LIGOWA BIEDA W POZOSTAŁYCH OKRĘGACH

W pozostałych mazowieckich okręgach sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Siedlecki Okręg ostatecznie jednak odwołał wszystkie seniorskie zawody, które miały odbyć się w dniach 13-14 kwietnia. W chwili obecnej wiadomo, że w XVI kolejce Siedleckiej LO zagra jedynie Orzeł Unin z LKS Ostrówek. Pozostałe mecze odbędą się w innych terminach.
Ciechanowsko-Ostrołęcka Okręgówka, która miała rozegrać mecze 20 kolejki róenież została wstrzymana przez rodzimy związek - na grę zdecydowało się jednak sześć zespołów, dzięki czemu w XX kolejce LO zobaczymy mecze: Wkra Bieżuń - Iskra Krasne, MKS Ciechanów - Mazowsze Jednorożec oraz Korona Ostrołęka - Sona Nowe Miasto.
POZPN jak już informowaliśmy wcześniej odwołał również najbliższą kolejkę. Do gry przystąpi jednak sześć drużyn. Cztery w Lidze Okręgowej i dwie w Klasie B.
Radomski OZPN przełożył wszystkie mecze na 8 czerwca i tam zespoły nadal będą zimować.

Admin dnia kwietnia 12 2013 14:31:24 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1345 Czytań · Drukuj

MZPN GRA - KILKA SPOTKAŃ JEDNAK ODWOŁANYCH

Dziś wiadomo, że najbliższe spotkania w IV Ligach i ligach okręgowych po raz kolejny nie odbędą się na wszystkich boiskach.
Z doniesień klubów czwartoligowych wynika, że obu grupach nie odbędą się cztery mecze - po równo - dwa w każdej z grup.
W IV Lidze Południowej odwołano pojedynki Okęcia Warszawa ze Zniczem II Pruszków oraz Victorii Sulejówek z Mszczonowianką Mszczonów.
W Grupie Północnej nie odbędą się spotkania Błękitnych Gąbin z Nadnarwianką Pułtusk i Ostrovii Ostrów Mazowiecka z Mławianką Maława.
W warszawskich okręgówkach - na chwilę obecną odwołano tylko jedno spotkanie, pomiędzy Bobrem Tłuszcz i Marcovią 2000 Marki.

Admin dnia kwietnia 12 2013 14:26:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1314 Czytań · Drukuj

DWA MECZE W PŁOCKIEJ OKRĘGÓWCE

Okręg płocki przełożył wprawdzie inaugurację rozgrywek na dzień 17 kwietnia, anulując wszystkie spotkania, które miały zostać rozegrane w dniach 13/14 kwietnia.
Z najnowszych informacji wynika jednak, że najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się dwa mecze 19 kolejki Ligi Okręgowej, która z urzędu przełożona została na dzień 15 maja.
Pierwszy z tych pojedynków odbędzie się na sztucznym boisku Wisły Płock, a zmierzą się w nim  Stoczniowiec Płock z Kormoranem Łąck. Początek meczu w sobotę 13 kwietnia o godzinie 17:00.
Drugi mecz rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 16:00. W Czermnie zagrają Unia ze Zrywem Bielsk.

Admin dnia kwietnia 11 2013 15:16:03 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1287 Czytań · Drukuj

W SOZPN GRAMY

W dniach 13/14 kwietnia zawody Ligi Okręgowej, Klasy "A", "B" odbywają się zgodnie z przyjętymi terminarzami. W przypadku złego stanu boiska gospodarze zawodów uzgadniają z drużyną gości nowy termin zawodów.

Wydział Gier SOZPN zobowiązuje Kluby:
- Ligi Okręgowej do rozegrania przełożonych zawodów w terminie 24 kwietnia lub 8 maja ( Naprzód Skórzec w przypadku awansu do kolejnej rundy P. Polski - 15 maja).
- Klasy "A" w terminie 1 maja (środa),
- Klasy "B" w terminie 29-30 maja (środa-czwartek).
Dla drużyn seniorów wiosenne okno transferowe zamyka się w dniu 12 kwietnia 2013 r. (piątek)

piotrlks dnia kwietnia 11 2013 04:39:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1315 Czytań · Drukuj

W MZPN GRAMY W NAJBLIŻSZY WEEKEND

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej nie przełożył zawodów z nadchodzącego wekkendu i tak jak przewidywaliśmy dał wolną rekę klubom w tej kwestii...
"... Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że nie przewiduje przełożenia w urzędu zawodów, które mają się odbyć w terminie 13-14.04.2013 roku. Ewentualne przełożenie terminu meczu może nastąpić tylko i wyłącznie za obopólną zgodą zainteresowanych klubów. W piśmie musi znaleźć się jednocześnie nowy (zaakceptowany przez dwa kluby) termin zawodów (najbliższy z możliwych). W przypadku braku takiej zgody gospodarz zawodów zobowiązany jest do przygotowania boiska do gry, a decyzję bezpośrednio przed meczem podejmować będzie sędzia zawodów.
Informujemy również iż w dniu 12 kwietnia 2013 roku zamyka się okno transferowe dla wszystkich drużyn, które mają rozpocząć rozgrywki w ww. terminie, bez względu na ewentualne przełożenie zawodów... "

Admin dnia kwietnia 10 2013 17:20:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1252 Czytań · Drukuj

POWOLI ODRABIAMY ZALEGŁOŚCI
Wyniki, strzelcy 2012/13

Coś powolutku zaczyna się dziać w wiosennych rozgrywkach. Dziś półfinałowy mecz Pucharu Polski z udziałem Legionistów, a w środę 10 kwietnia zaległości odrabiać będą w pierwszej i drugiej lidze, a wśród uczestników piłkarskich zmagań tego szczebla zobaczymy piłkarzy z Ząbek, oraz Wisłę Płock, Znicz Pruszków, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Pogoń Siedlce i Radomiaka Radom.
Ostatnio, po zwycięstwie nad Cracovią, trener Dolcanu stwierdził, że "... zdarzyło się coś fajnego...". Nie mamy nic przeciwko, żeby dalej fajnie się działo, gdyż rywal wymagający - aspirująca w tym sezonie do awansu Olimpia Grudziądz.
Na szczeblu drugiej ligi czekają nas natomiast dwa pojedynki derbowe: Radomiak zagra ze Świtem, a Znicz z Wisła.
Płocka Wisła udostępniła na ten mecz serwis SMS - wystarczy wysłać na numer 72068 SMS o treści: NJ.DWA (koszt: 2,46 PLN brutto). W zamian otrzymujecie dwa smsy:
1. wynik oraz strzelców bramek po I połowie,
2. wynik oraz strzelców bramek po zakończeniu meczu. Więcej o usłudze SMS >>>

10.04.13 16:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 2:0 (0:0)
Grzegorz Piesio 65' Damian Jakubik 90'
10.04.13 17:30 Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Maz. 1:1 (0:0)
Samuelson Odunka 47' - Kamil Szczepański 79'
10.04.13 19:00 Znicz Pruszków - Wisła Płock 0:3 (0:1)
Krzysztof Janus 12', Tomasz Grudzień 82', Łukasz Sekulski 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia kwietnia 09 2013 16:42:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1808 Czytań · Drukuj

CO Z 13 i 14 KWIETNIA? TRZY OKRĘGI JUŻ ODWOŁAŁY

Wiosna ruszyła w dość szybkim tempie, za to z ogromnym opóźnieniem. Wszyscy mieli już zdecydowanie dość tej fatalnej aury i kolejnych odwołań.
Nie obyło się jednak bez przełożenia spotkań zaplanowanych na 10 kwietnia. Te kolejki przesunięte zostały o tydzień, a planowane rozpoczęcie zapowiada się na najbliższy weekend 13 - 14 kwietnia. Tego dnia powinny odbyć się mecze w III Lidze, czwartych ligach oraz niższych klasach rozgrywkowych.
Okręgi co prawda przygotowywały się do odwołania, sugerując jednocześnie żeby kluby robiły wszystko co w ich mocy, aby stan boisk na 13/14 kwietnia był zadowalający i mogły się odbyć zawody.
Niestety warunki nie były zbyt sprzyjające i trzy okręgi oficjalnie zrezygnowały z rozgrywania spotkań mistrzowskich w tych dniach.
Sytuacja dotyczy okręgów: płockiego, ciechanowsko-ostrołęckiego i radomskiego.
W regionie warszawskim są już gotowe godzinowe terminy spotkań w dniach 13 - 14 kwietnia. Wszystko wskazuje więc na to, że przynajmniej część z tych spotkań się odbędzie. Dużo w tym przypadku zależy od lokalizacji boiska. Na niektórych nadal może zalegać śnieg bądź utrzymywać się spora ilość wody.
Wszyscy z utęsknieniem czekamy  ... i wkrótce dowiemy się, które mecze w okręgu warszawskim oraz w czwartych ligach, po raz pierwszy odbędą się zgodnie z planem.

Admin dnia kwietnia 09 2013 15:56:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1318 Czytań · Drukuj

NA MAZOWSZU ZAGRAMY DOPIERO 17 KWIETNIA

Wszystkie mazowieckie okręgi zgodnie zdecydowały o kolejnym przełożeniu spotkań inauguracyjnych we wszystkich kategoriach wiekowych.
Oczywiście w zgodzie z założeniami kluby mogą występować do macierzystych związków z wnioskami o rozegranie spotkania ligowego, jeżeli posiadają boisko nadające się do gry. Władze Związków mogą wtedy przychylić się do prośby i oddelegować na takli pojedynek trójkę sędziowską.
Nie będzie więc przełożonych spotkań, które miały odbyć się w środę 10 kwietnia. Odwołana została również kolejka z nadchodzącego weekendu - czyli 13-14 kwietnia.
Wstępnie przewiduje się, że pierwsze mecze ligowe odbędą się w następną środę - 17 kwietnia 2013 roku. Takie plany snute są we wszystkich mazowieckich okręgach.
Więcej szczegółów dotyczących nowych terminów znaleźć można na stronach Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

 

Admin dnia kwietnia 08 2013 16:01:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1295 Czytań · Drukuj

40 DNI - CZYLI KABAMARATON

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej przedstawił nowy harmonogram rozgrywek rundy wiosennej.
Niekończąca się zima spowodowała, że pierwsze 4 kolejki Ligi Okręgowej zostały odwołane. Odwołano również kolejki Klasy A i B oraz wszystkie inauguracje lig młodzieżowych.
Pierwsze słowa komunikatu POZPN brzmią:
".. Po konsultacjach Wydział Gier i Ewidencji podjął decyzję o kolejnym przełożeniu kolejek rundy wiosennej...".

Nie podano jedynie informacji z kim te konsultacje były przeprowadzone.
Według nowego terminarza ustalonego dzięki wspomnianym "konsultacjom" piłkarze Płockiej Ligi Okręgowej rozegrają...

UWAGA!!!

12 kolejek ligowych w 40 dni - między 17 kwietnia a 26 maja.
Stanowczo twierdzimy, że jest to absurd i cios wymierzony przeciwko uczciwej rywalizacji sportowej.
Na prośbę wielu z Was apelujemy do wszystkich klubów o złożenie w tej sprawie stosownego odwołania do Władz Związku.

W rozwinięciu nowe terminy dla wszystkich rozgrywek...

Admin dnia kwietnia 08 2013 15:03:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1611 Czytań · Drukuj

MECZE KONTROLNE NA POCZĄTKU KWIETNIA

Cóż pozostało spragnionym piłkarskich emocji? Nic innego jak delektować się smakiem sparingowej przygody, której i tym razem nie zabraknie podczas kolejnego weekendu z odwołanymi niemal wszystkimi spotkaniami ligowymi w niższych ligach.
Na początek spotkań kontrolnych miało być niewiele, z każdym dniem przybywało jednak informacji na temat kolejnych umówionych konfrontacji.?
Do sparingów powróciły także zespoły z wyższych lig, których mecze również zostały odwołane.
Dwa interesujące pojedynki odbędą się na pewno za sprawą potyczki Żyrardowianki z Huraganem Wołomin oraz Narwi Ostrołęka z ŁKS Łomża. Ciekawie zapowiada się sparing Milanu z Bzurą Chodaków.
Nie oznacza to oczywiście, że pozostałe mecze nie będą emocjonujące. My jak zawsze zapraszamy Was na wszystkie!

_______________________________________________________________________
Pozostałe sparingi 4 - 7 kwietnia >>> |  Wszystkie wiosenne sparingi >>>

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:50:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2135 Czytań · Drukuj

SKROMNA PRZYGODA Z LIGĄ
Wyniki, strzelcy 2012/13

Na przełomie marca i kwietnia niewiele się działo. Zagrała Ekstraklasa, większość 1 ligi i odbyło się kilka spotkań w lidze drugiej.
Na niższych szczeblach z konieczności rozgrywano kolejne mecze sparingowe. Pierwszy kwietniowy weekend nie wygląda wcale inaczej. Zdecydowana większość pojedynków odwołana, a my możemy jedynie emocjonować się rozgrywkami Ekstraklasy i 1 ligi, w której i tak odwołano 2 mecze. Tylko dwa odbędą się z kolei na drugoligowym froncie. Z mazowieckich ekip zagra jedynie Znicz Pruszków.
W III Lidze Łódzko-Mazowieckiej nie odbędzie się żadne spotkanie. Nie zobaczymy na boiskach również czwarto ligowców.
Na szczeblu V ligi - czyli w popularnych okręgówkach odbędą się tylko dwa pojedynki. Jeden w okręgu ciechanowskim, a drugi w pierwszej grupie warszawskiej.

Na prawdziwe ligowe emocje przyjdzie nam podobno czekać już tylko tydzień. Wiosna ma zamiar jednak zlitować się nad nami.

06.04. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Miroslav Radovic 45', Wladimer Dwaliszwili 59'
06.04. 12:00 Makowianka Maków - Korona Ostrołęka 1:2 (0:1)
Dawid Buczeński 89' - Paweł Dzbeński 6', Patryk Wysocki 81'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia kwietnia 06 2013 14:02:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1588 Czytań · Drukuj

Strona 59 z 145 << < 56 57 58 59 60 61 62 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
87.250.224.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ photogallery.php
47.128.52.xxx @ news.php
47.128.46.xxx @ news.php
47.128.52.xxx @ news.php
47.128.60.xxx @ news.php
47.128.112.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.