WAŻNE MECZE OUTSIDERÓW
Wyniki, strzelcy 2012/13

Tradycyjnie już rozpoczynamy kolejny piłkarski weekend w piątek. Tym razem bez udziału mazowieckich zespołów - odbędą się bowiem dwa mecze T-Mobile Ekstraklasy. Zdecydowana większość pozostałych spotkań w sobotę 20 października. Kibice w Płocku trzymać będą kciuki za "Nafciarzy", którzy w Derbach Mazowsza zagrają w sobotę w Nowym Dworze Mazowieckim. Pojedynki między obiema drużynami zawsze przynosiły sporo emocji, grano często o miejsce w czołówce tabeli. Tym razem jest inaczej. Świt, który boryka się z problemami okupuje ostatnią pozycję - Wisła na czwartym miejscu z trzema punktami straty do lidera.
W Radomiu historyczny mecz dla Broni. Zespół który powstał w 1926 roku, świętuje w tym roku obchody 86 lat istnienia. W sobotę po raz pierwszy zagrają przy nowym sztucznym oświetleniu. Mecz o nietypowej porze - 19:26. Oprócz oddźwięku historycznego ten mecz zapisze się w pamięci jako impreza, która wspomoże walkę z chorobą Norberta Misztala, byłego zawodnika Broni Radom.
Mecz kolejki w północnej grupie IV ligi. MKS Przasnysz zagra z Mławianką. Oprócz emocji w czołówce, bardzo ważne spotkanie w dolnych strefach tabeli. Zagrają zespoły, które jako jedyne nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Bzura Chodaków zmierzy się z Nadnarwianką Pułtusk.
Równie ważne pojedynki dolnych rejonów tabeli w LO i Klasie A. W okręgówce Unia Iłów podejmie Polonię Radzanowo, a szczebel niżej Relax Miszewo sprawdzi się w konfrontacji z Orkanem Lelice.

20.10. 16:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Wisła Płock 0:1 (0:1)
Marcin Krzywicki 11'
20.10. 15:00 Bzura Chodaków - Nadnarwianka Pułtusk 4:3 (1:0)
Kamil Borkowski 43', Tomasz Oziemblewski 60', 78', Przemysław Kubisz 63' - Maciej Jakubowski 57', 90' +2, Patryk Bartczak 68'
20.10. 14:00 UNIA Iłów - Polonia Radzanowo 3:1 (2:0)
Tomasz Grzywacz 3 - Damian Grabowski
21.10. 11:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice 3:2 (2:1)
Robert Miszczyński, Mariusz Wichrowski, Robert Piórkowski -  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia października 19 2012 07:37:39 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1752 Czytań · Drukuj

DWIE KOLEJKI LO ZAGRAMY AWANSEM W LISTOPADZIE

Zgodnie z decyzją Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dwie pierwsze kolejki rewanżowej rundy rozgrywek (wiosennej) rozegrane zostaną awansem, jeszcze w listopadzie tego roku, POZPN podał obligatoryjne terminy i godziny rozpoczęcia spotkań. Kolejka 16 rozegrana zostanie w niedzielę 18 listopada - wszystkie mecze o godzinie 11:00, natomiast kolejka 17 w następną niedzielę - 25 listopada, również o godzinie 11:00. Ze względu na fakt, iż Stoczniowiec Płock nie rozgrywa meczów na własnym stadionie, termin meczu dziewiętnastej kolejki z Pogonią Słupia, zostanie ustalony przez gospodarzy i podany do wiadomości OZPN oraz rywala.
Gdyby warunki atmosferyczne nie pozwoliły na odbycie się tych spotkań, kolejki mogą zostać odwołane.

W rozwinięciu zestaw par 18 i 19 kolejki >>>

Admin dnia października 18 2012 12:38:42 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1228 Czytań · Drukuj

NOWY ZAWÓD DLA TRENERA PIŁKI NOŻNEJ

Trener piłkarski do tej pory kojarzył się z trenerem klubowym. Mimo, że piłka nożna to sport zespołowy, obecnie na wzór krajów rozwiniętych piłkarsko powstaje w Polsce nowy zawód - indywidualny trener piłki nożnej. Zadaniem, takiego trenera jest przygotowanie zawodnika w taki sposób, aby poprawiając swoje umiejętności podnosił wartość klubowej drużyny.
Potencjał każdego zawodnika w klubach i tych małych i tych z Ekstraklasy, nie zawsze jest odpowiednio rozwijany. Mimo, że drużyny młodzieżowe osiągają całkiem dobre wyniki na arenie międzynarodowej, w dorosłej piłce zawodnicy z wybitnymi umiejętnościami technicznymi występują w mniejszości. Panowanie nad piłką, technika strzału, prowadzenie piłki to podstawowe umiejętności, które powinny być stale rozwijane niezależnie od wieku.

Więcej >>>

Admin dnia października 18 2012 10:12:34 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1127 Czytań · Drukuj

AMATOR GROMI - W RADZANOWIE BEZ GOLI

ŚWIT STAROŹREBY - AMATOR MASZEWO 0:9 (0:3)
Bartłomiej Sochalewski 11', Piotr Mysior 14', Bartłomiej Szafrański 35', samobójcza 50', Tomasz Golatowski 52', Jakub Woliński 58', 82', Marcin Białek 62', Jarosław Iwanowski 84'

Lider Płockiej Ligi Okręgowej Amator Maszewo wybrał się na mecz XI kolejki do Staroźreb, walczyć o utrzymanie pierwszej pozycji i powiększenie przewagi nad goniącymi go Skrą Drobin i Wisłą Sobowo. Pierwsze zadanie wykonał doskonale, nie pozostawiając złudzeń gospodarzom i zwyciężając ze Świtem aż 9:0.
Mecz może nie był porywającym widowiskiem. Obejrzeliśmy jednak 9 goli zdobytych przez Amatora z zadziwiającą łatwością...
Jak ułoży się czołówka tabeli? Wiele zależy od niedzielnego meczu Skry Drobin z Wisłą Duninów.


POLONIA RADZANOWO - WISŁA SOBOWO 0:0

Ostatnia w tabeli okręgówki Polonia Radzanowo podejmowała dziś Wisłę Sobowo, która ku zaskoczeniu kibiców, nie prezentuje w tym sezonie maksimum swoich umiejętności. Podobnie było w Radzanowie.
Zespoły przystąpiły do spotkania w mocno okrojonych składach, jednak walki na boisku nie można było odmówić żadnej z ekip.
Mecz toczony w szybkim tempie zakończył się ostatecznie bezbramkowym remisem, choć dużo więcej okazji do zdobycia gola mieli miejscowi.
 

_____________________________________________________
Zdjęcia ze spotkań

Admin dnia października 13 2012 15:16:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1656 Czytań · Drukuj

WEEKEND PRZED NAMI - W DROBINIE HIT OKRĘGÓWKI
Wyniki, strzelcy 2012/13

Tym razem czeka nas nieco mniej spotkań. Nie zagra bowiem Ekstraklasa, pauzująca ze względu na mecze reprezentacji. Zagrają natomiast w pozostałych ligach i miejmy nadzieję, że będzie się działo przynajmniej tyle co w poprzedniej kolejce rozgrywkowej.
Jakie "smaczne kąski" czekają tym razem? Na pewno przyciąga uwagę pojedynek w Płocku. Mazowieckie derby Wisły z Pogonią Siedlce. Nafciarze po słabym początku, złapali już chyba właściwy rytm i w pięciu ostatnich spotkaniach nie pozwolili rywalom na zwycięstwa.
Bardzo trudne konfrontacje przed outsiderami IV Ligi Północnej. Zarówno Nadnarwiankę jak i Bzurę Chodaków czekają potyczki z najlepszymi zespołami w tej grupie. Czy możemy liczyć na jakąś niespodziankę?
Nieco słabszą formę prezentują ostatnio Amator Maszewo i Unia Czermno. Jak poradzą sobie w Staroźrebach i Płocku? Przekonamy się w sobotę i niedzielę.
Największa gratka to jednak spotkanie Skry Drobin z Wisłą Duninów.
W płockiej Klasie A dwa bardzo interesujące spotkania. Start Proboszczewice zagra z Iskrą Kozłowo, a Lwówianka Lwówek podejmie Spójnię Mała Wieś. Te emocje w niedzielę 14 października.

13.10. 16:00 Wisła Płock - Pogoń Siedlce 2:2 (0:1)
Łukasz Sekulski 84' (rz.k.), Paweł Magdoń 90' - Krystian Wójcik 42', Adam Czerkas 49' (rz.k.)
14.10. 13:00 Skra Drobin - Wisła Duninów 0:3 (0:2)
Dawid Szymański 2, Rafał Rękawiecki
14.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś 1:2 (0:1)
Jakub Kotowicz - Karol Błaszczyk (rz.k.), Paweł Sutkowski


_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia października 12 2012 06:46:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2146 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI - 10 PAŹDZIERNIKA 2012

Zespoły które dotarły do tej fazy rozgrywek mogą czuć się juz nieco zmęczone grą w piłkę nożną. Odkąd rozpoczęła się przygoda z pucharem terminy piłkarskie przypadają praktycznie w każdą środę i każdy weekend. Mamy więc do czynienia z piłkarskim maratonem. Sytuacja taka dotyczy przede wszystkim dwóch zespołów biorących udział w rozgrywkach MZPN. Bór Regut oraz WKS Rząśnik grają od pierwszej rundy czyli od 29 sierpnia.
W dniu 10 października czekają nas emocje związane z półfinałem PP w okręgu siedleckim, ćwierćfinałem w COOZPN oraz piątą rundą Pucharu MZPN.
W półfinale siedleckiego pucharu zostały trzy zespoły z LO i jeden czwarto ligowiec. Mamy więc najciekawszą parę pucharową tego okręgu. Naprzód Skórzec lider LO zagra z reprezentantem IV Ligi - Pogonią II Siedlce.
W okręgu ciechanowsko - ostrołęckim w ćwierćfinale aż trzy pary z udziałem zespołów z IV ligi.
 

10.10, 15:30 Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 6:1 (3:0)
samobójcza 13', Piotr Kubat 19', Tomasz Niedźwiecki 29', 47', 84', Daniel Wargulewski 60' - 59'
10.10, 15:30 Naprzód Skórzec - Pogoń II Siedlce 2:1 (0:1)
Piotr Skóra 67', Piotr Krawczyk 69' - Cezary Demianiuk 42'

__________________________________________________________________________________
Pozostałe mecze       |      Wszystkie rozgrywki pucharowe na Mazowszu

Admin dnia października 10 2012 05:42:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1150 Czytań · Drukuj

XI EDYCJA HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ W BABOSZEWIE

W październiku bieżącego roku w Baboszewie wystartuje XI edycja Baboszewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W sezonie 2012/13 w rozgrywkach weźmie udział jedenaście zespołów: BIOPROGRAMME, FUTSAL,  HURAGAN, POLMLEK, PAWROL, MYKEN&CHAMPION, YOUNG TEAM,  BHP-FIRE PŁOŃSK, GRZECHOTNIKI, OLDBOY BABOSZEWO oraz CASE IH TECH POM.
Rozgrywki rozpoczynają się 21 października o godz. 9:00.
W rozwinięciu harmonogram pierwszej kolejki oraz regulamin turnieju.

Admin dnia października 10 2012 05:40:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 973 Czytań · Drukuj

ZACZYNAMY PIŁKARSKI PAŹDZIERNIK
Wyniki, strzelcy 2012/13

Skończyły się pucharowe emocje, czas na rozgrywki ligowe. Na sam początek sportowych zmagań czeka nas szlagierowy pojedynek w Ekstraklasie. Już w piątek - 5 października, o godz. 20:45 jedna z najstarszych i najbardziej emocjonujących konfrontacji w kraju. W Warszawie przy Łazienkowskiej Legia spotka się z krakowską Wisłą. W ubiegłym sezonie, również w październiku Legia pokonało Białą Gwiazdę 2:0.
Płocczanie po zdobyciu Pucharu POZPN muszą już zapomnieć o świętowaniu gdyż czeka ich bardzo trudny mecz. W niedzielę (7.10) o godz. 11:00 zmierzą się w Derbach POZPN z silną w tym sezonie ekipą Błękitnych Gąbin. W sezonie poprzednim na samo zakończenie rozgrywek górą byli Nafciarze, wygrywając 5:0. Czas na rewanż. Obie drużyny spotkały się niedawno. 25 września w Gąbinie, a był to półfinałowy mecz PP. Wtedy też lepsza okazała się Wisła, jednak dopiero po serii rzutów karnych.
Unia Czermno - pokonana po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością, piłkarską złość wyładuje zapewne na jedenastce Świtu Staroźreby. Ten mecz w niedzielę o 13:30 w Czermnie.
W płockiej Klasie A dojdzie również do ciekawej konfrontacji. Spotkają się ze sobą dwa zespoły aspirujące do ligowej czołówki. W niedzielę o godzinie 14:00 w Proboszczewicach, miejscowy Start rozegra spotkanie z nieźle radzącą sobie jesienią Lwówianką Lwówek.
__________________________________________________________________________
(fot: historiawisly.pl - fragment meczu z 1931 roku wygranego przez Legię 1:0)

05.10. 20:45 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1 (2:1)
Jakub Kosecki 16', 25' - Łukasz Garguła 13'
07.10. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 2:0 (1:0)
Krzysztof Garczewski 16', Łukasz Sekulski 82'
07.10. 13:30 Unia Czermno - Świt Staroźreby 2:1 (1:1)
Piotr Musiakowski, samobójcza - Paweł Karpiński  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia października 05 2012 06:38:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1886 Czytań · Drukuj

WISŁA II PŁOCK TRIUMFUJE W PUCHARZE POZPN

Kiedy inne okręgi walczą jeszcze o wyłonienie najlepszych zespołów i wywalczenie miejsca w Mazowieckim Pucharze Polski, w Płockim OZPN poznaliśmy już mistrza. W środę 3 października 2012 na boisku w Czermnie rewelacyjny beniaminek płockiej okręgówki Unia Czermno zmierzyła się w walce o najważniejszy puchar z rezerwami płockiej Wisły.
Przypomnijmy trochę drogę obu zespołów do tego finałowego spotkania. Unia zagrała od pierwszej rundy, eliminując po drodze: Zryw Bielsk 5:1, Mazura Gostynin 2:0, Skrwę Łukomie 3:0 v.o. i Wisłę Duninów 4:0. Płocczanie przystąpili do rozgrywek od drugiej serii spotkań, zmiatając w pierwszym spotkaniu Orła z Goleszyna 10:0, eliminując w kolejnym spotkaniu Amatora Maszewo po zwycięstwie 3:0, by w półfinale ograć Błękitnych Gąbin dopiero po serii rzutów karnych.
Mecz finałowy zgromadził sporą grupę kibiców gospodarzy. Nie zabrakło również najwierniejszych fanów Nafciarzy.
Od początku zarysowała się przewaga Wisły, która jednak długo nie potrafiła rozmontować obrony Unitów. W 11 minucie Jacek Kikolski prowadzący bezbłędnie te zawody podyktował rzut karny dla gości - ku wielkiej radości kibiców gospodarzy, bramkarz stanął na wysokości zadania, ratując Unię przed stratą gola. Jednak już dwie minuty później musiał skapitulować.
Na przerwę, z zaliczką jednego gola, bardziej zadowoleni schodzili wiślacy...

UNIA CZERMNO - WISŁA II PŁOCK 0:4 (0:1)
Krzysztof  Garczewski 13', Krystian Pomorski 74', Dawid Jabłoński 88' Patryk Kamiński 89' (rz.k.)
__________________________________________________________________
Zdjęcia z meczu  |  M-GOL! TV - kilka fragmentów

Admin dnia października 03 2012 18:15:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1646 Czytań · Drukuj

SZYMON MARCINIAK W LIDZE EUROPY

Doczekaliśmy się debiutu Szymona Marciniaka w Lidze Europy. Jak podaje oficjalna strona PZPN, poprowadzi on spotkanie w fazie grupowej LE. Mecz pomiędzy Lazio i Mariborem odbędzie się 4 października w czwartek o godzinie 19:00.
Szymonowi Marciniakowi pomagać będą na liniach Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Dodatkowymi asystentami będą Paweł Gil i Paweł Raczkowski, a sędzią technicznym Radosław Siejka.
"... Za niespełna dwa tygodnie zespół Marciniaka, tym razem bez dodatkowych sędziów asystentów, ale z Pawłem Raczkowskim w roli technicznego, będzie rozstrzygać w jednym ze spotkań play-off decydujących o awansie do finałów mistrzostw Europy do lat 21, które w przyszłym roku rozegrane zostaną w Izraelu. ..."
___________________________
źródło: PZPN

Admin dnia października 03 2012 07:38:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1103 Czytań · Drukuj

PUCHAROWA ŚRODA - FINAŁ PP POZPN

Pierwsza środa października to termin rozgrywek pucharowych. Rozegrane zostaną ostatnie spotkania 1/8 Finału Pucharu Polski PZPN jak również mecze pucharowe w pozostałych okręgach mazowieckich.
Pucharowa przygoda kończy się już w okręgu płockim i tu czeka nas wielki finał. Rewelacja jesiennych rozgrywek, beniaminek Unia Czermno spotka się w środę 3 października o godzinie 16:00 z rezerwami płockiej Wisły. Będzie to wielkie historyczne wydarzenie zarówno dla piłkarzy jak i kibiców Unii.
W okręgu radomskim rozegrane zostaną mecze półfinałowe.
Najdalej do końca mają kluby warszawskie - tu dopiero czwarta runda. Dwa spotkania rozegrane zostaną już we wtorek. W Pruszkowie o godzinie 20:30 zagrają Ożarowianka i Znicz II Pruszków. Wcześniej o 16:00 zmierzą się rezerwy Targówka z Victorią Sulejówek.
Również we wtorek jedno ze spotkań o najwyższą rangę. O godzinie 18:30 w 1/8 finału Zagłębie Lubin podejmuje Polonię Warszawa

02.10, 18:30 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 2:1 (1:1)
Michal Papadopulos 40', Aleksandyr Tunczew 52' - Paweł Wszołek 45'
03.10, 16:00 Unia Czermno - Wisła II Płock 0:4 (0:1)
Krzysztof  Garczewski 13', Krystian Pomorski 74', Dawid Jabłoński 88' Patryk Kamiński 89' (rz.k.)

INFORMACJE NA ŻYWO Z MECZU UNIA - WISŁA W SHOUTBOXIE

__________________________________________________________________________________
Pozostałe mecze       |      Wszystkie rozgrywki pucharowe na Mazowszu

Admin dnia października 02 2012 08:21:47 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1165 Czytań · Drukuj

Strona 71 z 145 << < 68 69 70 71 72 73 74 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
207.46.13.xxx @ news.php
40.77.167.xxx @ viewpage.php
54.36.149.xxx @ news.php
54.36.148.xxx @ photogallery.php
54.36.148.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
44.197.111.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.