WEEKENDOWE ZMAGANIA

IV Liga Mazowiecka Północ - Kolejka 12 #

17.10.09 11:00 Okęcie Warszawa  -  Bug Wyszków 1:0 (0:0)
    Piotr Biechoński 65'      
17.10.09 11:00 Przyszłość Włochy  -  MKS Mława 1:1 (1:1)
    samobójcza   Piotr Falencki  
17.10.09 13:00 Jutrzenka Cegłów  -  Wkra Żuromin 0:2 (0:0)
        Michał Gołębiewski, Dominik Stopczyński  
17.10.09 18:30 Victoria Sulejówek  -  Podlasie Sokołów Podlaski 2:2 (2:1)
    Michał Zając, Robert Warakomski   Michał Tchórzewski 33', Rafał Komosa 78'  
17.10.09 15:00 MKS Przasnysz  -  Hutnik Warszawa 4:0 (1:0)
    Piotr Piasecki 55', 62', Paweł Olszewski 35', Marcin Roman 70'      
17.10.09 15:00 Tęcza 34 Płońsk  -  Ursus Warszawa 1:2 (1:2)
    Hassan Ochidi 19'   Tomasz Piotrowski 37', Paweł Trzciński 41'  
17.10.09 15:00 MKS Ciechanów  -  Huragan Wołomin 3:4 (2:1)
    Bartosz Szczęsny 2, Rafał Traczyk   Mateusz Michalski 2, Arkadiusz Stępień 2  
17.10.09 15:00 Błękitni Gąbin  -  Kryształ Glinojeck 0:3 (0:1)
        Krzysztof Kopciński 10', Mariusz Rembowski 58', Piotr Jakubowski 89'  

IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 12 #

17.10.09

14:00

KS Warka

 - 

Piast Piastów

0:2 (0:1)

        Patryk Wasilewski, Jarosław Krajewski (rz.k)  

17.10.09

14:30

KS Janików Kozienice

 - 

Pogoń Grodzisk

1:1 (0:0)

    Konrad Kłos 85'   Jakub Popiński 89' (rz.k)  

17.10.09

15:00

Broń Radom

 - 

Sparta Jazgarzew

2:0 (0:0)

    Arkadiusz Kościelniak 68', Marcin Kośmicki 90'+1 (rz.k)      

17.10.09

15:00

UKS Łady

 - 

Skra Konstancin

3:3 (2:3)

    Dominik Skorża 37' (rz.k), 77' (rz.k), Artur Langier 45',   Jarosław Komosa 24', 44' (rz.k), Marcin Spiżarny 31',  

17.10.09

15:00

Mszczonowianka Mszczonów

 - 

Naprzód Zielonki

1:1 (1:0)

    Łukasz Osiński   Mariusz Berliński  

18.10.09

14:00

Zwolenianka Zwoleń

 - 

Szydłowianka Szydłowiec

5:0 (0:0)

    Paweł Potent 56', 65', 80' (rz.k), Krzysztof Stypiński 84', 86'      

31.10.09

12:00

Wulkan Zakrzew

 - 

Korona Góra Kalwaria

_ : _

przełożony ze względu na zły stan boiska spowodowany warunkami atmosferycznymi

31.10.09

11:00

Mazowsze Grójec

 - 

Pilica Białobrzegi

_ : _

przełożony ze względu na zły stan boiska spowodowany warunkami atmosferycznymi

Liga Okregowa W-wa Gr.1 - Kolejka 12 #

17.10.09

11:00

Drukarz Warszawa

 - 

Wicher Kobyłka

5:1 (1:1)

    Rafał Szkamruk 5', 47', Jakub Pikulski 60', Piotr Markowski 79', 87'   Robert Sosnowski 30' (rz.k)  

17.10.09

12:00

KS Józefovia

 - 

Legion Warszawa

0:1 (0:0)

        Michał Janiec  

17.10.09

14:30

KS Falenica

 - 

Białołęka Warszawa

2:1 (0:1)

    Grzegorz Jakubowicz, Tomasz Soszka   Wiktor Szyszka  

18.10.09

11:00

Start II Otwock

 - 

Marcovia 2000 Marki

1:3 (0:3)

    Christian Luke Uzoma 60'   Łukasz Fijołek 5', 25', 38'  

18.10.09

14:00

Dolcan Sport II S.S.A

 - 

Wilga Garwolin

2:2 (1:1)

    Andrzej Stretowicz 45' (rz.k), Jakub Kabala 80'   M Makulec 28', D Bogusz 55'  

18.10.09

15:00

Legionovia II Legionowo

 - 

GKP Targówek

2:1 (2:1)

    Paweł Badenko 5', Cezary Wróbel 45;   Łukasz Groszek 25'  

18.10.09

15:00

Dąb Wieliszew

 - 

Sokół OSiR Serock

2:4 (1:1)

    Marcin Kruchy 2   Jarosław Gozda 2, Wadim Prokolienko, Grzegorz Karpik  

04.11.09

13:00

Mazur II Karczew

 - 

Żbik Nasielsk

_ : _

przełożony ze względu na zły stan boiska spowodowany warunkami atmosferycznymi

Liga Okregowa W-wa Gr.2 - Kolejka 12 #

17.10.09

11:00

Świt Warszawa

 - 

Olimpia Warszawa

0:0

           

17.10.09

14:00

KS Teresin

 - 

Ożarowianka Ożarów

1:0 (0:0)

    Szymon Skowron 58'      

17.10.09

14:00

Laura Chylice

 - 

KS II Piaseczno

0:2 (0:0)

        Mateusz Radomski 63', Mateusz Michalski 82'  

17.10.09

15:00

Naprzód Brwinów

 - 

Orkan Sochaczew

1:5 (0:2)

    Damian Benda 81   Krzysztof Różycki 37', 65' , Paweł Kutkowski 18', Piotr Szatkowski 58', Kamil Borkowski 83'  

17.10.09

15:00

KS Łomianki

 - 

Żyrardowianka Żyrardów

1:2 (1:0)

    Piotr Urbański 40'   Daniel Jędrzejewski 50', Marcin Jakóbiak 89'  

17.10.09

18:00

CWKS Legia Warszawa

 - 

KS Raszyn

0:1 (0:0)

        Bartłomiej Mikulski 78'  

18.10.09

10:00

Znicz II Pruszków

 - 

LKS Chlebnia

4:0 (1:0)

    Maciej Machalski 28', Kamil Górski 61', Paweł Bylak 70', Dawid Jankiewicz 84'      

11.11.09

11:00

Gwardia Warszawa

 - 

Milan Milanówek

_ : _

przełożony ze względu na zły stan boiska spowodowany warunkami atmosferycznymi

Liga Okręgowa Płock - Kolejka 10 #

17.10.09

10:00

Stoczniowiec Płock

 - 

Zryw Bielsk

0:0

           

17.10.09

12:00

Świt Staroźreby

 - 

Wisła Duninów

6:2 (3:1)

    Arkadiusz Kontniewski 3, Radosław Nowakowski, Cezary Dąbrowski, Krystian Pawlik   Łukasz Stański, Rafał Rękawiecki  

17.10.09

12:00

Bzura Chodaków

 - 

Unia Iłów

4:0 (1:0)

    Kamil Celeda 3, Sławomir Smotarski      

17.10.09

12:00

Mazur Gostynin

 - 

Kormoran Łąck

2:3 (1:1)

    Seweryn Pędzierski 23', Bartosz Jankowski 52' samobójcza   Michał Malinowski 30', Grzegorz Pawlikowski 69', Cezary Gołębiewski 75'  

17.10.09

12:00

Skra Drobin

 - 

Orzeł Goleszyn

5:0 (1:0)

    Arkadiusz Wróblewski, Daniel Zjadewicz, Jarosław Ciarkowski, Mateusz Lemanowicz, Hubert Krysztofiak      

17.10.09

12:00

Kasztelan Sierpc

 - 

Delta Miszewko

6:1 (1:1)

    Michał Dzięgielewski 2, Robert Zieliński 2, Paweł Sobczak, Marcin Nowakowski   Konrad Bagiński  

18.10.09

12:00

Stegny Wyszogród

 - 

Skrwa Łukomie

2:5 (1:3)

    Bartosz Borowski, Dawid Poznański   Mariusz Beksa 2, Piotr Sadowski, Tomasz Szczepański  

18.10.09

12:00

Zorza Szczawin

 - 

Amator Maszewo

0:3

        Bartłomiej Ochmański, Łukasz Linowski, Arkadiusz Szarwiński  

Klasa A Płock - Kolejka 9 #

18.10.09

11:00

ULKS Ciółkowo

 - 

Start Proboszczewice

4:0 (1:0)

    Przemysław Cieszkowski, Adrian Sulkowski, Kamil Rzechółko, Dawid Dąbkowski      

18.10.09

11:00

Czarni Rempin

 - 

Pogoń Słupia

2:3 (2:2)

    Norbert Hiszpański, Sebastian Szczypecki   Radosław Goc, Dawid Piłat, Arkadiusz Szymański  

18.10.09

11:00

Amator II Maszewo

 - 

Polonia Radzanowo

5:2 (2:2)

        Paweł Szlom, Andrzej Kołodziejczyk  

18.10.09

13:00

Unia Czermno

 - 

Wisła Sobowo

1:1 (0:1)

    Waldemar Zieliński   Andrzej Matlęga (rz.k)  

18.10.09

13:00

Wicher Cieszewo

 - 

Skra II Drobin

3:1 (1:1)

    Adam Domański, Jakub Jeziak, Michał Grodkiewicz   Andrzej Gajewski (rz.k)  

18.10.09

13:00

Huragan Bodzanów

 - 

Kasztelan Białe Błoto

4:2 (1:1)

    Łukasz Tomczak 41' 85', Kamil Grzęda 58', Łukasz Kraśniewski 83'   Patryk Folgier 31', 52'  

18.10.09

13:00

Lwówianka Lwówek

 - 

Spójnia Mała Wieś

2:4 (0:3)

    Tomasz Orlik, Mateusz Roguski   Mariusz Sutkowski 2, Norbert Skrzyński, Dariusz Fabianowicz  
Klasa B Płock - Kolejka 9 #
18.10.09 12:00 Sparta Mochowo  -  Orkan Lelice 1:5
18.10.09 12:00 Peklimar Umienino  -  Luszynianka Luszyn 7:3
18.10.09 14:00 Limit Rybno  -  Relax Miszewo 4:0
18.10.09 14:00 Wisła Kępa Polska  -  Błyskawica Lucień 1:10
18.10.09 14:00 Bobry Cierszewo  -  Victoria Cekanowo 4:2
Bodzo dnia październik 17 2009 11:57:36 · 3 Komentarzy · 1589 Czytań · Drukuj

Komentarze
Bodzo dnia październik 17 2009 19:47:49
Bardzo proszę o strzelców goli dla Wisły Duninów
bravo dnia październik 18 2009 11:39:23
Dla Wisły: Stański i Rękawiecki
markol dnia październik 18 2009 18:26:27
bramki dla Pogoni Słupia: D. Piłat, R. Goc, A.Szymański

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2020/21
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.221.159.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.