KOMUNIKAT MZPN
Nowa strona 2

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przedstawił na swojej stronie internetowej Komunikat nr 2/2013/2014 dotyczący minionego sezonu rozgrywkowego 2013/14.
Zawiera on informacje dotyczące ostatecznego układu tabel po sezonie, awanse i spadki we wszystkich klasach rozgrywkowych MZPN jak również informacje o karach za żółte i czerwone kartki przechodzących na nowy sezon.
Warto zapoznać się z tymi informacjami - mogą one uchronić przed nieprzewidzianymi walkowerami w pierwszych kolejkach spotkań nowego sezonu.

W komunikacie znajdziemy rozliczenie zaliczek za żółte kartki oraz zadłużenia klubów wobec MZPN.


Pełna treść Komunikatu 2/2013/1014 >>>

Admin dnia lipca 29 2014 06:26:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1914 Czytań · Drukuj

EKSTRAKLASA I PUCHAR POLSKI
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Pucharowe emocje powoli opadają. Z czterech polskich reprezentantów nie poradził sobie tylko Zawisza. Legia pokazała trochę charakteru i dała nadzieję, że jej forma jest właśnie w fazie wzrostowej. Zwycięstwo 5:0 nad irlandzkim rywalem pozwoliło na awans do kolejnej fazy rozgrywek, w której czeka Celtic Glasgow.
Zanim to jednak nastąpi szykujemy się do oklaskiwania poczynań piłkarzy w drugiej kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Przed starciem z zielonymi pasami ze Szkocji, czeka legionistów potyczka z czerwonymi pasami z Krakowa (26 lipca, sobota, godz. 20:30).
Bieżący weekend przyniesie emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski - w rundzie wstępnej wystąpi sześciu reprezentantów Mazowsza. Całą szóstka wywalczyła awans z rundy przedwstępnej i czeka na grę o awans do fazy zasadniczej. Wszystkie mazowieckie pojedynki w sobotę - 26 lipca.
 


26.07. 20:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1:3 (1:1)
Dawid Nowak 4' - Jakub Kosecki 23', Tomasz Jodłowiec 47', Ivica Vrdoljak 74' (rz.k.)

26.07. 17:00 Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 1:2 (0:0)
Sebastian Janusiński 52' (rz.k.) - Adam Żak 90', 90' +2

26.07. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce 3:1 (1:0)

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Puchar Polski   |   Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lipca 25 2014 05:35:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1633 Czytań · Drukuj

SEZON 2014/15 ROZPOCZĘTY
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Okres przygotowawczy na Mazowszu w pełni - Ekstraklasa natomiast zainaugurowała rozgrywki nowego sezonu. Pierwszy mecz odbył się już w piątek - 18 lipca o godzinie 18:00. W bardzo interesującym starciu Podbeskidzie Bielsko Biała uległo w końcówce Pogoni Szczecin 2:3.
Ze względu na udział w Eliminacjach Ligi Mistrzów, Legia Warszawa rozpoczęła przygodę z ekstraklasą dzień później. Niestety, wypadła jeszcze gorzej niż w drodze do Europy. Podopieczni Henninga Berga przegrali bowiem z beniaminkiem z Bełchatowa 0:1, a zwycięskiego gola dla gości z dobył Bartosz Ślusarski w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.
W niedzielę i poniedziałek dokończenie inauguracyjnej kolejki.

19.07. 20:30 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)
Bartosz Ślusarski 45'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lipca 20 2014 05:07:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1605 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI - ŚWIETNE WYSTĘPY MAZOWIECKICH EKIP
Nowa strona 1

Runda Przedwstępna Pucharu Polski PZPN jak najbardziej udana dla naszych zespołów. Całą szóstka, która wystąpiła na tym etapie rozgrywek wygrała swoje pojedynki w regulaminowym czasie gry i awansowała do dalszej rywalizacji. Wszystkie spotkania zakończyły się podczas regulaminowych czasów. Mazowieckie ekipy strzeliły w sześciu meczach 15 goli, a straciły zaledwie dwa. Wszystkie więc myślą już o kolejnej rundzie rozgrywek.
Najmilszym zaskoczeniem jest postawa Sparty Jazgarzew, która ograła mielecką Stal aż 4:1.

 

Radomiak Radom - Sokół Ostróda 3:0 (0:0)
Przemysław Śliwiński 53', Krystian Puton 89', Kacper Wnuk 90'

Sparta Jazgarzew - Stal Mielec 4:1 (3:0)
Marcin Sokół 11', Emil Wrażeń 12', 17', 68' - Damian Skiba 74'

Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór 0:2 (0:1)
Rafał Melon 16', samobójczy 74'

_____________________________________________________________
Pozostałe wyniki Pucharu Polski   |   Puchar Polski na Mazowszu

Admin dnia lipca 19 2014 19:39:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1787 Czytań · Drukuj

TERMINARZE MZPN I POZPN
Nowa strona 1

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował już terminarze sezonu 2014/15 dotyczące większości lig. Znamy więc rozstaw gier w obu grupach Mazowieckiej IV Ligi, a także w dwu grupach warszawskiej okręgówki.
Tak jak to było założone wszystkie ligi startują 16 sierpnia (sobota), ewentualnie dzień później. Godziny i daty rozpoczęcia zależą bowiem od gospodarzy zawodów. Szczegóły terminów znać będziemy jak zwykle w tygodniu poprzedzającym daną kolejkę, kiedy dobierana będzie obsada sędziowska.
Piłkarze zespołów czwartoligowych rozpoczynają od szybkiego tempa. Od 16 do 30 czerwca rozegrają aż 5 kolejek ligowych, we wrześniu z kolei czeka ich pięć kolejnych terminów między 6 a 20 września.
Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej również stworzył już terminarze jesienne. Dziś możemy zapoznać się z rozgrywkami seniorskimi w Klasie A i B.

Od teraz również Płocka Liga Okręgowa

Poznaliśmy również terminarz III Ligi Łódzko-Mazowieckiej.
 


Wszystkie terminarze znajdziecie w zakładce z terminarzami na bieżący okres rozgrywek >>>

Admin dnia lipca 15 2014 16:24:16 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1403 Czytań · Drukuj

ROZGRYWKI W OKRĘGU PŁOCKIM
Nowa strona 1

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zabiera się za terminarze do nowego sezonu. Przez zamieszanie ze składem III ligi, dopiero teraz poznaliśmy zespoły, które wystąpią w seniorskich ligach Okręgu Płockiego.
Tradycyjnie jak każdego roku mecze odbywać będą się w trzech klasach rozgrywkowych: Lidze Okręgowej, Klasie A i Klasie B. Prawdopodobny start rozgrywek Ligi Okręgowej nastąpi 23-24 sierpnia, natomiast dwie ligi niższe czyli Klasy A i B rozpoczną zmagania tydzień później - 30-31 sierpnia.
Ligi młodzieżowe wystartują najprawdopodobniej na początku września i tu planowana jest reorganizacja rozgrywek, która przyniesie zapewne jeszcze więcej emocji. O nowej formule napiszemy jednak dopiero, gdy wszystkie szczegóły zostaną dokładnie opracowane, a zapowiada się ciekawa innowacja.

W rozwinięciu skład trzech płockich lig seniorskich.

Admin dnia lipca 15 2014 07:29:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2033 Czytań · Drukuj

III LIGA W NOWYM SEZONIE
Nowa strona 1

Łódzki Związek Piłki Nożnej podjął ostateczne decyzje dotyczące układu III Ligi Łódzko-Mazowieckiej w nowym sezonie 2014/15. Ze względu na wycofanie się z rozgrywek MKS Kutno, w związku z wycofaniem zespołu oraz brakiem chęci awansu do III Ligi KS Paradyż, pozycje w trzeciej lidze utrzymały Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Sokół Aleksandrów Łódzki.
Decyzje te miały niemały wpływa na układ niższych lig w okręgu mazowieckim. Zarówno czwartych jak i okręgowych, a także tych niższych - o efektach takiej sytuacji pisaliśmy w poprzednich wiadomościach. Czekaliśmy dość długo, jednak zgodnie z powiedzeniem "co się odwlecze, to nie uciecze" jesteśmy właśnie świadkami nowego podziału lig.
Jedno jest pewne - III liga w nadchodzącym sezonie będzie niesamowicie silna.

Tym razem rozwinięciu skład III Ligi Łódzko-Mazowieckiej.

Admin dnia lipca 14 2014 18:27:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1556 Czytań · Drukuj

ZNAMY SKŁAD OKRĘGÓWEK
Nowa strona 1

Dzięki rozwiązaniu sytuacji w III lidze poznaliśmy również ostateczne składy lig okręgowych prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Dzięki utrzymaniu się Bzury Chodaków na szczeblu czwartej ligi Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej będzie mógł wreszcie opracować terminarze dla Ligi Okręgowej, A Klasy i B Klasy. Wiadomo więc, że w Płockiej LO utrzymał się Stoczniowiec Płock, a w Klasie A Lwówianka Lwówek.

W rozwinięciu skład obu grup Warszawskiej Ligi Okręgowej.

Admin dnia lipca 14 2014 15:40:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1827 Czytań · Drukuj

BZURA I VICTORIA W IV LIDZE
Nowa strona 1

Doczekaliśmy się decyzji związków, dzięki którym poznaliśmy ostatecznie składy czwartych lig mazowieckich. Dobra wiadomość dla piłkarzy Bzury Chodaków i Victorii Sulejówek. Pojedynków barażowych nie będzie, gdyż obie ekipy utrzymały się w IV Lidze.
Od nowego sezonu 2014/15 obie czwartoligowe grupy liczyć będą, tak jak w mijającym sezonie po 18 zespołów.
Wszystko dzięki utrzymaniu w III Lidze Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Teraz zespołom pozostało poważne podejście do tematu przygotowań do nowego sezonu.

W rozwinięciu skład obu grup IV Ligi Mazowieckiej. / (MZPN)

Admin dnia lipca 14 2014 15:25:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1622 Czytań · Drukuj

ZŁOTO x 3
Nowa strona 1

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej w tym roku zdominował ogólnopolskie rozgrywki młodzieżowe. Mazowieckie reprezentacje wywalczyły 3 razy złote medale, raz srebrny i 2 razy brązowe.
Są to naprawdę bardzo dobre wieści, które dają nadzieję iż za kilka lat nasza młodzież będzie liczyć się w piłkarskim świecie.
Portal internetowy MZPN sukcesy młodych reprezentacji podsumował jednym, jakże trafnym zdaniem - "Piłkarskie Żniwa na Mazowszu".
Złote medale zdobyły reprezentacje:
U-16 chłopców i  U-16 dziewcząt (OOMŁ,) oraz U-14 chłopców (Puchar im. K. Górskiego).
Srebro w Pucharze im. K. Górskiego wywalczyła kadra U-13 dziewcząt.
Dwa brązowe medale są z kolei osiągnięciami chłopców. U-12 w Pucharze im. W. Smolarka oraz U-11 w Pucharze im. L. Jezierskiego.
Więcej informacji na stronach MZPN. / (źródło: Mazowiecki Związek Piłki Nożnej)

Admin dnia lipca 14 2014 04:29:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1364 Czytań · Drukuj

PŁOCK CUP W ... SIATKONOGĘ
Nowa strona 1

Organizatorzy turnieju piłkarskiego Płock Cup pokusili się o utworzenie letniej formuły tej imprezy, z tą drobną różnicą, że zawody rozgrywane będą nie w piłkę nożną lecz w siatkonogę.
Na 20 lipca 2014 zaplanowano pierwszą edycję letniego turnieju pod nazwą: I Otwarte Mistrzostwa w Siatkonogę.
Mistrzostwa odbywać się będą na boisku orlik w Liszynie. Początek imprezy godzina 9:00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. Zapisy przyjmuje Tomasz Marciniak, kontakt: 606-102-873

Grają zespoły 2-osobowe, formuła open (bez żadnych ograniczeń dla zawodników grających), turniej pucharowy, zapisy do soboty 19 lipca, wpisowe 60zł.

Admin dnia lipca 10 2014 22:17:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1607 Czytań · Drukuj

Strona 44 z 145 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
207.46.13.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
70.34.245.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.59.xxx @ news.php
47.128.63.xxx @ news.php
47.128.27.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
47.128.118.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
44.211.26.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.