T-Mobile Ekstraklasa - 20 kolejka - 28 marca - 1 kwietnia 2013
30.03. 18:00
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:2 (0:0)
Łukasz Piątek 86' - Danijel Ljuboja 52', Dominik Furman 90' +1
28.03. 18:00 Podbeskidzie
Bielsko-Biała - Korona Kielce 1:1 (0:1)
28.03. 20:30 Górnik Zabrze - Widzew Łódź 3:1 (2:0)
30.03. 13:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
30.03. 15:45 GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
01.04. 13:30 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2:3 (1:0)
01.04. 16:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:0
01.04. 18:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:2 (0:1)
I Liga - 21 kolejka - 28 - 30 marca 2013
30.03. 15:00
Dolcan
Ząbki - Warta Poznań 2:0 (0:0)
Mateusz Piątkowski 65', 90' +2
28.03. 19:00 Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 3:1 (1:1)
30.03. 12:00 GKS Tychy - Flota Świnoujście 1:0 (1:0)
30.03. 12:30 ŁKS Łódź - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:0)
30.03. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom 3:0 (1:0)
30.03. 18:00 GKS Katowice - Bogdanka Łęczna 1:0 (1:0)
30.03. 19:00 Stomil Olsztyn - Cracovia Kraków 3:0 (1:0)
01.05. 17:00 Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza _ : _
przełożony
Okocimski KS Brzesko - Zawisza Bydgoszcz _ : _
przełożony ze względu na zły stan boiska
II Liga wschodnia - 19 kolejka - 16 - 17 marca 2013
29.03. 15:30
Concordia Elbląg - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Bartłomiej Sielewski 44', Marko Radić 62', 78'
30.03. 13:00 Radomiak Radom - Resovia Rzeszów 4:0 (2:0)
Piotr Kornacki 15', Samuelson Odunka 43', Marcin Figiel 55', Piotr
Wlazło 88'
30.03. 15:00 Olimpia
Elbląg - Motor Lublin 1:0 (0:0)
30.03. 16:30 Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 2:1 (0:1)
Pozostałe mecze odwołane.
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 17 kolejka - 16 - 17 marca 2013
Wszystkie mecze przełożone na 1 maja.
IV Liga mazowiecka południe - 18 kolejka - 28 - 30 marca 2013
Wszystkie mecze odwołane.
IV Liga mazowiecka północ - 18 kolejka - 28 - 30 marca 2013
Wszystkie mecze odwołane.
Liga okręgowa Warszawa Gr.1
- 18 kolejka - 28 - 30 marca 2013
Wszystkie mecze odwołane.
Liga okręgowa Warszawa
Gr.1I
- 18 kolejka - 28 - 30 marca 2013
30.03. 14:00
Milan Milanówek -
Ryś Laski 4:0 (2:0)
Paweł Milankiewicz 2, Krzysztof Syty, Paweł
Jankowski
Pozostałe mecze odwołane.
Liga okręgowa
Płock
- 17 kolejka - 30 marca 2013
30.03. 16:00
Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 5:3 (3:2)
Konrad Bagiński 2, Damian Kotkiewicz 2,
Emil Pniewski - Mariusz Sobczak, Jacek Sobczak, Damian Goc
Pozostałe mecze przełożone na 17 kwietnia, godz. 17:00.
Liga okręgowa
CIECHANÓW
- 17 kolejka - 30 marca 2013
30.03. 15:00 MKS Ciechanów -
Makowianka Maków 4:1 (3:0)
Damian Matusiak 2, Łukasz Jarzynka,
Rafał Chojnowski - Mariusz Galik (rz.k.)
Pozostałe mecze odwołane.
foto:
legia.com
|