Z
wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Wam robocze wersje terminarzy
Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dotyczących rewanżowej rundy rozgrywek
sezonu 2013/14.
Wiemy, że mecze rewanżowe rozpoczną się pod koniec marca 2014 roku, a w
większości lig w kwietniu, a zakończą w przedostatnim weekendzie czerwca 2014.
Najwcześniej wystartuje Liga Okręgowa seniorów - 29 marca. Wiosenne rozgrywki w
Płockiej Klasie A zostaną wznowione 6 kwietnia, natomiast w Klasie B, zmagania
rozpoczną się dopiero 27 kwietnia 2014.
Daty i godziny spotkań mogą ulec zmianie, gdyż to gospodarzom przysługuje prawo
dokładnego ustalenia terminu pojedynku.
Terminarze dla grup młodzieżowych już dostępne. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości. Zapraszamy!
Z
wielką przyjemnością pragniemy przedstawić Wam robocze wersje terminarzy
Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dotyczących rewanżowej rundy rozgrywek
sezonu 2013/14.
Wiemy, że mecze rewanżowe rozpoczną się pod koniec marca 2014 roku, a w
większości lig w kwietniu, a zakończą w przedostatnim weekendzie czerwca 2014.
Najwcześniej wystartuje Liga Okręgowa seniorów - 29 marca. Wiosenne rozgrywki w
Płockiej Klasie A zostaną wznowione 6 kwietnia, natomiast w Klasie B, zmagania
rozpoczną się dopiero 27 kwietnia 2014.
Daty i godziny spotkań mogą ulec zmianie, gdyż to gospodarzom przysługuje prawo
dokładnego ustalenia terminu pojedynku.
Terminarze dla grup młodzieżowych już dostępne.
Informacja ze strony POZPN:
" ...
Informujemy, iż zostały ustalone terminarze rozgrywek na rundę wiosenną
sezonu 2013/2014.
Nastąpiły również personalne zmiany w WGiE. Wszystkie sprawy dotyczące
poszczególnych klas rozgrywkowych (również zmiany terminów rozgrywania spotkań)
prosimy kierować według poniższego schematu:
Grzegorz Sikora
tel.: 533-690-821,
e-mail: grzegorz.sikora@obr.pl
Liga Okręgowa Seniorów, Klasa B Seniorów, Liga Okręgowa Juniorów, Liga Młodzik
U-13/2001/Trampkarz U-14 /2000/
Andrzej Staśko
tel.: 604-104-262,
e-mail: a.stasko@onet.pl
Klasa A Seniorów, Klasa A Juniorów, Trampkarz U-15 /1999/ Junior Młodszy U-16,
U-17
Piotr Sikora
tel.: 660-690-901,
e-mail: pozpn@plo.pl
Jednocześnie prosimy gospodarzy poszczególnych meczy o przesłanie daty
i godzin rozgrywania spotkań do osób odpowiedzialnych za daną klasę rozgrywkową
w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej według
Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej § 14 pkt. 3 i 4 strona
26.
Jeżeli gospodarz nie wywiąże się z powyższych zaleceń, akceptowanym terminem
jest data i godzina sugerowana przez Wydział gier POZPN w przesłanych
terminarzach.
..."
Liga Okręgowa Płock - Wiosna 2014
16 kolejka
29.03. 16:00 ULKS Ciółkowo - Orzeł Goleszyn _ : _
29.03. 16:00 Skra Drobin - Wisła Duninów _ : _
29.03. 16:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów _ : _
29.03. 16:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice _ : _
29.03. 16:00 Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie _ : _
29.03. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc _ : _
29.03. 16:00 Zryw Bielsk - Huragan Bodzanów _ : _
Płocka Klasa A - Wiosna 2014
12 kolejka
06.04. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Kormoran Łąck _ : _
06.04. 11:00 Wicher Cieszewo - Iskra Kozłowo _ : _
06.04. 11:00 Lwówianka Lwówek - Pogoń Słupia _ : _
06.04. 11:00 Czarni Rempin - Zorza Szczawin _ : _
06.04. 11:00 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród _ : _
06.04. 11:00 Wisła Sobowo - Błyskawica Lucień _ : _
Płocka Klasa B - Wiosna 2014
10 kolejka
27.04. 16:00 Mazowia Słubice - Orkan Lelice _ : _
27.04. 16:00 Amator II Maszewo - Delta Miszewko _ : _
27.04. 16:00 SKS 70 Płock - GKS Góra _ : _
27.04. 16:00 Relax Miszewo - FK Rybno _ : _
27.04. 16:00 Bzura II Chodaków - Olimpia Gozdowo _ : _
Płocka Liga Okręgowa Juniorów - Wiosna 2014
16 kolejka
29.03. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc _ : _
29.03. 15:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin _ : _
29.03. 15:00 Skra Drobin - Wisła Duninów _ : _
29.03. 15:00 Zorza Szczawin - Skrwa Łukomie _ : _
29.03. 15:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice _ : _
Płocka Klasa A Juniorów - Wiosna 2014
8 kolejka
26.04. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Wicher Cieszewo _ : _
26.04. 15:00 Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień _ : _
26.04. 15:00 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród _ : _
Płocka Liga Juniorów Młodszych U-17 - Wiosna 2014
7 kolejka
26.04. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk _ : _
26.04. 13:00 Orzeł Goleszyn - Świt Staroźreby _ : _
Płocka Liga Juniorów Młodszych U-16 - Wiosna 2014
11 kolejka
05.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Spójnia Mała Wieś _ : _
05.04. 11:00 Czarni Rempin - Huragan Bodzanów _ : _
05.04. 11:00 Błękitni Gąbin - Unia Czermno _ : _
Płocka Liga Trampkarzy U-15 - Wiosna 2014
8 kolejka
26.04. 11:00 FK Rybno - Stegny Wyszogród _ : _
26.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie _ : _
26.04. 11:00 Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo _ : _
Płocka Liga Trampkarzy U-14 - Wiosna 2014
11 kolejka
26.04. 11:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin _ : _
26.04. 11:00 AP Sochaczew - Pegaz Drobin _ : _
Płocka Liga Młodzików U-13 - Wiosna 2014
14 kolejka
04.04. 16:00 Delta Miszewko - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
04.04. 16:00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów _ : _
04.04. 16:00 Zryw Bielsk - Wisła Płock _ : _
04.04. 16:00 Football Academy Gostynin - Mazur Gostynin _ : _
04.04. 16:00 Wisła II Płock - Amator Maszewo _ : _
04.04. 16:00 Wisła Duninów - Świt Staroźreby _ : _