INAUGURACJA WIOSENNYCH ROZGRYWEK
Wyniki, strzelcy 2010/11

Zaczynamy. Długo wyczekiwana wiosna nadeszła - przynajmniej w terminarzach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 19 i 20 marca to dni, w których rozpoczną wiosenne zmagania piłkarze III Ligi, obu grup IV Ligi Mazowieckiej oraz warszawskie ligi okręgowe. Wystartować miała również płocka LO, jednak pierwszą kolejkę wiosenną rozegrano w tej grupie jeszcze jesienią ubiegłego roku.
Od samego początku szykuje się wiele piłkarskich hitów. W III Lidze, w sobotę o godzinie 13:00 Pogoń Siedlce - lider tej grupy zmierzy się z trzecim w tabeli Mazurem Karczew. Jesienią, w spotkaniu inauguracyjnym w Karczewie, lepsza okazała się Pogoń zwyciężając 5:3 (2:1) i była to, jak się później okazało, jedyna porażka Mazura przed własną publicznością.
POGOŃ SIEDLCE - MAZUR KARCZEW 4:2 (0:1)
Jacek Kosmalski 2, Dariusz Dziewulski, Rafał Komosa - Hubert Kosim 2 (1-rz.k.)

W południowej grupie IV ligi również czeka nas nie lada gratka. Podobnie jak wyżej obejrzymy konfrontację trzeciego i pierwszego zespołu w tabeli. Pogoń Grodzisk podejmuje rewelacyjnego beniaminka z Wierzbicy. Wynik spotkania pokaże jak oba zespoły przepracowały okres przygotowawczy. Jesienią zwyciężył Orzeł 3:0.
POGOŃ GRODZISK - ORZEŁ WIERZBICA 0:0

Natomiast w sobotę o 11.00 Hit kolejki w grupie północnej IV Ligi. Lider - Hutnik Warszawa, jak dotąd jeszcze niepokonany, zmierzy się z wiceliderem - Bugiem Wyszków. Hutnicy szykują się ostro na trzecią ligę, nie powinni więc w tym pojedynku zawieść.
HUTNIK WARSZAWA - BUG WYSZKÓW 0:0


 

Bodzo dnia marca 19 2011 07:03:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2053 Czytań · Drukuj

ROZGRYWKI WIOSENNE BEZ KILKU ZESPOŁÓW

  Długo oczekiwane wznowienie rozgrywek sezonu 2010/2011 zbliża się wielkimi krokami. Nie wszyscy jednak cieszyć się będą z pierwszego wiosennego gwizdka, rozpoczynającego inauguracyjny pojedynek - wiosną 2011 roku. Kilka zespołów z różnych względów nie przystąpi do rywalizacji. Jako pierwszy wycofał się z udziału w spotkaniach o mistrzostwo Płockiej Klasy "A" - Limit Rybno. Zespół po pierwszej rundzie rozgrywek zajmował piątą pozycję w tabeli. Sytuacja, która zmusiła działaczy do podjęcia takiej decyzji spowodowała, że wszystkie zespoły, występujące w tej lidze, wiosną w miejsce spotkania z Limitem, będą miały termin wolny. Wyniki z rundy jesiennej zostają zachowane, jako że piłkarze z Rybna rozegrali 50% spotkań. Zgodnie z regulaminem zespół powinien być cofnięty na ostatnią pozycję w tabeli, niezależnie od ilości punktów jaką zgromadził na swoim koncie.
Nieco inna sytuacja dotyczy rozgrywek warszawskiej okręgówki. Tu z udziału wycofały się rezerwy KP Piaseczno... Więcej

Bodzo dnia marca 18 2011 09:03:59 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1729 Czytań · Drukuj

TERMINARZE WIOSENNYCH ROZGRYWEK MZPN i POZPN

Znamy już wstępne terminarze rozgrywek prowadzonych przez Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Pierwsze spotkania odbędą się w sobotę 26 marca. Tego dnia rozegranych zostanie 5 spotkań Ligi Okręgowej i jeden mecz Ligi Okręgowej Juniorów, a będzie to druga wiosenna kolejka. Pierwsza rozegrana została awansem, jesienią ubiegłego roku. W następnym dniu, czyli 27 marca piłkarze Okręgówki dokończą zmagania drugiej serii, a zespoły Klasy "A" wystartują ze spotkaniami rewanżowymi. Klasa B rozpoczyna ligę 10 kwietnia, a spotkania grup młodzieżowych w zależności od kategorii wiekowej zaczynają się 15 i 16 kwietnia.
Pierwsze wiosenne spotkania: Liga Okręgowa Płock - 17. Kolejka, 26.03. 13:00: Stoczniowiec Płock - Bzura Chodaków, Świt Staroźreby - Delta Miszewko, Zryw Bielsk - Skra Drobin, Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn, Błękitni Gąbin - Kormoran Łąck...

Do zestawienia dołączyliśmy wstępne terminarze rozgrywek obu grup IV Ligi Mazowieckiej, dwóch grup warszawskiej okręgówki, a także zestawienie terminów dla ML Juniorów Starszych '92, II ML Juniorów '93, II ML Juniorów Młodszych '94, II ML Trampkarzy Starszych '95 oraz ML Trampkarzy Młodszych '97

Terminarze wiosenne wszystkich lig w rozwinięciu Newsa >>>

Bodzo dnia lutego 12 2011 22:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3470 Czytań · Drukuj

90 LAT PIŁKARSTWA NA MAZOWSZU - INICJATYWA MZPN

W roku 2011 przypada Jubileusz 90-lecia Piłkarstwa na Mazowszu. Wśród wielu przedsięwzięć Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w ramach obchodów zamierzamy wydać publikację (album pokazujący na fotografiach dorobek piłkarstwa w naszym regionie. Dlatego też w imieniu Zarządu oraz Komitetu Organizacyjnego obchodów zwracamy się z prośbą o udostępnienie nam (wypożyczenie zwrotne) posiadanych przez Wasz Klub oraz Waszych działaczy w archiwach domowych zdjęć mających związek z historię i dorobkiem Waszego Klubu.
Wyrażamy nadzieje, że ta forma upamiętnienia sukcesów sportowych klubów piłkarskich i szerokiej rzeszy działaczy, zyska aprobatę środowiska piłkarskiego.
 

Bodzo dnia lutego 09 2011 10:36:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2132 Czytań · Drukuj

Komunikat Wydziału Szkolenia Mazowieckiego ZPN

W nawiązaniu do Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz § 11 pkt. 1 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przypomina się o obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. Prosimy trenerów, którzy:

- prowadzą zespoły młodzieżowe, a nie posiadających licencji trenerskiej
- zamierzają podjąć pracę na stanowisku trenera
- posiadają licencje trenerską, której ważność kończy się w 2010 r

o złożenie wniosku o jej przyznanie lub przedłużenie wraz z wymaganymi dokumentami w biurze właściwego terytorialnie OZPN, a w przypadku klubów zrzeszonych bezpośrednio w Mazowieckim ZPN w siedzibie Związku ul. Bracka 18 lok. 63 w Warszawie.
Zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN trenerzy wnoszą opłatę w kwocie:
 
Więcej w rozwinięciu Newsa >>>

 

Bodzo dnia lutego 09 2011 10:19:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2037 Czytań · Drukuj

PUCHAR PREZESA POZPN DLA BŁĘKITNYCH GĄBIN

Sobota i niedziela przyniosły kolejne halowe emocje. W Turnieju o Puchar Prezesa POZPN rozgrywano w sobotę rundę eliminacyjną w trzech grupach. W niedzielę ( 6 lutego) eliminacje w grupie D oraz turniej finałowy. Najlepszymi zespołami w fazie eliminacji okazały się: Amator Maszewo, Delta Miszewko, Stoczniowiec Płock, Wisła Duninów, Błękitni Gąbin i Skra II Drobin, Mazur Gostynin oraz Skra Drobin i to one wywalczyły awans do rozgrywek finałowych. Szczegółów dotyczących tej imprezy dowiedzieć się można na oficjalnej stronie Błękitnych Gąbin. Serwis przeprowadził relację na żywo.

Poniżej wyniki z soboty 5.02.2011 i niedzieli 6.02.2011

Bodzo dnia lutego 05 2011 21:19:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2213 Czytań · Drukuj

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR PREZESA POZPN

W dniach 5-6 lutego w Hali Sportowej w Płocku przy ul. Korczaka odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa POZPN Płock. Organizatorem imprezy jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Prezes POZPN Dariusz Kluge, zaś współorganizatorem Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B.. Sobota (5 lutego) to dzień eliminacji. Uczestniczyć będzie 21 zespołów, podzielonych na 4 grupy. Do fazy finałowej (niedziela - 6 lutego) awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Rywalizację zespołów płockiego okręgu na bieżąco można będzie śledzić na stronie internetowej Błękitnych Gąbin. Serwis przeprowadzi bowiem relację na żywo. Po prawej stronie znajduje się banner, który przekierowuje bezpośrednio na stronę relacji L!VE. Zapraszamy.

Zobacz skład grup, oraz regulamin turnieju....

Bodzo dnia lutego 02 2011 08:03:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1729 Czytań · Drukuj

ORLĘTA BABOSZEWO - MISTRZOWIE TURNIEJÓW

Kolejne zwycięstwo w turnieju halowym zanotowali piłkarze Orląt Baboszewo. W niedzielę 30 stycznia w Hali Sportowo - Widowiskowej w Baboszewie, okazali się zwycięzcą XI Turnieju o Puchar Prezesa Orląt. Orlęta przegrały tylko pierwszy mecz. W eliminacjach ulegli Huraganowi Bodzanów 1:0, potem było już tylko lepiej. Zwycięstwa z Jutrzenką Unieck 3:0 i ze Zrywem Bielsk 5:1. Z pierwszego miejsca awansowali do półfinałów, w których ograli Gladiatora Słoszewo. W finale nie było już tak łatwo, jednak po serii rzutów karnych okazało się że to piłkarze gospodarzy są lepsi od wicelidera ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówki.
W rozwinięciu newsa - pozostałe wyniki turnieju....

Bodzo dnia stycznia 30 2011 17:41:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2302 Czytań · Drukuj

KORMORAN ŁACK NAJLEPSZY W KATEGORII JUNIORÓW

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie oraz Miejski Klub Sportowy "MAZUR" Gostynin byli organizatorami Międzyklubowego Halowego Turnieju Juniorów. Impreza odbyła się 30 stycznia 2011 w hali MOSiR-u. Do udziału zaproszono osiem zespołów, które podzielono na dwie grupy. Zgodnie z regulaminem turnieju o końcowym miejscu decydowała pozycja zajęta w grupach eliminacyjnych. Zwycięzcy grup zagrali o mistrzostwo, drugie drużyny o trzecią pozycję, a pozostałe analogicznie o miejsca 5 i 7.
Rywalizację wygrali młodzi piłkarze z Łącka. Jak przebiegał turniej można zobaczyć w rozwinięciu newsa. >>>

Bodzo dnia stycznia 30 2011 17:34:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1591 Czytań · Drukuj

XI TURNIEJ O PUCHAR PTEZESA ORLĄT W BABOSZEWIE - 30.01.11

W dniu 30 stycznia 2011 roku o godz. 10:00, w Hali Sportowo - Widowiskowej w Baboszewie przy ulicy Brodeckich 6A, odbędzie się jak co roku Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu ORLĘTA Baboszewo. Tegoroczna impreza będzie już jedenastą z kolei. Organizatorzy do udziału zaprosili dziewięć zespołów. Jeżeli wszystko ułoży się zgodnie z planem, zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Zespoły zaproszone do uczestnictwa: • TĘCZA Płońsk • WKRA Sochocin • JUTRZENKA Unieck • GLADIATOR Słoszewo • KORONA Szydłowo • HURAGAN Bodzanów • ORLĘTA Baboszewo I • ORLĘTA Baboszewo II • DELTA Miszewko
W rozwinięciu newsa regulamin turnieju >>>

Bodzo dnia stycznia 26 2011 09:06:19 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1574 Czytań · Drukuj

ORLĘTA BABOSZEWO MISTRZEM TURNIEJU W SZYDŁOWIE

Już po raz trzeci Wójt Gminy Szydłowo zafundował puchar i pomógł w organizacji turnieju halowego. III Halowy Turniej Piłkarski rozegrano w sobotę 22 stycznia 2011. Wzięło w nim udział 7 zespołów, które rozegrały między sobą aż 21 spotkań. Grano systemem "każdy z każdym" w jednej grupie. W najważniejszym meczu turnieju Orlęta Baboszewo pokonały Kryształ Glinojeck 4:0, co w końcowym rozrachunku dało im zwycięstwo w turnieju.
Już za tydzień to właśnie Baboszewo jest organizatorem kolejnej halowej imprezy.
W rozwinięciu przeczytacie wyniki oraz końcową tabelę turnieju >>>

Bodzo dnia stycznia 23 2011 20:19:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1407 Czytań · Drukuj

Strona 93 z 145 << < 90 91 92 93 94 95 96 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.27.xxx @ news.php
47.128.27.xxx @ news.php
47.128.46.xxx @ news.php
47.128.57.xxx @ news.php
47.128.21.xxx @ news.php
3.215.16.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.