WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH
Wyniki, strzelcy 2013/14

Środa 25 czerwca oraz sobota 28 czerwca to terminy spotkań barażowych o awans do II i IV ligi. W środowy wieczór zaplanowane są pierwsze pojedynki - rewanże w sobotę.
W rozwinięciu newsa wyniki zarówno pierwszych jak i drugich konfrontacji.
Przypomnijmy, że o drugą ligę walczy warszawski Ursus, natomiast sześciu wicemistrzów lig okręgowych Mazowieckiego Związku piłki nożnej walczy o trzy miejsca premiowane awansem o szczebel wyżej.

25.06 18:00 Ursus Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 2:4 (1:2)
Dawid Jarczak 5', 48' - Dawid Ambroziak 17', Krzysztof Biegański 23', 68', Patryk Pietras 62'

28.06 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Rydzak 49'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 27 2014 22:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2917 Czytań · Drukuj

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych III ligi
Nowa strona 2

Na posiedzeniu w dniu 25 czerwca 2014 r. Komisja ds. Licencji Klubowych dla Klubów III ligi rozpatrzyła wnioski złożone przez kluby mające siedzibę na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego i podjęła następujące decyzje.
Licencję uprawniającą do uczestnictwa w rozgrywkach III ligi w sezonie 2014/2015 bez żadnych sankcji i nadzorów otrzymały następujące kluby:
Polonia Warszawa
Legia Warszawa
Start Otwock
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Omega Kleszczów
Ursus Warszawa
Pozostałe informacje w rozwinięciu...

Admin dnia czerwca 26 2014 16:27:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1462 Czytań · Drukuj

TERMINY SPOTKAŃ BARAŻOWYCH MZPN
Nowa strona 2

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował oficjalny komunikat dotyczący wszystkich spotkań barażowych, które odbędą się w dniach 25 - 28 czerwca 2014 roku. Informacja dotyczy pojedynków o awans do IV ligi oraz meczów z udziałem grup młodzieżowych.
Szczegóły komunikatu w rozwinięciu newsa. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i zestawem par.

Admin dnia czerwca 23 2014 19:09:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2059 Czytań · Drukuj

BARAŻOWY ZAWRÓT GŁOWY

Rozgrywki ligowe na Mazowszu dobiegły końca. Niemal wszystko już jasne. Do ostatecznego zakończenia pozostały jeszcze pojedynki barażowe o II i IV ligę, ewentualnie baraże o utrzymanie, których los zależy od kilku sytuacji. Zaczyna się wszystko od wyższego szczebla, gdzie walczy warszawski Ursus. Trzymamy kciuki, żeby "Traktorki" poradziły sobie z Kotwicą Kołobrzeg w boju o II Ligę. Jeśli tak się stanie nie będzie dodatkowych spotkań o utrzymanie w IV lidze (11 miejsca w obu grupach), nie będzie spadku z III ligi dla Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Wszystko zatem w rękach, a wręcz w nogach piłkarzy z Warszawy. Wynik spotkań barażowych o II ligę będzie miał znaczący wpływ na miejsca spadkowe w IV lidze i niższych i na to musimy jeszcze trochę poczekać.
Wiadomo z kolei kto już awansował na wyższe szczeble rozgrywek.
Z IV ligi do III promocję wywalczyły: Polonia Warszawa i Pogoń II Siedlce.
Z mazowieckich lig okręgowych do IV ligi awansowały:
- Warszawa Grupa 1 - Hutnik Warszawa
- Warszawa Grupa II - KS Raszyn
- Siedlce - Mazovia Mińsk Mazowiecki
- Radom - Zwolenianka Zwoleń
- Płock - Skra Drobin
- Ciechanów-Ostrołęka - Korona Szydłowo.
Wicemistrzowie tych lig zmierzą się natomiast w barażach o dodatkowe trzy miejsca w IV lidze. Terminy dwumeczów to 25 i 28 sierpnia 2014. W rozwinięciu wiadomości dokładne terminy oraz pary barażowe.

Admin dnia czerwca 23 2014 06:38:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1806 Czytań · Drukuj

DWAJ KRÓLOWIE KLASY A

Tydzień po zakończeniu sezonu w Płockiej Lidze Okręgowej rozegrano ostatnie kolejki spotkań w Płockiej Klasie A i Płockiej Klasie B.
W przypadku tych lig wiele już było wiadomo dużo wcześniej. Zwłaszcza jeśli chodzi o kwestę awansów. Zdecydowany prym na boiskach Klasy A wiodła Zorza Szczawin, która na miejsce premiowane awansem do Ligi Okręgowej wkroczyła już w 8 kolejce (20 października) 2013), a na fotelu lidera zagościła w szesnastej kolejce i nie oddała tego miejsca do końca rozgrywek. Obok Zorzy promocję do LO zdobyła również Błyskawica Lucień.
Emocji nie brakowało natomiast w dole tabeli. Dopiero w przedostatniej kolejce dowiedzieliśmy się, że obok wycofanej Iskry Kozłowo do Klasy B spadną Czarni Rempin.
Pozostało jeszcze tajemnicze 10 miejsce, które w przypadku przegrania meczów barażowych przez Orła Goleszyn, staje się miejscem spadkowym. Przed tą lokatą broniło się aż 5 zespołów - nie udała się ta sztuka Lwówiance Lwówek.

W sezonie 2013/14 na boiska A Klasy strzelono 586 goli, co daje średnią 4,44 gola na mecz. Tym razem okazało się że wyłoniono nie jednego, a dwóch super snajperów ligi. Tytuł Króla Strzelców przypadł Wojciechowi Młotkowskiemu (Wisła Sobowo) i Tomaszowi Uniszkiewiczowi (Kormoran Łąck) - obaj zdobyli po 26 goli.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW KLASY A SEZONU 2013/14 >>>

Płocka Klasa B zdominowana została przez piłkarzy Delty Miszewko, którzy jako jedyni na Mazowszu zakończyli rozgrywki ligowe z kompletem zwycięstw. Na pierwszej pozycji zadomowili się już w 3 kolejce (15 września 2013) i tak pozostało już do końca.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nowych rozgrywkach!

Admin dnia czerwca 23 2014 06:10:19 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1913 Czytań · Drukuj

SKRA W IV LIDZE - DAMIAN MÓRAWSKI KRÓLEM STRZELCÓW

W minioną niedzielę zakończyła rozgrywki Płocka Liga Okręgowa. Sezon 2013/14 był jednym z najbardziej emocjonujących sezonów od wielu lat. Głównie za sprawą nierozstrzygniętych kwestii spadków i awansów aż do ostatniej kolejki. Układ terminarza przyniósł niesamowicie ciekawe pojedynki, które w ostatnich kolejkach zadecydowały o końcowej tabeli sezonu. Zespoły pamiętały o swoich kibicach strzelając w minionych rozgrywkach mnóstwo goli (884). Średnia na jeden mecz wyniosła 4,86.
Mistrzostwo Ligi Okręgowej zdobyła Skra Drobin, która przez większą część sezonu zajmowała miejsce w ścisłej czołówce. Najgorsze miejsce Skry - 5 w czwartej i siedemnastej kolejce, od której piłkarze Skry rozpoczęli marsz w górę ligowej tabeli, nie przegrywając 9 ostatnich spotkań z rzędu.
Największą niespodzianką sezonu była Unia Iłów, która przez większą część rozgrywek plasowała się wyżej od obecnego mistrza, by na sam koniec - w ostatniej kolejce pozbawić się szansy gry w barażach o IV ligę. Miejsce barażowe "rzutem na taśmę" osiągnął Orzeł Goleszyn, wygrywając w ostatnim meczu i wykorzystując potknięcie Unitów. Orzeł rozpoczynał rozgrywki w środku tabeli. W kolejkach 17 i 18 na krótko zagościł na pozycji lidera, by  do niemal samego końca deptać po piętach przewodzącej dwójce. Udało się to w ostatnim pojedynku. Sukces Orła w dużej mierze zawdzięczać należy faktowi iż w szerokiej kadrze posiada aktualnego Króla Strzelców Płockiej LO - Damiana Mórawskiego. Przez większą część sezonu apetyt na tytuł miała czwórka zawodników - ostatecznie przypadł on w udziale Damianowi (35 goli). Tuż za nim uplasowali się: Arkadiusz Smagała - 31 (Unia Iłów) oraz Jakub Witkowski (Skra Drobin) i Maciej Sobiesiak (Świt Staroźreby) - obaj po 30 goli.
KLASYFIKACJA STRZELCÓW SEZONU 2013/14 >>>  
W dole tabeli sytuacja wyglądała podobnie - niemal do końca nie wiadomo było kto opuści okręgówkę i nie wiadomo wszystkiego do tej pory - gdyż ostateczne rozstrzygnięcia uzależnione są od wielu okoliczności.
Pierwszy z walki o utrzymanie odpadł Huragan Bodzanów, który wiosną ugrał jedynie 6 punktów. Następnie dołączyła do niego Spójnia Mała Wieś, strzelając sobie "samobója" przypadkowym walkowerem w meczu z bezpośrednim rywalem Świtem Staroźreby.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w nowych rozgrywkach!

Admin dnia czerwca 19 2014 08:15:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2343 Czytań · Drukuj

URSUS WALCZY O II LIGĘ
Wyniki, strzelcy 2013/14

Przygoda z piką zmierza ku końcowi. Przed nami ostatnie kolejki spotkań, które przyniosą ostateczne rozstrzygnięcia. Mecze odbędą się trochę n raty. Mimo regulaminu, który mówi o rozgrywaniu meczów ostatnich kolejek w tym samym dniu i o tej samej porze, cześć spotkań odbędzie się w środę 18 czerwca, a część podczas najbliższego weekendu. Spotkania o przysłowiową pietruszkę mogą być rozegrane wcześniej.
Środowy wieczór to przede wszystkim rewanżowy pojedynek Ursusa Warszawa ze Ślęzą Wrocław. Wielu na Mazowszu śledzić będzie zapewne losy tego meczu, gdyż to właśnie od Traktorków zależy los niektórych zespołów III i IV Ligi. Trzymamy zatem kciuki o awans do drugiej tury baraży.
Bitwa o fotel lidera w południowej grupie IV ligi trwa niemal od samego początku. Przez większą część sezonu zasiadały na nim rezerwy siedleckiej Pogoni, oddając go w 20 kolejce Mszczonowiance. Potem role się odwróciły by znów oglądać piłkarzy ze Mszczonowa na pierwszym miejscu. Tym razem obie ekipy zmierzą się ze sobą, by w ostatniej kolejce rozgrywek ostatecznie ustalić, kto awansuje do III ligi. To jednak nastąpi dopiero w sobotę.
W środę (18 czerwca) odbędzie się jeden mecz w IV lidze oraz siedem w warszawskich ligach okręgowych. W niedzielę (22 czerwca) będziemy natomiast świadkami ostatecznych rozstrzygnięć w Płockiej Klasie A - gdzie do końca nie wiadomo jeszcze komu grozi widmo degradacji do B Klasy.

Na pozostałe pojedynki równie gorąco zapraszamy!

18.06. 17:00 Ślęza Wrocław - Ursus Warszawa 1:1 (1:0, 0:0) dogr.
Radosław Flejterski 85' (rz.k.) - Jarosław Łowicki 99' (rz.k.)
Ursus kończył w "10" czerwona kartka (2 żółta) dla Jakuba Lesiaka 115'

21.06. 17:00 Pogoń II Siedlce - Mszczonowianka Mszczonów 2:0 (1:0)
Piotr Krawczyk 10', 62'

22.06. 11:00 Kormoran Łąck - Lwówianka Lwówek 3:3 (2:2)
Jacek Maślany (2), Artur Matusiak - Łukasz Wiśniewski, Mateusz Gorzelewski, Piotr Perka

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 18 2014 05:07:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3742 Czytań · Drukuj

ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA
Wyniki, strzelcy 2013/14

Piłkarskie wakacje tuż, tuż. Zbliżający się weekend przyniesie zakończenie rozgrywek w Płockiej Lidze Okręgowej oraz przedostatnią kolejkę spotkań w pozostałych mazowieckich ligach. W płockiej okręgówce tak naprawdę jeszcze niewiele wiadomo. Poza faktem, że ligę opuszczają Huragan Bodzanów i Spójnia Mała Wieś reszta to jeszcze wielka niewiadoma. O Mistrzostwo biją się Skra Drobin i Unia Iłów. Przypomnijmy, że zwycięzca ligi automatycznie awansuje na wyższy poziom, a wicemistrz będzie musiał się bić w ciężkich barażach z wicemistrzem warszawskie okręgówki - Olimpią Warszawa.
W ostatniej kolejce Unia Iłów zmierzy się ze Zrywem Bielsk, a Skra wyjeżdża do Małej Wsi na pojedynek ze zdegradowaną już Spójnią. O utrzymanie walczą jeszcze Świt Staroźreby, Start Proboszczewice i Stoczniowiec Płock... i właśnie te dwie ostatnie ekipy zmierzą się w bezpośrednim pojedynku w meczu, jak to się zwykło mówić, ostatniej szansy.
Walka o utrzymanie ciągle trwa w pozostałych ligach, gdzie do końca mamy jeszcze dwie kolejki. Podobnie w lidze czwartej jak i warszawskich LO.
Ciągle nie poznaliśmy mistrzów i wicemistrzów czwartej ligi. Najbliższy weekend może sporo w tej kwestii wyjaśnić. Podobne sytuacje w obu grupach IV Ligi. Przed prowadzącymi zespołami ciężkie pojedynki i dużo może jeszcze się zmienić.
W Płockiej Klasie A, na zakończenie Hit Sezonu z udziałem Zorzy Szczawin i Błyskawicy Lucień. Gospodarze już wywalczyli awans, goście nadal o niego walczą. Zwycięstwo Błyskawicy w Szczawinie da im stuprocentową pewność awansu, porażka z kolei może przybliżyć do awansu trzecią w tabeli Wisłę Sobowo.

Na pozostałe pojedynki równie gorąco zapraszamy!

15.06. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Skra Drobin 1:2 (0:2)
Krzysztof Domeradzki - Jakub Witkowski (2)

15.06. 16:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock 1:3 (0:1)
Tomasz Kędzierski - Tomasz Braniecki, Damian Kotkiewicz, Bartłomiej Kaczmarek

15.06. 11:00 Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 1:0 (0:0)
Grzegorz Kopaczewski 70' (rz.k.)
w 31' Jarosław Durka (Błyskawica) nie wykorzystał rzutu karnego

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 13 2014 18:33:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 4280 Czytań · Drukuj

GRAŁA WARSZAWSKA OKRĘGÓWKA
Wyniki, strzelcy 2013/14

W minioną środę rozegraną 32 kolejkę w Warszawskiej Lidze Okręgowej, w grupie 2. Ze względu na wycofania się zespołów z grupy pierwszej jeszcze przed rundą wiosenną zmieniono w niej terminarz rozgrywek i tam do zakończenia pozostały jeszcze dwie kolejki, dlatego też zespoły tej grupy miały termin wolny.
Drużyny grupy drugiej mając w tym sezonie do rozegrania dwie kolejki więcej musiały zamknąć się w terminie końcowym - 21 czerwca, stąd też byliśmy świadkami środowych pojedynków.
W czołówce nie zmieniło się nic. Walczące o tytuł mistrzowski KS Raszyn i KS Konstancin zgodnie zremisowały swoje wyjazdowe spotkania. W dole z kolei ciągle trwa bój o utrzymanie. Zdegradowane już Świt Warszawa i Piast Piastów. Pozostałe muszą ciągle walczyć o każdy punkt, a kilka zespołów musi jeszcze grać do ostatnich chwil.

11.06. 17:30 Jedność Żabieniec - KS Raszyn 2:2 (0:0)
Piotr Senator 52', Bartosz Kobza 90' +2 - Michał Pulkowski 54', Maciej Czachór 89' (rz.k.)

11.06. 18:00 Błonianka Błonie - KS Konstancin 1:1 (0:1)
Tomasz Sieński 87' (rz.k.) - Patryk Kościanek 17'

11.06. 18:00 Piast Piastów - Laura Chylice 1:4 (1:0)
Bartłomiej Adamiak 33' - Tomasz Jagiełło 47', Michał Madej 53', 66', Piotr Madetko 88' 

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 12 2014 06:45:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1774 Czytań · Drukuj

KOŃCÓWKA W WYŻSZYCH LIGACH
Wyniki, strzelcy 2013/14

Po Ekstraklasie nadchodzi czas na zakończenie rozgrywek obecnego sezonu w pierwszej, drugiej i trzeciej lidze. Rozgrywki na zapleczu ekstraklasy zakończą się w sobotę - 7 czerwca. Początek wszystkich spotkań o godzinie 16:45. Druga i trzecia liga po raz ostatni rozegrają mecze o ligowe punkty 8 czerwca (niedziela), a spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.
Przed nami dwa pojedynki o utrzymanie w drugiej lidze. Niby wysoko w tabeli, jednak ze względu na reorganizację rozgrywek, wciąż zagrożone są Legionovia i Znicz Pruszków. Żadna z tych drużyn nie może pozwolić sobie na stratę punktów.
Trzecioligowcy również nie mogą spać spokojnie. W niedzielę wyjaśni się sytuacja piłkarzy z Targówka oraz Pogoni Grodzisk, przed obiema ekipami jednak bardzo trudne mecze z zespołami z czołówki. W niedzielę poznamy również uczestnika pierwszych baraży o II Ligę... Ursus czy Broń?
Dwa mecze o wszystko odbędą się w płockiej okręgówce. Zmierzą się ze sobą sami zainteresowani w walce o utrzymanie w lidze. Świt Staroźreby zmierzy się ze Startem Proboszczewice, a Stoczniowiec Płock podejmie Spójnię Mała Wieś. Każdy punkt na wagę złota, szczególnie dla zawodników Spójni, którzy przez omyłkę przegrali walkowerem wygrany mecz ze Świtem. Zdarza się czasami i tak!
Na pozostałe pojedynki równie gorąco zapraszamy!

08.06. 17:00 Legionovia Legionowo - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Sebastian Janusiński 36', Kamil Tlaga 84' - Patryk Koziara 28'

08.06. 17:00 Legia II Warszawa - Pogoń Grodzisk 1:1 (1:0)
Norbert Misiak 8' - Marcin Gregorowicz 75'

07.06. 16:00 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 2:3 (2:2)
Maciej Sobiesiak, Kamil Szpeflik - Przemysław Kowalkowski (2), samobójczy  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 07 2014 05:35:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 4734 Czytań · Drukuj

FINAŁ PP MZPN ORAZ ODRABIANIE ZALEGŁOŚCI
Wyniki, strzelcy 2013/14

Tuż przed zakończeniem rozgrywek sezonu 2013/14 rozegrane będą zaległe mecze, które w ostatnich dniach niue odbyły się ze względu na niesprzyjającą aurę. Burze i ulewy przerwały mecz 29 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Grupy Północnej pomiędzy Mazurem Gostynin i Polonią Warszawa. To spotkanie zakończyło się 24 maja w 60 minucie przy stanie 0:0 -  4 czerwca dograne zostanie ostatnie pół godziny.
W 3 Lidze Łódzko-Mazowieckiej z podobnych przyczyn nie odbyło się spotkanie pomiędzy Mechanikiem Radomsko i rezerwami Widzewa Łódź. Ten mecz zaplanowano również na środę 4 czerwca, a początek na godzinę 17:00.
Punktualnie o godzinie 18:00 powinno rozpocząć się największe pucharowe wydarzenie na Mazowszu, a mianowicie Finał Mazowieckiego Pucharu Polski z udziałem Sparty Jazgarzew i warszawskich Traktorków.

04.06. 18:00 Sparta Jazgarzew - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Marcin Sokół 64'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia czerwca 04 2014 17:03:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1818 Czytań · Drukuj

Strona 45 z 145 << < 42 43 44 45 46 47 48 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.55.xxx @ news.php
47.128.120.xxx @ news.php
47.128.127.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ news.php
154.54.249.xxx @ news.php
3.92.91.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.