STARTUJĄ W III LIDZE I OKRĘGÓWCE

Powoli rozkręcają się rozgrywki ligowe w okręgu mazowieckim. Wystartowała już II Liga oraz IV - tym razem pora na III Ligę Mazowiecką i Ligę Okręgową. Niesprzyjająca aura nie pozwoliła niestety na inaugurację w Bielsku i Drobinie. Nie odbędzie się również pojedynek w Lidze Okręgowej pomiędzy Kasztelanem Sierpc i Błękitnymi Gójsk, na wniosek zespołu z Gójska spotkanie przełożono na inny termin . Arcyciekawie, natomiast, zapowiada się rywalizacja drugiej i trzeciej jedenastki płockiej Okręgówki. W Maszewie o godzinie 16.00 w sobotę rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Amatorem i Wisłą Duninów. Na relację L!VE zapraszamy do serwisu M-GOL!

Na pierwszy plan w III lidze wysuwa się absolutny HIT kolejki! Lider Świt Nowy Dwór podejmuje wicelidera Wartę Sieradz - zapowiadają się więc niesamowite emocje. Zapowiedź spotkania w Internetowym Serwisie Kibiców Świtu Biało-Zieloni.pl

Bodzo dnia marca 20 2009 19:49:51 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1715 Czytań · Drukuj

III RUNDA PUCHARU POLSKI JUŻ 1 KWIETNIA

W ubiegły wtorek w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie rozlosowano pary III rundy Pucharu Polski. Nie ma już, niestety,  na tym etapie zespołów z Okręgu Płockiego - rywalizacja jednak zapowiada się bardzo interesująco. Najciekawszym pojedynkiem wydaje się spotkanie Mazura Karczew ze Świtem Nowy Dwór. Spotkają się bowiem zespoły z górnej półki III Ligi Mazowieckiej. Mazur zajmuje aktualnie 4 pozycję, natomiast Świt jest liderem tej ligi. W poprzedniej rundzie, to właśnie ekipa z Nowego Dworu wyeliminowała Kormorana Łąck z dalszej rywalizacji pucharowej. Bardzo interesująco zapowiada się również mecz pomiędzy Józefovią i Okęciem Warszawa. Rewelacyjny zespół z Józefowa występuje na co dzień w warszawskiej Klasie "A" - dotychczas ogrywał wszystkich swoich rywali - jak będzie w kolejnej rundzie pucharu... okaże się już wkrótce. Mecze III rundy zaplanowano na 1 kwietnia godzina 15.00. Zestaw par...

Bodzo dnia marca 19 2009 10:00:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1358 Czytań · Drukuj

TĘCZA PŁOŃSK UTRZYMAŁA POZYCJĘ LIDERA IV LIGI

Po długiej zimowej przerwie wystartowały rozgrywki rewanżowej rundy. Jako pierwsi rozpoczęli zmagania piłkarze na drugoligowym froncie. Zainaugurowali nowy sezon również zawodnicy występujący w zespołach IV Ligi Mazowieckiej w grupach północnej i południowej. Tradycyjnie start nowego sezonu przyniósł kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Największą niespodzianką w grupie północnej IV Ligi Mazowieckiej był bezbramkowy remis wicelidera Pogoni w  Siedlcach z 14 w tabeli Podlasiem Sokołów Podlaski 0:0. Skorzystał na tym lider - Tęcza Płońsk, która mimo tego, że w inauguracyjnej kolejce pauzowała, utrzymała pierwsze miejsce w tabeli. W grupie południowej rozegrano 3 spotkania, w których niespodzianek raczej nie było. Strzelono za to aż 18 goli. Na uwagę zasługuje bardzo wysokie zwycięstwo Ursusa Warszawa w Mińsku Mazowieckim - aż 7:0.

Bodzo dnia marca 15 2009 11:03:10 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1622 Czytań · Drukuj

Remes Cup powraca po raz siódmy

Startuje 7. edycja Remes Cup – Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej adresowanego do młodzieży. Zaproszenia do wzięcia udziału w turnieju zostały wysłane do ponad 5000 Klubów w Polsce oraz ok. 5000 Klubów z byłego ZSRR. Od chwili obecnej do 31 maja 2009 przyjmowane są zgłoszenia.  Już po raz siódmy, w dniach 31 lipca – 5 sierpnia tego roku, na murawy boisk kompleksu piłkarskiego w Opalenicy wybiegną zawodnicy drużyn młodzieżowych z całej Europy, aby wziąć udział w kolejnej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej – Remes Cup. Rozgrywany od 2003 roku turniej w ciągu sześciu lat zdążył przyciągnąć kilkaset drużyn przy stale rosnącej frekwencji uczestników. Poczynając od 37 drużyn występujących w pierwszej edycji, turniej zdobył uznanie w całej Europie rozrastając się do aż 264 zespołów w roku ubiegłym, stając się tym samym największym turniejem w Europie Środkowo-Wschodniej. „Na tym jednak nie koniec” – zauważył Bartosz Remplewicz, prezes pomysłodawcy i organizatora imprezy, firmy Remes. „Głęboko wierzymy, że i tym razem uda nam się podnieść poprzeczkę, bijąc kolejny rekord frekwencji.”

REMES dnia marca 15 2009 10:07:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1509 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI NA INAUGURACJĘ WIOSENNYCH ROZGRYWEK

Druga runda Pucharu Polski zbliża się wielkimi krokami. Już najbliższy weekend obfitować będzie w pucharowe emocje. Pierwsze zespoły, które wkroczyły do trzeciego etapu to Józefovia Józefów (A), Kryształ Glinojeck (IV), Narew Ostrołęka (III) i Nadnarwianka Pułtusk (III). Wylosowały one bowiem wolny los i przechodzą automatycznie do kolejnej rundy. W związku z wycofaniem się z udziału w pucharach przez Przyszłość Włochy, awans do 3 rundy bez gry otrzymał Radomiak Radom. Natomiast rezerwy Polonii Warszawa, które zupełnie wycofały swój zespół dały szansę gry w kolejnej rundzie Mazurowi Karczew. Zarówno Mazur jak Radomiak uzyskały promocję dzięki walkowerom w wymienionych wyżej spotkaniach.

W rozwinięciu tego Newsa można sprawdzić bieżące wyniki spotkań rozgrywanych w sobotę i niedzielę. Zapraszamy!

Bodzo dnia marca 06 2009 19:17:24 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1959 Czytań · Drukuj

KLASA "A" BEZ SKRWY BRUDZEŃ

Smutna wiadomość dla kibiców brudzeńskiej Skrwy. W dniu 4 marca 2009 roku Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oficjalnie potwierdził wycofanie zespoły seniorów z rozgrywek płockiej Klasy "A". Przyszłość zespołu z Brudzenia już od dłuższego czasu nie była zbyt pewna. Nikt jednak nie przypuszczał, że do niedawna jeden z lepszych i prężniejszych zespołów płockiego okręgu przestanie istnieć. Zgodnie z obowiązującymi przepisami gry wyniki z pierwszej rundy zostają zachowane. W terminarzach wiosennych nastąpią zmiany - zespoły, które miały rozgrywać spotkanie ze Skrą Brudzeń mają termin wolny.

 

Bodzo dnia marca 06 2009 16:09:37 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1506 Czytań · Drukuj

ZWYCIĘSTWO DWUNASTOLATKÓW Z WYSZOGRODU

Dnia 01.03.2009 w hali sportowej w Wyszogrodzie odbył się turniej dla chłopców z rocznika 1997 i młodsi. Imprezę wspólnie zorganizowały POZPN i klub Stegny Wyszogród. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: Stegny Wyszogród, Zryw Bielsk, Wisła Płock rocznik 1998, Amator Maszewo i Pegaz Drobin. Drużyny zagrały w systemie ,,każdy z każdym". Nagrody Indywidualne: Najlepszy strzelec turnieju: Olszewski Piotr ( 6 bramek ), Najlepszy zawodnik turnieju : Sebastian Szymerski (Stegny), Najlepszy bramkarz turnieju: Krystian Pasternak. Wyniki...

Bodzo dnia marca 03 2009 18:01:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3416 Czytań · Drukuj

KONIEC WIELKIEGO AMATORA ???

Strona Klubowa Amatora Maszewo poinformowała wczoraj na swoich łamach o kłopotach maszewskiego klubu. Rzeczywiście analizując treść zamieszczonej informacji w Maszewie nie jest wesoło, a cały wkład i poświęcenie ludzi kształtujących dotychczas wzorowy wizerunek klubu pójdą prawdopodobnie na marne. Ograniczenia finansowe - zmniejszenie o 50% budżetu klubu na rok 2009 przyczyniły się do rozwiązania drużyny młodzieżowej - rocznika 1992. Jedna z najlepszych ekip Płockiej Ligi Okręgowej chyli się ku upadkowi - jak zakończy się ta sprawa nikt nie wie. Jednak wieści z Maszewa pozwalają sądzić, że świetność Amatora pozostanie już wkrótce jedynie historią.

Bodzo dnia marca 01 2009 08:51:09 · Czytaj więcej · 13 Komentarzy · 2428 Czytań · Drukuj

JUNIORZY ZRYWU ZDOBYWAJĄ PUCHAR STAROSTY PŁOCKIEGO

Zespoły młodzieżowe rozegrały dziś turniej piłki nożnej halowej juniorów o Puchar Starosty Powiatu Płockiego Michała Boszko. W rywalizacji w Hali drobińskiego MOSiRU  wzięło udział 9 zespołów, podzielonych na dwie grupy. W Grupie A grały 4 drużyny, Grupa B liczyła natomiast 5 ekip. O Puchar Starosty Płockiego rywalizowały następujące drużyny: A - Czarni Rempin, Kormoran Łąck, Tęcza Płońsk, Wicher Cieszewo, B - Błyskawica Lucień, MKS Młąwa, Skra Drobin, Świt Staroźreby, Zryw Bielsk. Po raz kolejny okazało się, że w okręgu płockim jedną z najsilniejszych obecnie ekip posiada bielski Zryw - dziś Bielszczanie okazali się bezkonkurencyjni, pewnie zwyciężając w turnieju. Wyniki...

Bodzo dnia lutego 28 2009 14:41:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1539 Czytań · Drukuj

Terminy meczów barażowych i mistrzowskich

Informacja Wydziału Rozgrywek MZPN. Wydział Rozgrywek Mazowieckiego ZPN poniżej podaje terminy meczów barażowych oraz finałowych w bieżącym sezonie.

1. Mecze barażowe pomiędzy wicemistrzami dwóch grup IV ligi o prawo gry w meczach barażowych z drużyną z łódzkiej IV ligi o awans do III ligi:
- 14.06.2009r. (niedziela) godz. 17.00 - gospodarz z grupy północnej
- 17.06.2009r. (środa) godz. 17.00 - gospodarz z grupy południowej

Bodzo dnia lutego 25 2009 06:33:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1381 Czytań · Drukuj

ZRYW BIELSK ZDOBYWA PUCHAR PREZESA POZPN

Turniej o Puchar Prezesa Płockiego OZPN rozpoczął się w sobotę 21 lutego o godzinie 8.00 w Hali Sportowej w Borowiczkach. W zawodach miało wystąpić 20 zespołów podzielonych na cztery grupy. Nie dotarła jedynie Skrwa Łukomie. Zespoły grały w swoich grupach systemem "każdy z każdym", a do fazy finałowej, która rozegrana zostanie w niedzielę 22 lutego awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup. Niedzielny finał rozpocznie się o godzinie 10.00 i wystąpi w nim osiem najlepszych zespołów wyłonionych w sobotę w fazie eliminacyjnej. Przy podziale na grupy finałowe zastosowano system podobny jak podczas ostatnich Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej. Zespołom przyznano punkty z bezpośrednich spotkań z grup eliminacyjnych - w fazie finałowej już te zespoły nie będą ze sobą rywalizować. Poniżej przedstawiamy sobotnie i niedzielne wyniki oraz końcową klasyfikację turnieju.

Bodzo dnia lutego 22 2009 09:03:24 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1709 Czytań · Drukuj

Strona 117 z 145 << < 114 115 116 117 118 119 120 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.55.39.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ search.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
44.222.218.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.