HIT W IV LIDZE: ZWOLENIANKA - BROŃ RADOM

IV Liga Mazowiecka Północ - Kolejka 14

07.11.09 11:00 Przyszłość Włochy  - Ursus Warszawa 0:3 (0:0)
        Piotr Ćwik 50', Dominik Dukalski 89', Adam Bogdański 90'  
07.11.09 12:00 Okęcie Warszawa  - Podlasie Sokołów 2:1 (0:0)
    Rafał Stańczykowski 54', Aleksander Eibl 64'   Rafał Komosa 59'  
07.11.09 12:00 Jutrzenka Cegłów  - Huragan Wołomin 0:4 (0:1)
        Arkadiusz Stępień 2, Artur Pazio, samobójcza  
07.11.09 13:00 Tęcza 34 Płońsk

-

Hutnik Warszawa 2:3 (0:2)
    Łukasz Barankiewicz 60', Damian Makowski 85'   Bartosz Szymaniak 40', 45', Mariusz Szymaniak 90'  
07.11.09 13:00 Błękitni Gąbin  - MKS Mława 1:2 (0:0)
    Damian Sztendor 90'   Mariusz Walczak 55', Artur Gawęda 89'  
07.11.09 13:00 Kryształ Glinojeck  - Wkra Żuromin 2:2 (1:1)
    Jarosław Iwanowski, Krzysztof Kopciński   Bogusław Kruk, Dominik Stopczyński  
07.11.09 14:00 MKS Ciechanów  - Bug Wyszków 4:2 (1:1)
    Rafał Traczyk, Bartosz Szczęsny, Michał Dobrowolski,  Kamil Olszewski   Alan Wróbel, Jarosław Wyszyński  
07.11.09 18:00 Victoria Sulejówek  - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)
    Piotr Łukasiak, Robert Warakomski      

IV Liga Mazowiecka Południe - Kolejka 14

07.11.09 12:00 Naprzód Zielonki - Piast Piastów 3:3 (2:1)
    Adrian Dąbrowski 7',Grzegorz Kamiński 13', Marek Mucha 53'   Kamil Melich 2, Patryk Wasilewski  
07.11.09 13:00 KS Janików Kozienice - Szydłowianka Szydłowiec 4:1 (3:0)
    Sebastian Ogonek 2, Andrzej Kalinka, Konrad Kłos   Michał Kowalczyk  
07.11.09 13:00 UKS Łady - Sparta Jazgarzew 3:5 (2:2)
    Tomasz Sokołowski, Rafał Bobowski, Mariusz Ostrowski   Łukasz Kania x2 oraz Piotr Madetko x2, Dariusz Cackowski  
07.11.09 13:00 Mazowsze Grójec - Skra Konstancin 2:0 (0:0)
    Daniel Złoch 59', Tomasz Jaskólski 67'      
07.11.09 13:00 KS Warka - Korona Góra Kalwaria 6:1 (3:0)
    Rafał Jończyk 2, Tomasz Borowski 2, Łukasz Bąkowski, samobójcza   Michał Naulewicz  
07.11.09 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 3:1 (1:0)
    Łukasz Gołka, Kamil Jankowski, Tomasz Sieński   Mateusz Wojtysiak  
08.11.09 13:00 Zwolenianka Zwoleń - Broń Radom 1:2 (1:2)
    Tomasz Turczyk 3'   Marcin Janakowski (sam.) 28', Wojciech Kupiec 41'  
08.11.09 13:00 Wulkan Zakrzew - Pogoń Grodzisk 0:1 (0:0)
        Łukasz Kakietek 82'  

Liga Okręgowa W-wa Gr.1 - Kolejka 14

04.11.09 13:00 Mazur II Karczew - Żbik Nasielsk 1:2 (1:0)
    Damian Wawrzynowski      
    zaległy z 12 kolejki  
07.11.09 13:00 KS Józefovia - Białołęka Warszawa 0:2 (0:1)
        Andrzej Woźniak, Mateusz Biljenko  
07.11.09 13:00 Dąb Wieliszew - Marcovia 2000 Marki 0:5 (0:3)
        Karol Ajdys 26', 44', 51', Norbert Petasz 28', Konrad Kowalski 86'  
07.11.09 13:00 Wicher Kobyłka - Sokół OSiR Serock 2:1 (0:1)
    Paweł Kłoskowicz, Paweł Stańczuk   Krzysztof Szymański  
07.11.09 14:00 KS Falenica - Dolcan Sport II  S.S.A 1:3 (1:1)
    Ryszard Tomaszczyk   Rafał Wielądek, Jakub Kabala, Marcin Kur  
08.11.09 11:00 Start II Otwock - Legion Warszawa 1:3 (1:2)
    ???   Grzegorz Fraś, Michał Podobas, Sebastian Wąsowski  
08.11.09 13:00 Legionovia II Legionowo - Żbik Nasielsk 0:2 (0:2)
        Maxwell, Rafał Załoga  
08.11.09 13:30 Mazur II Karczew - Wilga Garwolin 1:1 (1:0)
    Mariusz Boniec   samobójczy  
08.11.09 18:00 Drukarz Warszawa - GKP Targówek 3:3 (0:1)
    Jakub Muzyka 2, Damian Kalista   Hubert Kosim 2, Łukasz Trzebuchowski  

Liga Okręgowa W-wa Gr.2 - Kolejka 14

07.11.09 10:00 Świt Warszawa - KS Raszyn 0:2 (0:1)
        Wiktor Lach, Krzysztof Szczęsny  
07.11.09 12:00 KS Teresin - Milan Milanówek 3:5 (0:2)
    Szymon Skowron, Jakub Antczak, Łukasz Jastrzębski   Jacek Urban, Paweł Wiesion, Sebastian Chwedorczuk, Marcin Kulesza, Piotr Michaeli  
07.11.09 13:00 Naprzód Brwinów - Gwardia Warszawa 3:2 (2:0)
    Damian Benda 2, Piotr Zagrajek   Paweł Milczarek 53', Grzegorz Goss 73'  
07.11.09 13:00 KS Łomianki - Orkan Sochaczew 1:3 (1:2)
    ???   Paweł Kutkowski 2, Ireneusz Łukawski  
07.11.09 13:00 Laura Chylice - LKS Chlebnia 2:1 (1:1)
    Marcin Hakowski, Robert Podoliński   Przemysław Kierzkowski  
07.11.09 18:00 CWKS Legia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 3:5 (1:0)
    Jarosław Białas, Mariusz Lejdyn, Bartłomiej Waśko   Thankgod Folami Ade, Daniel Jędrzejewski, Marcin Jakóbiak, Marcin Dębowski, Kamil Ciesielski  
08.11.09 10:00 Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów 1:2 (0:0)
    Paweł Bylak   Łukasz Jasiński 78',  Marek Ignaciuk 81'  
08.11.09 13:30 KS II Piaseczno - Olimpia Warszawa 1:1 (1:0)
    Zbigniew Obłuski 23'   Marek Sosiński 70'  

Liga Okręgowa Płock - Kolejka 13

07.11.09 11:00 Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród 4:1 (3:1)
    Dariusz Woźniak, Damian Gagat, Michał Wochowski, Piotr Górnicki   Bartosz Borowski  
07.11.09 11:00 Delta Miszewko - Amator Maszewo 0:4 (0:1)
        Michał Bachanek 3, Maciej Idzik  
07.11.09 11:00 Orzeł Goleszyn - Zorza Szczawin 3:1 (2:1)
    Mateusz Biegański 2, Hubert Fortuna   Aleksy Komorowski  
07.11.09 11:00 Wisła Duninów - Skra Drobin 1:4 (0:1)
    Łukasz Stański   Andrzej Gajewski 2, Jarosław Ciarkowski, Daniel Zbiciak  
07.11.09 11:00 Świt Staroźreby - Bzura Chodaków 4:0 (1:0)
    Arkadiusz Rutkowski, Maciej Sobiesiak, Jacek Kręciejewski, Michał Oskroba      
08.11.09 11:00 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 5:1 (3:1)
    Tomasz Grzywacz 4, Krzysztof Kobierecki   Emil Pniewski (rz.k)  
08.11.09 11:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin 1:1 (0:1)
    Tomasz Szczepański   Cezary Ozdowski  
08.11.09 13:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 3:1 (3:1)
    Jacek Maślany 21', Cezary Gołębiewski 34' (rz.k), Łukasz Frątczak 37'   Piotr Olenderek 43' (rz.k)  

Klasa A Płock - Kolejka 11

08.11.09 11:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 4:1 (2:0)
    Janusz Czubak 2, Marcin Krysiński, ???   Krzysztof Burdyka  
08.11.09 11:00 Amator II Maszewo - Pogoń Słupia 2:4 (1:1)
    Mateusz Łojewski, Bartłomiej Sochalewski   Arkadiusz Świeczkowski 2, Jacek Sobczak, Mariusz Wtulisiak  
08.11.09 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Skra II Drobin 1:5 (1:3)
    Radosław Kaniecki   Bogdan Brzeziński 2, Krzysztof Przechocki, Łukasz Łogosz, Dawid Zbiciak  
08.11.09 11:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś 2:1 (2:1)
    Przemysław Cieszkowski, Hubert Rutecki   Mariusz Sutkowski  
08.11.09 13:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice 1:5 (0:1)
    ???   Rajmund Koperek 2, Dariusz Hofman, Dariusz Grodkiewicz, Arkadiusz Majchrzak  
08.11.09 13:00 Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 0:1 (0:0)
        Marcin Tomczyk  
08.11.09 13:00 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 0:4 (0:1)
        Artur Gołębiowski 27', 46', samobójcza 55', Arkadiusz Dymowski 80'  

Klasa B Płock - Kolejka 11

08.11.09 11:00 Sparta Mochowo - Limit Rybno 1:0 (0:0)
           
08.11.09 11:00 Bobry Cierszewo - Błyskawica Lucień 1:3
           
08.11.09 11:00 Victoria Cekanowo - Luszynianka Luszyn 0:3 v.o.
    brak ważnych badań lekarskich      
Bodzo dnia listopad 07 2009 11:10:36 · 10 Komentarzy · 2481 Czytań · Drukuj

Komentarze
FanS dnia listopad 07 2009 16:17:52
Bramka dla Stegien Bartosz Borowski
zagloba dnia listopad 08 2009 17:11:05
kto dziś strzelił dla Sierpca i Łukomia??? dziękuję
jasiek_xxl dnia listopad 08 2009 17:19:19
Dla Rempina Janusz Czubak 2 i Marcin Krysiński 1 i ktoś jeszcze;/
...
Konradio dnia listopad 08 2009 17:30:58
dla Lwówianki honorówka Krzyśka Burdyki
mechch dnia listopad 08 2009 17:37:29
Skrwa Łukomie: Gol Tomasza Szczepańskiego
ligowiec dnia listopad 08 2009 18:19:17
Gole dla Naprzodu Zielonki: Adrian Dąbrowski 7',Grzegorz Kamiński 13', Marek Mucha 53'
ligowiec dnia listopad 08 2009 18:19:48
Dla Gwardii Warszawa: Paweł Milczarek 53', Grzegorz Goss 73'
Bodzo dnia listopad 10 2009 08:47:45
Proszę o podanie strzelców dla Unii Czermno i Kasztelana Białe Błoto ???
norbertow dnia listopad 10 2009 18:50:34
dla Kasztelana Białe Błoto strzelił Kaniecki Radosław
Bodzo dnia listopad 10 2009 20:54:52
Dzięki Jeszcze tylko Unia Czermno...

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.