XIII TURNIEJ IM. HENRYKA ORZESZKA W SOCHACZEWIE

Rozgrywany już od 20 lat turniej halowy w Sochaczewie o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczewa trzynaście lat temu przybrał nazwę Turnieju imienia Henryka Orzeszka. Jest on hołdem dla zmarłego w listopadzie 1998 roku w wieku 43 lat długoletniego działacza i społecznego kierownika drużyny seniorów piłki nożnej Klubu Sportowego „Orkan„ Sochaczew. Dotychczas rozgrywki prowadzone były jednego dnia. Od tego roku uległo to zmianie. Impreza trwać będzie dwa dni - 15 i 16 stycznia i zagra w niej zdecydowanie więcej zespołów niż w latach poprzednich.
Pierwszego dnia w sobotę 15 stycznia rywalizować będą zespoły z powiatu sochaczewskiego. Zwycięzca sobotnich zawodów zagra w niedzielę, w drugim dniu turniejów z zespołami zaproszonymi przez organizatorów.

W rozwinięciu newsa szczegółowy podział grup...

Bodzo dnia stycznia 15 2011 10:25:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1324 Czytań · Drukuj

MISTRZOSTWA MAZOWSZA W PIŁCE NOŻNEJ - LEGIONOWO 2011

Z okazji 90-lecia MZPN, w dniu 15 stycznia (sobota) o godz. 10.00 w Arenie Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50b rozpoczęły się Mistrzostwa Mazowsza w Piłce Halowej Seniorów

W turnieju występuje 10 zespołów. W fazie grupowej w dwóch grupach występują: W grupie I - Hutnik Warszawa, Znicz Pruszków, Legionovia Legionowo, Narew Ostrołęka i Dolcan Ząbki. W  grupie II -  Legia Warszawa (ME), Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Start Otwock, Ursus Warszawa oraz GLKS Nadarzyn.
System rozgrywek grupowych "każdy z każdym" 1 x 15 minut. Spotkania finałowe: 2 x 10 minut. Oprócz nagród głównych dla zwycięzców, którzy otrzymają puchary i dyplomy, przewidziano również nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika.

Bodzo dnia stycznia 15 2011 10:13:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1519 Czytań · Drukuj

PLANY PRZYGOTOWAŃ ZESPOŁÓW MZPN

Przerwa zimowa zbliża się ku końcowi. Wiele zespołów wznowiło już treningi, o których na bieżąco informują na swoich stronach internetowych. Dzięki zamieszczanym informacjom udało nam się ustalić plany przygotowawcze niektórych zespołów mazowieckich lig. Przy okazji zwracamy się z prośbą o przesyłanie informacji o planowanych sparingach tych klubów, o których nie zostało w tym newsie wspomniane.
W rozwinięciu newsa przedstawiamy zestawienie spotkań kontrolnych.

Bodzo dnia stycznia 15 2011 10:03:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1916 Czytań · Drukuj

PŁOCKA KLASA A - STATYSTYKA OSTATNICH 10 LAT

Czas na podsumowanie ostatnich 10 lat Klasy "A" Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W porównaniu do Ligi Okręgowej, niewiele się tu zmieniało. Na początku pierwszego dziesięciolecia występowało w niej 16 zespołów, jednak tylko przez jeden sezon (2001/02). Plany powiększenia ligi miały miejsce również w latach 2005/06, ostatecznie zagrało wtedy 15 zespołów, gdyż szesnasta - Błyskawica Lucień, wycofała się z rozgrywek jeszcze przed ich rozpoczęciem. Pozostałe lata to rozgrywki w grupie czternasto zespołowej.
W ostatnim dziesięcioleciu w szeregach płockiej A Klasy wystąpiły aż 44 zespoły. Jedynym klubem, który na tym szczeblu gra regularnie przez te lata jest Lwówianka Lwówek. Huragan Bodzanów brał udział w 9 sezonach, z roczną przerwą na występy w LO (2003/04). Skrwa Brudzeń i Zorza Szczawin zagrały w ośmiu sezonach.
Były też kluby, które zaliczyły pojedyncze epizody na tym poziomie rozgrywek. Mazowsze Płock, Amator Maszewo, Masovia Płock, Bakoma Bielice, Roltex Białkowo, Luszynianka Luszyn, Spójnia Mała Wieś, Stoczniowiec Płock, Relax Miszewo, Ikar Bielice, GOKSiR Młodzieszyn, Olimpia Gozdowo i Bobry Cierszewo.

W rozwinięciu newsa tabele przedstawiające występy zespołów w ciągu wspomnianych niepełnych 10 lat. Zapraszamy.

Bodzo dnia stycznia 14 2011 07:19:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1643 Czytań · Drukuj

TURNIEJ HALOWY "PŁOCK CUP 2011" 22 - 23 STYCZNIA 2011

W dniach 22 i 23 stycznia 2011 roku, Hala Sportowa w Płocku (Borowiczki) przy ul. Korczaka 20 gościć będzie uczestników Turnieju Halowej Piłki Nożnej "PŁOCK CUP 2011". Turniej rozegrany zostanie w ciągu dwóch dni. Pierwszego dnia (sobota) - faza eliminacyjna, drugiego dnia (niedziela) - rozgrywki finałowe. W planach - udział 16 zespołów - cztery grupy. Eliminacje wyłonią ośmiu finalistów, którzy w niedzielę 23 stycznia rozegrają swoje spotkania w dwóch grupach po cztery zespoły. Szansę gry o najwyższe trofeum będą miały te drużyny, które w grupach eliminacyjnych wywalczą dwa czołowe miejsca w każdej z grup.

Przewidziano również nagrody dla uczestników. Będą to zarówno puchary i dyplomy dla ośmiu najlepszych drużyn, jak i nagrody indywidualne przyznawane przez organizatorów. Pierwsze trzy miejsca to oczywiście nagrody finansowe: 1200 zł - 1 miejsce, 500 zł - 2 miejsce i 300 zł - 3 miejsce.
Informacje na temat turnieju znaleźć można na oficjalnej stronie Płock Cup 2011 - pod adresem: www.plockcup2011.pl

źródło: www.plockcup2011.pl

Bodzo dnia stycznia 14 2011 07:00:00 · 0 Komentarzy · 1352 Czytań · Drukuj

KASZTELAN SIERPC ZWYCIĘŻA W GOSTYNIŃSKIM TURNIEJU

Kolejny turniej z okazji Wielkiego Finału WOŚP przeszedł do historii. Wystąpiło osiem zespołów, które swoje spotkania rozegrały w dwóch grupach czterozespołowych.
W Grupie A zagrały: Kormoran Łąck, Mazur Gostynin, Pelikan Łowicz, Skra Drobin, w Grupie B: Kasztelan Sierpc, MKS Ciechanów, Poczta Polska Płock, Wisła Duninów.
Każde miejsce w grupie premiowane było awansem do finałów. Zwycięzcy zagrali o najwyższe trofeum, natomiast pozostali kolejno o miejsca 3-4, 5-6 i 7-8.
Tym razem najlepsi okazali się piłkarze Kasztelana Sierpc, którzy wygrali wszystkie turniejowe pojedynki, strzelili łącznie 17 goli, stracili tylko 5.
W rozwinięciu wyniki turnieju....

Bodzo dnia stycznia 10 2011 06:36:29 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1464 Czytań · Drukuj

XIX FINAŁ WOŚP - TURNIEJ HALOWY W GOSTYNINIE

Gostynin już po raz kolejny gościł będzie uczestników cyklicznego turnieju z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne zawody rozegrane zostaną tradycyjnie w dniu wielkiego finału, czyli 9 stycznia. Mecz otwarcia pomiędzy Mazurem Goztynin i Kormoranem Łąck rozpocznie się o godzinie 9:30. Zakończenie planowane jest około godziny 15:00.
Do udziału zaproszono osiem zespołów, które rozegrają swoje spotkania w dwóch grupach. System rozgrywek grupowych - "każdy z każdym" po 17 minut. Natomiast mecze finałowe trwać będą 20 minut. Każdy zespół weźmie udział w finałach, gdyż o końcowej klasyfikacji zadecydują miejsca zajęte w grupach. Pierwsze zespoły z każdej grupy zagrają o najwyższe trofeum, natomiast ostatnie - o miejsca 7-8.
W ubiegłym roku w tej imprezie zwyciężył MKS Kutno, natomiast dwa lata temu Pelikan Łowicz. Dla zainteresowanych przypominamy linki do poprzednich edycji:
Rok 2010 >>>
Rok 2009 >>>

Bodzo dnia stycznia 08 2011 07:53:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1284 Czytań · Drukuj

AKCJA "ZIMA 2011" - CYKL TURNIEJÓW HALOWYCH POZPN

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej zamieścił na swojej stronie internetowej www.pozpn.plo.pl harmonogram oraz zasady rozgrywania turniejów halowych w ramach Akcji "Zima 2011". Tak jak w roku ubiegłym cykl imprez w halach sportowych odbędzie się w dniach pomiędzy 8 stycznia i 28 lutego. Przewidziano organizację turniejów dla roczników 1992, 1996, 1996, 1997, 1998 i 1999. Miejsca imprez to hale sportowe w Drobinie, Sierpcu i Wyszogrodzie.
W rozwinięciu newsa znaleźć można harmonogram oraz zasady przeprowadzania turniejów.

Bodzo dnia stycznia 08 2011 07:04:16 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1394 Czytań · Drukuj

PŁOCKA OKRĘGÓWKA - STATYSTYKA OSTATNICH 10 LAT

Z okazji dziesiątej rocznicy naszego serwisu, przygotowaliśmy specjalnie dla Was, myślę że bardzo interesujące zestawienie ostatnich 10 lat w płockiej okręgówce. Pierwszy sezon 2001/02 od którego zaczyna się analiza, to zarazem ostatni, w którym połączono siły z innym okręgiem. Do roku dwutysięcznego zespoły z naszego regionu grały w jednej grupie z okręgiem kutnowskim. Później, właśnie w latach 2001 - 2002 na jeden sezon pomieszano grupę płocką ze skierniewicką i stąd takie zespoły jak Żyrardowianka, Relax Radziwiłłów, Mszczonowianka Mszczonów, Tur Jaktorów i Wrzos Międzyborów przez jeden sezon gościły na naszych boiskach. Po roku jednak komuś się to nie spodobało i wszystko wróciło do normy, a może i nie, bo tym razem powstała liga, która funkcjonuje już do dziś a występują w niej zespoły z powiatów płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego i sochaczewskiego. Przez pewien czas brała udział w rozgrywkach ekipa Orkanu Sochaczew, jednak razem z Jerzym Podbrożnym odeszła do okręgu warszawskiego... nie uczyniła tego zaś Bzura, która do dziś dzielnie walczy na boiskach POZPN. Fakt jest natomiast taki, że w ciągu tych 10 sezonów w okręgówce wystąpiło 36 drużyn. Tylko raz grało 9 zespołów. Mamy też dwóch stałych bywalców, którzy nie opuścili nawet na rok tego szczebla rozgrywek. Są to Wisła Duninów i Świt Staroźreby.

W rozwinięciu newsa zobaczycie tabele, które przedstawiają trochę statystyk ostatnich dziesięciu sezonów, z uwzględnieniem również tego aktualnego, niech więc to będzie 9 i pół sezonu... Zapraszamy

Bodzo dnia stycznia 06 2011 07:40:54 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1524 Czytań · Drukuj

WESOŁYCH ŚWIĄT

Bodzo dnia grudnia 24 2010 06:27:54 · 0 Komentarzy · 1230 Czytań · Drukuj

15 GRUDNIA 2010 - X URODZINY PIŁKARSKIEGO MAGAZYNU INTERNETOWEGO !
7 lat

Pierwsze kroki Serwisu stawiane były już w 1999 roku, kiedy to pod nazwą "huraganbo.republika.pl " kryło się trochę informacji dotyczących Huraganu Bodzanów, jego zawodników, sukcesów i aktualnych rozgrywek.

Z biegiem czasu, kiedy okazało się, że informacje zawarte w małej stronce Huraganu zaczynają być potrzebne, czytane, omawiane i komentowane, podjąłem się próby stworzenia czegoś więcej... Wyniki Klasy "A", stworzenie podstrony dla gminnego rywala Wisły Kępa Polska, opisy spotkań Relaxu Miszewo.

Udało się wtedy zyskać akceptację Urzędu Gminy w Bodzanowie i otrzymać dostęp do gminnej domeny w Bazie Gmin - bodzanow.pl, zmienił się wtedy adres strony na huragan.bodzanow.pl. Z wielką radością obserwowałem kolejne odsłony stron i zainteresowanie coraz większej grupy osób, tym co dzieje się na łamach "H-SerWWWis", bo tak wtedy przemianowałem tę witrynę.

Pierwszy rok działalności czekałem z utęsknieniem na 1000 odsłonę strony - udało się 20 grudnia 2001 roku. Po raz 100 000 strona została obejrzana 19 grudnia 2006 roku... teraz po kolejnych 4 latach tych odsłon jest już ponad 1 100 000. DZIĘKUJĘ :) To wszystko dzięki Wam wiernym Użytkownikom i coraz liczniejszej rzeszy gości, którzy też dzięki Userom dowiadują się o Magazynie i często go odwiedzają.

W taki oto sposób z małej stronki z zaledwie kilkoma podstronami powstał w miarę rozbudowany serwis, który ma za zadanie zadowolić Was - Miłośników Piłki Nożnej, z nieoficjalnej strony Huraganu Bodzanów starałem się stworzyć coś więcej... Powstał Piłkarski Magazyn Internetowy z własną domeną huragan.pl. W 2008 roku w celu wyeliminowania pomyłek odnośnie tematyki stron powstała nowa odsłona serwisu - M-GOL! - przyjęła się tak nazwa wśród czytelników, że wiadomości można poczytać na "Huraganie" :) to miłe, lecz zarazem mylące. Informacje o Huraganie przeniesione dawno zostały do typowego serwisu o klubie Huragan SerWWWis, pod adresem www.liga.huragan.pl. - a Piłkarski Magazyn Internetowy stawia sobie za cel informowanie o wielu innych wydarzeniach w Mazowieckiej Piłce, stąd też nazwa M-GOL! (M - od Mazowsza).

W rozwinięciu Newsa dodatkowe informacje oraz kilka zdjęć przypominających wygląd głównej strony sprzed lat. Zapraszamy....

Udostępnij

Bodzo dnia grudnia 15 2010 08:00:46 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1367 Czytań · Drukuj

Strona 95 z 145 << < 92 93 94 95 96 97 98 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.98.xxx @ news.php
44.222.218.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.