3 liga
- 14-16 czerwca - 32 kolejka
- Tabela
14.06. 18:00 Olimpia Zambrów - Znicz Biała Piska 2:2
14.06. 18:00 Broń Radom - Huragan Morąg 2:1
14.06. 19:00 Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór 3:3
15.06. 14:00 Legionovia Legionowo - Sokół Ostróda 6:0
15.06. 15:00 Unia Skierniewice - Legia II Warszawa 2:2
15.06. 16:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów 4:4
15.06. 17:00 Sokół Aleksandrów - Victoria Sulejówek 3:0
15.06. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Mazur Ełk 1:3
16.06. 11:15 Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża 2:1
4 liga Południowa
- 11-15 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
11.06. 20:30 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 1:9
15.06. 17:00 Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 3:0
15.06. 17:00 KS Raszyn - LKS Promna 4:1
15.06. 17:00 Sparta Jazgarzew - Mszczonowianka Mszczonów 0:1
15.06. 17:00 Radomiak II Radom - Pogoń Grodzisk Maz. 1:1
15.06. 17:00 Perła Złotokłos - Mazur Karczew 0:6
15.06. 17:00 Orzeł Unin - Wilga Garwolin 0:2
15.06. 17:00 Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 3:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 12-15 czerwca - 30 kolejka - Tabela
12.06. 18:00 Wisła II Płock - KS Łomianki 0:1
15.06. 17:00 Wkra Żuromin - Mazovia Miński Maz. 1:4
15.06. 17:00 Kasztelan Sierpc - Ząbkovia Ząbki 1:3
15.06. 17:00 Mazur Gostynin - MKS Przasnysz 1:3
15.06. 17:00 Korona Ostrołęka - MKS Ciechanów 1:1
15.06. 17:00 Hutnik Warszawa - Ożarowianka Ożarów 6:1
15.06. 17:00 Huragan Wołomin - Pogoń II Siedlce 3:0
15.06. 17:00 Drukarz Warszawa - Mławianka Mława 6:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 12-15 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
12.06. 20:00 Legionovia II Legionowo - Sokół Serock 1:7
15.06. 11:00 Burza Pilawa - Victoria II Sulejówek 1:1
15.06. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Unia Warszawa 1:0
15.06. 11:00 Bug Wyszków - Mazur II Karczew 2:3
15.06. 11:00 Olimpia Warszawa - AP Marcovia Marki 1:0
15.06. 11:00 Agape Białołęka - Promnik Łaskarzew 5:0
15.06. 11:00 Amur Wilga - Escola Varsovia Warszawa 0:6
15.06. 11:00 Mazur Radzymin - Dąb Wieliszew 0:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 12-15 czerwca - 30 kolejka
- Tabela
12.06. 20:00 Laura Chylice - Naprzód Stare Babice 2:5
13.06. 20:00 SEMP Ursynów - Przyszłość Włochy 6:0
15.06. 11:00 LKS Chlebnia - Józefovia Józefów 2:3
15.06. 11:00 AP Żyrardów - KS Teresin 1:2
15.06. 11:00 LKS Osuchów - Ursus II Warszawa 0:6
15.06. 11:00 Piast Piastów - KS Konstancin 9:0
15.06. 11:00 MKS II Piaseczno - Grom Warszawa 0:1
15.06. 11:00 Milan Milanówek - Pogoń II Grodzisk Maz. 5:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 12-15 czerwca - 26 kolejka
- Tabela
12.06. 18:30 Pogoń Słupia - Start Proboszczewice 3:0 v.o.
na boisku 2:3 (1:0)
Kamil Łęcki 42', Adrian Sawicki 86' - Arkadiusz Majchrzak 53', 90' +6, Damian
Lisiecki 59'
14.06. 18:00 Unia Iłów - Delta Słupno 1:3 (1:2)
Rafał Trakul 11' - Krystian Majchrzak 45' +1, Damian Szczytniewski 44',
Krzysztof Machowski 63'
14.06. 18:30 Stegny Wyszogród - Skrwa Łukomie 0:2 (0:2)
Arkadiusz Jastrzębski 35', Maciej Wolak 44'
14.06. 19:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 2:3 (1:1)
Jakub Kustra 27', Przemysław Kowalczyk 61' - Jakub Gąsiorowski 23',
Marcin Kowalski 55', Kamil Domeradzki 90'
15.06. 11:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 0:4 (0:1)
Damian Konwerski 45', Maciej Sobiesiak 78', 81', 85'
15.06. 15:00 Orzeł Goleszyn - Błyskawica Lucień 3:2 (2:1)
Dawid Ziemczyk 12', Łukasz Betlejewski 35', Mateusz Biegański 81' -
Dominik Rydzewski 42', Kamil Woźniak 86'
15.06. 17:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 3:2 (1:1)
Łukasz Mielczarek 30', Tomasz Golatowski 87', 89' - Kamil Sieciński 8',
Hubert Kłys 66'
Klasa A
Płock
- 14-16 czerwca - 22 kolejka
- Tabela
14.06. 18:30 Błękitni Gąbin - Zorza Szczawin 3:1 (0:0)
Filip Strzegowski 52', Michał Wiśniewski 70', 89' - Kamil Józwik 67'
15.06. 17:00 Szopen Sanniki - GKS Góra 3:1 (2:1)
Mariusz Trakul 20', 27', 87' - Dawid Ziębiński 30'
16.06. 17:00 Mazowia Słubice - Spójnia Mała Wieś 4:2 (3:2)
Łukasz Zalewski 21', 71', Jacek Domżałowicz 34', 41' - Tomasz Górecki
27', Norbert Skrzyński 32'
16.06. 17:00 Wicher Cieszewo - Polonia Radzanowo 0:2 (0:0)
Damian Grabowski 80', 81'
16.06. 17:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów 3:0 v.o.
16.06. 17:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo 2:2 (1:1)
Bartosz Andrzejewski 19', Patryk Żuchowski 66' - Adrian Kolasiński 12',
Michał Aronowski 71'
***
|