SEZON 2008/09 ZMIERZA KU KOŃCOWI

Zbliża się finisz rozgrywek sezonu 2008/2009 - do końca pozostało juz niewiele spotkań. Najwięcej - w płockich i siedleckich ligach okręgowych, bo aż po trzy kolejki spotkań. Ligi wyższe zakończyły już zmagania. Pozostały jedynie pojedynki barażowe a awanse lub o utrzymanie w ligach. W wielu przypadkach wiadomo już kto zajął premiowane pozycje, kto będzie musiał opuścić szeregi ligi, w której dotychczas występował. Są jednak jeszcze ligi, w których batalia o każdy punkt będzie trwała do ostatnich chwil, do ostatniego gwizdka. W rozwinięciu tego Newsa przedstawiamy jak wygląda sytuacja awansów i spadków w poszczególnych ligach, którymi zajmuje się Piłkarski Magazyn Internetowy. Zapraszamy... UWAGA!!! W rozwinięciu newsa, dodana została kopia uchwały podjętej przez POZPN w dniu 12 sierpnia 2008, wyjaśniająca zasady awansów i spadków w płockich ligach!!!

Bodzo dnia czerwca 07 2009 19:11:05 · Czytaj więcej · 18 Komentarzy · 2334 Czytań · Drukuj

START OTWOCK W BARAŻACH O PIERWSZĄ LIGĘ
Występujący w II Lidze Wschodniej Start Otwock - reprezentujący nasz region, zajmując ostatecznie 3 pozycję w końcowej klasyfikacji, wywalczył prawo gry w spotkaniach barażowych o I Ligę. 6 czerwca w siedzibie PZPN odbyło się losowanie tych par. W jego wyniku wyłoniono dwie pary barażowe: GKS Jastrzębie zagra ze Startem Otwock z II Ligi Wschodniej, natomiast drugi pierwszoligowiec GKP Gorzów Wielkopolski zmierzy się ze Ślęzą Wrocław występującą dotychczas w II Lidze Zachodniej. Pierwsze spotkania barażowe będą rozegrane na boiskach zespołów II Ligi, które uzyskały prawo walki o wyższy szczebel rozgrywek, natomiast rewanże odbędą się na obiektach obecnych pierwszoligowców, walczących o prawo do gry na tym szczeblu rozgrywek w sezonie 2009/2010. Bezpośredni awans z II Ligi Wschodniej wywalczyły KSZO Ostrowiec i Sandecja Nowy Sącz, zaś z Grupy Zachodniej - MKS Kluczbork i Pogoń Szczecin. Terminy i układ gier w rozwinięciu newsa....
Bodzo dnia czerwca 06 2009 20:34:38 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1707 Czytań · Drukuj

ENERGA CUP

30-go maja na boisku przy Zespole Szkół w Maszewie osiem drużyn chłopców do lat 13 uczestniczyło w Ogólnopolskim Turnieju ENERGA CUP o Puchar Wójta Gminy Stara Biała pod patronatem Prezesa POZPN. Mimo niesprzyjającej pogody byliśmy świadkami wielu meczy stojących na wysokim poziomie. Dziecięca radość, łzy po porażce, zaangażowanie, emocje, walka od początku do końca to wszystko mogli zobaczyć kibice, którzy przyszli obejrzeć rozgrywki.
Puchar zdobyła drużyna UKS MDK Płock wyprzedzając w tabeli SAS 2007 VIS Skierniewice i LIDER Włocławek. ...

arvid33 dnia czerwca 05 2009 06:43:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1485 Czytań · Drukuj

ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE KUPIMY KLUB.PL

31 maja 2009 w Toruniu odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Kibiców KupimyKlub.pl.
Zebranie założycielskie jest pierwszym formalnie wymaganym krokiem przed rejestracją stowarzyszenia w KRS. W zebraniu wzięło udział 15 osób. Na zebraniu podjęto wymagane uchwały:
1. Uchwałę o powołaniu Stowarzyszenia
2. Uchwałę o przyjęciu Statutu
3. Uchwałę o wyborze Komitetu Założycielskiego (osoby z Komitetu Założycielskiego zostają upoważnione do złożenia wniosku w KRS)
4. Uchwałę o wyborze Zarządu (nie jest to wymóg konieczny, ale ze względów formalnych dobrze to zrobić od razu)
5. Uchwałę o wyborze Komisji Rewizyjnej (nie jest to wymóg konieczny, ale ze względów formalnych dobrze to zrobić od razu)

Admin dnia czerwca 03 2009 20:50:16 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1780 Czytań · Drukuj

Pewne zwycięstwo

W najciekawiej zapowiadającym się meczu XXIII kolejki "A" Klasy Stoczniowiec Płock podejmował "Rycerzy Wiosny" - Huragan Bodzanów. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku Wisły Płock o godzinie 18.30.

Licznie przybyła publiczność nie zdążyła dobrze zająć miejsc na trybunach, gdy Stoczniowiec objął prowadzenie. W 3 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego egzekwowanego przez Arkadiusza Raczkowskiego niefortunnie interweniował obrońca gości. Piłka odbija się od jego głowy i wpada do bramki. 1:0 !!! Euforia radości wśród gospodarzy. W około 15 minucie meczu jest już 2:0, gdy kapitan "stoczni" Piotr Olenderek pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Pawle Zandrowiczu. Pełna kontrola wydarzeń na boisku. Do przerwy wynik nie uległ zmianie choć zarówno jedni jak i drudzy mieli ku temu okazje.
Druga połowa meczu to próba odwrócenia losów meczu przez gości. Jednak dobrze zorganizowana obrona prowadzona przez duet stoperów: Dariusza Sutkowskiego i Arkadiusza Raczkowskiego nie pozwalała na rozwinięcie skrzydeł przyjezdnym przerywając akcje jak najdalej od własnego pola karnego.

bramkarz dnia czerwca 03 2009 10:44:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1897 Czytań · Drukuj

LOKALNY SPORT W RADIU FAMA 94,9 FM W INTERNECIE
Od 13 maja bieżącego roku możemy korzystać z nowej, w pełni już funkcjonalnej wersji strony internetowej sochaczewskiego Radia Fama 94,9 FM. Radio dostępne już jest też w Internecie. Stacja zajmuje się przede wszystkim informacjami lokalnymi, z racji tego nie brakuje w niej informacji sportowych z naszego regionu. Dużo uwagi poświęcone jest Płockiej Lidze Okręgowej i Warszawskiej Lidze Okręgowej, tej - w której w chwili obecnej występuje sochaczewski Orkan. Nie brakuje też informacji o innych spotkaniach, statysty, strzelców, wywiadów. Znakomity redaktor sportowy Radia Fama Sylwester Rożdżestwiński poświęca sporo uwagi Takim zespołom jak Huragan Bodzanów, Stegny Wyszogród, Unia Iłów. Audycje Sportowe od poniedziałku do soboty o godzinie 19:05, dodatkowo w każdy poniedziałek o godz. 11:15. Krótka informacja o Radiu pochodząca z oficjalnego serwisu www.radiofama.eu... 

POSŁUCHAJ RADIA


Bodzo dnia maja 30 2009 11:18:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1855 Czytań · Drukuj

W IŁOWIE ZAGRAJĄ O OKRĘGÓWKĘ ?!?

Końcowy etap rozgrywek zbliża się wielkimi krokami. O ile w czołówce płockiej okręgówki niemal wszystko już wyjaśnione, to walka o utrzymanie będzie toczyć się zapewne do samego końca. W najgorszej sytuacji jest proboszczewicki Start, który na 5 kolejek przed końcem ma osiem punktów straty do bezpiecznej pozycji w tabeli, dlatego też dzisiejszy pojedynek z Błękitnymi z Gójska może mieć decydujące znaczenie dla utrzymania cienia nadziei na pozostanie w szeregach LO. W Iłowie, w niedzielę super ważna konfrontacja pomiędzy Unią i Świtem. Zwycięzca tego spotkania może spać spokojniej przynajmniej do następnej soboty i myśleć o przygotowaniach do kolejnego meczu. (Wyniki LO w rozwinięciu Newsa)...

Bodzo dnia maja 30 2009 09:41:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2105 Czytań · Drukuj

INFORMACJA KOMISJI LICENCYJNO-WERYFIKACYJNEJ

Komisja Licencyjno -Weryfikacyjna POZPN w Płocku informuje, że z dniem 15.05.09 r. minął termin składania dokumentacji na przyznanie licencji klubom na sezon 2009/2011. Do chwili obecnej nie wszystkie kluby złożyły dokumentację oraz wpłatę licencyjną w wysokości 200,-zł., kluby młodzieżowe zwolnione są od opłaty licencyjnej i ponoszą koszty weryfikacji boiska.
Kluby, które nie złożyły dokumentacji na przyznanie licencji do 15.05.09 r. obciążone zostaną zgodnie z decyzją Prezydium MZPN dodatkową opłatą w wysokości 50% opłaty licencyjnej, natomiast kluby młodzieżowe obciążone zostaną kwotą 75,-zł. Ponadto Komisja przesyła do klubów terminy weryfikacji boisk. Zgodnie z pismem należy przygotować boiska do weryfikacji oraz wytypować przedstawiciela Klubu wraz z pieczątką. W przypadku nie przygotowania obiektu do przeglądu i weryfikacji boisk w ustalonym terminie, bądź nie spełnienie wymogów licencyjnych powodujących wydanie określonych zaleceń, klub ponosić będzie koszty ponownego przyjazdu Komisji.
W sprawach licencyjnych prosimy kontaktować się z Przewodniczącym Komisji Licencyjnej Zdzisławem Grausbergiem po nr telefonu 609-722-362.

Bodzo dnia maja 29 2009 11:46:51 · 0 Komentarzy · 1419 Czytań · Drukuj

KURSOKONFERENCJA METODYCZNO – SZKOLENIOWA

Wydział Szkolenia Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniu 08.06.2009r (poniedziałek) w godzinach 16.00 - 20.30 na obiekcie WCSM Agrykola Warszawa ul. Myśliwiecka 9 odbędzie się Kursokonferencja szkoleniowo - metodyczna dla kadry trenersko - instruktorskiej pracującej w klubach zrzeszonych w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej.

W rozwinięciu newsa szczegółowy program Kursokonferencji.

 

Bodzo dnia maja 29 2009 11:45:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1556 Czytań · Drukuj

Turniej ENERGA CUP w Maszewie

Już w najbliższą sobotę 30 maja odbędzie się Turniej Ogólnopolski ENERGA CUP 2009 o Puchar Wójta Gminy Stara Biała Sławomira Wawrzyńskiego pod patronatem Prezesa OZPN Płock Dariusza Kluge!!!
Impreza odbędzie się na nowych obiektach w Maszewie, zorganizowana przy wspólnych staraniach Amatora Maszewo i UKS MDK Płock, oficjalne rozpoczęcie o godz. 9.30.


Swój udział oprócz organizatorów z Amatora i UKS MDK potwierdziły bardzo silne ekipy z Lidera Włocławek, ŁKS Łódź, Pegaz Drobin, SAS VIS 2007 Skierniewice, Kryształ Glinojeck i Wisła Płock.
Patronat medialny objęła ESKA oraz Gazeta Wyborcza.

toldik77 dnia maja 29 2009 08:12:10 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1513 Czytań · Drukuj

Zapraszamy do Goleszyna

Wójt Gminy Sierpc oraz Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Sierpcu mają zaszczyt zaprosić MIESZKAŃCÓW GMINY SIERPC ORAZ KIBICÓW PIŁKARSKICH Z CAŁEGO OKRĘGU OZPN PŁOCK na obchody EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU DLA WSZYSTKICH 2009r. połączonego z festynem i pokazem sprzętu strażackiego. Goleszyn, dnia 30 maja 2009r. 12.00-24.00 Zarząd Oddziału M-G ZOSP RP w Sierpcu Wójt Gminy Sierpc


 

OrzelGol dnia maja 27 2009 21:45:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1561 Czytań · Drukuj

Strona 114 z 145 << < 111 112 113 114 115 116 117 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
157.55.39.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ serwis/forum/i...
185.191.171.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.62.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.56.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
44.211.26.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.