II Liga Wschodnia - 20 kolejka
18.03. 18:30 Wisła Płock - Stal
Rzeszów 0 : 0
19.03. 13:00 OKS 1945 Olsztyn - Start Otwock 1:0 (0:0)
Paweł Alancewicz
19.03. 13:00 GLKS Nadarzyn -
Sokół Sokółka 2:1 (1:0)
Przemysław Sztybrych, Piotr Charzewski - Robert Speichler
19.03. 14:00 Motor Lublin - Wigry
Suwałki 1:1 (0:0)
Krystian Wójcik - Gražvydas Mikulėnas
19.03. 14:00 Puszcza Niepołomice - Resovia
Rzeszów 1:1 (1:0)
Michał Świstak - Marcin Pontus
19.03. 15:00 Stal Stalowa Wola -
Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)
Kamil Gęśla - Mariusz Solecki
19.03. 15:00 Olimpia Elbląg -
Ruch Wysokie Maz. 2:0 (1:0)
Łukasz Pietroń, Witalij Ledieniow
19.03. 15:00 Okocimski KS Brzesko - Znicz Pruszków
3:0 (0:0)
Paweł Smółka, Jarosław Krzak, Maciej Kisiel
19.03. 16:00 Świt Nowy Dwór - Jeziorak Iława
2: (0:0)
Michał Jagodziński, Dariusz Zjawiński
III Liga Łódzko-Mazowiecka - 16 kolejka
19.03. 11:00 Ursus Warszawa - UKS
SMS Łódź 0:2
19.03. 13:00 Pogoń Siedlce - Mazur Karczew 4:2 (0:1)
Dariusz Dziewulski 52, Jacek Kosmalski 56, 90, Rafał Komosa 76 -
Hubert Kosim 9, 82 (k)
19.03. 14:00 Włókniarz Zelów -
Broń Radom 0:2 (0:1)
19.03. 14:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Przedbórz 5:1 (5:0)
19.03. 14:00 Legionovia Legionowo - MKS Kutno 2:1 (2:0)
19.03. 14:00 Narew Ostrołęka - KP Piaseczno 0:0
19.03. 14:00 Radomiak Radom - Warta Sieradz 1:3 (1:2)
19.03. 15:00 Concordia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno 0:1 (0:0)
IV Liga Mazowiecka Południe - 16 kolejka
19.03. 11:00 Okęcie Warszawa -
Znicz II Pruszków 0:2 (0:1)
19.03. 13:00 KS Janików Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (0:0)
19.03. 13:00 Skra Obory - Polonia Iłża 0:1 (0:0)
19.03. 13:00 Pogoń Grodzisk - Orzeł Wierzbica 0:0
19.03. 13:00 UKS Łady - Mazowsze Grójec 2:1 (1:0)
19.03. 14:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 3:0 (0:0)
20.03. 13:00 Zwolenianka Zwoleń -
Naprzód Skórzec 3:1 (1:0)
06.04. 16:00 Sparta Jazgarzew -
Naprzód Zielonki _ : _
IV Liga Mazowiecka Północ - 16 kolejka
19.03. 11:00 Hutnik Warszawa - Bug
Wyszków 0:0
19.03. 12:00 MKS Mława - Wkra Żuromin 0:0
19.03. 13:00 Kryształ Glinojeck - Kasztelan Sierpc 2:1 (1:1)
Mariusz Kopecki 6', Igor Nakonecznyj 51' - Robert Zieliński 28'
19.03. 13:00 Marcovia 2000 Marki
- Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
19.03. 13:00 Iskra Krasne - MKS Przasnysz 1:6 (1:2)
19.03. 18:00 Victoria Sulejówek - MKS Ciechanów 1:0 (1:0)
20.03. 11:00 Wisła II Płock -
Nadnarwianka Pułtusk 1:1 (0:1)
Adrian Bieńkowski 75' - Marcin Podemski 39'
20.03. 13:00 Korona Ostrołęka - Tęcza 34 Płońsk 2:0 (0:0)
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 1 - 16 kolejka
19.03. 10:00 PKS Radość - Wilga
Garwolin 2:3 (1:0)
19.03. 11:00 Sokół Serock - Drukarz Warszawa 0:3 (0:2)
19.03. 13:00 Żbik Nasielsk - Józefovia Józefów 1:1 (1:0)
19.03. 15:00 Dolcan II Ząbki - Mazur Radzymin 8:1 (4:0)
20.03. 13:00 Świt II Nowy Dwór -
Promnik Łaskarzew 3:2 (1:1)
20.03. 14:00 Legionovia II Legionowo - Korona Góra Kalwaria 3:2 (1:1)
odwołany
- Legion Warszawa - GKP Targówek
odwołany
- Wicher Kobyłka - Mazur II Karczew
Liga Okręgowa Warszawa Grupa 2 - 16 kolejka
19.03. 11:00 Olimpia Warszawa -
Naprzód Brwinów 1:0 (1:0)
19.03. 13:00 Perła Złotokłos - Milan Milanówek 1:1 (0:0)
19.03. 13:00 Piast Piastów - Legia Bemowo 0:0
19.03. 14:30 Orkan Sochaczew - Błonianka Błonie 3:0 (2:0)
20.03. 11:00 Naprzód II Zielonki -
Ożarowianka Ożarów 2:2 (1:0)
20.03. 12:00 Przyszłość Włochy - KS Raszyn 2:1 (1:1)
20.03. 13:00 Skra II Obory - KS Łomianki 0:8 (0:2)
Michał Piros 13', 26', Mateusz Sołtys 62', Tobiasz Gac 69', 72',
Piotr Sinkiewicz 78', Hubert Dolewski 87', Łukasz Prusik 90'
LKS Chlebnia -
termin wolny. KP II Piaseczno wycofał się z
rozgrywek, a wyniki z rundy jesiennej zostały anulowane!
|