RUNDA PRZEDWSTĘPNA REMES PP

W jesiennej edycji Remes Pucharu Polski wystartowały dziś 52 zespoły, które w poprzednich rozgrywkach PP wywalczyły awans z szesnastu okręgów oraz te, które w sezonie 2008/09 występowały na szczeblu II Ligi. Losowanie skojarzyło 26 par. W dniu dzisiejszym rozegrano tak zwaną rundę przedwstępną Pucharu Polski. Zespoły, które wyszły z tych konfrontacji jako zwycięskie zagrają w rundzie wstępnej rozgrywek krajowych, która odbędzie się w dniu 12 sierpnia. Już dwa zespoły mogą być pewne występu na szczeblu centralnym. Nielba Wągrowiec i Hetman Zamość wylosowały bowiem wolny los w rundzie wstępnej i pewne są już udziału w I Rundzie PP, której termin wyznaczono na 25 i 26 sierpnia, a tam zagrają już również uczestnicy rozgrywek I Ligi w sezonie 2008/09. Dzisiejsze wyniki PP...

Bodzo dnia lipiec 29 2009 22:58:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 730 Czytań · Drukuj

Co wydarzy się w niedzielę w Lwówku?

Znane są niemal wszystkie szczegóły niedzielnej imprezy organizowanej przez Lwówiankę Lwówek. Pełen emocji dzień rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w intencji lwówskich sportowców; następnie o 11.00 słowo do zgromadzonych wygłoszą zaproszeni goście, a juniorzy LUKS-u zaprezentują Puchar Lwówka. Jeszcze przed południem ruszą rozgrywki w I Międzypowiatowym Turnieju Piłkarskim. Wystąpią: Lwówianka Lwówek (reprezentując pow. gostyniński), Witonianka Witonia (pow. łęczycki), Unia Czermno (pow. płocki) oraz zjeżdżający już z całego kraju i Europy oldboje Lwówianki. Kiedy na boisku trwać będzie piłkarska rywalizacja, dzieci i młodzież powalczą o medale w licznych konkursach sportowo-rekreacyjnych np.

Konradio dnia lipiec 28 2009 23:14:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 835 Czytań · Drukuj

NOWY ADRES PIŁKARSKIEGO MAGAZYNU INTERNETOWEGO

Od 26 lipca 2009 roku Piłkarski Magazyn Internetowy dostępny będzie pod nowym adresem internetowym: WWW.M-GOL.PL Przez cały czas trwają pracę nad ułatwieniem dostępu do najbardziej poszukiwanych informacji. Przeanalizowaliśmy wszystkie odwiedzane strony serwisu, od początku jego istnienia starając się wyeliminować te, które zajmowały niepotrzebne miejsce i utrudniały nawigację. W chwili obecnej dajemy przejrzysty dostęp do rozgrywek ligowych PZPN, z głównym nastawieniem na ligi mazowieckie. Futbol na Mazowszu jest naszym celem nadrzędnym. W dalszym ciągu liczymy na współpracę i pomoc z Waszej strony - gdyż bez Was - Użytkowników Serwisu, nie dało by się wszystkiego stworzyć. Adres, pod którym strona istniała do tej pory będzie jeszcze funkcjonował przez pewien czas, aby nie wprowadzić niepotrzebnego zamieszania tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu... a nawet w trakcie, ponieważ wczoraj, jako pierwsza zainaugurowała rozgrywki II Liga Wschodnia...

Bodzo dnia lipiec 26 2009 13:02:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 828 Czytań · Drukuj

GMINA BODZANÓW - SENAT RP 4:3

Mimo niesprzyjającej aury, spotkanie pomiędzy Reprezentacją Senatu RP i Reprezentacją Gminy Bodzanów zgromadziło kilkuset widzów. Pełne trybuny przy sztucznym boisku Gimnazjum w Bodzanowie oraz wiele osób zgromadzonych za ogrodzeniem boiska oklaskiwały poczynania zarówno jednej jak i drugiej drużyny. Spotkanie mogło się podobać. Ambicja, wola walki i gra do ostatniego gwizdka - to charakterystyczne cechy niedzielnego meczu. Zawody poprowadził znany przed laty arbiter międzynarodowy - Kazimierz Mikołajewski. Oba zespoły do końca walczyły o jak najkorzystniejszy rezultat. Lepsi o jedną bramkę okazali się reprezentanci Gminy Bodzanów, pokonując Senat RP 4:3 (2:2). Gole w tym spotkaniu strzelali..

Bodzo dnia lipiec 21 2009 11:52:19 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1154 Czytań · Drukuj

BIG DAY W BODZANOWIE

Kolejne obchody Dni Bodzanowa zapowiadają się bardzo interesująco, tym bardziej, że oprócz wielu wydarzeń kulturalnych nie zabraknie także emocji piłkarskich. Dla uczczenia faktu, iż w 1351 roku, czyli 658 lat temu Książe Mazowiecki Bolesław II nadał dla Bodzanowa prawa miejskie, organizatorzy postarali się o organizację meczu piłkarskiego, w którym naprzeciw siebie staną Reprezentacja Senatu RP i Kadra Samorządu Gminy Bodzanów. Po zakończonym pojedynku niedzielną imprezę uświetni występ doskonale znanego zespołu rockowego BIG DAY! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w obchodach Dni Bodzanowa oraz dopingu podczas tego oryginalnego meczu piłkarskiego.

Bodzo dnia lipiec 17 2009 07:59:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 725 Czytań · Drukuj

VICTORIA NAJLEPSZA

Tradycyjnie na koniec sezonu POZPN ogłosił klasyfikację prowadzonego przez Okręg Pucharu Fair Play. Statystyki zdobytych w sezonie kartek żółtych i czerwonych prowadzone były w trzech klasach rozgrywkowych: Lidze Okręgowej, Klasie A i Klasie B. Najczyściej grającymi zespołami w poszczególnych grupach okazały się: Liga Okręgowa - Błękitni Gąbin, Klasa A - Polonia Radzanowo, Klasa B - Victoria Cekanowo. Najwięcej kartek spośród trzech lig uzyskała Zorza Szczawin - zdobywając 76 punktów karnych, plasując się dzięki temu na ostatnim miejscu w klasyfikacji Ligi Okręgowej - natomiast najbezpieczniej grająca Victoria Cekanowo uzbierała ich tylko 7. W rozwinięciu newsa podajemy kompletne tabele w każdej z lig. Puchary Fair Play zostaną wręczone zwycięskim zespołom podczas inauguracji rozgrywek nowego sezonu 2009/10.

Bodzo dnia lipiec 12 2009 08:43:45 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 982 Czytań · Drukuj

I RUNDA PUCHARU POLSKI - 19 SIERPNIA

Już w sierpniu startują rozgrywki kolejnej edycji Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Płockiego. W tegorocznym pucharze startuje 26 zespołów. Przypomnijmy, że udział zespołów w PP jest dobrowolny. Obowiązkowo startują ekipy od Ligi Okręgowej w górę. Z niższych lig, chęć uczestnictwa zgłosiło tylko dziewięć zespołów. Już pierwsza potyczka, która zostanie rozegrana 19 sierpnia b.r. - wszystkie mecze o godzinie 17.00 - przyniesie kilka bardzo interesujących konfrontacji. Na pierwszy plan wysuwają się przede wszystkim dwa mecze: Wicher Cieszewo - Delta Miszewko oraz Mazowsze Płock - Stoczniowiec Płock. Pierwsze spotkanie odbędzie się na boisku w Cieszewie, drugie natomiast na Stadionie Miejskim przy ul. Kochanowskiego w Płocku. Poniżej kompletny terminarz pucharowy...

Bodzo dnia lipiec 12 2009 07:35:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 992 Czytań · Drukuj

PRZED NOWYM SEZONEM 2009/10

Możemy uznać, że sezon 2008/09 został już definitywnie zamknięty. Na Mazowszu pozostał już tylko jeden mecz barażowy pomiędzy KS Paradyż i KS Piaseczno. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu, rozegranym 21 czerwca w Piasecznie padł wynik remisowy 1:1. ( Zobacz: Baraże 2008/09 ) W przypadku awansu zespołu z Piaseczna rozegrane zostaną jeszcze baraże o jedno wolne miejsce w IV lidze. W niższych ligach płockiego okręgu zapadły już ostateczne decyzje. W związku z przyznaniem walkowera dla Błyskawicy Lucień w meczu z GOKSiR Młodzieszyn ( na boisku 1:2 ) - mistrzem Płockiej Klasy A Juniorów została ekipa z Lucienia.

W rozwinięciu newsa terminy rozpoczęcia rozgrywek nowego sezonu...

Bodzo dnia czerwiec 26 2009 10:18:15 · Czytaj więcej · 8 Komentarzy · 1327 Czytań · Drukuj

AWANS JUNIORÓW MAZOWSZA PŁOCK

W rozegranym dwumeczu barażowym o awans do II Mazowieckiej Ligi Juniorów Mazowsze Płock pokonało swoich rówieśników z Grójca aż 11:1. Pierwszy mecz rozegrany 20 czerwca w Grojcu należał zdecydowanie do płockiej młodzieży, która rozgromiła miejscowych 10:1. Gole w tym spotkaniu strzelali - dla Mazowsza Płock: Kamil Bandych - 2,Mateusz Pęszyński - 2, Tomasz Kozyra - 2, Maciej Niedzielak, Karol Budzyński, Mateusz Pietrowicz, Kamil Hajne po jednej, dla Mazowsza Grójec: Adrian Nowak. Tak wysokie zwycięstwo zapewniło spokój przed spotkaniem rewanżowym, w którym już przy dużo bardziej wyrównanej walce juniorzy Mazowsza Płock zwyciężyli 1:0, a gola strzelił Tomasz Kozyra w 90 minucie spotkania. Płoccy juniorzy zapewnili sobie więc awans do II MLJ. Serdecznie Gratulujemy !!!

Bodzo dnia czerwiec 25 2009 09:41:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1789 Czytań · Drukuj

Stocznia zwycięska !!!

Stoczniowiec Płock awansował do Ligi Okręgowej !!! Stało się to o co płocczanie walczyli przez cały sezon. W ostatniej kolejce "Stocznia" pokonała 5:1 Kasztelana Białe Błoto.
Przed ostatnią kolejką w walce o awans liczyły się 2 zespoły: Stoczniowiec oraz Wicher Cieszewo. To płocczanie byli w uprzywilejowanej pozycji. Przy równej liczbie punktów Stoczniowiec był na premiowanym awansem miejscu ze względu na lepszy bezpośredni pojedynek z Wichrem (zwycięstwo u siebie i remis na wyjeździe). Do pełni szczęścia w ostatniej kolejce brakowało zwycięstwa (przy ewentualnym zwycięstwie Wichru nad Huraganem Bodzanów).
Mecz zaczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Początek wskazywał na to, że nie będzie to łatwy mecz i tak rzeczywiście było. Niby optyczną przewagę mieli gospodarze jednak nic z niej nie wynikało. A okazji do wykorzystania było kilka. Jednak nie udawało się trafić do bramki wydawałoby się w sytuacjach, w których pomylić się nie można było. A jednak.
 

bramkarz dnia czerwiec 22 2009 23:48:53 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 933 Czytań · Drukuj

... I WSZYSTKO JASNE

Sezon 2008/09 można uważać za zakończony - jeśli mamy na myśli ligi najniższe. Pozostało już tylko kilka spotkań barażowych. W ubiegły weekend po raz ostatni zagrali piłkarze na szczeblu Siedleckiej Ligi Okręgowej, Płockiej Ligi Okręgowej, Płockiej Klasy "A" oraz grup młodzieżowych: juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików. W Siedlcach oba zespoły walczące o awans do IV Ligi wygrały swoje spotkania, dlatego też promocję wywalczyła ekipa Jutrzenki Cegłów, kończąc tegoroczne rozgrywki z jednopunktową przewagą nad Naprzodem Skórzec. Zwycięstwo Naprzodu, niestety nie przyniosło upragnionego celu, odbiło się natomiast ujemnie na osiągnięciach Wilgi Miastków, która w następnym sezonie zagra w Klasie "A". W sobotę Płockie rozgrywki na szczeblu okręgowym toczyły się o przysłowiową pietruszkę. Wszystko było już poukładane. Zawodnicy urządzili sonie natomiast konkurs strzelecki. W 8 spotkaniach ostatniej kolejki strzelono aż 40 goli.

Bodzo dnia czerwiec 22 2009 12:02:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 885 Czytań · Drukuj

Strona 109 z 142 << < 106 107 108 109 110 111 112 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2020/21
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
192.99.7.xxx @ photogallery.php
192.99.15.xxx @ photogallery.php
3.237.20.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.