KORONA SZYDŁOWO NAJLEPSZA W BABOSZEWIE

Trzynasty Halowy Turniej o Puchar Prezesa Orląt Baboszewo przeszedł już do historii. Rywalizacja odbyła się w niedzielę 3 lutego, w baboszewskiej Hali Sportowo-Widowiskowej. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów, które w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Awans do półfinału należał się dwóm najlepszym zespołom z każdej z grup.
Gdyby nie fakt, że zdobywcą pucharu została drużyna Korony Szydłowo, można by stwierdzić, impreza zdominowana zostałą przez gospodarzy - uczestniczące w turnieju trzy zespoły z Baboszewa - Orlęta, Futsal i Orlęta II zajęły kolejno miejsca od 2 do 4.

Wyniki >>>

Live Sport

Admin dnia lutego 04 2013 16:55:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1353 Czytań · Drukuj

PUCHAR PONOWNIE DLA BŁĘKITNYCH GĄBIN

Po sobotniej rywalizacji o awans do finałowego Turnieju o Puchar Prezesa POZPN, sobotni zwycięzcy rozegrali w niedzielę spotkania w dwóch grupach, które wyłoniły triumfatora tegorocznej edycji.
Najlepsze niedzielne zespoły w swoich grupach:
Grupa I - Błękitni Gąbin, Zryw Bielsk
Grupa II - Amator Maszewo, Skra Drobin
Te ekipy zagrały oczywiście w pojedynkach półfinałowych, które wyłoniły finalistów.
Zwyciężyła podobnie jak w roku ubiegłym drużyna Błękitnych Gąbin, która tym razem spotkała się w finale z Amatorem Maszewo, pokonując go dopiero po serii rzutów karnych. Zespół z Gąbina od czterech lat posiada patent na zwycięstwa w tej imprezie i zgarnianie największej puli. Tym razem oprócz Pucharu na zwycięzców czekał pełen komplet strojów meczowych.

_________________________________________________
Wyniki tegorocznych eliminacji  | Wyniki sprzed roku

Admin dnia lutego 04 2013 07:30:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1257 Czytań · Drukuj

OŚWIADCZENIE SEKCJI SYMPATYKÓW ORKANU SOCHACZEW

W ubiegłym tygodniu z braku środków na funkcjonowanie przestała istnieć drużyna seniorów MKS Orkan Sochaczew. Rozpadła się drużyna której kibicowaliśmy od 23 lat, czyli praktycznie od momentu powstania Miejskiego Klubu Sportowego. Dla nas jako kibiców, którzy są z drużyną „na dobre i na złe” jest to bolesny cios.

Przestała istnieć drużyna, której udokumentowana historia sięga 1924 roku a według niektórych starszych działaczy jeszcze wcześniej bo aż od 1919. Właśnie piłkarze byli pierwszą sekcją w późniejszym klubie sportowym. Zmieniały się nazwy: OMTUR, TUR-Naprzód, Gwardia, Start, Start-Orkan, Orkan ale piłkarscy seniorzy zawsze byli aż do tego roku.

Więcej >>>

Admin dnia lutego 03 2013 14:42:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1259 Czytań · Drukuj

AMBITNE PLANY UNII IŁÓW

W sochaczewskim sporcie wiele się ostatnio dzieje. Większość za sprawą utrzymania piłki nożnej na czwarto ligowym poziomie. Są jednak w okolicy kluby, które również za wszelką cenę pragną utrzymać sój aktualny poziom...

Mowa w tym przypadku o Unii Iłów, klubie który na chwilę obecną występuje w Płockiej Lidze Okręgowej, zajmując po jesiennej rundzie rozgrywek przedostatnie miejsce z dorobkiem 10 punktów i bilansem bramkowym 24:61.
Unia już niejednokrotnie wychodziła z podobnych opresji, grając wiosną dużo lepszą piłkę co pozwalało jej na utrzymanie w szeregach okręgówki. Tym razem ma być ponoć podobnie. Nowym trenerem Unitów został bowiem Mariusz Cieślak, były trener pierwszego zespołu Orkanu Sochaczew. Przed nowym szkoleniowcem jeden cel - utrzymanie Unii w Lidze Okręgowej. Czy będzie to łatwe zadanie? Okaże się już wkrótce - najlepszy snajper Unii pojawił się ostatnio na treningach odradzającej się Bzury Chodaków...

Admin dnia lutego 03 2013 14:35:10 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1248 Czytań · Drukuj

BIEŻACE SPARINGI NA MAZOWSZU

Ledwie minęły środowe emocje podczas spotkań towarzyskich, a już wkrótce będziemy świadkami kolejnych pojedynków kontrolnych. Tym razem piłkarski weekend zaczyna się już od piątku, choć ostatniego dnia stycznia zagrała jeszcze warszawska Legia, ogrywając rywali z Łęcznej.  W piątek bowiem rozpoczyna się weekendowa odsłona sparingów. Czeka nas mnóstwo spotkań i wiele niezapomnianych emocji. Sparingi rządzą się bowiem swoimi prawami i nie zważając na rangę takiej konfrontacji cieszymy się z każdego sukcesu, zawłaszcza z zespołami dużo wyżej notowanymi. Jeśli jednak przydarza się wpadka z drużyną teoretycznie słabszą - to w przypadku sparingu zawsze można wybrnąć z kłopotu, tłumacząc się ty, że była to jedynie gra kontrolna, a wynik nie miał w tym przypadku większego znaczenia. Jak by nie odbierać pojedynków przygotowawczych - mają one jednak swój charakter i swoją specyfikę. Zwłaszcza kibice - dopingują zawsze swój ulubiony zespół nie zważając na rangę danego spotkania.

31.01 Legia Warszawa - Bogdanka Łęczna 4:0 (2:0)
Jorge Salinas 1', Tomasz Brzyski 13', Michał Bajdur 65', Aleksander Jagiełło 68'
01.02 Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 3:2 (1:1)
Michał Wiśniewski 7', Paweł Winnicki 64', Piotr Widzyński 78' - Mateusz Łojewski 13', Bartłomiej Sochalewski 67'
02.02 Okęcie Warszawa - PKS Radość 0:5 (0:3)
Adam Jastrząb 2, Michał Charzyński 2, Dominik Dukalski

Pozostałe sparingi 1-3 lutego >>>

Admin dnia lutego 02 2013 17:50:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2558 Czytań · Drukuj

PIERWSZY DZIEŃ TURNIEJU O PUCHAR PREZESA POZPN

W sobotę 2 lutego w dwóch halach sportowych w Łącku i Drobinie odbyły się gry eliminacyjne Turnieju Halowego o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wielogodzinna rywalizacja wyłoniła 8 najlepszych zespołów, które w niedzielę 3 lutego w Hali Sportowej w Borowiczkach rozegrają turniej finałowy. Dziś w dwóch halach toczono rozgrywki w czterech grupach.
Z turnieju łąckiego do niedzielnych finałów awansowały:
Grupa A - Błękitni Gąbin, Kormoran Łąck
Grupa B - Wisła Duninów, Błyskawica Lucień
Z turnieju rozegranego w Drobinie awans wywalczyły:
Grupa C - Amator Maszewo, Zryw Bielsk
Grupa D - Skra Drobin, Spójnia Mała Wieś.
Największą niespodzianką pierwszego dnia jest zapewne znakomita postawa b-klasowej Błyskawicy Lucień i awans z drugiego miejsca do niedzielnych finałów. Najciekawszy przebieg miały natomiast rozgrywki grupy D w Drobinie. Tu zdecydowanie najlepsze były ekipy z Drobina i Małej Wsi, które wygrały wszystkie mecze, dzieląc się jedynie punktami w pojedynku bezpośrednim - pozostałe zespoły natomiast nie wygrały ani jednego spotkania, w pojedynkach miedzy sobą uzyskując wyłącznie remisy.
W niedzielę 3 lutego turniej finałowy.  W rozwinięciu wyniki >>>
___________________________________
Info: pozpn.plo.pl

Admin dnia lutego 02 2013 17:15:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1529 Czytań · Drukuj

NAREW CUP 2013 DLA NAJMŁODSZYCH

W lutym i marcu 2013 roku czekają nas kolejne edycje doskonale znanych w Ostrołęce i całym kraju  ogólnopolskich turniejów halowych dla najmłodszych.
" ...UKS Narew Ostrołęka serdecznie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w ogólnopolskich turniejach halowej piłki nożnej chłopców..."
Przed nami jeszcze trzy terminy dla najmłodszych U-11, U-10 oraz U-9.

10.02.2013 – ROCZNIK 2002
02.03.2013 – ROCZNIK 2003
03.03.2013 – ROCZNIK 2004 i młodsi
Zgłoszenia do każdego turnieju przyjmowane są najpóźniej na siedem dni przed planowanym terminem, a wysyłać należy je na adres e-mail organizatora. Niewielkim problemem okazuje się sprawienie najmłodszym radości z rywalizacji, gdyż wpisowe do turnieju wynosi jedyne 200 złotych.
Organizator zastrzega, że o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakty telefoniczne do organizatorów w rozwinięciu >>>

Admin dnia lutego 02 2013 08:54:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1280 Czytań · Drukuj

WWW.KLUBY.PZPN.PL

Uchwała nr 8/P/2013 Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
Na podstawie § 9 pkt. 3 statutu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej postanawia się co następuje:
1. W związku z kolejnym etapem wdrażania systemu Extranet zobowiązuje się wszystkie kluby Mazowieckiego ZPN do obowiązkowego zalogowania na stronie www.kluby.pzpn.pl  oraz przesłania kopii formularza zgłoszeniowego, który wygenerowany zostanie z systemu w terminie do 15 marca 2013 roku.
2. Zobowiązuje się kluby do wypełniania w panelu klubowym wniosków na karty chipowe. Nie spełnienie powyższych punktów 1 i 2 będzie skutkować odmową uprawnienia zawodników do gry.
____________________________
Zdzisław Łazarczyk Prezes MZPN

Admin dnia lutego 02 2013 08:34:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1324 Czytań · Drukuj

SPARINGOWA ŚRODA

Przed nami ostatnie styczniowe mecze kontrolne. Na dziś zaplanowano kilkanaście spotkań towarzyskich - jednak ich los uzależniony jest w wielu przypadkach od pogody, a ta na chwilę obecną nie sprzyja piłkarskim przygodom na świeżym powietrzu, zwłaszcza tym, które miały odbyć się na trawiastych boiskach piłkarskich. Ci, którzy zagrają na sztucznych nawierzchniach mogą być spokojni, gorzej ze spotkaniami, które planowano rozegrać na płytach tradycyjnych. Utrzymująca się od kilkunastu godzin dodatnia temperatura, bardzo szybko rozpuszcza pokrywę śnieżną, a przy zmarzniętej jeszcze ziemi, wiele boisk nie będzie się jeszcze przed długi czas nadawać do użytku.
Przed nami ciekawie zapowiadające się pojedynki. Między innymi spotkanie Ursusa Warszawa z Pelikanem Łowicz.


30.01 Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 0:1 (0:1)
Damian Kosiorek
30.01 Żyrardowianka Żyrardów - MKS Skierniewice 3:0
Bartosz Drożdżal, Damian Majek, Paweł Jakóbiak

Pozostałe środowe sparingi >>>

Admin dnia stycznia 30 2013 07:35:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1754 Czytań · Drukuj

XIII TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ORLĄT BABOSZEWO

Gminny Klub Sportowy "ORLĘTA" Baboszewo oraz Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie są organizatorami trzynastego już Turnieju Halowego o Puchar Prezesa Klubu Orlęta Baboszewo. Trzynasta edycja tej bardzo dobrze organizowanej od lat imprezy sportowej rozpoczyna się 3 lutego o godzinie 9:00, tradycyjnie w Hali Sportowo-Widowiskowej w Baboszewie. Tym razem organizatorzy zaprosili do udziału nieco inne zespoły niż ostatnio. Wystąpią: GLADIATOR Słoszewo, KORONA Szydłowo, JUTRZENKA Unieck, SPÓJNIA Mała Wieś, JASTRZĘBIE Płock (amatorska drużyna Futsalu), ORLĘTA Baboszewo, ORLĘTA II Baboszewo, KORONA Karolinowo, ISKRA Kozłowo, BULBEZ TEAM Bemowo.
Reprezentanci różnych poziomów rozgrywkowych, różnych stylów gry, amatorzy futsalu - przy takim zestawieniu rywalizujących zespołów dużo na pewno będzie się podczas tej imprezy działo.

Admin dnia stycznia 30 2013 07:06:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1218 Czytań · Drukuj

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POZPN 2-3 LUTEGO 2013

W dniu 21 stycznia 2013 roku zostały rozlosowane grupy Halowego Turnieju Seniorów w piłce halowej o Puchar Prezesa POZPN 2013. Organizatorem turnieju jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B. w Płocku. Turniej odbędzie się w dniach 2-3 lutego. Do zawodów zgłosiły się 22 drużyny reprezentujące kluby zrzeszone w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Tegoroczny turniej rozgrywany będzie w trzech halach sportowych. Turnieje eliminacyjne w sobotę 2 lutego w Drobinie i Łącku, finałowy w Borowiczkach.
Info: pozpn.plo.pl >>> Układ grup

Admin dnia stycznia 28 2013 07:23:34 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1393 Czytań · Drukuj

Strona 65 z 145 << < 62 63 64 65 66 67 68 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.49.xxx @ news.php
44.210.99.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.