Płocka Liga Młodzików U-13 - Wio
Płocka Liga Młodzików U-13 - Wiosna 2014
14 kolejka
04.04. 16:00 Delta Miszewko - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
04.04. 16:00 Stegny Wyszogród - Unia Iłów _ : _
04.04. 16:00 Zryw Bielsk - Wisła Płock _ : _
04.04. 16:00 Football Academy Gostynin - Mazur Gostynin _ : _
04.04. 16:00 Wisła II Płock - Amator Maszewo _ : _
04.04. 16:00 Wisła Duninów - ¦wit StaroĽreby _ : _
15 kolejka
11.04. 16:00 ¦wit StaroĽreby - Football Academy Gostynin _ : _
11.04. 16:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk _ : _
11.04. 16:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - Wisła II Płock _ : _
11.04. 16:00 Mazur Gostynin - Delta Miszewko _ : _
11.04. 16:00 Wisła Płock - Wisła Duninów _ : _
11.04. 16:00 Stegny Wyszogród - Błękitni G±bin _ : _
16 kolejka
18.04. 16:00 Delta Miszewko - ¦wit StaroĽreby _ : _
18.04. 16:00 Wisła Duninów - Unia Iłów _ : _
18.04. 16:00 Zryw Bielsk - Stegny Wyszogród _ : _
18.04. 16:00 Football Academy Gostynin - Wisła Płock _ : _
18.04. 16:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin _ : _
18.04. 16:00 Błękitni G±bin - Amator Maszewo _ : _
17 kolejka
25.04. 17:00 Zryw Bielsk - Błękitni G±bin _ : _
25.04. 17:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - Amator Maszewo _ : _
25.04. 17:00 Stegny Wyszogród - Wisła Duninów _ : _
25.04. 17:00 Unia Iłów - Football Academy Gostynin _ : _
25.04. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Wisła II Płock _ : _
25.04. 17:00 Wisła Płock - Delta Miszewko _ : _
18 kolejka
02.05. 17:00 Wisła Duninów - Zryw Bielsk _ : _
02.05. 17:00 Błękitni G±bin - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
02.05. 17:00 Amator Maszewo - Mazur Gostynin _ : _
02.05. 17:00 Wisła II Płock - Wisła Płock _ : _
02.05. 17:00 Delta Miszewko - Unia Iłów _ : _
02.05. 17:00 Football Academy Gostynin - Stegny Wyszogród _ : _
19 kolejka
09.05. 17:00 Stegny Wyszogród - Delta Miszewko _ : _
09.05. 17:00 Mazur Gostynin - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
09.05. 17:00 Zryw Bielsk - Football Academy Gostynin _ : _
09.05. 17:00 Wisła Duninów - Błękitni G±bin _ : _
09.05. 17:00 Unia Iłów - Wisła II Płock _ : _
09.05. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Amator Maszewo _ : _
20 kolejka
13.05. 17:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - ¦wit StaroĽreby _ : _
13.05. 17:00 Błękitni G±bin - Mazur Gostynin _ : _
13.05. 17:00 Amator Maszewo - Wisła Płock _ : _
13.05. 17:00 Wisła II Płock - Stegny Wyszogród _ : _
13.05. 17:00 Delta Miszewko - Zryw Bielsk _ : _
13.05. 17:00 Football Academy Gostynin - Wisła Duninów _ : _
21 kolejka
16.05. 17:00 Wisła Duninów - Delta Miszewko _ : _
16.05. 17:00 Wisła Płock - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
16.05. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Mazur Gostynin _ : _
16.05. 17:00 Unia Iłów - Amator Maszewo _ : _
16.05. 17:00 Zryw Bielsk - Wisła II Płock _ : _
16.05. 17:00 Football Academy Gostynin - Błękitni G±bin _ : _
22 kolejka
23.05. 18:00 Mazur Gostynin - Wisła Płock _ : _
23.05. 18:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - Unia Iłów _ : _
23.05. 18:00 Wisła II Płock - Wisła Duninów _ : _
23.05. 18:00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogród _ : _
23.05. 18:00 Błękitni G±bin - ¦wit StaroĽreby _ : _
23.05. 18:00 Delta Miszewko - Football Academy Gostynin _ : _
23 kolejka
30.05. 18:00 Zryw Bielsk - Amator Maszewo _ : _
30.05. 18:00 Football Academy Gostynin - Wisła II Płock _ : _
30.05. 18:00 Unia Iłów - Mazur Gostynin _ : _
30.05. 18:00 Delta Miszewko - Błękitni G±bin _ : _
30.05. 18:00 Stegny Wyszogród - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
30.05. 18:00 Wisła Płock - ¦wit StaroĽreby _ : _
24 kolejka
06.06. 18:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - Zryw Bielsk _ : _
06.06. 18:00 ¦wit StaroĽreby - Unia Iłów _ : _
06.06. 18:00 Mazur Gostynin - Stegny Wyszogród _ : _
06.06. 18:00 Amator Maszewo - Wisła Duninów _ : _
06.06. 18:00 Błękitni G±bin - Wisła Płock _ : _
06.06. 18:00 Wisła II Płock - Delta Miszewko _ : _
25 kolejka
13.06. 18:00 Football Academy Gostynin - Amator Maszewo _ : _
13.06. 18:00 Wisła II Płock - Błękitni G±bin _ : _
13.06. 18:00 Stegny Wyszogród - ¦wit StaroĽreby _ : _
13.06. 18:00 Zryw Bielsk - Mazur Gostynin _ : _
13.06. 18:00 Wisła Duninów - Akademia Piłkarska Sochaczew _ : _
13.06. 18:00 Unia Iłów - Wisła Płock _ : _
26 kolejka
20.06. 18:00 Wisła Płock - Stegny Wyszogród _ : _
20.06. 18:00 ¦wit StaroĽreby - Zryw Bielsk _ : _
20.06. 18:00 Amator Maszewo - Delta Miszewko _ : _
20.06. 18:00 Mazur Gostynin - Wisła Duninów _ : _
20.06. 18:00 Błękitni G±bin - Unia Iłów _ : _
20.06. 18:00 Akademia Piłkarska Sochaczew - Football Academy Gostynin _ : _
|