19.02 Legia Warszawa - Raków
Częstochowa 3:1 (1:0)
Bartosz Bereszyński 9', Wladimer Dwaliszwili 81' (rz.k.), 84' - Joshua
Balogun Kayode 48'
19.02 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 4:2 (2:1)
Racki, Cieszkowski, Sarnecki, Witkowski - Maciej Sobiesiak,
Kamil Rzechółko
19.02 Watra Mrozy - KS Warka
20:00
odwołany ze względu na silne opady śniegu
20.02 Legia Warszawa - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Live >>>
Wladimer Dwaliszwili 42', Marek Saganowski 80' - Ihor Mihałewskyj 27'
20.02 Radomiak Radom - Lechia Tomaszów 2:0 (2:0)
Piotr Prędota 12', Sławomir Pach 16' (rz.kk)
20.02 Wisła II Płock - Kormoran Łąck 4:0 (1:0)
20.02 MKS Ciechanów - Nadnarwianka
Pułtusk 17:00
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
20.02 Orzeł Wierzbica - Mazowsze
Grójec 4:4 (3:4)
- Bartosz Zawadzki 3, Bartłomiej Frączek
20.02 Włocłavia Włocławek - Wkra
Żuromin 17:00
odwołany ze względu na warunki atmosferyczne
20.02 Wulkan Zakrzew - Zwolenianka
Zwoleń 3:3 (3:0)
Tomasz Turczyk, Mateusz Syta, Wojciech Krajewski
20.02 Pogoń Siedlce - Start Otwock
0:2 (0:2)
20.02 Legionovia Legionowo - Huragan
Wołomin 6:1 (3:0)
Szymon Lewicki, Marek Lendzion, Sebastian Janusiński, Paweł
Broniszewski, Łukasz Barankiewicz, Michał Złotkowski - Sebastian Kozłowski
20.02 Świt Nowy Dwór - Pogoń
Grodzisk 18:00
odwołany z powodu niesprzyjających warunków pogodowych
20.02 Bóbr Tłuszcz - Bug Wyszków
2:5 (2:2)
Adam Matejak, Daniel Czechowski - Łukasz Kowalczyk 30', Łukasz Szala 33', 88', zawodnik
testowany 51', Szymon Salwin 55'
20.02 Żyrardowianka Żyrardów -
Skra Konstancin 4:1
Bartłomiej Mucha 2, Daniel Jędrzejewski, Tomasz Sieński - Piotr Barcikowski
20.02 Sokół Ostróda - Mławianka Mława
1:2 (1:2)
Tomasz Śnieżawski - Mariusz Walczak, Marcin Tomczak
20.02 Victoria Sulejówek - Dolcan
Ząbki (Jun.) 19:00
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
20.02 Polonia '96 Warszawa - Perła Złotokłos 19:15
odwołany ze względu na zły stan boiska
20.02 LKS Chlebnia - UKS Łady 0:4
(0:2)
20.02 Mszczonowianka Mszczonów - GLKS
Nadarzyn
20.02 Korona HID Ostrołęka -
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4
Piotr Kamionowski, Marcin Kraska, Sebastian Rudziński - Patryk Gromek,
Kamil Małkiński, Arkadiusz Ciach. Piotr Zacheja
20.02 Józefovia Józefów - PKS
Radość 1:1 (0:0)
Mateusz Szymański - Jerzy Pędich
20.02 Pilica Białobrzegi - Mazur
Karczew 2:6
Daniel Barzyński, Daniel Sikorski - Rafał Barzyc 2, zawodnik
testowany 2, Marcin Graczyk, Tomasz Sielski
20.02 KS Raszyn - Grom Lipowo 3:2
(2:1)
- Krzysztof Białkowski, Kamil Janowicz
20.02 Sparta Szepietowo - MKS
Małkinia 5:2
- Przemysław Domalewski i Adam Najgrodzki
20.02 Korona Szydłowo - MKS Przasnysz
odwołany ze względu na złe warunki atmosferyczne
20.02 Piast Feliksów - Bzura
Chodaków 6:4 (3:2)
- Tomasz Trafalski 2, Kamil Rembiejewski 2
21.02 Bug Wyszków - ŁKS Łochów
17:00
odwołany
21.02 Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn 3:4
Łukasz Barański, Kamil Rzechółko, Kostun
21.02 Mazur II Karczew - Sokół Serock
21.02 Ożarowianka Ożarów - UKS
Ołtarzew 7:1
Michał Ignaciuk (rz.k.), Krystian Lewandowski, Paweł Jabłoński,
Bartosz Kwiatkowski 3, Rafał Kalbarczyk (rz.k.)
|