PUCHAR POLSKI ROZPN
1 Runda - 4-5 sierpnia 2018
Plon Garbatka-Letnisko - wolny los.
GPSZ Głuchów - GKS Chynów 0:1
Sadownik Błędów - Powała Taczów 2:1
KS Błotnica Stara - Mazowsze Grójec 4:4 rz.k. 4:5
Blask Odrzywół - GKS Belsk Duży 2:3
Sokół Przytyk - MKS Wyśmierzyce 3:0
Zodiak Sucha - Kraska Jasieniec 6:1
Zamłynie Radom - Pilica Nowe Miasto 2:0
Legion Głowaczów - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:3
Akcja I Jastrzębia - Proch Pionki 0:7
KS Magnuszew - Strażak Wielogóra 3:0 v.o.
KS Stromiec - Gryf Policzna 2:6
KP Stanisławice - Młodzik 18 Radom 4:6
Radomiak III Radom - KS Warka 1:5
Proch II Pionki - Królewscy Jedlnia 1:5
Krępianka Rzeczniów - Polonia Iłża 1:2
Gryfia Mirów - KS Chomentów 3:2
Wisła Solec - Gracja Tczów 1:1 rz.k. 2:4
Iskra Gózd - Skaryszewianka Skaryszew 2:2 rz.k. 3:4
Wisła Chotcza - WKS Ruda Wielka 2:1
Zawisza Sienno - Iłżanka Kazanów 3:0 v.o
Video Ciepielów - Powiślanka Lipsko 0:6
KS Wysokin - Wulkan Zakrzew 0:4
Hubal Chlewiska - Chojniak Wieniawa 0:5
Postęp Łaziska - Oronka Orońsko 2:4
Zorza Kowala - Orzeł Wierzbica 0:8
LKS Potworów - Orzeł Gielniów 2:2 rz.k. 1:3
Jaguar Wolanów - Szydłowianka Szydłowiec 0:6
KS Jastrząb - KS Potworów 0:1
II runda - 22 sierpnia 2018
GKS Chynów - Sadownik Błędów 2:1
Legion Głowaczów - Proch Pionki 0:3 v.o.
Polonia Iłża- Gryfia Mirów 5:0
Wulkan Zakrzew - Chojniak Wieniawa 0:0 rz.k. 3:1
III runda - 5 września 2018
GKS Chynów - LKS Promna 0:5
GKS Belsk Duży - Mazowsze Grójec 1:6
Sokół Przytyk - Zodiak Sucha 0:12
Zamłynie Radom - Pilica Białobrzegi 3:2
Plon Garbatka-Letnisko - Proch Pionki 0:3 v.o.
KS Magnuszew - Gryf Policzna 0:5
Młodzik 18 Radom - KS Warka 0:2
Królewscy Jedlnia - Energia Kozienice 1:4
Polonia Iłża - Radomiak II Radom 3:2
Gracja Tczów - Skaryszewianka Skaryszew 3:0 v.o.
Wisła Chotcza - Zawisza Sienno 0:7
LKS Jedlińsk - Powiślanka Lipsko 0:0 rz.k. 4:5
Wulkan Zakrzew - Oskar Przysucha 0:12
Oronka Orońsko - Orzeł Wierzbica 1:2
Orzeł Gielniów - Szydłowianka Szydłowiec 1:3
KS Potworów - Centrum Radom 0:0 rz.k. 3:2
IV runda - 19 września 2018
LKS Promna - Mazowsze Grójec 2:3
Zodiak Sucha - Zamłynie Radom 2:0
Proch Pionki - Gryf Policzna 4:0
KS Warka - Energia Kozienice 0:3
Polonia Iłża - Gracja Tczów 2:2 rz.k. 3:5
Zawisza Sienno - Powiślanka Lipsko 0:2
Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica 0:1
Szydłowianka Szydłowiec - KS Potworów 2:0
1/4 finału - 3 października 2018
Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec 1:1 rz.k. 1:4
Proch Pionki - Energia Kozienice 1:2
Gracja Tczów - Powiślanka Lipsko 0:1
Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha 1:1 rz.k. 3:0
1/2 finału - 10 października 2018
Mazowsze Grójec - Energia Kozienice 2:2 rz.k. 6:7
Powiślanka Lipsko - Szydłowianka Szydłowiec 0:2
Finał - 24 października 2018
Szydłowianka Szydłowiec - Energia Kozienice
|