ZAPRASZAMY NA BOISKA
Wyniki, strzelcy 2011/12

I Liga - 31 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 15:00 Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki 1:2 (0:1)
Bartosz Wiśniewski 83' - Damian Świerblewski 36', Robert Chwastek 88'

12.05. 17:30 Arka Gdynia - Wisła Płock 1:0 (0:0)
Nwaogu 51'

12.05. 14:45 Polonia Bytom - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:0)

12.05. 17:00 Pogoń Szczecin - GKS Katowice 1:0 (0:0)

12.05. 17:00 Warta Poznań - GKS Bogdanka 2:0 (2:0)

12.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - KS Polkowice 3:2 (1:2)

12.05. 18:00 Olimpia Elbląg - Ruch Radzionków 1:2 (0:0)

12.05. 19:00 Piast Gliwice - Kolejarz Stróże 2:0 (0:0)

13.05. 16:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Flota Świnoujście 2:3 (0:1)


II Liga WSCHODNIA - 31 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Daniel Góra 90' - Bartłomiej Makowski 85'

13.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce 0:0

13.05. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Świt Nowy Dwór 1:0 (1:0)
Michał Świderski 15'

12.05. 20:00 Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 3:1 (1:1)

13.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Garbarnia Kraków 5:0 (2:0)

KSZO Ostrowiec - Stal Rzeszów 0:3
v.o.

12.05. 17:00 Motor Lublin - Jeziorak Iława
przerwany w 1 minucie
Zaplanowany na sobotę mecz w Lublinie pomiędzy Motorem, a Jeziorakiem Iława, nie odbył się. Powodem była śmierć Iwo Zubrzyckiego piłkarza Jezioraka, którego ciało zostało wyłowione z iławskiego jeziora Mały Jeziorak.
"... - Stan psychiczny moich zawodników był jedynym powodem odwołania meczu - powiedział po ostatnim gwizdku sędziego, Piotr Zajączkowski, trener gości. ..."
(info: kurierlubelski.pl)


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 27 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 11:00 Sokół Aleksandrów - Broń Radom 1:0 (1:0)

12.05. 15:00 KP Piaseczno - Mazur Karczew 2:0 (1:0)

12.05. 16:00 Warta Sieradz - Omega Kleszczów 1:1 (0:1)

12.05. 17:00 Ursus Warszawa - Włókniarz Zelów 3:0

12.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Orzeł Wierzbica 2:4 (0:1)

12.05. 17:00 MKS Kutno - Narew Ostrołęka 2:0 (0:0)

12.05. 17:00 Zawisza Rzgów - Start Otwock 2:0 (1:0)

13.05. 17:00 Radomiak Radom - Hutnik Warszawa 2:0 (2:0)


IV Liga Mazowiecka południe - 28 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 11:00 Okęcie Warszawa - KS Warka 1:0 (0:0)
Rafał Prażuch 70'

12.05. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - GLKS Nadarzyn 2:1
 - Grzegorz Włodarczyk

12.05. 16:00 Polonia Iłża - Mazowsze Grójec 4:1 (2:1)
Radosław Cheda, Marcin Wiatrak, Marcin Kacprzak, Konrad Gut - Rafał Sobczak

12.05. 16:00 Pogoń Grodzisk - Znicz II Pruszków 2:1 (1:0)
Michał Bal 32', Paweł Romanowski 50' - Maciej Machalski 86'

12.05. 17:00 Victoria Sulejówek - Żyrardowianka Żyrardów 1:2 (0:1)
Karol Kopeć - Przemysław Jakóbiak, Mateusz Goliczewski 

12.05. 17:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Energia Kozienice Janików 2:1 (1:1)
Krzysztof Wierzba 6', Daniel Barzyński 61' - karny) - Eugeniusz Kołodziejczyk 40'

12.05. 17:00 Podlasie Sokołów Podlaski - Naprzód Zielonki 1:2

13.05. 11:00 UKS Łady - Pilica Białobrzegi 0:5 (0:1)
Marek Gołębiewski 8', 51', 87', Michał Kucharczyk 60', Jarosław Karolewski 73'


IV Liga Mazowiecka północ - 28 kolejka 12 maja 2012

12.05. 16:00 GKP Targówek - Bug Wyszków 1:0 (1:0)
Sergiusz Wiechowski

12.05. 16:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 3:0 (3:0)
Paweł Olszewski, Krzysztof Butryn (rz.k.), Jakub Wróblewski

12.05. 16:00 Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin 2:4 (1:2)
Bartosz Żelazny 37', 89' - Michał Jasiński 10', Radosław Wiśniewski 27', Krzysztof Różycki 53', Paweł Knapik 84' 

12.05. 16:00 Korona Szydłowo - Tęcza 34 Płońsk 1:1 (1:0)
Paweł Podlewski  - Emil Kuciński

12.05. 16:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Wisła II Płock 2:4 (0:1)
Dawid Wilczewski 80', Arkadiusz Ciach 85' - Michał Rutkowski 41', Daniel Mitura 46', 65', Bartłomiej Sielewski 70'

12.05. 16:30 Huragan Wołomin - Amator Maszewo 4:0 (2:0)
Arkadiusz Stępień 5', Aleksander Fogler 8', Oskar Bajkowski 80', Pierre Ndakiza 84'

12.05. 17:00 KS Łomianki - Marcovia 2000 Marki 1:3 (1:2)
Mateusz Kowalski - Adrian Rowicki 2, Tomasz Piórkowski

12.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 2:1 (1:1)
Michał Pragacz (rz.k.), Fabian Kotarski - Kamil Olszewski


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 26 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 11:00 Bóbr Tłuszcz - Józefovia Józefów 0:3 (0:2)
Kamil Kucharski 24' (rz.k.), 48', Robert Rokicki 40'

12.05. 11:00 Legion Warszawa - Mazur II Karczew 2:5 (1:3)
Michał Charzyński, Paweł Mańk - Adam Centkowski 2, Tomasz Sielski 2, Wojciech Wocial 

12.05. 14:00 PKS Radość - Mazur Radzymin 4:1 (1:1)
Dominik Dukalski 15', Grzegorz Bielecki 79', Mariusz Boniec 83', Michał Krzysztoszek 89' - Marcin Wojewoda 18'

12.05. 15:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 2:4 (0:2)
Michał Kaczor, Bartosz Szydłowski - Rafał Świder 2, Cezary Jóźwicki, Mateusz Jóźwicki

13.05. 14:00 Dolcan II Ząbki - KS Wesoła 4:4

13.05. 16:00 Start II Otwock - Drukarz Warszawa 1:1

13.05. 16:00 Legionovia II Legionowo - Wilga Garwolin 6:1 (2:1)
Kamil Wójciak 42', 43', 77', Wojciech Jaworski 55', Łukasz Prusik 65', Paweł Madej 70' - Paweł Pyra

Gwardia Warszawa - Victoria Zerzeń 3:0
v.o.


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 26 kolejka 12 - 13 maja 2012

12.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Perła Złotokłos 3:0 (0:0)
Piotr Stępniewski, Artur Witkowski (rz.k.), Artur Bałajzy

12.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Laura Chylice 3:2 (1:0)
Emil Pietruczuk, Piotr Masny, Rafał Popis - Cezary Farmus, Michał Madej

12.05. 11:00 KS Raszyn - Błonianka Błonie 2:0 (0:0)
Adam Czubak 2

12.05. 13:00 Naprzód Brwinów - Ryś Laski 1:3
Damian Benda - 

12.05. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Sparta Jazgarzew 0:0

13.05. 10:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 3:0 (2:0)
Łukasz Wiśniewski 2, Marcin Fornalik

13.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Błękitni Korytów 2:4 (0:0)
Karol Stawicki 2 - Kamil Łojszczyk 2, Damian Kosiarek 2


Liga Okręgowa Płock - 26 kolejka - 12 - 13 maja 2012

12.05. 15:00 Kormoran Łąck - Wisła Duninów 1:1 (1:0)
Rafał Wilamowski - Cezary Szymański

12.05. 15:00 Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo 8:3 (4:1)
Paweł Żydowo 3, Grzegorz Kopaczewski 2, Robert Ratajski, Konrad Stańczak, Bartosz Komorowski - Bogdan Grotkiewicz, Jakub Jeziak, Kamil Tomczak 

12.05. 15:30 Zryw Bielsk - Wisła Sobowo 5:4 (2:2)
Damian Gagat 2, Arkadiusz Świeczkowski 2, Dariusz Kosiński - 

13.05. 11:00 Unia Iłów - Skrwa Łukomie 8:0 (2:0)
Tomasz Grzywacz 3, Kamil Wojciechowski 2, Łukasz Świątek, Damian Wojciechowski, Mariusz Kunikowski

13.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn 1:7 (0:3)
Dawid Brzeski - Marek Bolimowski 5, Damian Lisiecki, Mateusz Biegański

13.05. 16:00 Skra Drobin - Huragan Bodzanów 3:1 (1:1)
Bartłomiej Mielczarski 21', Hubert Krysztofiak 62', samobójcza 84' - Maciej Kusy 45' +1

13.05. 17:00 Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 5:0 (2:0)
Radosław Stencel  3, Kamil Borkowski, Kamil Celeda

13.05. 17:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 2:4 (0:2)
Jacek Sobczak, Dawid Piłat - Mateusz Ziarko, Piotr Dublas, Arkadiusz Rutkowski


Klasa A  Płock - 21 kolejka 13 maja 2012

13.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Zorza Szczawin 5:1 (4:0)
Piotr Wiśniewski 2, Patryk Folgier 2, samobójcza - Adam Sarzała 

13.05. 11:00 Orkan Lelice - Victoria Cekanowo 2:3 (0:2)
Daniel Bartnikowski, Paweł Rumianowski - Michał Wochowski, Bartłomiej Szafrański, Damian Rajkowski 

13.05. 11:00 Sparta Mochowo - Unia Czermno 0:0

13.05. 11:00 Relax Miszewo - Spójnia Mała Wieś 2:3 (1:3)
Waldemar Łuczak, Mariusz Wichrowski - Hubert Górecki 2, Norbert Skrzyński

13.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 4:3 (2:2)
Mariusz Siciński, Łukasz Majewski, Maciej Bratkowski, Robert Gucwa - Arkadiusz Majchrzak 2, Adrian Jabłoński

13.05. 16:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek 3:1 (0:1)
Krzysztof Stoparczyk, Hubert Budnicki, samobójcza - Michał Wiśniewski


Klasa b  Płock - 19 kolejka 13 maja 2012

13.05. 16:00 Błyskawica Lucień - Iskra Kozłowo 1:2 (1:1)
 - Zieliński, Ariel Krysztofiak

13.05. 16:00 Peklimar Umienino - Bobry Cierszewo 3:0
v.o.

13.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Mazowia Słubice 3:1 (1:1)
Kamil Smoliński, Kamil Ryczkowski, Daniel Wtulisiak - Mariusz Ambroziak 


Admin dnia maj 11 2012 07:51:23 · 1 Komentarzy · 1664 Czytań · Drukuj

Komentarze
bramkarz95 dnia maj 13 2012 12:33:59
Dla Wisły Duninów : Cezary Szymański

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ weblinks.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ profile.php
185.191.171.xxx @ my_events.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
40.77.167.xxx @ articles.php
34.225.194.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.