HALÓWKA 2012/13 W BABOSZEWIE ZAKOŃCZONA

W dniu 21 październiku ubiegłego roku o godzinie 9:00 w Baboszewie rozpoczęła się XI edycja Baboszewskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. W sezonie 2012/13 w rozgrywkach brało udział jedenaście zespołów: BIOPROGRAMME, FUTSAL,  HURAGAN, POLMLEK, PAWROL, MYKEN&CHAMPION, YOUNG TEAM,  BHP-FIRE PŁOŃSK, GRZECHOTNIKI, OLDBOY BABOSZEWO oraz CASE IH TECH POM.
W niedzielę 19 maja odbyła się ósma - ostatnia kolejka tegorocznych rozgrywek.
Jak podawaliśmy już we wcześniejszych informacjach - gościem honorowym zakończenia edycji 2012/13 był Marcin Żewłakow.
Sponsorem VIII kolejki będzie Bank Zachodni WBK oddział w Płońsku.
Zwyciężył w tym roku Futsal, drugie miejsce przypadło w udziale ekipie Pawrolu, a trzecią pozycję zajął Bioprogramme.


 - Podczas spotkań pierwszej kolejki wpadło 51 goli, a pierwszym liderem klasyfikacji na najskuteczniejszego strzelca jest Jacek Niemociński (Futsal) z dorobkiem trzech goli.
- W drugiej kolejce strzelono 60 goli - najlepsi strzelcy po dwóch seriach: Chyczewski Marcin (HURAGAN) i Jarosławski Michał (B.H.P. FIRE - PŁOŃSK) - po 7 goli
- W trzeciej kolejce strzelono 56 goli - najlepszy strzelec po trzech kolejkach: Jarosławski Michał (BHP - FIRE PŁOŃSK) - 10 goli
- W czwartej kolejce strzelono 46 goli - najlepszy strzelec po czterech kolejkach: Solecki Mateusz (BIOPROGRAMME) – 14 goli
- W piątej kolejce strzelono 47 goli - najlepszy strzelec po pięciu kolejkach: Solecki Mateusz (BIOPROGRAMME) – 14 goli
- W szóstej kolejce strzelono 46 goli - najlepszy strzelec po sześciu kolejkach: Solecki Mateusz (BIOPROGRAMME) – 15 goli
- W siódmej kolejce strzelono 50 goli - najlepszy strzelec po siedmiu kolejkach - Solecki Mateusz (BIOPROGRAMME) – 15 goli
- W ósmej kolejce strzelono 49 goli - najlepszy strzelec po ośmiu kolejkach - Lewandowski Paweł (PAWROL) – 22 gole


Najlepszy Bramkarz: KULIGOWSKI TOMASZ (PAWROL)
Najlepszy Strzelec: LEWANDOWSKI PAWEŁ (PAWROL) – 22 bramki
Zawodnik Fair Play: KUCHARZAK JACEK (OLDBOY BABOSZEWO)
1 Futsal 43   48:21
2 Pawrol 42   52:16
3 Bioprogramme 36   44:24
4 BHP Fire Płońsk 35   41:23
5 Young Team 34   41:31
6 Oldboy Baboszewo 30        38:32
7 MYKEN&CHAMPION 21   27:40
8 Huragan      21   40:55
9 Grzechotniki 18   25:48
10 CASE IH TECH POM 17   30:56
11 Polmlek 10   19:59

8 KOLEJKA - 19 maja 2013

1) 1-9 BIOPROGRAMME 0:1 GRZECHOTNIKI
2) 5-11 PAWROL 2:2 CASE IH TECH POM
3) 7-9 YOUNG TEAM 4:2 GRZECHOTNIKI
4) 3-5 HURAGAN 0:12 PAWROL
5) 1-7 BIOPROGRAMME 3:0 YOUNG TEAM
6) 9-11 GRZECHOTNIKI 1;0 CASE IH TECH POM
7) 1-3 BIOPROGRAMME 5:0 HURAGAN(walkower)
8) 5-7 PAWROL 1:0 YOUNG TEAM
9) 2-8 FUTSAL 3:0 BHP-FIRE PŁOŃSK
10) 4-6 POLMLEK 2:2 MYKEN&CHAMPION
11) 8-10 BHP-FIRE PŁOŃSK 0:1 OLDBOY BABOSZEWO
12) 2-4 FUTSAL 0:0 POLMLEK
13) 6-10 MYKEN&CHAMPION 2:6 OLDBOY BABOSZEWO

 7 KOLEJKA - 28 kwietnia 2013

1) 8-11 BHP-FIRE PŁOŃSK 4:1 CASE IH TECH POM
2) 7-10 YOUNG TEAM 2:3 OLDBOY BABOSZEWO
3) 8-9 BHP-FIRE PŁOŃSK 1:0 GRZECHOTNIKI
4) 10-11 OLDBOY BABOSZEWO 0:2 CASE IH TECH POM
5) 7-8 YOUNG TEAM 2:1 BHP-FIRE PŁOŃSK
6) 9-10 GRZECHOTNIKI 1:1 OLDBOY BABOSZEWO
7) 1-6 BIOPROGRAMME 1:2 MYKEN&CHAMPION
8) 3-4 HURAGAN 3:1 POLMLEK
9) 5-6 PAWROL 3:1 MYKEN&CHAMPION
10) 1-2 BIOPROGRAMME 0:1 FUTSAL
11) 3-6 HURAGAN 0:4 MYKEN&CHAMPION
12) 2-5 FUTSAL 0:0 PAWROL
13) 1-4 BIOPROGRAMME 5:1 POLMLEK
14) 2-3 FUTSAL 5:0 HURAGAN
15) 4-5 POLMLEK 4:1 PAWROL

6 KOLEJKA - 17 marca 2013

1) 6-9 MYKEN&CHAMPION 2:1 GRZECHOTNIKI
2) 2-10 FUTSAL 2:0 OLDBOY BABOSZEWO
3) 1-5 BIOPROGRAMME 0:3 PAWROL
4) 2-9 FUTSAL 3:1 GRZECHOTNIKI
5) 1-10 BIOPROGRAMME 3:0 OLDBOY BABOSZEWO
6) 2-6 FUTSAL 3:1 MYKEN&CHAMPION
7) 5-9 PAWROL 2:0 GRZECHOTNIKI
8) 7-11 YOUNG TEAM 3:2 CASE IH TECH POM
9) 3-8 HURAGAN 0:2 BHP-FIRE PŁOŃSK
10) 4-11 POLMLEK 2:3 CASE IH TECH POM
11) 3-7 HURAGAN 1:4 YOUNG TEAM
12) 4-8 POLMLEK 0:1 BHP-FIRE PŁOŃSK
13) 3-11 HURAGAN 3:4 CASE IH TECH POM

5 KOLEJKA - 24 lutego 2013

1) 3-11 HURAGAN 7:2 CASE IH TECH POM
2) 4-8 POLMLEK 1:0 BHP-FIRE PŁOŃSK
3) 3-7 HURAGAN 0:2 YOUNG TEAM
4) 4-11 POLMLEK 1:2 CASE IH TECH POM
5) 3-8 HURAGAN 1:4 BHP-FIRE PŁOŃSK
6) 7-11 YOUNG TEAM 4:2 CASE IH TECH POM
7) 5-9 PAWROL 4:0 GRZECHOTNIKI
8) 2-6 FUTSAL 3:0 MYKEN&CHAMPION
9) 1-10 BIOPROGRAMME 1:1 OLDBOY BABOSZEWO
10) 2-9 FUTSAL 0:0 GRZECHOTNIKI
11) 1-5 BIOPROGRAMME 0:3 PAWROL
12) 2-10 FUTSAL 2:2 OLDBOY BABOSZEWO
13) 6-9 MYKEN&CHAMPION 1:4 GRZECHOTNIKI

4 KOLEJKA - 13 stycznia 2013

1) 5-10 PAWROL 2:0 OLDBOY BABOSZEWO
2) 4-9 POLMLEK 1:1 GRZECHOTNIKI
3) 3-10 HURAGAN 1:1 OLDBOY BABOSZEWO
4) 5-8 PAWROL 2:0 BHP-FIRE PŁOŃSK
5) 3-9 HURAGAN 6:1 GRZECHOTNIKI
6) 4-10 POLMLEK 0:3 OLDBOY BABOSZEWO
7) 6-8 MYKEN&CHAMPION 2:2 BHP-FIRE PŁOŃSK
8) 4-7 POLMLEK 1:1 YOUNG TEAM
9) 1-8 BIOPROGRAMME 3:1 BHP-FIRE PŁOŃSK
10) 6-11 MYKEN&CHAMPION 3:1 CASE IH TECH POM
11) 2-7 FUTSAL 1:3 YOUNG TEAM
12) 1-11 BIOPROGRAMME 4:1 CASE IH TECH POM
13) 6-7 MYKEN&CHAMPION 1:1 YOUNG TEAM
14) 2-11 FUTSAL 2:1 CASE IH TECH POM

3 KOLEJKA - 16 grudnia 2012

1) 1-9 BIOPROGRAMME 5:0 GRZECHOTNIKI
2) 5-11 PAWROL 5:0 CASE IH TECH POM
3) 7-9 YOUNG TEAM 3:2 GRZECHOTNIKI
4) 3-5 HURAGAN 0:2 PAWROL
5) 1-7 BIOPROGRAMME 2:1 YOUNG TEAM
6) 9-11 GRZECHOTNIKI 2:0 CASE IH TECH POM
7) 1-3 BIOPROGRAMME 3:2 HURAGAN
8) 5-7 PAWROL 1:1 YOUNG TEAM
9) 2-8 FUTSAL 3:2 BHP-FIRE PŁOŃSK
10) 4-6 POLMLEK 0:1 MYKEN&CHAMPION
11) 8-10 BHP-FIRE PŁOŃSK 6:1 OLDBOY BABOSZEWO
12) 2-4 FUTSAL 5:2 POLMLEK
13) 6-10 MYKEN&CHAMPION 1:6 OLDBOY BABOSZEWO

2 KOLEJKA

1. 1-2 POLMLEK 1:3 PAWROL
2. 2-3 FUTSAL 2:2 HURAGAN
3. 1-4 BIOPROGRAMME 5:0 POLMLEK
4. 2-5 FUTSAL 3:3 PAWROL
5. 3-6 HURAGAN 1:0 MYKEN&CHAMPION
6. 1-2 BIOPROGRAMME 1:1 FUTSAL
7. 5-6 PAWROL 1:1 MYKEN&CHAMPION
8. 3-4 HURAGAN 8:1 POLMLEK
9. 1-6 BIOPROGRAMME 1:1 MYKEN&CHAMPION
10. 9-10 GRZECHOTNIKI 2:4 OLDBOY BABOSZEWO
11. 7-8 YOUNG TEAM 0:2 BHP-FIRE PŁOŃSK
12. 10-11 OLDBOY BABOSZEWO 2:2 CASE IH TECH POM
13. 8-9 BHP-FIRE PŁOŃSK 5:0 GRZECHOTNIKI
14. 7-10 YOUNG TEAM 2:0 OLDBOY BABOSZEWO
15. 8-11 BHP-FIRE PŁOŃSK 4:2 CASE IH TECH POM

1 KOLEJKA

1. 2-11 FUTSAL 5:1 CASE IH TECH POM
2. 6-7 MYKEN&CHAMPION 2:2 YOUNG TEAM
3. 1-11 BIOPROGRAMME 2:1 CASE IH TECH POM
4. 2-7 FUTSAL 4:2 YOUNG TEAM
5. 6-11 MYKEN&CHAMPION 0:1 CASE IH TECH POM
6. 4-7 POLMLEK 0:4 YOUNG TEAM
7. 1-8 BIOPROGRAMME 0:4 BHP-FIRE PŁOŃSK
8. 6-8 MYKEN&CHAMPION 0:1 BHP-FIRE PŁOŃSK
9. 4-10 POLMLEK 0:5 OLDBOY BABOSZEWO
10. 3-9 HURAGAN 5:0 GRZECHOTNIKI
11. 5-8 PAWROL 1:1 BHP-FIRE PŁOŃSK
12. 3-10 HURAGAN 0:0 OLDBOY BABOSZEWO
13. 4-9 POLMLEK 1:6 GRZECHOTNIKI
14. 5-10 PAWROL 1:2 OLDBOY BABOSZEWO


Historia Halowej Ligii Piłki Nożnej

Od pierwszego sezonu Halówki, który rozpoczął się 26 października 2002 roku udział w corocznych rozgrywkach wzięło 67 drużyn. (AGNES, TRANSPOL, OLDBOY ORLĘTA, LUPA, OLDBOY RACIĄŻ, KAPRYS, REEBOK PŁOŃSK, FABA BABOSZEWO, ZAJAZD DŁUŻNIEWO, OLDBOY BABOSZEWO, POLICJA, ROMEX, CZARNI GRALEWO, AMATOR, DEBIUTANT, ORZEŁ KRASZEWO, AMATOR BABOSZEWO, MYKEN KACZOROWY, ASTEX, TRANSPORT - Andrzej Przetacki, WKS CHAMPION, FOOTBALL WIZARDS, HURAGAN, GRZECHOTNIKI, YOUNG TEAM, BHP-FIRE PŁOŃSK).

Podczas 10 lat Ligii grało na naszej hali 1072 zawodników.

Rozegrano łącznie 527 spotkań, w trakcie których strzelono 3685 goli .

Najlepszym Strzelcem był pięciokrotnie Marek Charzyński z TRANSPOLU (2005/2006 - 42 bramki, 2006/2007 - 29 bramek, 2008/2009 - 26 bramek-2009/2010 -38 bramek oraz 2011/2012 - 24 bramki - łącznie 159 bramek )

Najlepszym Bramkarzem był również trzykrotnie zawodnik TRANSPOLU - Marcin Osowski (2002/2003, 2003/2004, 2004/2005)

Każdego roku na zakończenie sezonu gościliśmy ważne postacie związane z polską piłką nożną: Robert Gadocha, Jan Tomaszewski, Dariusz Dudek, Andrzej Szarmach, Jerzy Engel, Jan Domarski i Dariusz Górski, Edward Klejdinst, Andrzej Strejlau, Lesław Ćmikiewicz, Sebastian Szczęsny i Radosław Majdan.

Admin dnia maj 17 2013 09:00:00 · 0 Komentarzy · 990 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.229.168.xxx @ photogallery.php
46.229.168.xxx @ news.php
3.228.21.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.