Turniej o Puchar Prezesa POZPN 2009

Na stronie Płockiego OZPN ukazał się dziś komunikat następującej treści:

 "...Informujemy, że w dniach 21-22 lutego 2009 roku POZPN organizuje otwarty turniej seniorów o Puchar Prezesa POZPN. Turniej odbywać się będzie w hali sportowej przy ul. Korczaka 10 w Borowiczkach. Po raz pierwszy w historii POZPN ufundował bardzo atrakcyjne nagrody. Drużyny, które zajmą miejsca I-III, otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również: najlepszy zawodnik, bramkarz oraz król strzelców turnieju. Zgłoszenia i wpłaty w wysokości 150,00 PLN przyjmowane będą w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, przy ul. 3-go Maja 18 do dnia 15 lutego 2009 roku. Organizator zapewnia: opiekę medyczną, napoje i posiłek. Ubezpieczenie zawodników Kluby zabezpieczają we własnym zakresie. ..."

zagloba dnia stycznia 20 2009 18:23:52 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1624 Czytań · Drukuj

Amator II wznowił treningi

Dzisiaj piłkarze Amatora II Maszewo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2008/09. Na treningu zjawiło się 26 zawodników, z czego 3 zawodników z I zespołu Amatora czyli Sochalewski Marcin, Linowski Łukasz, Mokrzanowski Piotr a także 4 juniorów, którzy mają za sobą występy w I zespole: Muszyński Michał, Kopaczewski Arkadiusz, Szarwiński Arkadiusz, Łojewski Mateusz.

Anonim dnia stycznia 18 2009 13:44:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1593 Czytań · Drukuj

XXXIII LATA HURAGANU BODZANÓW

Bodzanowski Huragan pierwszy mecz pod tą sławną nazwą rozegrał w 1976 roku, kontynuując rozgrywki ligowe rozpoczęte wiosną 1975 roku (wtedy jeszcze jako LZS Bodzanów)od tej chwili minęły już dokładnie 33 lata. Dokładnie 15 stycznia 1976 roku działacze ówczesnego LZS w Bodzanowie podjęli decyzję o powołaniu do życia klubu pod szumnie brzmiącą nazwą - Huragan. Kto by pomyślał, że zespół, którego początki zaistniały już w latach sześćdziesiątych w przeciągu zaledwie kilku lat z drużyny występującej w organizowanych w ówczesnych czasach Turniejach Drużyn Dzikich przerodzi się w machinę, która miażdżąc wszystko na swej drodze, ku zdziwieniu władz szczebli administracyjnych, zarządzających tamtejszymi rozgrywkami ligowymi, stanie się jednym z najgroźniejszych rywali najpierw dla drużyn powiatu płockiego, a później w kolejnych latach dla zespołów z okręgu skierniewickiego. Ile razy na ten temat rozpisywała się prasa, że jak to jest możliwe, żeby drużyna "dzika" w chwilę po awansie do B klasy (wtedy była to bardzo silna liga) wygrywała z przeciwnikami nie tylko teoretycznie silniejszymi, ale z takimi, którzy powinni Huragan wręcz zmieść z powierzchni. Na szczęście to Huragan, jak na nazwę przystało zmiatał wszystko... prawie... co stanęło na jego drodze. Nie straszne więc były potyczki z zespołami z Płońska (miasta powiatowego), Płocka (również powiatu), Raciąża, z Ciechanowa! - sławny w owych czasach JURAND czy z kimkolwiek, kto stanął wtedy do walki.

Bodzo dnia stycznia 15 2009 20:10:25 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1621 Czytań · Drukuj

"SZÓSTKA" DLA SKRY

Pamiętamy wszyscy jak jesienią ubiegłego roku znajdująca się na "medalowej" pozycji Skra II Drobin została pozbawiona 6 punktów, a w efekcie i czołowej lokaty w tabeli Płockiej Klasy "A". Występy drugiego zespołu Skry z ostatnich dwóch kolejek zostały zweryfikowane jako walkowery dla drużyn przeciwnych. Chodziło tu o zwycięskie pojedynki z Lwówianką Lwówek (3:1) oraz z Amatorem II Maszewo (5:0 w spotkaniu wyjazdowym). W pierwszej wersji przyjętej przez POZPN w zespole z Drobina występował zawodnik, który w ciągu jednego terminu przebywał ponadwymiarowy czas gry na boisku, przez co nie był on w meczu z Lwówkiem uprawniony do gry. Podobna sytuacja miała miejsce w konfrontacji z Amatorem - tu jednak zabrakło regulaminowej ilości młodzieżowców przez całe 90 minut. Skra zimą nie próżnowała i złożyła odwołanie do II Instancji, a tym zająć się musiał MZPN w Warszawie.Skra odzyskała swoje 6 punktów, powracając do ścisłej czołówki.

Bodzo dnia stycznia 15 2009 19:23:09 · Czytaj więcej · 10 Komentarzy · 1715 Czytań · Drukuj

Strona 119 z 145 << < 116 117 118 119 120 121 122 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ readarticle.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.35.xxx @ news.php
47.128.48.xxx @ news.php
47.128.48.xxx @ news.php
47.128.22.xxx @ news.php
47.128.124.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ news.php
154.54.249.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.