I Liga 25 kolejka, 24 kwietnia 2013
24.04. 16:00
Dolcan Ząbki - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Grzegorz Piesio 76'
24.04. 16:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 2:1 (2:0)
24.04. 17:00 Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0
24.04. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
24.04. 17:00 Warta Poznań - Bogdanka Łęczna 1:1 (0:1)
24.04. 18:30 Cracovia Kraków - Olimpia Grudziądz 0:0
24.04. 19:00 GKS Katowice - Flota Świnoujście 2:0 (1:0)
24.04. 19:00 Arka Gdynia - Polonia Bytom 3:1 (1:0)
ŁKS Łódź - Kolejarz Stróże 0:3 v.o.
II Liga wschodnia 24 kolejka 19 - 20 kwietnia 2013
24.04. 16:00
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 2:1
(2:0)
samobójczy 3', Ihor Mihałewskyj 18' - Mateusz Urbański 54'
24.04. 17:00 Puszcza Niepołomice - Świt Nowy Dwór Maz. 3:2 (1:1)
Paweł Moskwik 18', 55', Łukasz Nowak 49' - Michał Strzałkowski
10', 65'
24.04. 17:00 Radomiak Radom - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Aleksiej Dubina 49' - Patryk Kubicki 90'
24.04. 17:00 Olimpia Elbląg - Wisła Płock 0:0
24.04. 16:00 Pelikan Łowicz - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (1:0)
24.04. 16:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)
24.04. 16:00 Wisła Puławy - Garbarnia Kraków 6:1 (2:0)
24.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
01.05. 17:00 Concordia Elbląg - Unia Tarnów _ : _
IV Liga Mazowiecka Północ 20 kolejka - mecze zaległe
24.04. 17:00 Błękitni Raciąż - Narew
Ostrołęka 0:2 (0:1)
Michał Lelujka 39', Mateusz Pełtak 88'
24.04. 17:00 Błękitni Gąbin - Nadnarwianka Pułtusk 2:1 (1:0)
Bartłomiej Dębicki 45' (rz.k.), Krzysztof Różycki 90' - Edgar
Dżawakian 52'
Liga OKRĘGOWA Warszawa Grupa 1 20 kolejka - mecz zaległy
23.04. 17:00
Olimpia Warszawa - Mazur II Karczew
2:0
23 kolejka - awansem
24.04. 17:00
Legion Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1
Liga OKRĘGOWA Płock 17 kolejka (zaległa) 24 kwietnia
23.04. 17:30 Unia Czermno - Kormoran Łąck 1:2 (0:1)
Damian Sztendor - Tomasz Uniszkiewicz 2
24.04. 17:30 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 0:1 (0:1)
Adam Kotarski
24.04. 17:30 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 1:4 (1:1)
Mateusz Sadowski - Jakub Witkowski 3, Daniel Zjadewicz
24.04. 17:30 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 3:1 (1:1)
Jakub Grzela, Damian Tyska, Grzegorz Zygmuntowicz - Michał
Aronowski
24.04. 17:30 Wisła Sobowo - Zryw Bielsk 2:4 (0:2)
Piotr Bieńkowski, Rafał Gołębiewski - Adrian Żuchniewicz 2,
Michał Wochowski, Kamil Łęcki
24.04. 17:30 Unia Iłów - Huragan Bodzanów 1:0 (0:0)
Kamil Wojciechowski 89' (rz.k.)
Klasa A Płock 12 kolejka (zaległa) 24 kwietnia
24.04. 18:00 Spójnia Mała Wieś -
Orkan Lelice 9:1 (3:1)
Tomasz Górecki 2, Krzysztof Domeradzki, Kamil Nowak (rz.k.),
Hubert Górecki, Karol Błaszczyk, Paweł Sutkowski, Marek Pielat, Kamil Dylewski
24.04. 18:00 Kasztelan Białe Błoto - Wicher Cieszewo 1:4 (0:3)
Michał Dziembakowski - Andrzej Mielczarek, Krzysztof Grotkiewicz,
Mateusz Łaciński, samobójczy
24.04. 18:00 Start Proboszczewice - Czarni Rempin 6:1
Sebastian Duchewicz 2, Paweł Zandrowicz 2, Rafał Kaczorowski,
Piotr Malanowski
24.04. 18:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 3:1 (1:1)
Grzegorz Kopaczewski 3 (2 - rz.k.) - Adam Kotowicz
24.04. 18:00 Iskra Kozłowo - Stegny Wyszogród 1:2 (0:0)
Mariusz Łukaszewski - Maciej Jasiński 2
01.05. 17:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo _
: _
foto:
|