M-GOL PARTNEREM KONKURSU
Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu Drużyna Neosport.pl. Zabawa polega na oddawaniu głosów na swój ulubiony klub przez jego sympatyków. W poprzednich edycjach konkursu Drużyna Neosport.pl udział wzięło około 2000 klubów oraz blisko 17000 fanów.
Konkurs jest całkowicie bezpłatny i jest kolejną edycją zorganizowaną dla kibiców drużyn występujących na co dzień od 3 ligi aż po C-klasę. Ligę Neosport.pl dla drużyn z 3,4 ligi oraz okręgówki, a także dla zespołów A, B, C-klasy oraz rozgrywek futsalowych, beachsoccerowych jak również zakładowych itp. podzielono na 2 kategorie tak by podnieść poziom rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zespołami.
Do wygrania są dwa komplety 14 strojów piłkarskich (koszulki + spodenki + getry) marki Nike dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Ale to nie wszystko! Dla drużyn, które zajmą 2 i 3 miejsce w każdej kategorii przygotowano odpowiednio 5 oraz 3 piłki. Pozostałe zespoły z miejsc 4-10 zostaną nagrodzone piłką ufundowaną przez organizatora konkursu firmę Neosport.pl. Dodatkowo dla osób, które wezmą udział w głosowaniu przygotowano bony towarowe o wartości 30 zł do wykorzystania na zakup obuwia w sklepie internetowym www.neosport.pl !
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora Neosport.pl oraz pod adresem http://druzyna.neosport.pl/o-konkursie.htm
Zespół Neosport.pl
Admin dnia lipiec 17 2012 09:30:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 403 Czytań · Drukuj

TERMINARZE POZPN - JESIEŃ 2012

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Przygotował już wstępne terminarze rozgrywek płockich lig. Na początek można zapoznać się z układem gier w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów. Ostateczny terminarz zostanie zatwierdzony dopiero po ustaleniu godzin i terminów (sobota, niedziela) - a to należy już do gospodarzy spotkań mistrzowskich.
Po zapoznaniu się z proponowanymi terminami, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić ostateczne terminy oraz przesłać na piśmie (listem poleconym) w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej organowi prowadzącymi rozgrywki (POZPN) oraz zainteresowanemu klubowi.
W przypadku nie przesłania powiadomienia w odpowiednim terminie, na gospodarza zawodów nałożona zostanie kara finansowa w wysokości 100 zł.

Terminarze w rozwinięciu wiadomości  >>> Nowe: Klasa A, Klasa A Juniorów, Klasa B, PLT U-16, PLTM U-14

Admin dnia lipiec 11 2012 20:29:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2762 Czytań · Drukuj

Komunikat w sprawie licencji trenerskich

Zgodnie z uchwałą nr VII/190 z dnia 6 maja 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów III ligi oraz niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, młodzieżowych i dziecięcych przedłuża się okres składania wniosków o przyznanie lub przedłużenie licencji trenerskich w trybie zwyczajnym do dnia 6 sierpnia 2012 roku. Trenerzy winni składać wnioski licencyjne do trenerów koordynatorów w swoich Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.

Więcej >>>
 

Admin dnia lipiec 11 2012 17:30:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 418 Czytań · Drukuj

.NET-EKSPRESS

Powoli ruszają przygotowania do nowego sezonu. Wiele zespołów rozpoczęło już treningi, inne borykają się z problemami finansowymi. Finanse, jak się okazuje są w wielu przypadkach barierą nie do przejścia. Dla przykładu - MZPN, który w poprzednim sezonie prowadził 5 grup warszawskiej B Klasy, tym razem będzie musiał ograniczyć się do czterech - do rozgrywek zgłosiło się bowiem 20 zespołów! mniej niż w rozgrywkach ubiegłych.
Ważą się losy Polonii Warszawa. Przyjmowane jest kilka wariantów odsprzedaży Polonii przez Józefa Wojciechowskiego. Możliwości jest kilka - połączenie z KS Łomianki i gra w IV Lidze, a nawet wykupienie zadłużonego trzecioligowca z Piaseczna i gra w lidze trzeciej.
Przeczytać o tym można na stronach Futbol-Mazowsze >>>
Sytuacja KP Piaseczno może mieć znaczący wpływ na sytuację w III lidze. Pogoń Grodzisk, która w ubiegłym sezonie wywalczyła awans miała zainaugurować rozgrywki właśnie z zespołem z Piaseczna. Wiele wskazuje na to, że jednak pierwszym rywalem beniaminka z Grodziska może być Włókniarz Zelów, który teoretycznie został zdegradowany do IV Ligi.
Sporo informacji na temat III ligi w serwisie Pogoni Grodzisk >>>

Admin dnia lipiec 10 2012 08:19:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 460 Czytań · Drukuj

IX TURNIEJ RODZINNY W BABOSZEWIE

W dniu 1 lipca 2012 roku w Hali Sportowo - Środowiskowiej w Baboszewie odbył się IX Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Firmy PAWROL Grzegorza Pawlaka.
Do uczestnictwa w rozgrywkach przystąpiło dwanaście rodzin, które zgodnie z regulaminem turnieju rywalizowały w trzech grupach czterozespołowych, z których do dalszej części awansowały po dwie najlepsze rodziny. Po spotkaniach półfinałowych nadszedł czas na wielki finał, w którym najlepsza okazała się rodzina Dąbrowskich.
W dalszej części newsa wyniki turnieju, szczegóły oraz regulamin >>>

Jednocześnie organizatorzy zapraszają na I Kolejkę Pucharu Lata w niedzielę 22 lipca, o godzinie 10.00. Mecze rozgrywane będą na boisku "ORLIK".

Admin dnia lipiec 10 2012 08:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 343 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI POZPN JUŻ 22 SIERPNIA 2012

W dniu 6 lipca 2012 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
W rozwinięciu tej informacji podajemy pary oraz terminy pierwszych dwóch rund pucharowych. Zgodnie z uchwałą POZPN - Puchar Polski obowiązkowy jest dla zespołów występujących w Lidze Okręgowej i w wyższych ligach. Stąd też na pewno słaba frekwencja zespołów z lig niższych. Z Klasy A i B do tegorocznych rozgrywek przystąpiło tylko pięć zespołów. Najlepiej na tym wyszli zawodnicy Spójni Mała Wieś, którym w pierwszej rundzie przypadł wolny los. W drugim terminie pucharu czeka ich natomiast trudny pojedynek z Kasztelanem Sierpc.

Pary pierwszych dwóch rund PP  >>>

Admin dnia lipiec 06 2012 22:16:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 669 Czytań · Drukuj

UCHWAŁY ZARZĄDU POZPN

Podczas obrad Zarządu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej podjęto kilka ważnych uchwał dotyczących zbliżających się rozgrywek prowadzonych właśnie przez płocki okręg.
Najbardziej wyczekiwaną decyzją było kwestia spadku z płockiej Klasy A. Zgodnie z przewidywaniami, ze względu na fakt wycofania się z rozgrywek tejże ligi Victorii Cekanowo, ostatnia w tabeli Lwówianka Lwówek, utrzymała miejsce w tej klasie rozgrywkowej. Nikt więc nie spadł do Klasy B, jedynie wycofana Victoria od nowego sezonu ma zająć miejsce Lwówianki.
Podjęto również uchwałę dotyczącą struktury rozgrywek oraz zasad awansów i spadków w sezonie 2012/13.
Ciekawostką jest fakt, że Płocka Liga Okręgowa ma ponoć w przyszłym sezonie 2013/14 okrojona do 14 zespołów. W związku z czym zmieniły się nieco zasady spadkowe z "okręgówki".
Wybrano również nowych przewodniczących poszczególnych komisji... Więcej >>>

POZPN informuje również, że losowanie par Pucharu Polski na szczeblu okręgowym odbędzie się 6 lipca (piątek) 2012 roku o godzinie 13:00, w siedzibie POZPN w Płocku, przy ul. Stary Rynek 13.

W rozwinięciu newsa Kopia Uchwały POZPN 1/Z/2012 >>>

Admin dnia lipiec 04 2012 18:47:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 712 Czytań · Drukuj

MŁODZI GRUZINI MISTRZAMI MINI EURO 2012

W dniach 28 czerwca - 1 lipca rozgrywano Turniej Piłki Nożnej Mini Euro 2012, dla rocznika U-15. Spotkania odbywały się w Płocku na Stadionie Miejskim przy ul. Kochanowskiego w Płocku.
Do udziału w turnieju przystąpiło osiem zespołów. Oprócz gospodarzy - reprezentacji POZPN, siedem ekip zaprzyjaźnionych miast z Mołdawii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Bułgarii, Gruzji i Ukrainy.
W czwartek i piątek rozgrywano eliminacje - w niedzielę natomiast Wielki Finał.
Zawodom towarzyszyła niesamowita atmosfera, chociażby dlatego, że uczniowie płockich szkół zostali podzieleni na kibiców wszystkich zespołów i podczas całego turnieju każda z grup z niesamowitym animuszem dopingowała przydzieloną jej drużynę.
Wspaniale zorganizowane zawody, musiały się niestety kiedyś zakończyć. W efekcie Mistrzem Mini Euro 2012 została młoda drużyna z Gruzji. Reprezentanci Płocka, po dogrywce, wywalczyli 3 miejsce.

o 1 miejsce: Rustawi (Gruzja) - Pleven (Bułgaria) 3:0
o 3 miejsce: POZPN Płock - BIELCE (Bâlţi - Mołdawia) 5:5, p.d. 1:0

Admin dnia lipiec 02 2012 17:10:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 482 Czytań · Drukuj

WYBRANO NOWE WŁADZE MZPN

29 czerwca 2012 odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Podczas zjazdu dokonano wyboru nowych władz MZPN.
Jedyny kandydat na stanowisko Prezesa MZPN - Zdzisław Łazarczyk został wybrany na kolejną - czwartą już kadencję, podczas wyborów jawnych, bez głosu sprzeciwu.
Wybrano również nowy zarząd, komisję rewizyjną oraz Delegatów na Walny Zjazd PZPN.

W rozwinięciu skład Zarządu MZPN >>>
________________________________________________________________________
Szczegółowe informacje dotyczące Walnego Zjazdu MZPN na stronie www.lksblekitni.npx.pl

Admin dnia lipiec 02 2012 07:11:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 912 Czytań · Drukuj

ZAWODNICY ...PODRÓŻNICY

W związku z awansami Mazura Gostynin i Czarnych Węgrów do jednej grupy rozgrywkowej IV Ligi Mazowieckiej, dojdzie do spotkań pomiędzy dwoma zespołami oddalonymi od siebie najdalej. Gostynin - najbardziej wysunięty na zachód, natomiast Węgrów na wschód. Żeby doszło do spotkania pomiędzy tymi zespołami, muszą one pokonać dystans aż 204 km i jest to najdalszy wyjazd, jaki szykuje się w IV lidze w nadchodzącym sezonie.
Druga w kolejności najdłuższa wyprawa czeka również piłkarzy z Gostynina, którzy muszą przejechać 198 kilometrów na mecz z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.
Najkrótsze wyjazdy czekają zaś zawodników Błękitnych Gąbin i Wisły Płock - oba te miasta dzieli zaledwie 21 kilometrów.
Mazur Gostynin nie będzie jednak zespołem, który pokona w nadchodzącym sezonie najdłuższą drogę (1719 km). Najwięcej podróżować będą właśnie piłkarze z Węgrowa, którzy zostali przydzieleni do grupy północnej. W całym sezonie będą musieli przemierzyć autokarem 1951 km.
Najmniej czasu w podróży spędzą natomiast zawodnicy Nadnarwianki Pułtusk, których dzięki lokalizacji czeka do przejechania jedyne 1196 kilometrów. W bardzo podobnej sytuacji beniaminek IV ligi - Błękitni Raciąż, który ma do przemierzenia 1202 km.

Wszystkie zespoły grupy północnej pokonają łącznie dystans 23 822 kilometrów!

Pokusiliśmy się o utworzenie tabeli odległości pomiędzy wszystkimi zespołami - dla zainteresowanych w rozwinięciu newsa >>>

Admin dnia czerwiec 27 2012 09:46:38 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 718 Czytań · Drukuj

OSTATECZNY UKŁAD IV LIG MAZOWIECKICH W SEZONIE 2012/13

Podczas posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki nożnej, które odbyło się we wtorek 26 czerwca, dokonano podziału mazowieckich grup w IV Lidze.
Dotychczas, ze względu na podział administracyjny toczyły się przypuszczenia, który z zespołów dołączy do grupy północnej. Ostatecznie wszystko się wyjaśniło i wiemy już, że szesnastym zespołem północnej grupy IV ligi będą Czarni Węgrów, którzy zdobyli w ubiegłym sezonie mistrzostwo siedleckiej okręgówki.

Pierwsza kolejka zaplanowana na środę 15 sierpnia.

W rozwinięciu układ IV lig w sezonie 2012/13

Admin dnia czerwiec 27 2012 08:46:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 741 Czytań · Drukuj

Strona 69 z 137 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


I Liga A1 Wiosna '19


II Liga A1 Wiosna '19
 

I Liga B2 Wiosna '19
 

II Liga B2 Wiosna '19


I Liga C1 Wiosna '19
 

I Liga C2 Wiosna '19
 

I Liga D1 2018/19

I Liga D2 Wiosna '19


II Liga D2 Wiosna '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ news.php
54.242.193.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.