NA MAZOWSZU ZAGRAMY DOPIERO 17 KWIETNIA

Wszystkie mazowieckie okręgi zgodnie zdecydowały o kolejnym przełożeniu spotkań inauguracyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych.
Oczywiście w zgodzie z założeniami kluby mogą występować do macierzystych związków z wnioskami o rozegranie spotkania ligowego, jeżeli posiadają boisko nadające się do gry. Władze Związków mogą wtedy przychylić się do prośby i oddelegować na takli pojedynek trójkę sędziowską.
Nie będzie więc przełożonych spotkań, które miały odbyć się w środę 10 kwietnia. Odwołana została również kolejka z nadchodzącego weekendu - czyli 13-14 kwietnia.
Wstępnie przewiduje się, że pierwsze mecze ligowe odbędą się w następną środę - 17 kwietnia 2013 roku. Takie plany snute są we wszystkich mazowieckich okręgach.
Więcej szczegółów dotyczących nowych terminów znaleźć można na stronach Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

 

Admin dnia kwietnia 08 2013 16:01:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1297 Czytań · Drukuj

40 DNI - CZYLI KABAMARATON

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej przedstawił nowy harmonogram rozgrywek rundy wiosennej.
Niekończąca się zima spowodowała, że pierwsze 4 kolejki Ligi Okręgowej zostały odwołane. Odwołano również kolejki Klasy A i B oraz wszystkie inauguracje lig młodzieżowych.
Pierwsze słowa komunikatu POZPN brzmią:
".. Po konsultacjach Wydział Gier i Ewidencji podjął decyzję o kolejnym przełożeniu kolejek rundy wiosennej...".

Nie podano jedynie informacji z kim te konsultacje były przeprowadzone.
Według nowego terminarza ustalonego dzięki wspomnianym "konsultacjom" piłkarze Płockiej Ligi Okręgowej rozegrają...

UWAGA!!!

12 kolejek ligowych w 40 dni - między 17 kwietnia a 26 maja.
Stanowczo twierdzimy, że jest to absurd i cios wymierzony przeciwko uczciwej rywalizacji sportowej.
Na prośbę wielu z Was apelujemy do wszystkich klubów o złożenie w tej sprawie stosownego odwołania do Władz Związku.

W rozwinięciu nowe terminy dla wszystkich rozgrywek...

Admin dnia kwietnia 08 2013 15:03:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1616 Czytań · Drukuj

MECZE KONTROLNE NA POCZĄTKU KWIETNIA

Cóż pozostało spragnionym piłkarskich emocji? Nic innego jak delektować się smakiem sparingowej przygody, której i tym razem nie zabraknie podczas kolejnego weekendu z odwołanymi niemal wszystkimi spotkaniami ligowymi w niższych ligach.
Na początek spotkań kontrolnych miało być niewiele, z każdym dniem przybywało jednak informacji na temat kolejnych umówionych konfrontacji.?
Do sparingów powróciły także zespoły z wyższych lig, których mecze również zostały odwołane.
Dwa interesujące pojedynki odbędą się na pewno za sprawą potyczki Żyrardowianki z Huraganem Wołomin oraz Narwi Ostrołęka z ŁKS Łomża. Ciekawie zapowiada się sparing Milanu z Bzurą Chodaków.
Nie oznacza to oczywiście, że pozostałe mecze nie będą emocjonujące. My jak zawsze zapraszamy Was na wszystkie!

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 4 - 7 kwietnia >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:50:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2138 Czytań · Drukuj

SKROMNA PRZYGODA Z LIGĄ
Wyniki, strzelcy 2012/13

Na przełomie marca i kwietnia niewiele się działo. Zagrała Ekstraklasa, większość 1 ligi i odbyło się kilka spotkań w lidze drugiej.
Na niższych szczeblach z konieczności rozgrywano kolejne mecze sparingowe. Pierwszy kwietniowy weekend nie wygląda wcale inaczej. Zdecydowana większość pojedynków odwołana, a my możemy jedynie emocjonować się rozgrywkami Ekstraklasy i 1 ligi, w której i tak odwołano 2 mecze. Tylko dwa odbędą się z kolei na drugoligowym froncie. Z mazowieckich ekip zagra jedynie Znicz Pruszków.
W III Lidze Łódzko-Mazowieckiej nie odbędzie się żadne spotkanie. Nie zobaczymy na boiskach również czwarto ligowców.
Na szczeblu V ligi - czyli w popularnych okręgówkach odbędą się tylko dwa pojedynki. Jeden w okręgu ciechanowskim, a drugi w pierwszej grupie warszawskiej.

Na prawdziwe ligowe emocje przyjdzie nam podobno czekać już tylko tydzień. Wiosna ma zamiar jednak zlitować się nad nami.

06.04. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Miroslav Radovic 45', Wladimer Dwaliszwili 59'
06.04. 12:00 Makowianka Maków - Korona Ostrołęka 1:2 (0:1)
Dawid Buczeński 89' - Paweł Dzbeński 6', Patryk Wysocki 81'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:02:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1592 Czytań · Drukuj

RADOMSKIE ZMIANY W TERMINARZACH

Zgodnie z obietnicami ROZPN podjął decyzję odnośnie odwołanych spotkań. Zawiłości w nowych terminach są tak duże, że warto zapoznać się z terminarzami, które ROZPN proponuje pobrać ze swojej strony internetowej ... TU >>>
"... Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał korekt w terminach meczów. Ze względu na fatalną aurę i zły stan boisk już trzy kolejki w klasie okręgowej i klasie A, nie zostały rozegrane. Mecze w Tymex Lidze Okręgowej i w dwóch grupach klasy A rozpoczną się 17 kwietnia. Wtedy rozegrane zostaną pojedynki, które miały się odbyć 23 i 24 marca. Z kolei 17 kolejka z 30/31 marca odbędzie się 8 maja w środę. 18 kolejkę z 6/7 kwietnia przełożono na 12 czerwca (środa), 19 kolejkę z 13/14 kwietnia na 8 czerwca. Przesunięto terminy dwóch ostatnich kolejek w „okręgówce” i klasie A. 29 kolejka rozegrana zostanie 15/16 czerwca, zaś ostatnia kolejka 22 czerwca. Mecze barażowe o awans do czwartej ligi zaplanowano na 26 i 30 czerwca. Grupa 1 klasy B rozpocznie rundę wiosenną 5 maja, zaś grupa 2 pierwsze mecze zagra 21 kwietnia.

Admin dnia kwietnia 04 2013 17:08:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1366 Czytań · Drukuj

BRAWO ! SIEDLECKI OZPN

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach informuje, że w związku z warunkami atmosferycznymi uniemożliwiającymi rozgrywanie zawodów, w porozumieniu z Mazowieckim ZPN postanowiono:
- przesunąć rozpoczęcie rozgrywek w Lidze Okręgowej, Klasie A i Młodzików U-13 gr. II na 13-14 kwietnia br.,
- anulować wyznaczane wcześniej nowe terminy rozgrywania pierwszych kolejek wyżej wymienionych klas rozgrywkowych, przyjmując nowe terminarze, które uwzględniają prawidłową kolejność meczy oraz dodatkowe terminy świąteczne: 1 maja, 29-30 maja, 22 czerwca (LO) i 29 czerwca br. (Kl. A),
- wyznaczyć z urzędu na 1 maja br. termin rozegrania pierwszej kolejki klasy "B".
Jednocześnie, przyjmując zasady Regulaminu Rozgrywek, wyznacza się obligatoryjny termin rozegrania ostatniej kolejki rozgrywek klasy "B" na 16 czerwca 2013 r. (niedziela) godz.17,00.

Więcej >>>

Admin dnia kwietnia 04 2013 14:36:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1498 Czytań · Drukuj

PRZYMUSOWY URLOP TRZECIOLIGOWCÓW

Wydział Gier i Ewidencji ŁZPN po przeprowadzeniu konsultacji z klubami oraz uwzględniając bardzo niekorzystne warunki atmosferyczne podjął decyzje o odwołaniu meczów zaplanowanych na dzień 6/7 kwietnia 2013 oraz klasy Górski zaplanowanych w dniach 8-12 kwietnia br. Jednocześnie informujemy, że w przypadku możliwości rozegrania meczu zaplanowanego w tym terminie kluby będące gospodarzami są zobowiązane do przekazania informacji do WGIE ŁZPN w nieprzekraczalnym terminie 4 kwietnia br. (czwartek).
Nowe terminy rozegrania meczów w poszczególnych klasach rozgrywkowych zostaną podane w najbliższym czasie.

Admin dnia kwietnia 03 2013 15:12:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1279 Czytań · Drukuj

NAJBLIŻSZA KOLEJKA MZPN PRZEŁOŻONA NA CZERWCA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi przełożone z urzędu zostały mecze, które miały się odbyć w terminach:

16-17.03, 23-24.03, 28-30.03 oraz 6-7.04.2013 roku

W rozwinięciu newsa nowe terminy dla poszczególnych klas rozgrywkowych:

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozegrania zawodów w terminie 6-7.04.2013 roku pod warunkiem przesłania pisemnego oświadczenia zainteresowanych klubów o chęci rozegrania meczu w tym terminie. W oświadczeniu tym musi się znaleźć zapis mówiący o przyjęciu do wiadomości przez zainteresowane kluby, iż w dniu 5.04.2013 roku zamyka się dla nich okno transferowe.

_____________ MZPN

Admin dnia kwietnia 02 2013 16:36:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1840 Czytań · Drukuj

PŁOCKI MARATON K..WIETNIOWY

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej szybko reaguje na zimowe podrygi, jednak nie zadowolił chyba nikogo, kto spodziewał się przełożenia najbliższej kolejki.
Będzie to kolejna kwietniowa środa. Brnąć w błocie przyjdzie zatem piłkarzom płockiego okręgu przez cały kwiecień co trzy dni.
Najbliższa kolejka 6-7 kwietnia przełożona została bowiem na 24 kwietnia, czyli trzecią z kolei środę, po wcześniejszych przełożeniach poprzednich kolejek na 10 i 17 kwietnia.

W rozwinięciu dokładne informacje o wszystkich tegorocznych odwołanych kolejkach - powoli zaczynamy się w tym wszystkim gubić.
Apel, który wznieśliśmy prośbę innych klubów i sportowców na naszym Fan Page'u na Facebooku, przyjął się z dużym poparciem zainteresowanych, minął jednak szerokim łukiem okręgowe związki piłkarskie, które uparcie nakazują grać co trzy dni. Podobnie zachował się MZPN, ale o tym w kolejnej wiadomości.

Admin dnia kwietnia 02 2013 16:32:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1355 Czytań · Drukuj

DECYZJA ROZPN ZAPADNIE 3 KWIETNIA

Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, że podejmie decyzję w środę 3 kwietnia...
"...Pogoda za oknem w dalszym ciągu jest fatalna. Boiska na obecną chwilę nie nadają się do gry, a w naszym biurze nie milknie telefon. Sytuacja jest fatalna i zagrożona jest nie tylko najbliższa kolejka, ale również zaległa już wcześniej przełożona kolejka na 10 kwietnia. Dzwoniący do naszego biura pytają: Gramy? Decyzję w środę około godz. 14 podejmie Wydział Rozgrywek i Ewidencji ROZPN. Niezwłocznie poinformujemy o tym na naszej stronie. ..."

________________ ROZPN

Admin dnia kwietnia 02 2013 16:19:24 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1266 Czytań · Drukuj

DERBY STOLICY
Wyniki, strzelcy 2012/13

Największym wydarzeniem kolejnej serii ligowych spotkań i to nie tylko na Mazowszu, ale na pewno w całym kraju jest sobotni pojedynek Derbowy pomiędzy warszawską Legią i Polonią.
Tak piszą na Legionisci.com:
"...W Wielką Sobotę dojdzie do starcia, które poruszy całą stolicę. Legia Warszawa zagra na Konwiktorskiej z Polonią. Obecnie ekipy zajmują w tabeli odpowiednio pierwszą i trzecią lokatę..."
Jesienią na Łazienkowskiej zanotowano remis 1:1. Jak będzie tym razem? Zobaczymy już wkrótce. Po układzie tabeli wydaje się mecz jest jednakowo ważny dla obu ekip.
Przed świętami zagra również 1 i 2 liga. Póki co nie ma żadnego odwołania meczu. Już w piątek 29 marca spotkanie Wisły Płock z Concordią w Elblągu.
W niższych ligach mecze zostały odwołane. Odbędą się najprawdopodobniej tylko dwa spotkania. W LO ciechanowsko-ostrołęckiej MKS Ciechanów zagra z Makowianką, a w płockiej okręgówce Stoczniowiec Płock z Pogonią Słupia.

29.03. 15:30 Concordia Elbląg - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Bartłomiej Sielewski 44', Marko Radić 62', 78'
30.03. 18:00 Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Łukasz Piątek 86' - Danijel Ljuboja 52', Dominik Furman 90' +1
30.03. 16:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 5:3 (3:2)
Konrad Bagiński 2, Damian Kotkiewicz 2, Emil Pniewski - Mariusz Sobczak, Jacek Sobczak, Damian Goc

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia marca 28 2013 19:02:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1715 Czytań · Drukuj

Strona 60 z 145 << < 57 58 59 60 61 62 63 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.46.xxx @ news.php
47.128.46.xxx @ news.php
47.128.24.xxx @ news.php
47.128.24.xxx @ news.php
47.128.118.xxx @ news.php
34.204.198.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.