PIERWSZY DZIEŃ TURNIEJU O PUCHAR PREZESA POZPN

W sobotę 2 lutego w dwóch halach sportowych w Łącku i Drobinie odbyły się gry eliminacyjne Turnieju Halowego o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wielogodzinna rywalizacja wyłoniła 8 najlepszych zespołów, które w niedzielę 3 lutego w Hali Sportowej w Borowiczkach rozegrają turniej finałowy. Dziś w dwóch halach toczono rozgrywki w czterech grupach.
Z turnieju łąckiego do niedzielnych finałów awansowały:
Grupa A - Błękitni Gąbin, Kormoran Łąck
Grupa B - Wisła Duninów, Błyskawica Lucień
Z turnieju rozegranego w Drobinie awans wywalczyły:
Grupa C - Amator Maszewo, Zryw Bielsk
Grupa D - Skra Drobin, Spójnia Mała Wieś.
Największą niespodzianką pierwszego dnia jest zapewne znakomita postawa b-klasowej Błyskawicy Lucień i awans z drugiego miejsca do niedzielnych finałów. Najciekawszy przebieg miały natomiast rozgrywki grupy D w Drobinie. Tu zdecydowanie najlepsze były ekipy z Drobina i Małej Wsi, które wygrały wszystkie mecze, dzieląc się jedynie punktami w pojedynku bezpośrednim - pozostałe zespoły natomiast nie wygrały ani jednego spotkania, w pojedynkach miedzy sobą uzyskując wyłącznie remisy.
W niedzielę 3 lutego turniej finałowy.  W rozwinięciu wyniki >>>
___________________________________
Info: pozpn.plo.pl

Admin dnia lutego 02 2013 17:15:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1584 Czytań · Drukuj

NAREW CUP 2013 DLA NAJMŁODSZYCH

W lutym i marcu 2013 roku czekają nas kolejne edycje doskonale znanych w Ostrołęce i całym kraju  ogólnopolskich turniejów halowych dla najmłodszych.
" ...UKS Narew Ostrołęka serdecznie zaprasza wszystkie chętne drużyny do udziału w ogólnopolskich turniejach halowej piłki nożnej chłopców..."
Przed nami jeszcze trzy terminy dla najmłodszych U-11, U-10 oraz U-9.

10.02.2013 – ROCZNIK 2002
02.03.2013 – ROCZNIK 2003
03.03.2013 – ROCZNIK 2004 i młodsi
Zgłoszenia do każdego turnieju przyjmowane są najpóźniej na siedem dni przed planowanym terminem, a wysyłać należy je na adres e-mail organizatora. Niewielkim problemem okazuje się sprawienie najmłodszym radości z rywalizacji, gdyż wpisowe do turnieju wynosi jedyne 200 złotych.
Organizator zastrzega, że o przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakty telefoniczne do organizatorów w rozwinięciu >>>

Admin dnia lutego 02 2013 08:54:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1325 Czytań · Drukuj

WWW.KLUBY.PZPN.PL

Uchwała nr 8/P/2013 Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej
Na podstawie § 9 pkt. 3 statutu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej postanawia się co następuje:
1. W związku z kolejnym etapem wdrażania systemu Extranet zobowiązuje się wszystkie kluby Mazowieckiego ZPN do obowiązkowego zalogowania na stronie www.kluby.pzpn.pl  oraz przesłania kopii formularza zgłoszeniowego, który wygenerowany zostanie z systemu w terminie do 15 marca 2013 roku.
2. Zobowiązuje się kluby do wypełniania w panelu klubowym wniosków na karty chipowe. Nie spełnienie powyższych punktów 1 i 2 będzie skutkować odmową uprawnienia zawodników do gry.
____________________________
Zdzisław Łazarczyk Prezes MZPN

Admin dnia lutego 02 2013 08:34:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1364 Czytań · Drukuj

SPARINGOWA ŚRODA

Przed nami ostatnie styczniowe mecze kontrolne. Na dziś zaplanowano kilkanaście spotkań towarzyskich - jednak ich los uzależniony jest w wielu przypadkach od pogody, a ta na chwilę obecną nie sprzyja piłkarskim przygodom na świeżym powietrzu, zwłaszcza tym, które miały odbyć się na trawiastych boiskach piłkarskich. Ci, którzy zagrają na sztucznych nawierzchniach mogą być spokojni, gorzej ze spotkaniami, które planowano rozegrać na płytach tradycyjnych. Utrzymująca się od kilkunastu godzin dodatnia temperatura, bardzo szybko rozpuszcza pokrywę śnieżną, a przy zmarzniętej jeszcze ziemi, wiele boisk nie będzie się jeszcze przed długi czas nadawać do użytku.
Przed nami ciekawie zapowiadające się pojedynki. Między innymi spotkanie Ursusa Warszawa z Pelikanem Łowicz.


30.01 Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 0:1 (0:1)
Damian Kosiorek
30.01 Żyrardowianka Żyrardów - MKS Skierniewice 3:0
Bartosz Drożdżal, Damian Majek, Paweł Jakóbiak

Pozostałe środowe sparingi >>>

Admin dnia stycznia 30 2013 07:35:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1800 Czytań · Drukuj

XIII TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ORLĄT BABOSZEWO

Gminny Klub Sportowy "ORLĘTA" Baboszewo oraz Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie są organizatorami trzynastego już Turnieju Halowego o Puchar Prezesa Klubu Orlęta Baboszewo. Trzynasta edycja tej bardzo dobrze organizowanej od lat imprezy sportowej rozpoczyna się 3 lutego o godzinie 9:00, tradycyjnie w Hali Sportowo-Widowiskowej w Baboszewie. Tym razem organizatorzy zaprosili do udziału nieco inne zespoły niż ostatnio. Wystąpią: GLADIATOR Słoszewo, KORONA Szydłowo, JUTRZENKA Unieck, SPÓJNIA Mała Wieś, JASTRZĘBIE Płock (amatorska drużyna Futsalu), ORLĘTA Baboszewo, ORLĘTA II Baboszewo, KORONA Karolinowo, ISKRA Kozłowo, BULBEZ TEAM Bemowo.
Reprezentanci różnych poziomów rozgrywkowych, różnych stylów gry, amatorzy futsalu - przy takim zestawieniu rywalizujących zespołów dużo na pewno będzie się podczas tej imprezy działo.

Admin dnia stycznia 30 2013 07:06:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1260 Czytań · Drukuj

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POZPN 2-3 LUTEGO 2013

W dniu 21 stycznia 2013 roku zostały rozlosowane grupy Halowego Turnieju Seniorów w piłce halowej o Puchar Prezesa POZPN 2013. Organizatorem turnieju jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B. w Płocku. Turniej odbędzie się w dniach 2-3 lutego. Do zawodów zgłosiły się 22 drużyny reprezentujące kluby zrzeszone w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Tegoroczny turniej rozgrywany będzie w trzech halach sportowych. Turnieje eliminacyjne w sobotę 2 lutego w Drobinie i Łącku, finałowy w Borowiczkach.
Info: pozpn.plo.pl >>> Układ grup

Admin dnia stycznia 28 2013 07:23:34 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1433 Czytań · Drukuj

PUCHAR DLA SKRWY ŁUKOMIE

Na zewnątrz silny mróz a w hali sportowej w Małej Wsi gorąco od emocji, które podczas niedzielnego turnieju towarzyszyły uczestnikom aż do samego końca. W Zimowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej wzięło udział sześć zespołów. Rozegrały ze sobą spotkania systemem "każdy z każdym" - mecz trwał 15 minut - a o końcowej klasyfikacji decydowały zasady takie jak podczas rozgrywek ligowych. W przypadku tej samej ilości zdobytych punktów wyżej klasyfikowano zespół, który lepszy był w bezpośredniej rywalizacji.
Zwycięstwo w turnieju odniosła Skrwa Łukomie, która nie doznała porażki, remisując jedynie dwa spotkania z bezpośrednimi kandydatami do zwycięstwa. Losy turnieju mogły zmienić się w ostatnim meczu. Mająca jeden punkt mniej od Skrwy - Wkra Sochocin musiała wygrać z Huraganem Bodzanów, niestety rozdający w ostatnim pojedynku karty Huragan, pokonał Wkrę 5:1, która ostatecznie zajęła drugie miejsce dzięki zwycięstwu w bezpośrednim meczu z gospodarzem turnieju Spójnią Mała Wieś.

Wyniki turnieju >>>

Admin dnia stycznia 27 2013 14:47:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1681 Czytań · Drukuj

KASZTELAN SIĘ ODRADZA ...

Informacja ze strony Kasztelana Sierpc: " ... W ostatnich dniach odbyło się spotkanie zarządu klubu z sierpeckimi biznesmenami. Na zebraniu było obecnych ok. 30 osób m.in: Adam Lipiński, Zbigniew Długokęcki, Adam Malinowski, Krzysztof Stręciwilk oraz Adam Bilicki. Podczas spotkania ustalono, że wszystkie dotychczasowe długi Kasztelana zostaną spłacone, a na zebraniu 11 lutego obecny zarząd poda się do dymisji i zostanie wybrany nowy. Tak więc Kasztelan w rundzie wiosennej będzie nadal występował w IV lidze. ... "

Admin dnia stycznia 26 2013 14:42:55 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1295 Czytań · Drukuj

OSTATNI RAZ NA ŚNIEGU?

Na najbliższy weekend zaplanowano już znacznie więcej pojedynków kontrolnych. Już niemal wszystkie zespoły rozpoczęły przygotowania do wiosennych rozgrywek i coraz więcej z nich decyduje się na rozgrywanie spotkań na świeżym powietrzu, tym bardziej, że aura raczej powinna w ten weekend sprzyjać - kilkustopniowy mróz - po niedzieli nadciąga , zgodnie z prognozami, potężna odwilż i boiska staną się raczej nieosiągalne, poza oczywiście sztucznymi.

Pozostają jeszcze turnieje halowe. Najbliższe czekają nas 27 stycznia w Małej Wsi, 2 lutego w Baboszewie, 2 i 3 lutego Turniej Prezesa POZPN w trzech halach - Łąck, Drobin i Borowiczki.
Ciekawie zapowiadające się mecze sparingowe:

26.01 Broń Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:0)
Wojciech Kupiec 28', Mikołaj Chamerski 90' - Michał Jeleniewski 58', Krystian Joć 70'
26.01 Gryf Wejherowo - Wisła Płock 0:2 (0:2)
Łukasz Sekulski 5', 10'
26.01 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
Krystian Wójcik 33' - Artur Siemaszko 54'

Pozostałe sparingi >>>

Admin dnia stycznia 26 2013 08:11:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2062 Czytań · Drukuj

DOKĄD PŁYNIE BZURA?

W ciągu ostatnich kilku dni bardzo dużo wydarzyło się w sochaczewskim sporcie, głownie w kwestii ratowania IV Ligi dla Sochaczewa. Będąca do tej pory w nienajlepszej kondycji Bzura, jak się okazuje ma ogromne szanse dzielnie powalczyć o czwarto ligowy byt.
Co takiego wydarzyło się w Sochaczewie? Otóż jak informuje sochaczewskisport.pl za zmianami stoi osoba Daniela Dudka, który obiecał kilka zasadniczych zmian - przyczyniła się do tego również decyzja wieloletniego, zasłużonego dla klubu Prezesa Józefa Szajewskiego, który złożył dymisję.
W poprzednim tygodniu propozycję objęcia posady trenera otrzymał doskonale znany w sochaczewskiej piłce Andrzej Grzybowski, ostatecznie jednak z tej propozycji zrezygnował, a za sprawą Daniela Dudka nowym trenerem będzie najprawdopodobniej Jacek Cyzio, dobrze znany były piłkarz (grał m.in. w Pogoni Szczecin, Legii Warszawa, Zagłębiu Lubin), od 2004 roku trener (Okęcie Warszawa, Pelikan Łowicz, Ostrovia Ostrów Maz., Start Otwock, KS Łomianki).
Wiele wskazuje na to, że propozycję gry w Bzurze mogą otrzymać wyróżniający się piłkarze Orkanu Sochaczew - wiązałoby się to jednak z prawdopodobnym wycofaniem tej drużyny z rozgrywek warszawskiej ligi okręgowej. Czy dojdzie do takiej sytuacji? Jeśli tak to tylko dlatego, że w Sochaczewie marzy się utrzymanie IV Ligi, ale czy za wszelką cenę? Piłkarze Bzury pod wodzą nowego trenera rozpoczynają przygotowania 26 stycznia o godz. 17.15 (boisko Orlik , ul. Chopina).
__________________________________________________________________________
Artykuł na podstawie informacji zawartych na stronach www.sochaczewskisport.pl

Admin dnia stycznia 25 2013 06:47:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1310 Czytań · Drukuj

KORONA WEJSCE OBRONIŁA TYTUŁ

Osiem zespołów rywalizowało w XXI Turnieju Halowym o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Dwudziesta pierwsza edycja turnieju rozegrana została w niedzielę 20 stycznia w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie.
Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach - systemem każdy z każdym. W finałach grały ze sobą zespoły które zajęły odpowiednie miejsca w grupach - o siódme miejsce ostatnie zespoły, o piąte drużyny z trzecich miejsc, a po dwie najlepsze ekipy stworzyły pary półfinałowe, które wyłoniły finalistów.
Zwycięstwo i obrona tytułu sprzed roku przypadło w udziale Koronie Wejsce.
Jak informuje sochaczewskisport.pl : "... zwycięzca wzmocniony był braćmi Trakul i Patrykiem Pomianowskim, zawodnikami drugoligowego Pelikana Łowicz. W Unii wystąpił Marek Wydra, bramkarz czwartoligowych Błękitnych Łowicz, zaś w ekipie z Kampinosu zagrali m.in. Kamil Celeda i Patryk Szewczyk z Bzury Chodaków..."

Wyniki >>>

Admin dnia stycznia 25 2013 06:28:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1495 Czytań · Drukuj

Strona 66 z 145 << < 63 64 65 66 67 68 69 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ articles.php
85.208.96.xxx @ photogallery.php
52.167.144.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.35.xxx @ news.php
47.128.61.xxx @ news.php
47.128.121.xxx @ news.php
47.128.121.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.