Płocka Liga Okręgowa Juniorów -
Płocka Liga Okręgowa Juniorów - Wiosna 2014
16 kolejka
29.03. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc _ : _
29.03. 15:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin _ : _
29.03. 15:00 Skra Drobin - Wisła Duninów _ : _
29.03. 15:00 Zorza Szczawin - Skrwa Łukomie _ : _
29.03. 15:00 Unia Czermno - Start Proboszczewice _ : _
17 kolejka
05.04. 14:00 Kasztelan Sierpc - Start Proboszczewice _ : _
05.04. 14:00 Wisła Duninów - Spójnia Mała Wieś _ : _
05.04. 14:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock _ : _
05.04. 14:00 Błękitni Gąbin - Skra Drobin _ : _
05.04. 14:00 Kormoran Łąck - Unia Czermno _ : _
18 kolejka
12.04. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Błękitni Gąbin _ : _
12.04. 14:00 Start Proboszczewice - Wisła Duninów _ : _
12.04. 14:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie _ : _
12.04. 14:00 Unia Czermno - Kasztelan Sierpc _ : _
19 kolejka
26.04. 14:00 Wisła Duninów - Kasztelan Sierpc _ : _
26.04. 14:00 Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice _ : _
26.04. 14:00 Kormoran Łąck - Zorza Szczawin _ : _
26.04. 14:00 Skrwa Łukomie - Spójnia Mała Wieś _ : _
20 kolejka
03.05. 14:00 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie _ : _
03.05. 14:00 Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin _ : _
03.05. 14:00 Stoczniowiec Płock - Kormoran Łąck _ : _
03.05. 14:00 Skra Drobin - Wisła Duninów _ : _
21 kolejka
10.05. 14:00 Kormoran Łąck - Skra Drobin _ : _
10.05. 14:00 Błękitni Gąbin - Wisła Duninów _ : _
10.05. 14:00 Zorza Szczawin - Unia Czermno _ : _
10.05. 14:00 Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc _ : _
22 kolejka
17.05. 14:00 Wisła Duninów - Skrwa Łukomie _ : _
17.05. 14:00 Stoczniowiec Płock - Zorza Szczawin _ : _
17.05. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Kormoran Łąck _ : _
17.05. 14:00 Unia Czermno - Błękitni Gąbin _ : _
23 kolejka
24.05. 14:00 Stoczniowiec Płock - Unia Czermno _ : _
24.05. 14:00 Zorza Szczawin - Skra Drobin _ : _
24.05. 14:00 Kormoran Łąck - Start Proboszczewice _ : _
24.05. 14:00 Skrwa Łukomie - Błękitni Gąbin _ : _
24 kolejka
31.05. 14:00 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock _ : _
31.05. 14:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin _ : _
31.05. 14:00 Kasztelan Sierpc - Kormoran Łąck _ : _
31.05. 14:00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie _ : _
25 kolejka
07.06. 14:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice _ : _
07.06. 14:00 Stoczniowiec Płock - Spójnia Mała Wieś _ : _
07.06. 14:00 Kormoran Łąck - Wisła Duninów _ : _
07.06. 14:00 Skra Drobin - Unia Czermno _ : _
26 kolejka
15.06. 15:00 Start Proboszczewice - Stoczniowiec Płock _ : _
15.06. 15:00 Błękitni Gąbin - Kormoran Łąck _ : _
15.06. 15:00 Kasztelan Sierpc - Zorza Szczawin _ : _
15.06. 15:00 Spójnia Mała Wieś - Skra Drobin _ : _
|