PLANY PRZYGOTOWAŃ ZESPOŁÓW MZPN

Przerwa zimowa zbliża się ku końcowi. Wiele zespołów wznowiło już treningi, o których na bieżąco informują na swoich stronach internetowych. Dzięki zamieszczanym informacjom udało nam się ustalić plany przygotowawcze niektórych zespołów mazowieckich lig. Przy okazji zwracamy się z prośbą o przesyłanie informacji o planowanych sparingach tych klubów, o których nie zostało w tym newsie wspomniane.
W rozwinięciu newsa przedstawiamy zestawienie spotkań kontrolnych.

 


 

BŁĘKITNI GĄBIN

sobota 12 lutego 2011 godz. 15:00
Błękitni Gąbin - Wkra Bieżuń 

niedziela 20 lutego 2011 godz. 13:00
Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc 

niedziela 27 lutego 2011 godz. 13:00
Błękitni Gąbin - Skra Drobin 

środa 2 marca 2011 godz. 16:30
Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 

środa 9 marca 2011 godz. 16:30
Wisła '92 Płock - Błękitni Gąbin 

sobota 12 marca 2011 godz. 15:00
Błękitni Gąbin - Amator Maszewo 

niedziela 20 marca 2011 godz. 13:00
Błękitni Gąbin - Orzeł Goleszyn


BŁĘKITNI RACIĄŻ

29 stycznia godz. 19:00
Błękitni Raciąż - Żbik Nasielsk

5 lutego o godz. 19:00
Błękitni Raciąż - Tęcza Płońsk

12 lutego o godz. 19:00
Błękitni Raciąż - Kryształ Glinojeck

19 lutego o godz. 19:00
Błękitni Raciąż - MKS Mława

22 lutego
Legia Warszawa - Błękitni Raciąż (w trakcie ustaleń)

26 lutego o godz. 19:00
Błękitni Raciąż - Iskra Krasne

3 marca o godz. 19:00
Błękitni Raciąż - Konopianka Konopki

12 marca
Kasztelan Sierpc - Błękitni Raciąż ( w Płocku)

Pozostałe mecze jako gospodarze, piłkarze Błękitnych rozegrają w Ciechanowie.


BUG WYSZKÓW

22.01.2011 - Ostrovia Ostrów Maz.

29.01.2011 - Legionovia Legionowo

02.02.2011 - Legia Warszawa ME

05.02.2011 – Żyrardowianka Żyrardów

12.02.2011 - Victoria Sulejówek

16.02.2011 - Narew Ostrołęka

19.02.2011 - Polonia Warszawa ME

26.02.2011 - Pogoń Grodzisk Maz.

02.03.2011 - Olimpia Zambrów

05.03.2011 - Ursus Warszawa

12.03.2011 - Naprzód Zielonki


CERAMIKA OPOCZNO

Rywale w spotkaniach kontrolnych. Terminów jeszcze nie znamy:

GLKS Nadarzyn (II liga wschodnia), Widzew Łódź (Młoda Ekstraklasa), Legia Warszawa (Młoda Ekstraklasa), Orlicz Suchedniów (III liga małopolsko-świętokrzyska), MKS Stąporków (III liga małopolsko-świętokrzyska)


HURAGAN BODZANÓW

23 stycznia godz.12.00
Huragan Bodzanów - Spójnia Mała Wieś

30 stycznia godz. 9.30 Turniej Halowy w Baboszewie

13 lutego godz.

20 lutego godz. Huragan Bodzanów - Orlęta Baboszewo
 
27 lutego godz. 13:00 Wkra Sochocin - Huragan Bodzanów

6 marca godz.

13 marca godz. 12.00 Huragan Bodzanów - Relax Miszewo

20 marca godz.


HUTNIK WARSZAWA

15.01 - Turniej w Legionowie
22.01 - Victoria Sulejówek (IV liga)
26.01 - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV liga)
29.01 - GLKS Nadarzyn (II liga)
02.02 - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (II liga)
05.02 - Legionovia Legionowo (III liga)
09.02 - Start Otwock (II liga)
12.02 - Dolcan Ząbki (I liga)
16.02 - Gwardia Warszawa (A Klasa)
19.02 - Narew Ostrołęka (III liga)
23.02 - Legion Warszawa (LO)
26.02 - UKS Łady (IV liga)
02.03 - Okęcie Warszawa (IV liga)
12.03 - Skra Obory (IV liga)


KASZTELAN SIERPC

29 Stycznia - Mień Lipno

5 Lutego - Wolny Termin

12 Lutego - Wolny Termin

19 Lutego - Błękitni Gąbin

26 Lutego - Wolny Termin

5 Marca -Skra Drobin

12 Marca - Błękitni Raciąż


KS FALENICA

30.01.2011  Falenica - Korona Góra Kalwaria

05.02.2011  Falenica - Hutnik Huta Czechy


KORONA SZYDŁOWO

15 stycznia – Turniej halowy w Glinojecku
22 stycznia – Turniej halowy w Szydłowie
30 stycznia – Turniej halowy w Baboszewie

Sparingi przed rundą wiosenną:
12 lutego – Kryształ Glinojeck (IV liga)
19 lutego – Wkra Żuromin (IV liga)
26 lutego – MKS Mława (IV liga)
2 marca – Polonia Iłowo (LO)
5 marca – Iskra Krasne (IV liga)


KS RASZYN

30.01.11 (niedziela) Pilica Białobrzegi (IV liga) (Pruszków)

05.02.11 (sobota) Drukarz Warszawa (LO) (Park Skaryszewski)

06.02.11 (niedziela) Agrykola Warszawa (Juniorzy) Pruszków

12.02.11 (sobota) Naprzód Zielonki (IV liga) (Zielonki)

16.02.11 (środa) Skra Konstancin (IV liga) Pruszków

19.02.11 (sobota) Sparta Jazgarzew (IV liga) (Pruszków)

26.02.11 (sobota) Kosa Konstancin (A klasa) (Pruszków)

27.02.11 (niedziela) Laura Chylice (A klasa) (Pruszków)

02.03.11 (środa) G.K.P. Targówek (Juniorzy) (Łabiszyńska)

05.03.11 (sobota) Olimpia Warszawa (LO) (Pruszków)

12.03.11 (sobota) U.K.S. Łady (IV liga) (Raszyn)


KS ŁOMIANKI

22.01.2011 Znicz Pruszków – KS Łomianki
02.02.2011 Legionovia Legionowo – KS Łomianki
05.02.2011 GKP Targówek – KS Łomianki
12.02.2011 Mławianka Mława – KS Łomianki


LEGIONOVIA LEGIONOWO

15 stycznia - turniej halowy od godziny 10-00
22 stycznia - LEGIA WARSZAWA( ME)
26 stycznia - POLONIA WARSZAWA ( ME)
29 stycznia - BUG WYSZKÓW
2 lutego - KS ŁOMIANKI
5 lutego - HUTNIK WARSZAWA
9 lutego - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
12 lutego - KS PARADYŻ
16 lutego - POGOŃ GRODZISK
19 lutego - WIDZEW II ŁÓDŹ
23 lutego - MARCOVIA MARKI
26 lutego - LECHIA TOMASZÓW
2 marca - KRYSZTAŁ GLINOJECK
5 marca - POLONIA IŁŻA
12 marca - OLIMPIA ZAMBRÓW


LEGIONOVIA II LEGIONOWO

22 stycznia - BÓBR TŁUSZCZ
26 stycznia - PIAST PIASTÓW
29 stycznia - LEGION WARSZAWA
2 lutego - WKRA POMIECHÓWEK
5 lutego - MAZUR RADZYMIN
9 lutego - OLIMPIA WARSZAWA
12 lutego - HURAGAN WOŁOMIN
16 lutego - ŚWIT II NOWY DWÓR MAZ.
19 lutego - KORMORAN ŁĄCK
23 lutego - PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY (WARSZAWA)
26 lutego - BŁONIANKA BŁONIE
5 marca - UKS ŁADY (WARSZAWA)
12 marca - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.


MAZOWSZE GRÓJEC

12.02 – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (IV liga)
19.02 – KSZO II Ostrowiec (IV liga świętokrzyska)
23.02 – Broń Radom (III liga)
26.02 – dwumecz: GKP Targówek (liga okręgowa, grupa: Warszawa I) i Radomiak Radom (III liga)
5.03 – KP Piaseczno (III liga)
12.03 – Wilga Garwolin (liga okręgowa, grupa: Warszawa I)


MAZUR KARCZEW

Mazur - Legia Warszawa (ME) 19.I.
Mazur - Zagłebie Lubin (Eks) 22.I.
Mazur - Świt NDM (II) 26.I.
Mazur - Korona Kielce (Eks) 28.I.
Mazur - Wisła Puławy (III) 2.II.
Mazur - Znicz Pruszków (II) 9.II.
Mazur - Wigry Suwałki (II) 12.II.
Mazur - Start Otwock (II) 16.II.
OBÓZ PRZYGOTOWAWCZY 19-26.II.
Mazur - Marcovia (IV) 5.III.
Mazur - Skra Obory (IV) 5.III.
Mazur - KS Łomianki (LO) 12.III.
Mazur - Pilica Białobrzegi (IV) 12.III.


MKS PRZASNYSZ

29 stycznia - MKS Przasnysz - Pogoń Siedlce - w Legionowie

5 lutego -MKS Przasnysz - KS Piaseczno - w Legionowie

12 lutego -MKS Przasnysz - Start Działdowo - w Ciechanowie

19 lutego -MKS Przasnysz - Start Nidzica - w Ciechanowie

26 lutego -MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz. - w Ostrołęce

5 marca -MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka - w Ostrołęce

12 marca– MKS Przasnysz - Orzyc Chorzele – miejsce do ustalenia


MKS CIECHANÓW

08.01.11 - turniej halowy Gostynin
16.01.11 - turniej halowy Przasnysz.

Wszystkie mecze sparingowe odbędą się na sztucznym boisku w Ciechanowie!

22.01.11 - MKS Ciechanów - Tęcza Płońsk
29.01.11 - MKS Ciechanów - MKS Szczytno
05.02.11 - MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Maz.
09.02.11 - MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk
12.02.11 - MKS Ciechanów - Mszczonowianka Mszczonów
16.02.11 - MKS Ciechanów - Motor Lubawa
19.02.11 - MKS Ciechanów - Zamek Kurzętnik
23.02.11 - MKS Ciechanów - Start Nidzica
26.02.11 - MKS Ciechanów - Sokół Ostróda
05.03.11 - MKS Ciechanów - Żbik Nasielsk
09.03.11 - MKS Ciechanów - Sparta Brodnica
12.03.11 - MKS Ciechanów - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna


MKS MŁAWA

9 luty - START NIDZICA

12 luty - KS ŁOMIANKI

16 luty - ŻBIK NASIELSK

19 luty - KRYSZTAŁ GLINOJECK

23 luty - NAREW OSTROŁĘKA

26 luty - KORONA SZYDŁOWO

2 marca - START DZIAŁDOWO


NAPRZÓD II ZIELONKI

1 NAPRZÓD II - UKS BORZECIN 15-01-2010

2 NAPRZÓD II - MAZUR RADZYMIN 22-01-2010

3 NAPRZÓD II -GWARDIA W-WA 26-01-2010

4 NAPRZÓD II - ŚWIT W-WA 29-01-2010

5 NAPRZÓD II - OŻAROWIANKA 02-02-2010

6 NAPRZÓD II- PIAST PIASTÓW 05-02-2010

7 NAPRZÓD II -PARTYZANT LESZNO 09-02-2010

8 NAPRZÓD II - CWKS LEGIA 12-02-2010

9 NAPRZÓD II -LEGION W-WA 19-02-2010

10 NAPRZÓD II-MAZUR RADZYMIN 26-02-2010

11 NAPRZÓD II -UKS BORZECIN 05-03-2010

12 NAPRZÓD II -ZABOROWIANKA 12-03-2010


ORKAN SOCHACZEW

Wisła Płock,

Tęcza Płońsk,

Orzeł Nieborów,

Piast Feliksów


ORONKA OROŃSKO

30.01.2011 - Zorza Kowala
05.02.2011 - Akcja Jastrzębia
13.02.2011 - KS Jastrząb
16.02.2011 - Zwolenianka Zwoleń
20.02.2011 - Szydłowianka Szydłowiec
23.02.2011 - KS Potworów
27.02.2011 - Powała Taczów
02.03.2011 - Woy Bukowiec Opoczyński
05.03.2011 - Wulkan Zakrzew
12.03.2011 - Sokół Przytyk


ORZEŁ WIERZBICA

20.01 godz. 12.00 Radom MOSiR N9

Broń Radom - Orzeł Wierzbica

12.02 Wierna Małogoszcz - Orzeł Wierzbica

19.02 Orlicz Suchedniów - Orzeł Wierzbica

26.02 Wisła Puławy - Orzeł Wierzbica

02.03 Polonia Iłża - Orzeł Wierzbica

05.03 KS Warka - Orzeł Wierzbica

12.03 MKS Stąporków - Orzeł Wierzbica


PERŁA ZŁOTOKŁOS

22.01.2011 - SOBOTA GODZINA 12:00 - OŻAROWIANKA NA BOISKU W MILANÓWKU

29.01.2011 - SOBOTA GODZINA 13:00 - POGOŃ GRODZISK MAZ. NA BOISKU W GRODZISKU
29.01.2011 - SOBOTA - HALOWY TURNIEJ KAZUBKA W PIASECZNIE (TERMIN NIE POTWIERDZONY)

5/6.02.2011 - ZODIAK SUCHA

12.02.2011 - SOBOTA GODZINA 18:00 - PKS RADOŚĆ NA BOISKU W MILANÓWKU

19/20.02.2011 - LAURA CHYLICE (ODDZIELNIE SENIORZY I JUNIORZY)

26.02.2011 - SOBOTA - JÓZEFOVIA JÓZEFÓW
27.02.2011 - NIEDZIELA - TURNIEJ HALOWY W PIASECZNIE JUNIORÓW

02.03.2011 - ŚRODA - SPARTA JAZGARZEW

05.03.2011 - SOBOTA GODZINA 13:00 - DRUKARZ WARSZAWA NA BOISKU DRUKARZA
06.03.2011 - NIEDZIELA - JEDNOŚĆ ŻABIENIEC

12.03.2011 - SOBOTA - PROMNIK ŁASKARZEW NA BOISKU NEUTRALNYM


PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI

02.02.11 Victoria Sulejówek (IV liga mazowiecka, gr. północna)
06.02.11 Naprzód Skórzec (IV liga mazowiecka, gr. południowa)
13.02.11 Miedzanka Miedzna (A-klasa, gr. siedlecka)
20.02.11 Wilga Garwolin (klasa okręgowa, gr. warszawska)
27.02.11 przeciwnik do ustalenia
06.03.11 Tajfun Jartypory (A-klasa)
13.03.11 Jabłonianka Jabłonna Lacka (A-klasa)


POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

22.01.2011 (sobota) GLKS Nadarzyn
26.01.2011 (środa) Hutnik Warszawa
29.01.2011 (sobota) Znicz II Pruszków
05.02.2011 (sobota) Mazowsze Grójec
09.02.2011 (środa) Chemik Bydgoszcz w Bydgoszczy
12.02.2011 (sobota) 1. Wda Świecie , 2. Unia Solec Kujawski w Bydgoszczy
16.02.2011 (środa) Legionovia
19.02.2011 (sobota) Żyrardowianka
23.02.2011 (środa) Mszczonowianka
26.02.2011 (sobota) Bug Wyszków
05.03.2011 (sobota) Woy Bukowiec Opoczyński
12.03.2011 (sobota) Ursus Warszawa


RADOMIAK RADOM

12.03.2011 Radomiak Radom - KS Kozienice-Janików 
05.03.2011 Radomiak Radom - Juventa Starachowice 
26.02.2011 Radomiak Radom - Mazowsze Grójec 
23.02.2011 Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 
19.02.2011 Radomiak Radom - Orlęta Radzyń Podlaski 
16.02.2011 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 
12.02.2011 Radomiak Radom - Avia Świdnik 
05.02.2011 Radomiak Radom - Motor Lublin 
29.01.2011 Radomiak Radom - KS Warka 
22.01.2011 Radomiak Radom - Wulkan Zakrzew 
27.11.2010 Polonia Iłża - Radomiak Radom 1:2 (1:1)
23.11.2010 Górnik Łęczna - Radomiak Radom 3:0 (3:0)
20.11.2010 Pilica Białobrzegi - Radomiak Radom 1:2 (1:1)


SKRA DROBIN

19 lutego Skra Drobin-Wisła Duninów
26 lutego Skra Drobin-Błękitni Gąbin
5 marca Skra Drobin-Kasztelan Sierpc
12 marca Skra Drobin-Tęcza Płońsk
19 marca Skra Drobin-Wisła Płock '92


SOKÓŁ SEROCK

26.01  BUG WYSZKÓW
09.02  VICTORIA SULEJÓWEK
12/13.02 WKS RZĄSNIK
16.02  WICHER KOBYŁKA
19.02  DĄBRÓWKA
27.02  DĄB WIELISZEW
02.03  LEGION WARSZAWA
05.03  ŚWIT NOWY DWÓR
12.03  BÓBR TŁUSZCZ 


START PROBOSZCZEWICE

13.02 START Proboszczewice - START Proboszczewice (J)

20.02 ULKS Ciółkowo - START Proboszczewice

27.02 ZRYW Bielsk - START Proboszczewice

6.03 STEGNY Wyszogród - START Proboszczewice

13.03 START Proboszczewice - SKRWA Łukomie


UKS ŁADY

sobota 29.01 KS Piaseczno (III) - UKS Łady

środa 2.02 Czarni Węgrów (LO) - UKS Łady

sobota 5.02 Victoria Sulejówek (IV) - UKS Łady

środa 9.02 CWKS Legia (LO) - UKS Łady

sobota 12.02 KS Drukarz (LO) - UKS Łady

środa 16.02 Agrykola '92 - UKS Łady

sobota 19.02 KS Przyszłość (LO) - UKS Łady

środa 23.02 Tęcza Stanisławów (LO) - UKS Łady

sobota 26.02 Hutnik W-wa (IV) - UKS Łady

środa 2.03 Olimpia W-wa (LO) - UKS Łady

sobota 5.03 KS Legionovia (III) - UKS Łady

środa 9.03 Agrykola '93 - UKS Łady

sobota 12.03 KS Raszyn (LO) - UKS Łady


ULKS CIÓŁKOWO

20 lutego ULKS Ciółkowo - Start Proboszczewice

26/27 lutego ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec

3 marca ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby

5/6 marca ULKS Ciółkowo - PKS Imielnica

13 marca ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk

20 marca ULKS Ciółkowo - Victoria Cekanowo


URSUS WARSZAWA

22.01 Drukarz Warszawa (LO) lub z Żyrardowianka Żyrardów (4 liga)
29.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (2 liga)
2.02 Żyrardowianka Żyrardów (4 liga)
5.02 Naprzód Zielonki (4 liga)
9.02 GKP Targówek (LO)
12.02 Pilica Białobrzegi (4 liga)
16.02 KP Piaseczno (3 liga)
19.02 Wisła Puławy (3 liga)
23.02 Start Otwock (2 liga)
26.02 Znicz II Pruszków (4 liga)
5.03  Bug Wyszków (4 liga)
12.03 Pogoń Grodzisk (4 liga)


VICTORIA SULEJÓWEK

22.01 - Hutnik Warszawa (IV liga) godz. 11.00
29.01 - Okęcie Warszawa (IV liga) godz. 11.00
02.02 - MKS Podlasie Sokołów (LO) godz. 19.00
05.02 - Nadnarwianka Pułtusk (IV liga) godz. 11.00
09.02 - Sokół Serock (LO) godz. 19.00
12.02 - Bug Wyszków (IV liga) godz. 11.00
16.02 - ŁKS Łochów (LO) godz. 19.00
19.02 - UKS Łady (IV liga) godz. 11.00
23.02- Józefovia Józefów (LO) godz.19.00
26.02 -Olimpia Warszawa (LO) godz.12.00
02.03 - Bóbr Tłuszcz (A klasa) godz. 19.00
05.03 - Wilga Garwolin (LO) godz. 11.00
09.03 - Laura Chylice (A klasa) godz. 19.00
12.03- Drukarz Warszawa (LO) godz. 11.00


WICHER KOBYŁKA

16.02 .2011 SOKÓŁ SEROCK (LO)

19.02 .2011 JÓZEFOVIA JÓZEFÓW (LO)

26.02.2011 MARCOVIA MARKI ( IV liga)


WISŁA PŁOCK

15 stycznia (sobota) Wisła Płock – Pogoń Siedlce
17-21 stycznia – Obóz w Lucieniu
26 stycznia (środa) Wisła Płock – OKS Olsztyn
29 stycznia (sobota) Zawiszą Bydgoszcz oraz Szkółka Piłkarska Lagos Nigeria (obydwa mecze w Płocku)
2–9 lutego – Obóz w Kleszczowie:
2 lutego – Widzew Łódź (ME)
4 lutego – Ruch Radzionków
7 lutego – Podbeskidzie Bielsko - Biała
16 lutego –Sandecja Nowy Sącz - w Gutowie
19 lutego – Wisła Płock – Olimpia Grudziądz
26 lutego – Wisła Płock – Elana Toruń
5 marca – Wisła Płock– Ruch Wysokie Mazowieckie


WISŁA II PŁOCK

29 stycznia (sobota) - Szkółka Piłkarska z Nigerii
2 lutego (środa) - Błękitni Gąbin
5 lutego (sobota) - Lider Włocławek
9 lutego (środa) - Wisła Duninów
12 lutego (sobota) - Kujawiak Kowal
19 lutego (sobota) - Mszczonowianka Mszczonów
27 lutego (niedziela) - Mień Lipno
5 marca (sobota) - Włocławia Włocławek
12 marca (sobota) - Lech Rypin


ZNICZ PRUSZKÓW

22 stycznia 2011 (sobota) Znicz Pruszków - Żbik Nasielsk
22 stycznia 2011 (sobota) Znicz Pruszków - KS Łomianki
26 stycznia 2011 (środa) Znicz Pruszków - Narew Ostrołęka

29 stycznia 2011 (sobota) Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
29 stycznia 2011 (sobota) Znicz Pruszków - Legia Warszawa (ME)

2 lutego 2011 (środa) KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Znicz Pruszków
5 lutego 2011 (sobota) Znicz Pruszków - Start Otwock

6-12 lutego 2011 obóz w Kleszczowie
9 lutego 2011 (środa) Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
12 lutego 2011 (sobota) Łódzki KS - Znicz Pruszków

16 lutego 2011 (środa) - sparingpartner w trakcie ustalania
19 lutego 2011 (sobota) - sparingpartner w trakcie ustalania (ew. Zawisza Bydgoszcz)
27 lutego 2011 (niedziela) - Dolcan Ząbki


 

 

 

 

Bodzo dnia stycznia 15 2011 10:03:20 · 0 Komentarzy · 2018 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
66.249.92.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.44.xxx @ news.php
47.128.36.xxx @ news.php
47.128.37.xxx @ news.php
47.128.44.xxx @ news.php
47.128.127.xxx @ news.php
44.221.73.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.