Wydział
Gier i Ewidencji Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej wyznaczył nowe
terminy zawodów Ligi Okręgowej, Klasy A i Klasy B seniorów. Terminy dotyczą
nieodbytych spotkań w dniu 28 października 2012 z powodu złych warunków
atmosferycznych.
Liga Okręgowa rozegra zaległe mecze w dniu 18 listopada,
Klasa A rozegra zaległe mecze 11 listopada, a nie jak wcześniej podano - 18.
Doszło jeszcze zaległe spotkanie A Klasy: Kasztelan - Sparta Mochowo, którego
termin wyznaczono na 18 listopada na godz. 13:00.
Zaległa kolejka Klasy B odbędzie się tydzień po zakończeniu rozgrywek w tej
grupie czyli 25 listopada.
Kwestia rozegrania awansem dwóch kolejek w okręgówce jest nadal aktualna, z tym
że ich terminy przesunięte zostały o jeden tydzień.
Płocka Liga Okręgowa
13
kolejka - zaległa z dnia 28 października 2012
18.11. 13:00 Skra Drobin - Unia Iłów _ : _
18.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby _ : _
18.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Zryw Bielsk _ : _
18.11. 13:00 Kormoran Łąck - ULKS Ciółkowo _ : _
18.11. 13:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów _ : _
18.11. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Sobowo _ : _
16
kolejka - awansem
25.11. 13:00 Kormoran Łąck - Unia Iłów _ : _
25.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo _ : _
25.11. 13:00 Orzeł Goleszyn - Unia Czermno _ : _
25.11. 13:00 Zryw Bielsk - Wisła Duninów _ : _
25.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Polonia Radzanowo _ : _
25.11. 13:00 ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo _ : _
25.11. 13:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock _ : _
25.11. 13:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby _ : _
17
kolejka - awansem
02.12. 13:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn _ : _
02.12. 13:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia _ : _
02.12. 13:00 Unia Czermno - Kormoran Łąck _ : _
02.12. 13:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin _ : _
02.12. 13:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo _ : _
02.12. 13:00 Polonia Radzanowo - Amator Maszewo _ : _
02.12. 13:00 Wisła Sobowo - Zryw Bielsk _ : _
02.12. 13:00 Unia Iłów - Huragan Bodzanów _ : _
Płocka KLASA a
10
kolejka - zaległa z dnia 28 października 2012
11.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Czarni Rempin _ : _
11.11. 11:00 Zorza Szczawin - Spójnia Mała Wieś _ : _
11.11. 11:00 Orkan Lelice - Stegny Wyszogród _ : _
11.11. 11:00 Sparta Mochowo - Iskra Kozłowo _ : _
11.11. 11:00 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto _ : _
11.11. 11:00 Start Proboszczewice - Relax Miszewo _ : _
Płocka KLASA B
11
kolejka - zaległa z dnia 28 października 2012
25.11. 11:00 Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo _ : _
25.11. 11:00 Delta Miszewko - Błyskawica Lucień _ : _
|