KASZTELAN KONTRA STOCZNIOWIEC - HIT WEEKENDU

W ten weekend emocji piłkarskich znowu nie zabraknie. Kończy się już powoli lato - jednak po raz kolejny aura będzie łaskawa dla zawodników i kolejne spotkania piłkarskie rozegrane zostaną, najprawdopodobniej w znakomitych warunkach atmosferycznych, co z całą pewnością przysłuży się do uatrakcyjnienia widowiska. W północnej grupie IV Ligi, niepokonany jak dotąd MKS Przasnysz wyjeżdża do Żuromina. Czy nadal utrzyma to miano? W grupie południowej, cała liderująca trójka zagra spotkania wyjazdowe - układ w czołówce może się więc nieco zmienić. W warszawskiej okręgówce zdecydowany prym wiedzie Marcovia 2000 Marki. W tą sobotę podejmie przed własną publicznością, w meczu na szczycie, trzecią w tabeli Wilgę Garwolin. Zauważmy, że gospodarze nie stracili jeszcze nawet punktu. Jedyna strata to 1 GOL! w sześciu kolejkach. Podobnie w grupie II spisuje się Żyrardowianka, której tym razem przyjdzie zmierzyć się w arcytrudnym pojedynku w Ożarowie z miejscową Ożarowianką. Kibice płockiej LO żyją już zapewne hitem kolejki, w którym to wicelider Kasztelan Sierpc zmierzy się z trzecim w tabeli Stoczniowcem Płock. Kasztelan punktu jeszcze nie stracił, popularni "Żeglarze" mają natomiast na koncie tylko jedną porażkę.

Poniżej wyniki aktualnej kolejki oraz strzelcy goli. Zapraszamy również do działu "Bieżące wyniki" - tam znajdziecie rozstrzygnięcia wszystkich klas rozgrywkowych.


Bodzo dnia września 19 2009 07:02:57 · Czytaj więcej · 10 Komentarzy · 2869 Czytań · Drukuj

ĆWIERĆFINAŁ PUCHARU POLSKI POZPN

Płockie drużyny występujące w rozgrywkach Mazowieckiego Pucharu Polski osiągnęły już fazę półfinałową. W środowych meczach walczono o prawo udziału w półfinałach. W czterech spotkaniach strzelono aż 26 goli. Jeden mecz rozstrzygnął się w dogrywce, a jeden dopiero po serii rzutów karnych. Najwięcej goli strzelono na boisku w Małej Wsi, gdzie miejscowa Spójnia uległa liderowi Ligi Okręgowej - Amatorowi Maszewo3:10. Przedostatnia runda rozgrywek pucharowych odbędzie się 30 września. O finał zagrają: Błękitni Gąbin z Wisłą Duninów i Amator Maszewo z Orłem Goleszyn. Poniżej przedstawiamy wyniki Ćwierćfinału oraz strzelców goli. W środę odbył się również zaległy mecz Ligi Okręgowej pomiędzy Bzurą Chodaków i Zorzą Szczawin...

Bodzo dnia września 17 2009 09:50:07 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1626 Czytań · Drukuj

RENESANS PUCHARU POLSKI

56 edycja Remes Pucharu Polski (RPP) wchodzi w kolejną fazę - 1 września zostały rozlosowane pary 1/16 finału, a do rywalizacji przystępują zespoły z Ekstraklasy. Remes Puchar Polski powinien rozwijać się i być wizytówką polskiej piłki, tak jak ma to miejsce np. w Anglii czy Hiszpanii. Niestety w ostatnich latach dochodziło do umniejszania rangi tychże rozgrywek. W tym roku jest duża szansa, żeby ten trend odwrócić.
Początki bywają trudne
Zmagania o Remes Puchar Polski są największymi rozgrywkami piłkarskimi w Polsce. Puchar Polski swoje początki ma w połowie lat 20-tych ubiegłego wieku. Formalnie powołano go do życia 13 września 1925 roku. Natomiast pierwszy finał odbył się 5 września 1926 roku na stadionie Wisły Kraków, gdzie naprzeciw siebie stanęły jedenastki gospodarzy i Sparty Lwów. Emocjonujący pojedynek zakończył się zwycięstwem Białej Gwiazdy 2:1 i tym samym Wisła Kraków została pierwszym w historii tryumfatorem Pucharu Polski.
 

REMES dnia września 14 2009 05:51:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1169 Czytań · Drukuj

OFERTA SPECJALNA DLA KLUBÓW I SZKÓŁ PIŁKARSKICH

Od wielu lat organizujemy obozy dla różnych klubów sportowych. Dobra współpraca z miejskim klubem piłkarskim pozwala negocjować ceny. Klub piłkarski znajduje się w obiekcie miejskiego stadionu, który posiada boisko o wymiarach 104 m x 70m i 1000 miejsc dla widzów oraz dwie mniejsze pyty treningowe. Cena za wynajem boiska wynosi 10 zł/1 godz. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od ilości wykupionych godzin. Istnieje możliwość skorzystania z trenerów piłkarskich dla dzieci  początkujących w cenie 20 do 25 zł/1 godz. W okresie zimowym płyta oświetlona i odśnieżona !!! Zajęcia mogą być prowadzone w sali sportowej w szkole! Przy boiskach znajdują się pomieszczenia sanitariatów, szatni. Współpracujemy również z dyrekcją gimnazjum, co umożliwia nam wynajem sal gimnastycznych (jednej pełno wymiarowej, drugiej mniejszej) za cenę  100 zł za dzień. Poniżej dodatkowe informacje oraz kontakt...

Lubavia dnia września 14 2009 05:40:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1329 Czytań · Drukuj

Nabór do Pegaza!!!

Pegaz Drobin ogłasza nabór chłopców z rocznika 2000 i młodszych zainteresowanych grą w piłkę nożną. Prośba do rodziców z Gminy Drobin i nie tylko, o zgłaszanie swoich pociech pod numer kontaktowy - 508-288-666. Niech prowadzi Was hasło, "Chcesz mieć w domu Smolarka lub Obraniaka- to przywieź na trening swojego dzieciaka".

______________________

info: Kowal

Bodzo dnia września 13 2009 18:31:40 · 0 Komentarzy · 1035 Czytań · Drukuj

ROZGRYWEK CIĄG DALSZY - WYNIKI, STRZELCY...

To dopiero początek rozgrywek, a już powoli możemy obserwować, kto w której grupie wiódł będzie prym, a kto tylko walczył o utrzymanie na aktualnym poziomie rozgrywek. W Grupie Północnej IV Ligi jedynym niepokonanym zespołem jest MKS Przasnysz, który w sobotę zmierzy się z Kryształem Glinojeck. Kibice MKS-u liczą na podtrzymanie znakomitej jesiennej passy. W Grupie Południowej nie ma zdecydowanych liderów. Tam aż pięć zespołów okupuje czołowe pozycje. W niedzielę dojdzie do meczu kolejki gdzie liderująca Zwolenianka (lider) podejmie na własnym boisku Skrę Konstancin (wicelider). Warszawska Okręgówka, która również podzielona jest na dwie grupy, ma aż trzech zdecydowanych liderów. W grupie I nie oddała jeszcze punktu Marcovia 2000 Marki, tracąc w pięciu meczach tylko jednego gola. W grupie II natomiast prym wiodą Orkan Sochaczew i Żyrardowianka Żyrardów. Oba zespoły wygrały wszystkie spotkania. Stosunek bramek w obu przypadkach również jest imponujący. Orkan: 26-4, Żyrardowianka: 17-1. Płocka Liga Okręgowa to zdecydowane przodownictwo Amatora Maszewo i Kasztelana Sierpc. Obie ekipy grają w ten weekend przed własną publicznością i zapewne będą walczyć o kolejne komplety punktów. Wyniki aktualnych spotkań oraz strzelcy goli w rozwinięciu newsa. Tradycyjnie prosimy o aktywny udział i podawanie imion i nazwisk strzelców w komentarzach. Serdecznie dziękujemy za pomoc... Zobacz też >>> Bieżące wyniki

Bodzo dnia września 12 2009 07:31:05 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 2215 Czytań · Drukuj

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ W "A" KLASIE - WYNIKI BIEŻĄCEJ KOLEJKI

Kolejny piłkarski weekend i kolejne niezapomniane emocje sportowe przed nami. Jeszcze raz doczekaliśmy się zmian w terminarzach. Na posiedzeniu zarządu POZPN w dniu 4 września, w myśl regulaminu rozgrywek piłkarskich przyznano prawo udziału w Płockiej Klasie "A" Spójni Mała Wieś. Piłkarze z Małej Wsi w sezonie 2008/09 zajęli w Klasie "B" trzecią pozycję. Przypomnijmy, że z tej grupy, awans wywalczyło ULKS Ciółkowo. Następnie w miejsce przywróconej do LO Zorzy Szczawin, awans przyznano drugiej w tabeli Unii Czermno. Ostatni krok to promocja do "A" Klasy Spójni Mała Wieś dzięki wycofaniu się z rozgrywek zespołu Victorii Wykowo. Beniaminek Klasy "A" zagra w niedzielę pierwsze spotkanie z Wisłą Sobowo. Wyniki spotkań w niższej klasie rozgrywkowej zostały anulowane. Poniżej przedstawiamy wyniki i strzelców goli podczas sobotnio-niedzielnej kolejki spotkań.

Bodzo dnia września 05 2009 06:57:53 · Czytaj więcej · 8 Komentarzy · 2181 Czytań · Drukuj

To nie powinno się zdarzyć !!!

Wszystkich sympatyków piłki nożnej z żalem informujemy, że w dniu 04.09.2009 roku w wieku 17 lat zmarł KAMIL KOTKIEWICZ.
Młody zawodnik SKS 70 PŁOCK, brat Naszego kolegi DAMIANA i przyjaciel nas wszystkich, całego Stoczniowca.
Po raz kolejny okazało się, że nie ma nic trwałego i stałego. Życie ludzkie jest kruche i nigdy nie wiadomo co kogo spotka i w jakim momencie życia. KAMIL wiele razy schodził z boiska jako zwycięzca, jednak przegrał swój ostatni mecz, ten najważniejszy: WALKĘ Z ŻYCIEM. Odszedł od nas, ale zawsze będziemy o nim pamiętać. Był, jest i będzie zawsze w Naszej pamięci.
Zapamiętamy go jako wspaniałego kolegę piłkarza.


Na znak żałoby i solidarności z rodziną KAMILA zespół Stoczniowca w sobotnim meczu z Mazurem Gostynin wystąpi z czarnymi opaskami na ramieniu.

bramkarz dnia września 05 2009 06:25:52 · 2 Komentarzy · 1716 Czytań · Drukuj

PIŁKARSKI WEEKEND - WYNIKI

Kolejny, jeszcze wakacyjny weekend upłynie pod znakiem emocji sportowych. Rozegrane zostaną spotkania na wszystkich szczeblach rozgrywek. Tradycyjnie skierujemy swoją uwagę głównie na mecze płockich lig. Jednak pozostałe wyniki też będziemy starali się podawać na bieżąco. W Menu po prawej stronie - odnośnik Sprawdź wyniki kieruje do aktualnego zestawienia wszystkich aktualnych spotkań, w każdej z lig, których wyniki przekazujemy (od Ekstraklasy do Płockiej Klasy B). W płockiej Lidze Okręgowej, która rozegra wszystkie spotkania w sobotę 29 sierpnia, najciekawiej zapowiadają się pojedynki Kasztelana Sierpc z Mazurem Gostynin oraz Orła Goleszyn z Kormoranem Łąck. Pierwszy mecz już o godzinie 13.00 - drugi o 15.00. W rozwinięciu newsa, można będzie zobaczyć wyniki aktualnych pojedynków oraz strzelców bramek w poszczególnych spotkaniach. Tu prośba do czytelników - jeżeli znacie, wpiszcie w komentarzach do tego Newsa zdobywców bramek. Bardzo ułatwi to pracę...

Bodzo dnia sierpnia 29 2009 10:26:21 · Czytaj więcej · 16 Komentarzy · 3432 Czytań · Drukuj

WYNIKI II KOLEJKI LO, I KOLEJKI KLASY A I B

Płocka Liga Okręgowa rozgrywa już drugą kolejkę spotkań, natomiast Klasy A i B inaugurują nowy sezon 2009/10. Już na samym początku w LO rozegrane zostaną trzy naprawdę szlagierowe spotkania. W sobotę odbył się pojedynek dwóch silnych zespołów Wisły Duninów i Amatora Maszewo, natomiast niedzielne popołudnie to przede wszystkim konfrontacja spadkowicza z IV Ligi Kormorana Łąck z beniaminkiem Deltą Miszewko. Oba zespoły rozpoczęły nowy sezon od remisów, czy tym razem, któraś z drużyn ugra komplet punktów? Przypomnijmy, że 19 lipca oba zespoły rozegrały w Łącku mecz towarzyski. Lepsi wtedy okazali się piłkarze Delty pokonując rywali 3:1 (2:0). Trzeci mecz odbędzie się w Gostyninie. Mazur zmierzy się ze Skrą Drobin. Jednak na to musimy jeszcze poczekać, bowiem mecz został przełożony na środę 28 sierpnia - godz. 18.00. Poniżej przedstawiamy komplet wyników oraz strzelców goli.

WISŁA DUNINÓW - AMATOR MASZEWO 0:1 (0:0)...

Bodzo dnia sierpnia 23 2009 06:36:57 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 2364 Czytań · Drukuj

VICTORIA WYKOWO WYCOFAŁA SENIORÓW

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną informację o rezygnacji z udziału w rozgrywkach ligowych zespołu Victorii Wykowo. Klub z Wykowa wycofał zespół z rozgrywek Płockiej Klasy "A". W związku z powyższym wszystkie drużyny występujące w tej lidze muszą nanieść poprawki w swoich terminarzach. W kategorii seniorów zespoły grające z Victorią będą miały termin wolny. Zmianie uległy również terminy spotkań zespołów, które według wcześniejszych ustaleń miały rozegrać spotkania z Zorzą Szczawin. W miejsce Zorzy w Klasie "A" zagra Unia Czermno. Poniżej przedstawiamy dokładne daty i godziny tych spotkań...

Bodzo dnia sierpnia 20 2009 14:00:15 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1314 Czytań · Drukuj

Strona 110 z 145 << < 107 108 109 110 111 112 113 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
34.229.131.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.