TURNIEJ O PUCHAR RODZICÓW WISŁY PŁOCK ROCZNIK 1996

W dniu 11.01.2009 w Hali Chemika odbył się pierwszy Turniej o Puchar Rodziców Wisła Płock '96. Do zawodów przystąpiło 8 zaproszonych zespołów. Turniej rozgrywany był w jednej grupie, systemem "każdy z każdym". 1miejsce zajęli młodzi chłopcy  z Wisły Płock 2, 2 miejsce przypadło w udziale UKS MDK Plock 1, na 3 pozycji zakończyła zmagania Wisła Płock 1. Pozostałe lokaty: 4 - UKS MDK Płock 2, 5 - Amator Maszewo, 6 - Wisła Płock 3, 7 - OKS Skarpa Podole, a ostatnią 8 pozycję zajęła najmłodsza drużyna turnieju - Wisła Płock '97. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Turniej ten będzie rozgrywany co roku w styczniu - zapraszamy za rok!!

jack69 dnia stycznia 14 2009 08:15:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1506 Czytań · Drukuj

PAWEŁ DYLEWSKI SZKOLENIOWCEM KASZTELANA SIERPC

Kasztelan Sierpc rozpoczął przygotowania 10 stycznia, w sobotę, a już w niedzielę wystąpił w turnieju halowym z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, rozegranym w Gostyninie. Pierwsza runda nie należała do udanych - Sierpczanie zdobyli bowiem jeden punkt i do ćwierćfinałów przystępowali z ostatniego miejsca w grupie. Play-off okazał się jednak dla Kasztelana szczęśliwy i w efekcie sierpecka drużyna uplasowała się na medalowej - III pozycji, w małym finale ogrywając OSiR Suwałki aż 8:1. Wcześniej, bo 1 stycznia, tradycyjnie naprzeciw siebie, już po raz XV stanęli do walki piłkarze Kasztelana oraz Oldboye. Mecz rozpoczął się o godzinie 12.30. Wynik konfrontacji - 3:3, mimo że byli piłkarze prowadzili już 3:0. Wiosna w Sierpcu zapowiada się bardzo interesująco. Do przygotowań Kasztelan przystąpił bowiem, pod wodzą nowego szkoleniowca Pawła Dylewskiego - doskonale znanego z występów w płockiej Wiśle...

Bodzo dnia stycznia 13 2009 17:55:38 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1633 Czytań · Drukuj

HURAGAN TRENUJE OD 4 STYCZNIA

Przygotowania Huraganu Bodzanów do wiosennej rundy rozgrywek rozpoczęły się tradycyjnie w pierwszą niedzielę stycznia - a zainaugurował je już IX w historii mecz Noworoczny. Ze względu na brak dostępu do hali sportowej treningi prowadzone są dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bodzanowie. Przy bardziej sprzyjającej aurze możliwe jest prowadzenie przygotowań na sztucznym boisku przy Gimnazjum. Zajęcia na świeżym powietrzu rozpoczną się w lutym, a pierwszy wiosenny sparing - w pierwszą niedzielę marca. W zespole, póki co, nic się nie zmienia. Na dzień dzisiejszy klub nie przeprowadził żadnego transferu - jedyną zmianą na chwilę obecną jest dołączenie do zespołu seniorów byłego zawodnika drużyny młodzieżowej - Mariusza Stanrzewskiego.

Bodzo dnia stycznia 13 2009 15:10:21 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1571 Czytań · Drukuj

PELIKAN NAJLEPSZY W WIELKIEJ ORKIESTRZE

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 11 stycznia w Gostyninie, a aktorami znakomitego spektaklu byli zawodnicy sześciu ekip, które tego dnia wzięły udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej. Zagrali: Jagiellonka Nieszawa, Kasztelan Sierpc, Mazur Gostynin, OSiR Suwałki, Pelikan Łowicz, Poczta Polska. Zespoły podzielone zostały na 2 grupy, gdzie zagrano systemem "każdy z każdym". Zwycięzcy grup automatycznie awansowali do półfinałów, natomiast zespoły, które w swoich grupach zajęły miejsca 2-3 zagrały tzw. ćwierćfinał, którego dwie zwycięskie ekipy razem ze zwycięzcami grup stworzyły pary półfinałowe. Mecze rozgrywane były na boisku do piłki ręcznej na duże pięciometrowe bramki. Czas gry 1 x 20 minut. Wyniki turnieju...

Bodzo dnia stycznia 13 2009 08:31:50 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2012 Czytań · Drukuj

WYNIKI XI TURNIEJU IM. HENRYKA ORZESZKA W SOCHACZEWIE

Sylwester Rożdżestwiński, redaktor sochaczewskiego Radia Fama oraz przyjaciel Piłkarskiego Magazynu Internetowego rozpoczął w niedzielę, 11 stycznia XI Turniej Piłki Nożnej Halowej im. Henryka Orzeszka, przedstawiając sylwetkę patrona imprezy oraz charakterystyki uczestników zawodów. Turniej odbył się w nieco zmienionym składzie niż przewidywano pierwotnie. Ze względu na rezygnację z udziału w imprezie dwóch zespołów: Skorupski Team oraz SAS 2007 Skierniewice organizatorzy dołączyli dwie inne ekipy, mianowicie drużynę EURO 2012 składającą się z zawodników lig 1-3 oraz lidera płockiej Klasy "B" ULKS Ciółkowo. Ten drugi zespół ostatecznie nie dojechał przez co po raz kolejny zmieniły się nieco zasady rywalizacji - z korzyścią dla uczestników - zagrano systemem "każdy z każdym" i jedna, ogólna tabela wyłoniła zwycięzcę tej rywalizacji.

Na zdjęciu Henryk Orzeszek

Bodzo dnia stycznia 12 2009 21:47:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1749 Czytań · Drukuj

PLAN PRZYGOTOWAŃ ZRYWU BIELSK

Teoretycznie, spokojny, po rundzie jesiennej Zryw Bielsk - zajmujący bezpieczną siódmą pozycję w Płockiej Lidze Okręgowej, z dorobkiem 21 punktów - jest w trakcie zmian. Pierwszy krok - to podpisanie umowy z nowym szkoleniowcem. Miejsce Krzysztofa Kwasiborskiego, który wyjechał do pobliskiej Skry Drobin, zajął wieloletni zawodnik Zrywu - Tomasz Jabłoński. Klub jest w trakcie rozmów z trzema doświadczonymi zawodnikami - jednak cel jest jeszcze daleki do osiągnięcia. Wszystko po to by zapewnić ekipie z Bielska zajęcie bezpiecznego miejsca w środku tabeli, a może nawet awans o kilka oczek z dotychczasowej pozycji. Bielszczanie, pod wodzą nowego trenera, rozpoczęli treningi 7 stycznia - na pierwszym spotkaniu stawiło się 16 zawodników.

W okresie przygotowawczym Zryw ma w planach rozegranie 7 - 8 sparingów plus dwa występy w turniejach halowych.

Bodzo dnia stycznia 12 2009 09:30:21 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1612 Czytań · Drukuj

20 zawodników na pierwszym treningu Pogoni Siedlce

Wczoraj piłkarze Pogoni rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2008/09. Na treningu zjawiło się 20 zawodników. Pojawiły się nowe twarze w drużynie, pozyskany tej zimy Jarosław Krajewski z Mazovii Mińsk Mazowiecki oraz Piotr Baliński ( grający trener Amura Wilga, wcześniej występował w Promniku Łaskarzew, Podlasiu Sokołów Podlaski i Mazurze Karczew) z którym prowadzone są rozmowy.

Oprócz tych zawodników w treningu uczestniczyli byli piłkarze biało-niebieskich: Krzysztof Cabaj (ostatnio Victoria Kałuszyn) oraz młodzi piłkarze z rocznika 1991, Przemysław Chomczyński (ostatni rok spędził w juniorach Korony Kielce) i bramkarz Paweł Wójcik.

Matrix0001 dnia stycznia 10 2009 13:13:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1628 Czytań · Drukuj

STOCZNIOWIEC PŁOCK

Drużyna płockiego Stoczniowca 9 stycznia wznowiła treningi po przerwie świąteczno - noworocznej. Na pierwszym treningu trener Arkadiusz Raczkowski miał do dyspozycji 21 zawodników. Po przerwie spowodowanej kontuzją do treningów z drużyną powrócił najlepszy strzelec "stoczni" z sezonu 2007/2008 w Lidze Okręgowej - Paweł Sutkowski, który miejmy nadzieję wzmocni konkurencję w ataku płocczan. Na razie nie pojawił się nikt nowy. Jednak w najbliższych dniach do drużyny powinien dołączyć wartościowy zawodnik.
 

bramkarz dnia stycznia 10 2009 11:35:00 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1592 Czytań · Drukuj

Przygotowania Kormorana

W poniedziałek 5 stycznia 2009 treningi pierwszego zespołu Kormorana Łąck zostały wznowione. Tym samym zimowy okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2008/2009 rozpoczął się. Zgodnie z planem trenera Figurskiego zespół trenuje 3 x w tygodniu, tj. w poniedziałki, środy i piątki oraz od lutego gry kontrolne w weekendy. Przez styczeń i luty treningi odbywać się będą w hali sportowej w Łącku, z wyjątkiem piątków o ile aura pozwoli, od początku marca natomiast wszystkie treningi odbywać się już będą tylko na powietrzu, na własnym obiekcie. Jak na razie nie można narzekać na frekwencję na treningach, średnia wynosi 15-tu zawodników, nieobecności nieusprawiedliwione, spowodowane głównie pracą to wyjątki. Ale nawet te należy wyeliminować.
 

zagloba dnia stycznia 09 2009 10:08:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1484 Czytań · Drukuj

Plan przygotowań LKS „Skrwa” Łukomie

Skrwa Łukomie zakończyła rundę jesienną w  Płockiej Lidze Okręgowej na szóstej pozycji z dorobkiem 24 punktów. Jest to wynik niemal identyczny jak rok wcześniej. W poprzednim sezonie Skrwa kończyła pierwszą rundę również na 6 miejscu, zdobywając zaledwie jeden punkt mniej niż obecnie, a dwa lata temu z jeszcze jednym oczkiem mniej - była ósma w tabeli. Czy wiosenne przygotowania przyczynią się do zwyżki formy w nadchodzącej rundzie? Okaże się już wkrótce. W najbliższa sobotę - 10 stycznia Skrwa rozpoczyna treningi - z częstotliwością 3 razy w tygodniu: poniedziałki – siłownia w godz. 20:00-21:00, środy – trening kondycyjny na powietrzu godz. 19:00, soboty – Hala Sportowa w SP nr.2 w Sierpcu w godz. 15:00 -16:30. W planach władz klubu jest pozyskanie dwóch - trzech wartościowych zawodników. Na mecze kontrolne przeznaczono sześć terminów...

Bodzo dnia stycznia 09 2009 10:01:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1620 Czytań · Drukuj

XVII FINAŁ WOŚP - TURNIEJ HALOWY W GOSTYNINIE
POZPN, Miejski Sztab WOŚP, MOSiR w Gostyninie są organizatorami turnieju halowego w piłce nożnej z okazji XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Impreza rozpoczyna się o godzinie 9.30 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Polnej. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że udział weźmie 6 zespołów - obsada naprawdę rewelacyjna. Spotkania odbywać się będą na boisku do piłki ręcznej z dużymi, halowymi bramkami o szerokości 5 m. Cały dochód z imprezy ma wesprzeć budżet tegorocznego finału WOŚP, pomagającemu dzieciom z chorobami nowotworowymi. Opłata za wstęp na turniej to dobrowolne datki do puszek wolontariuszy. Obsada Turnieju...
Bodzo dnia stycznia 08 2009 19:24:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1558 Czytań · Drukuj

Strona 120 z 145 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
95.108.213.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.121.xxx @ news.php
47.128.114.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.