PIŁKARSKI WEEKEND - WYNIKI

Kolejny, jeszcze wakacyjny weekend upłynie pod znakiem emocji sportowych. Rozegrane zostaną spotkania na wszystkich szczeblach rozgrywek. Tradycyjnie skierujemy swoją uwagę głównie na mecze płockich lig. Jednak pozostałe wyniki też będziemy starali się podawać na bieżąco. W Menu po prawej stronie - odnośnik Sprawdź wyniki kieruje do aktualnego zestawienia wszystkich aktualnych spotkań, w każdej z lig, których wyniki przekazujemy (od Ekstraklasy do Płockiej Klasy B). W płockiej Lidze Okręgowej, która rozegra wszystkie spotkania w sobotę 29 sierpnia, najciekawiej zapowiadają się pojedynki Kasztelana Sierpc z Mazurem Gostynin oraz Orła Goleszyn z Kormoranem Łąck. Pierwszy mecz już o godzinie 13.00 - drugi o 15.00. W rozwinięciu newsa, można będzie zobaczyć wyniki aktualnych pojedynków oraz strzelców bramek w poszczególnych spotkaniach. Tu prośba do czytelników - jeżeli znacie, wpiszcie w komentarzach do tego Newsa zdobywców bramek. Bardzo ułatwi to pracę...

Bodzo dnia sierpnia 29 2009 10:26:21 · Czytaj więcej · 16 Komentarzy · 3867 Czytań · Drukuj

WYNIKI II KOLEJKI LO, I KOLEJKI KLASY A I B

Płocka Liga Okręgowa rozgrywa już drugą kolejkę spotkań, natomiast Klasy A i B inaugurują nowy sezon 2009/10. Już na samym początku w LO rozegrane zostaną trzy naprawdę szlagierowe spotkania. W sobotę odbył się pojedynek dwóch silnych zespołów Wisły Duninów i Amatora Maszewo, natomiast niedzielne popołudnie to przede wszystkim konfrontacja spadkowicza z IV Ligi Kormorana Łąck z beniaminkiem Deltą Miszewko. Oba zespoły rozpoczęły nowy sezon od remisów, czy tym razem, któraś z drużyn ugra komplet punktów? Przypomnijmy, że 19 lipca oba zespoły rozegrały w Łącku mecz towarzyski. Lepsi wtedy okazali się piłkarze Delty pokonując rywali 3:1 (2:0). Trzeci mecz odbędzie się w Gostyninie. Mazur zmierzy się ze Skrą Drobin. Jednak na to musimy jeszcze poczekać, bowiem mecz został przełożony na środę 28 sierpnia - godz. 18.00. Poniżej przedstawiamy komplet wyników oraz strzelców goli.

WISŁA DUNINÓW - AMATOR MASZEWO 0:1 (0:0)...

Bodzo dnia sierpnia 23 2009 06:36:57 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 2646 Czytań · Drukuj

VICTORIA WYKOWO WYCOFAŁA SENIORÓW

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną informację o rezygnacji z udziału w rozgrywkach ligowych zespołu Victorii Wykowo. Klub z Wykowa wycofał zespół z rozgrywek Płockiej Klasy "A". W związku z powyższym wszystkie drużyny występujące w tej lidze muszą nanieść poprawki w swoich terminarzach. W kategorii seniorów zespoły grające z Victorią będą miały termin wolny. Zmianie uległy również terminy spotkań zespołów, które według wcześniejszych ustaleń miały rozegrać spotkania z Zorzą Szczawin. W miejsce Zorzy w Klasie "A" zagra Unia Czermno. Poniżej przedstawiamy dokładne daty i godziny tych spotkań...

Bodzo dnia sierpnia 20 2009 14:00:15 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1610 Czytań · Drukuj

ROZGRYWKI WYSTARTOWAŁY...

Nie dla wszystkich klubów inauguracja nowego sezonu 2009/10 wypadła pomyślnie. W sobotę - 15 sierpnia. zainaugurowały rozgrywki ligi mazowieckie. Pierwsze spotkania odbyły się na szczeblu III Ligi, czwartych lig oraz lig okręgowych. Najmniej zachwyciły kibiców pierwsze mecze w południowej grupie IV Ligi. W sześciu rozegranych spotkaniach strzelono tylko osiem goli - widać nie skończyła się jeszcze wakacyjna sielanka. Zupełnie inaczej było w płockiej Lidze Okręgowej. Tam wystarczyło udać się na inauguracje do Drobina i Maszewa by zobaczyć aż siedemnaście bramek. Po tych pojedynkach do najmniej zadowolonych należą zapewne gracze Unii Iłów i Bzury Chodaków. Oba zespoły dostały porządne lanie. Unia przegrała w Maszewie 2:9, natomiast Bzura nie sprostała Skrze, przegrywając w Drobinie 0:6.

Komplet wyników znajdą wszyscy w menu "Bieżące wyniki"

Bodzo dnia sierpnia 16 2009 06:31:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1591 Czytań · Drukuj

JESZCZE NIE WSZYSTKO ... JASNE

Wskutek wycofania sie z rozgrywek Ligi Okręgowej zespołu Błękitnych Gójsk nastąpiły zmiany w składach poszczególnych klas rozgrywkowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Wiemy już, że w miejsce Błękitnych przywrócono do LO zdegradowaną wcześniej Zorzę Szczawin. Nastąpiła również zmiana w LO Juniorów, ponieważ dołączono do niej  młodzieżowy zespół Zorzy. Zgodnie z pierwszymi postanowieniami Płocka Klasa "A" miała liczyć 13 zespołów, ponieważ mogąca ubiegać się o miejsce druga drużyna "B" Klasy - Unia Czermno nie spełniała wymogów licencyjnych. Czego jednak nie można zrobić dla awansu? Unia doszła do porozumienia z władzami Gąbina i dzięki użyczeniu obiektu Błękitnych Gąbin do rozgrywania spotkań mistrzowskich uzyskała promocję do "A" Klasy. Liga będzie więc kompletna - czternasto zespołowa.

Bodzo dnia sierpnia 14 2009 07:31:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1682 Czytań · Drukuj

46 KLUBÓW BEZ LICENCJI

Aż 46 zespołów nie otrzymało od Komisji ds. Licencji przy Mazowieckim Związku Piłki Nożnej pozwolenia na występy w rozgrywkach sezonu 2009/10 na szczeblu warszawskich Klas "A" i "B", na posiedzeniu, które odbyło się dnia 11 sierpnia 2009. Powodem takiej decyzji są pewne braki formalne i niedociągnięcia, które w myśl przepisów uniemożliwiają przyznanie licencji. Klubom przysługuje jednak odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ds. Licencji w terminie 14 dni od otrzymania uchwały o odmowie nadania licencji. Do odwołania kluby muszą dołączyć wszystkie dokumenty, których brak uniemożliwiał nadanie licencji w I instancji. Poniżej przedstawiamy wykaz klubów. 18 w Klasie "A" i 28 w Klasie "B" !!!

Bodzo dnia sierpnia 13 2009 07:17:26 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1794 Czytań · Drukuj

NOWE UCHWAŁY MZPN

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podjął na ostatnim posiedzeniu, w dniu 6 sierpnia b.r.,  kilka uchwał, które w postaci aneksów zastosował do obowiązującego regulaminu rozgrywek MZPN na sezon 2009/10. Poniżej przedstawiamy pełne treści niektórych z nich. Pozostałe uchwały jak również regulamin do pobrania w całości w serwisie internetowym MZPN.

UCHWAŁA DOTYCZĄCA ZMIANY WIEKU ZAWODNIKA MŁODZIEŻOWEGO

Na podstawie § 32 pkt. 9 i § 48 Statutu Mazowieckiego ZPN oraz Uchwały nr 7a/Z/2008 Zarządu Mazowieckiego ZPN z dnia 15.08.2008 roku postanawia się, co następuje: :
I. Zatwierdza się ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MZPN NA SEZON 2009/2010 o treści:
1. W związku z Uchwałą Komisji ds. Nagłych PZPN z dnia 30 lipca 2009 roku w sprawie zmiany wieku zawodnika młodzieżowego ulega zmianie zapis w § 8 pkt. 1 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN na sezon 2009/2010:
- wyrazy „do lat 21 (młodzieżowcy urodzeni w 1989r. i młodsi)” zastępuje się wyrazami „którzy w momencie rozpoczęcia sezonu w danej klasie rozgrywkowej nie ukończyli 23 roku życia”. ...

Bodzo dnia sierpnia 09 2009 18:18:14 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1842 Czytań · Drukuj

(Przy)gotowanie do Euro

Chociaż do 2012 roku jeszcze daleko, przygotowania do Euro idą pełną parą. Firma Remes, główny sponsor Pucharu Polski, która najprawdopodobniej będzie gościć jedną z reprezentacji narodowych w luksusowym kompleksie sportowo-hotelowym w Opalenicy k. Poznania zdradza jak wyglądają te prace od kuchni – dosłownie i w przenośni.
Do Euro przez kuchnię...
Opalenica blisko Poznania to raj dla piłkarzy - 20 boisk okalających nowo-wybudowany Hotel Remes stwarza idealne warunki do treningu i wypoczynku dla uczestników piłkarskich Mistrzostw Europy. Mimo, że sport nie jest główną działalnością firmy Remes, to jednak ludzie, którzy ją tworzą są znawcami i praktykami futbolu. W środowisku piłkarskim firma znana jest głównie ze sponsoringu Remes Pucharu Polski oraz organizacji największego w Europie Środkowo-Wschodniej turnieju piłkarskiego dla dzieci i młodzieży – Remes Cup.

REMES dnia sierpnia 07 2009 20:56:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1417 Czytań · Drukuj

Rekordowy Remes Cup 2009 już za nami

4 sierpnia o godzinie 20.30 zabrzmiał ostatni gwizdek podczas Remes Cup 2009. Statystyki turnieju okazały się imponujące – prawie 1000 rozegranych meczów przez 5500 młodych piłkarzy z 300 drużyn. Kto odwiedził turniej, ten nie żałował – takiej ilości zespołów z 10 krajów jeszcze tutaj nie widziano.

Ładna pogoda, doskonale przygotowane boiska i zapalone do gry dzieci i młodzież. Wszystko to sprawiło, że rywalizacja sportowa podczas turnieju była dla zawodników, trenerów i kibiców pasjonująca. Wielokrotnie losy meczów grupowych decydowały się w ostatnich minutach. W finale najstarszej grupy wiekowej chłopców reprezentująca gospodarzy turnieju – firmę Remes drużyna  Akademii Piłkarskiej Remes zmierzyła się z doświadczonym zespołem Polonii Warszawa. Ostatecznie Puchar Remes zdobyły „Czarne Koszule” pokonując gospodarzy 2:0. Pozostałe mecze finałowe były równie emocjonujące – w dwóch kategoriach wiekowych zwycięzców wyłoniły dopiero rzuty karne.

REMES dnia sierpnia 07 2009 20:51:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2109 Czytań · Drukuj

W III LIDZE... TYLKO KS PIASECZNO BEZ LICENCJI

Zespoły, które będą występować w III Lidze Łódzko-Mazowieckiej mogą już spać spokojnie. Legionovia Legionowo, Nadnarwianka Pułtusk i Wisła II Płock otrzymały bowiem licencje na występy na tym szczeblu rozgrywek w nadchodzącym sezonie 2009/10. Pozostała już tylko jedna niewyjaśniona sprawa zespołu KS Piaseczno. Okazuje się, że w tej sytuacji winę ponoszą najprawdopodobniej urzędnicy US i ZUS, którzy nie dostarczyli do Komisji MZPN odpowiednich dokumentów, mimo że są one aktualne i już dawno powinny znaleźć się w siedzibie związku. Jeśli liczyć na zapewnienia obu instytucji klub z Piaseczna nie powinien mieć problemów z otrzymaniem praw do występów w III Lidze jako beniaminek.

Bodzo dnia sierpnia 05 2009 20:21:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1396 Czytań · Drukuj

ZORZA ZNOWU W OKRĘGÓWCE

W nadchodzącym tygodniu powinny wyjaśnić się ostateczne niepewności związane ze składami poszczególnych grup rozgrywkowych w okręgu płockim. Jedno jest już pewne. Oficjalne pismo o wycofaniu zespołów z rozgrywek, od zarządu Błękitnych Gójsk dotarło do władz POZPN, czego skutkiem jest przywrócenie miejsca w Lidze Okręgowej - Zorzy Szczawin, zespołowi, który w zakończonym w czerwcu sezonie rozgrywkowym 2008/09 zajął, przedostatnią 15 pozycję. W myśl regulaminu taka sytuacja jest jak najbardziej możliwa. Nie wchodzi natomiast w grę przywrócenie danej klasy zespołowi, który zajął ostatnią pozycję - taka drużyna obligatoryjnie opuszcza ligę, w której się nie utrzymała...

Bodzo dnia sierpnia 03 2009 19:12:41 · Czytaj więcej · 8 Komentarzy · 1834 Czytań · Drukuj

Strona 111 z 145 << < 108 109 110 111 112 113 114 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.29.xxx @ news.php
47.128.25.xxx @ news.php
47.128.18.xxx @ news.php
47.128.19.xxx @ news.php
47.128.19.xxx @ news.php
100.28.132.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.