HISTORYCZNY REKORD HUTNIKA WARSZAWA

"... Wszyscy zapewne pamiętają o szokującej wiadomości, o nieprzyznaniu licencji dla trzecio ligowego Hutnika Warszawa, w związku z czym zespół musiał zostać wycofany do rozgrywek Klasy B. Tuż po otrzymaniu takich informacji prezes klubu Maciej Purchała oświadczył, że nie zamierza rezygnować z funkcji kierowania warszawskim zespołem i pozostanie tu na dobre i na złe. ..."
Tak zaczynał się artyluł zamieszczony niespełna miesiąc temu na stronach naszego serwisu.
Co zmieniło się od tej pory? Otóż w przypadku Hutnika nic wielkiego, no może poza ty, że ci. którzy mieli apetyty na rekordową wygraną z Nowym Marymontem - ostatnią drużyną w tabeli, która nie zdobyła jesienią nawet punktu, musieli zadowolić się skromnym zwycięstwem walkowerem. Rywale tak lawirowali, że w konsekwencji nie byli w stanie znaleźć odpowiedniego terminu na rozegranie meczu - w konsekwencji MZPN ukarał ich walkowerem - ukarał przy okazji kibiców Hutnika rządnych goli!
Warszawiacy zakończyli już rozgrywki i osiągnęli wynik, który mimo niskiego szczebla rozgrywek na zawsze zapisze się w kartach historii warszawskiego Hutnika. W 11 meczach zdobyli komplet (33 punkty) strzelając rywalom 119 goli - nie tracąc przy tym żadnego! Na dobrą sprawę uznać należy że strzelili 116 w 10 meczach - eliminując walkowera, który tylko popsuł statystyki. Najwyższy wynik w domu 22:0 (rekord w historii klubu), na wyjeździe 16:0.

Wyniki obecnego Hutnika możesz sprawdzić tu ...

O Hutniku słów kilka - link do poprzedniego artykułu z 23.10 >>>

Admin dnia listopada 13 2012 10:19:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1844 Czytań · Drukuj

SUPER STRZELEC KONTRA SUPER DEFENSYWA
Wyniki, strzelcy 2012/13

Gdyby nie pogodowy psikus sprzed kilkunastu, w tym tygodniu wiele lig zakończyło by już tegoroczne rozgrywki. Dzięki takim okolicznościom w nadchodzącą sobotę i niedzielę cieszyć będziemy się przedostatnimi spotkaniami naszych ulubieńców.
Ciekawa końcówka w południowej grupie IV ligi. W 15 kolejce mecz na szczycie pomiędzy trzecią w tabeli Mszczonowianką i liderem z Białobrzeg. Wszystko może się tu zdarzyć więc poważne zadanie przed ekipą z Żyrardowa, która na konfrontacji najlepszych może dużo skorzystać, jeżeli oczywiście poradzi sobie z rezerwami siedleckiej Pogoni.
Równie ciekawie może być w grupie północnej. Tu zmierzą się dwie drużyny goniące rozpędzonego lidera z Wołomina. Ostrovia spotka się z MKS Przasnysz. Ostatnia konfrontacja na boisku Ostrovii (28 sierpnia 2011 roku) zakończyła się zwycięstwem miejscowych 2:1.
W warszawskich okręgówkach czeka nas szlagier jesieni. W grupie drugiej niepokonany dotąd lider z Ożarowa zmierzy się z drugą w tabeli Skrą Konstancin. Po raz ostatni oba zespoły zagrały ze sobą w Ożarowie 14 czerwca 2008 roku. Wtedy lepsza okazała się Skra, wygrywając 5:1 i pieczętując awans do ówczesnej V Ligi Mazowieckiej.
W płockich ligach może bez spotkań pomiędzy liderami, jednak sportowych wrażeń nie zabraknie. Pamiętamy ostatni pojedynek Skrwy Łukomie ze Stoczniowcem w Płocku. Tym razem Skrwa gościć będzie lidera. Czy czekać nas będzie podobna dramaturgia? Gospodarze też mogą poszczycić się liderem. W ich szeregach gra Piotr Sadowski, który obok Marcina Gajewskiego (Skra Drobin) zaaplikował rywalom największą liczbę goli - 13! Jak spisze się najlepsza obrona ligi przeciwko najskuteczniejszemu strzelcowi LO? Zobaczymy już w niedzielę 11 listopada.

10.11. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 0:1 (0:1)
Marek Gołębiewski 7'
10.11. 13:00 Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Przasnysz 0:0
11.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 4:3 (1:0)
Piotr Sadowski 2, Arkadiusz Jastrzębski, Robert Zieliński - Tomasz Sudomir, Piotr Mysior, Tomasz Golatowski 


_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia listopada 09 2012 08:38:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2477 Czytań · Drukuj

KURS SPIKERSKI

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach informuje, że po raz kolejny uzyskał zgodę Polskiego Związku Piłki Nożnej na organizację Ogólnopolskiego Kursu Spikerów Piłkarskich dla klubów Ekstraklasy, I, II, III ligi i klas niższych. Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą m.in. przez doświadczonych komentatorów radiowych i telewizyjnych oraz przedstawicieli PZPN i Śl. ZPN zajmujących się problematyką bezpieczeństwa na stadionach. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (Stadion Zagłębia Sosnowiec) ul. Kresowa 1, a zajęcia praktyczne w studiu Polskiego Radia w Katowicach. Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem świadectwa PZPN upoważniającym do wykonywania funkcji spikera na wszystkich zawodach piłki nożnej. Koszt kursu wynosi 500 zł od osoby (bez noclegów i wyżywienia). Przewidziany termin kursu 06 - 07 - 08 grudnia 2012 r.
Informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania i wyżywienia w Hotelu „Dom Sportowca” ( Stadion Ludowy) w Sosnowcu ul. Kresowa 1, tel. (32) 299-64-37. Uczestnicy kursu proszeni są przy zgłoszeniu rezerwacji o podawanie hasła „Kurs Spikerów” (preferencyjne ceny).

Więcej informacji >>>

Admin dnia listopada 06 2012 10:11:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1208 Czytań · Drukuj

POZPN WYZNACZYŁ NOWE TERMINY - KLASA A ZAGRA 11 XI

Wydział Gier i Ewidencji Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wyznaczył nowe terminy zawodów Ligi Okręgowej, Klasy A i Klasy B seniorów. Terminy dotyczą nieodbytych spotkań w dniu 28 października 2012 z powodu złych warunków atmosferycznych.
Liga Okręgowa rozegra zaległe mecze w dniu 18 listopada, Klasa A rozegra zaległe mecze 11 listopada, a nie jak wcześniej podano - 18. Doszło jeszcze zaległe spotkanie A Klasy: Kasztelan - Sparta Mochowo, którego termin wyznaczono na 18 listopada na godz. 13:00.
Zaległa kolejka Klasy B odbędzie się tydzień po zakończeniu rozgrywek w tej grupie czyli 25 listopada.
Kwestia rozegrania awansem dwóch kolejek w okręgówce jest nadal aktualna, z tym że ich terminy przesunięte zostały o jeden tydzień.

Szczegóły w rozwinięciu >>>

 

Admin dnia listopada 04 2012 06:06:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1682 Czytań · Drukuj

PIŁKARSKIE HITY W BIAŁOBRZEGACH I MAŁEJ WSI
Wyniki, strzelcy 2012/13

Końcówka października zaskoczyła wszystkich typowo zimową aurą - efekt, ponad dwadzieścia spotkań odwołanych. Początek listopada zapowiada się natomiast rewelacyjnie. Prognozy zapowiadają słoneczną pogodę i kilkanaście stopni ciepła. Nic więc nie powinno przeszkodzić w rozegraniu spotkań zbliżającej się kolejki.
Już w piątek hit Ekstraklasy Wisła Kraków - Lech Poznań. Zawody poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka.
W sobotę przedostatnie kolejki spotkań w niższych ligach. Szczególnym pojedynkiem będzie na pewno absolutny szlagier 4 ligi mazowieckiej - bezpośrednia konfrontacja Pilicy Białobrzegi z Żyrardowianką. Ciężko przewidzieć zwycięzcę. Ciekawie tu przedstawiają się statystyki. Pilica nie przegrała w Białobrzegach (5 zwycięstw, 2 remisy, 5 straconych goli) - identyczny bilans ma Żyrardowianka właśnie w spotkaniach wyjazdowych! W poprzednim sezonie w Białobrzegach lepsi byli gospodarze zwyciężając 2:1.
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek w płockiej okręgówce. W Czermnie, miejscowa Unia zmierzy się ze Skrą Drobin.
Największe jednak emocje wywołuje mecz na szczycie w Płockiej A Klasie. Tu w bezpośredniej rywalizacji o tytuł Mistrzów Jesieni zagrają piłkarze Spójni Mała Wieś z wiceliderem z Cieszewa. Spójnia nie przegrała od sześciu spotkań. Podobny bilans Wichru przerwali dwa tygodnie temu piłkarze z Wyszogrodu. Lider z Małej Wsi dotychczas odprawiał wszystkich gości z pokaźnym bagażem goli, wygrywając wszystkie mecze przed własną publicznością. Wicher czyni podobnie w Cieszewie - na wyjazdach jest już gorzej. Dwie porażki Wichru zanotowano właśnie na boiskach rywali. Po raz ostatni oba zespoły spotkały się na boisku w Małej Wsi 27 września 2009 roku. Wtedy wygrali goście 2:0, z tym że cele obu drużyn były wtedy zupełnie inne. Wicher awansował do LO, a Spójnia spadła do Klasy B.

03.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (0:0)
Karol Mirowski 70'
04.11. 13:00 Unia Czermno - Skra Drobin 1:3 (1:1)
samobójcza - Jarosław Ciarkowski, Marcin Gajewski, Piotr Umiński
04.11. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Wicher Cieszewo 5:0 (2:0)
Paweł Sutkowski 2, Karol Błaszczyk, Arkadiusz Szeligowski, Tomasz Górecki

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia listopada 02 2012 08:07:26 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 2015 Czytań · Drukuj

KONFERENCJA "BEZPIECZNY STADION"

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma przyjemność zaprosić na organizowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej i Targi Kielce XII Międzynarodową Konferencję „Bezpieczny Stadion”, która odbędzie się w dniu 6 listopada 2012 r. w Ośrodku Wystawienniczym Targów Kielce w Kielcach , ul. Zakładowa 1. Rozpoczęcie Konferencji godz. 11.00.
Spotkanie poświęcone będzie problemom bezpieczeństwa na zawodach piłki nożnej Ekstraklasy oraz I i II ligi, III i niższych oraz przeciwdziałaniu negatywnym zjawiskom na stadionach piłkarskich. Ponadto przedstawiona zostanie tematyka podsumowująca zakończone Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 w Polsce.
W ramach konferencji odbędzie się wręczenie wyróżnień dla instytucji oraz osób fizycznych mających szczególny wkład pracy związany z bezpieczeństwem na stadionach (Centrum Konferencyjne Targów Kielce godz. 17).
Konferencji towarzyszy Ogólnopolska Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych „Sport-Obiekt”.
Zapraszamy przedstawicieli klubów do wzięcia udziału w Konferencji, w szczególności zapraszamy do przyjazdu do Kielc osoby odpowiedzialne za organizację meczów wraz z kierownikami ds. bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej Konferencji także przedstawicieli firm ochroniarskich współpracujących z Państwa klubami.

Admin dnia listopada 02 2012 08:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1137 Czytań · Drukuj

POZPN INFORMUJE - KURSOKONFERENCJA TRENERSKA

Wydział Szkolenia POZPN zaprasza wszystkich szkoleniowców naszego Okręgu Płockiego na kursokonferencję metodyczno-szkoleniową która odbędzie się 12 listopada 2012. Początek spotkania godzina 15.30 na stadionie Wisły w Płocku, przy ulicy Łukasiewicza 34.
Program kursokonferencji:
15.30 - Przywitanie gości i bieżące informacje WS POZPN.
15.40 - 17.20 Zajęcia praktyczne poprowadzi trener reprezentacji Polski U- 19 Janusz Białek - "Gry zadaniowe w szkoleniu zespołów młodzieżowych w kategorii juniorów".
17.30 - 18.30 Zajęcia praktyczne poprowadzi trener bramkarzy reprezentacji Polski U-19 Piotr Wojdyga - "Indywidualny trening bramkarski w okresie startowym".
18.40 - Zakończenie kursokonferencji, wydanie certyfikatów.
Szczegóły i pytania należy kierować do Przewodniczącego Wydziału Szkolenia - trenera koordynatora POZPN Pana Grzegorza Wenerskiego.
______________________________
info: pozpn.plo.pl

Admin dnia października 31 2012 09:23:21 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1195 Czytań · Drukuj

I TURNIEJ IM. RAFAŁA KOZICKIEGO

Spójnia Mała Wieś serdecznie zaprasza do czynnego udziału w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Rafała Kozickiego. Silnie rozreklamowana impreza przyniosła skutek w postaci zgłoszenia się do turnieju aż jedenastu drużyn. Organizatorów reprezentować będzie zespół składający się z zawodników młodzieżowych, a występować będą pod nazwą Młoda Spójnia.
Gospodarze mają nadzieję, że nie zabraknie również publiczności, dopingującej podczas zawodów tej szczytnej piłkarskiej imprezy!
Więcej informacji na temat turnieju na stronie internetowej Spójni Mała Wieś >>>

Admin dnia października 31 2012 09:08:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1402 Czytań · Drukuj

ORZEŁ WARSZAWA ZAPRASZA NA TURNIEJE HALOWE DLA NAJMŁODSZYCH

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORZEŁ WARSZAWA zaprasza do udziału w cyklu turniejów halowej piłki nożnej pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej „ ORZEŁ CUP” o Puchar Prezesa PZPN. Turnieje rozgrywane są w Hali Sportowej DOSiR, Hali Szkoły Podstawowej nr 30 w Warszawie oraz na Orliku przy ul. Szanajcy 5. Turnieje przeprowadzane są dla wielu kategorii wiekowych.
ZGŁOSZENIA NA TURNIEJ MOŻNA DOKONAĆ TELEFONICZNIE POD NUMEREM 509-478-342 - najpóźniej na 30 dni przed planowanym terminem turnieju w poszczególnej kategorii wiekowej.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZENIA

W rozwinięciu terminy zbliżających się turniejów, na które serdecznie zapraszamy!

Admin dnia października 30 2012 19:19:55 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1628 Czytań · Drukuj

MZPN PODAŁ TERMIN ZALEGŁEJ KOLEJKI

Wydział Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że mecze, które nie odbyły się w ostatni weekend (27-28.10.2012r.) mają być rozegrane tydzień po zakończeniu rozgrywek ligowych w danej klasie rozgrywkowej.
Gospodarze zawodów mają obowiązek ustalić nowy termin i powiadomić przeciwnika oraz MZPN (faksem, e-mail) do wtorku 30.10.2012r.

Tydzień po zakończeniu rozgrywek oznacza, że termin dla IV ligi, Ligi Okręgowej i Klasy A przypada na dni 17-18 listopada. Dwie pierwsze grupy warszawskiej B Klasy rozegrają zaległą kolejkę w dniach 10-11 listopada, natomiast dwie drugie w podobnym terminie jak LO.

Admin dnia października 29 2012 15:12:16 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1363 Czytań · Drukuj

POZPN ODWOŁUJE NIEDZIELNE MECZE !!!

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o odwołaniu wszystkich niedzielnych spotkań rozgrywanych w Lidze Okręgowej, Klasie A i Klasie B.
Powód decyzji: złe warunki atmosferyczne i bardzo złe stany nawierzchni na boiskach. Termin odrabiania zaległości nie jest jeszcze znany. Najprawdopodobniej, jeśli warunki pogodowe pozwolą, będzie to pierwszy weekend po zakończeniu jesiennych rozgrywek, w miejsce planowanej pierwszej kolejki wiosennej, która miała zostać rozegrana awansem.

• Odwołano również spotkania w warszawskich ligach okręgowych.
• ROZPN podjął decyzję o odwołaniu spotkań od Ligi Okręgowej do Klasy B.
• Mecz IV Ligi Grupy Południowej: Polonia Iłża - Wilga Garwolin. Goście czekali na decyzję arbitra - pojedynek ostatecznie doszedł do skutku tak jak i drugie spotkanie tej grupy Pogoń II Siedlce - Mazowsze Grójec, które rozpoczęło się z niemal godzinnym opóźnieniem.
 

Admin dnia października 28 2012 07:32:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1390 Czytań · Drukuj

Strona 70 z 145 << < 67 68 69 70 71 72 73 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.27.xxx @ news.php
47.128.120.xxx @ news.php
47.128.32.xxx @ news.php
66.249.70.xxx @ news.php
66.249.70.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ serwis/infusio...
154.54.249.xxx @ news.php
3.92.91.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.