LIGOWE ARCHIWUM NA DŁUGIE ZIMOWE WIECZORY

Długie zimowe wieczory to czas dla sympatyków futbolu na zagłębienie się w lekturze i przeglądanie piłkarskich informacji. M-GOL! gorąco poleca Archiwum Lig, które zawiera mnóstwo cennych informacji nie tylko dla statystyków. Warto przeanalizować jak grali nasi starsi koledzy, trenerzy, prezesi, a może nawet rodzice.
Poprzednie sezony rozgrywkowe często są zapominane - dominują nad nimi bieżące emocje. Zimą jest inaczej - emocje stygną, a przerwa, zwłaszcza świąteczna skłania ku refleksjom.
Archiwum obejmuje mazowieckie rozgrywki już od lat 60-tych poprzedniego stulecia. Nie wszystkie informacje są kompletne - gdyż nie wszystko udało się odnaleźć w starych kronikach i lokalnej prasie. Część informacji otrzymaliśmy drogą mailową od piłkarskich fanatyków, podobne informacje docierają sporadycznie do dziś....
Mało kto pamięta, że Mistrzem B Klasy w sezonie 1968/69 była Mławianka Mława, a najwyżej sklasyfikowanym zespołem Okręgu Płockiego była Borowiczanka Borowiczki, która zajęła czwarte miejsce, wyprzedzając 6 punktami LZS Gąbin....
W sezonie 1970/71 czołówkę płockiej C Klasy stanowiły rezerwy Żeglarza Płock, LZS Staroźreby i LZS Drobin...
Więcej takich informacji znajdziecie w Archiwum Lig. Zapraszamy do lektury!

Admin dnia grudnia 22 2012 07:27:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1446 Czytań · Drukuj

SĘDZIOWSKIE KATEGORIE UEFA NA ROK 2013

Jak informuje Polski Związek Piłki Nożnej, UEFA przyznała międzynarodowe prawa sędziowskie na rok 2013. Wśród sędziów pierwszej kategorii znalazł się płocki arbiter Szymon Marciniak, jest to awans w porównaniu do ubiegłego roku. W tej kategorii Mazowsze może poszczycić się jeszcze jednym arbitrem, którym jest Marcin Borski z Warszawy.
W tej klasie sędziowskiej znajduje się jeszcze trzeci Polak - Paweł Gil. Sędziowe tej klasy będą prowadzić spotkania Champions Ligue.
'' ...Najciekawsze zmiany w niższych kategoriach to awans Szymona Marciniaka do 1st Category, co wydaje się być tylko chwilowym przystankiem na drodze do wielkiej europejskiej kariery naszego utalentowanego sędziego. ..." (www.sedziapilkarski.pl)
Warszawski sędzia Paweł Raczkowski otrzymał prawa do kategorii trzeciej. Lista sędziów asystentów pozostała bez zmian, wśród dziesiątki pozostali Tomasz Listkiewicz, Paweł Sokolnicki oraz Rafał Rostkowski.
W rankingu kobiet,  Agnieszka Płaskocińska z Radomia znalazła się w kategorii drugiej. Natomiast wśród czterech asystentek - Aleksandra Prus z Warszawy.
Gratulujemy !!!!

Admin dnia grudnia 21 2012 07:55:13 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1506 Czytań · Drukuj

MZPN INFORMUJE O KONSEKWENCJACH BRAKU LICENCJI TRENERSKICH

W nawiązaniu do Uchwały nr VII/190 z dnia 6 maja 2009r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz § 11 pkt. 1 Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN przypomina się o obowiązku posiadania licencji do prowadzenia zespołów w rozgrywkach piłki nożnej. Prosimy trenerów, którzy:
- prowadzą zespoły, a nie posiadających licencji trenerskiej
- zamierzają podjąć pracę na stanowisku trenera
- posiadają licencje trenerską, której ważność się skończyła
o złożenie wniosku o jej przyznanie lub przedłużenie wraz z wymaganymi dokumentami w biurze właściwego terytorialnie OZPN, a w przypadku klubów zrzeszonych bezpośrednio w Mazowieckim ZPN w siedzibie Związku ul. Puławska 111A lok. 50 w Warszawie w terminie do 31 stycznia 2013r.

Zobacz pełną treść >>>

Admin dnia grudnia 18 2012 06:38:33 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1501 Czytań · Drukuj

WSPANIAŁY SUKCES UKS MDK PŁOCK

Pod patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy odbyły się Finały Halowych Mistrzostw Warszawy 2012 w piłce nożnej, rocznika 1999. Wspólni Organizatorzy tych Małych Mistrzostw Polski to Delta Warszawa i OSiR Włochy.
W imprezie wystąpiło 16 zespołów z całej Polski - podzielonych na 4 grupy eliminacyjne. Zwycięskie i przegrane pary utworzyły z kolei kolejne 4 grupy, które rywalizowały już o występy finałowe. Zwycięzcy tych grup utworzyli dwie pary półfinałowe, których zwycięzcy zagrali w wielkim finale.
Po niezliczonych piłkarskich emocjach w ostatnim meczu turnieju spotkali się UKS MDK Płock i Górnik Konin ! ....

Przypomnijmy, że zanim doszło do tego turnieju zespoły rywalizowały wcześniej w trzech turniejach kwalifikacyjnych i dwóch turniejach półfinałowych. Cała batalia trwała niespełna miesiąc, gdyż pierwsza impreza kwalifikacyjna odbyła się w dniu 18 listopada 2012.
Wyniki i pozostałe informacje w rozwinięciu >>>
Informacja z klubu UKS MDK Płock  - SKŁAD ZWYCIĘZCÓW >>>
______________________________
informacje dzięki: www.delta.warszawa.pl

Admin dnia grudnia 17 2012 11:16:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1407 Czytań · Drukuj

TO JUŻ XII LAT - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Czas kibicom i piłkarzom płynie nieubłaganie szybko. Zdajemy sobie z tego sprawę śledząc chociażby nasze ulubione rozgrywki. Z niecierpliwością czekamy na pierwszą kolejkę, by dosłownie "po chwili" z rozżaleniem wybierać się na ostatni mecz w sezonie.
Nie inaczej jest z naszej strony - odliczamy czas do rozpoczęcia rozgrywek, informujemy o przygotowaniach ... aż w końcu pozostaje już tylko podsumowanie rundy.
Tak też jest z naszym serwisem. Niedawno ... 15 grudnia 2000 roku rozpoczął swoją działalność M-GOL! - wtedy jeszcze pod nazwą huragan.pl i z założenia miała być to strona informująca o lokalnym klubie sportowym. Jak się okazało były to tylko założenia. Od tamtej chwili minęło już 12 lat - a cel funkcjonowania portalu zmienił się diametralnie.

Pierwszy rok działalności czekaliśmy z utęsknieniem na 1000 odsłonę strony - udało się 20 grudnia 2001 roku. Po raz 100 000 strona została obejrzana 19 grudnia 2006 roku. To były chwile, które dawały radość z tworzenia. Teraz wiemy, że praca włożona w promocję naszej marki nie poszła na marne, choć wielu kojarzy nas nadal ze stroną huragan.pl i niejednokrotnie daje się słyszeć: " ...przeczytasz o tym na huraganie..." :)

M-GOL! jest serwisem dla wszystkich, którzy interesują się mazowiecką piłką nożną. Dzięki coraz szerszej grupie odbiorców rozwijamy się i rozszerzamy terytorium, o którym staramy się informować na naszych stronach.
A to wszystko dzięki Wam. Każda kolejna odsłona, każdy mail do redakcji, każda propozycja każde kliknięcie "Lubię to!" mobilizuje. Dziękujemy, że jesteście z nami już tyle lat !!!

Admin dnia grudnia 15 2012 09:16:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1135 Czytań · Drukuj

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY U-11 - DELTA MISZEWKO ZWYCIĘŻA

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ POZPN 16.12.2012, ORLEN ARENA , PŁOCK UL. PLAC CELEBRY 1. Była to już druga edycja Turnieju Mikołajkowego z udziałem zespołów występujących w rozgrywkach Orlen Ligi Orlik U-11.
W grudniu bieżącego roku w Orlen Arenie wystąpiło 16 zespołów, które podzielone zostały na cztery grupy. Rozgrywki rozpoczęłysię w niedzielę 16 grudnia o godzinie 9:00 meczem Mazur Gostynin - Wisła Duninów, a zakończyły meczem finałowym, pomiędzy Pegazem Drobin i Deltą Miszewko.

W rozwinięciu wyniki Turnieju Mikołajkowego >>>


Admin dnia grudnia 11 2012 05:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1640 Czytań · Drukuj

MISTRZ POLSKI vs MISTRZ JESIENI

Kończymy piłkarską jesień 2012. Spotkania w dniach 7 - 10 grudnia będą ostatnimi w tym roku pojedynkami o ligowe punkty. Wśród nich oczywiście dwa mazowieckie akcenty, które przypieczętują tegoroczne zakończenie.
Zacznie się właśnie od szlagieru kolejki, a może nawet rundy. W piątek, 7 grudnia aktualny Mistrz Polski - Śląsk Wrocław zmierzy się z Mistrzem Jesieni i kandydatem na nowego mistrza kraju - warszawską Legią. Wszyscy zapewne pamiętają, jak wiosną tego roku kroczący do mistrzostwa Śląsk poległ we Wrocławiu z Legią 0:4, a gole podczas tego pamiętnego pojedynku strzelali: Janusz Gol 1', 13', Danijel Ljuboja 35', Inaki Astiz 69'. Gdyby Legia nie przegrała pierwszego meczu 1:2 prawdopodobnie to ona świętowałaby mistrzowski tytuł.
Legioniści zaczynają w piątek ostatnią kolejkę, a zakończy ją w poniedziałek warszawska Polonia, która jeżeli myśli o zachowaniu przez zimę miejsca na podium, musi zagrać lepiej niż w ostatnich spotkaniach, bo rywal wymagający. Czarne Koszule zagrają przy Konwiktorskiej z Pogonią Szczecin. Ostatni raz w Ekstraklasie na boisku Polonii oba zespoły spotkały się 10 maja 2006 roku. Mecz zakończył się remisem 1:1. Wtedy Polonia opuszczała niestety  Ekstraklasę, a Pogoń uplasowała się bezpiecznie w środku tabeli.

07.12. 20:45 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Jodłowiec 56'
10.12. 18:30 Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin 2:0 (0:0)
samobójcza 46', Wladimer Dwaliszwili 59 '
_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia grudnia 07 2012 15:07:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1337 Czytań · Drukuj

BUDIMOST PŁOŃSK ZWYCIĘZCĄ - V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ OLDBOJÓW

Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie oraz Oldboy Baboszewo byli organizartorami V Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Firmy ART-DAN, który odbył się 9 grudnia 2012 o godzinie 10:00, a trwał do godziny 18:00.  W Turnieju rywalizowało 8 drużyn Oldbojów:
- Żuromin, Garwolin, Ostrołęka, Olsztyn, Bełchatów, Przasnysz, Płońsk i Baboszewo.
W trakcie Turnieju Święty Mikołaj rozdawał  dzieciom prezenty. Losowane było również wiele cennych nagród
Dochód ze sprzedaży losów przekazany został na leczenie Natalii Mak.
Impreza zgromadziła około 500 osób. Pomiędzy meczami w przerwie turnieju występowały dzieci i młodzież z grupy tanecznej MEGA DANCE. Indywidualnie wystąpił również Hubert Grzejda z pokazem tańca BREAKDANCE.

W rozwinięciu wyniki oraz regulamin turnieju >>>

Admin dnia grudnia 07 2012 15:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1468 Czytań · Drukuj

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ŁĄCKU

Wójt Gminy Łąck oraz Gminny Ludowy Klub Sportowy KORMORAN podjęli się organizacji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Zrzeszonych w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Starosty Płockiego i Wójta Gminy Łąck. Turniej odbędzie się 8 grudnia 2012 roku w Gminnej Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku przy ul. Gostynińskiej 2. Początek o godzinie 10:00 .
Zebranie organizacyjne kierowników drużyn o godz. 9:30. W imprezie wystąpi 8 zespołów  - Mazur Gostynin, Wisła Duninów, Kormoran Łąck, Błękitni Gąbin, Unia Czermno, Amator Maszewo, Świt Staroźreby oraz Huragan Bodzanów. Drużyny podzielone zostały na dwie grupy, w których rozgrywki toczyć się będą systemem " każdy z każdym". Do półfinałów awansują dwa najlepsze zespoły w każdej z grup.

W rozwinięciu szczegóły oraz minutowy harmonogram >>>

Admin dnia grudnia 06 2012 13:57:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1642 Czytań · Drukuj

PILICA I ŻYRKA NAJLEPSZE JESIENIĄ

Podsumowaliśmy już krótko III Ligę Łódzko-Mazowiecką, przedstawiliśmy kilka ciekawostek dotyczących Północnej Grupy IV Ligi, czas teraz na Grupę Południową.
Zespoły rozegrały jesienią komplet spotkań, żadne z nich nie zostało przełożone na wiosnę. Tradycyjnie jak w większości lig tylko 13 kolejka odbyła się z poślizgiem ze względu na pamiętne październikowe opady śniegu.
Tytuł Mistrza Jesieni wywalczyła Pilica Białobrzegi dzięki najlepszemu bilansowi oraz zwycięstwu 1:0 z wiceliderem rozgrywek Żyrardowianką Żyrardów, która zgromadziła na swoim koncie 35 punktów czyli dokładnie tyle samo co lider. Pięć punktów przewagi prowadzącej dwójki nad trzecim zespołem i siedem nad czwartym pozwala im spokojniej przetrwać przerwę świąteczną, choć wiadomo doskonale, że zarówno Mszczonowianka jak i Victoria Sulejówek wiosną broni nie złożą. Victoria to przecież świeży zdobywca Pucharu Polski w swoim okręgu oraz zdobywca największej ilości goli w zakończonych jesiennych rozgrywkach (35).
To właśnie Victoria i Żyrardowianka zrobiły w tym sezonie największe postępy w odniesieniu do poprzedniego sezonu. Pilicy zabrakło rok temu 5 punktów by awansować do III Ligi, a tym razem jest na bardzo dobrej drodze.
Największym rozczarowaniem dla kibiców są zapewne jesienne występy piłkarzy Wulkanu Zakrzew i Mazowsza Grójec - w ubiegłym sezonie ścisła czołówka, dziś dolne rejony tabeli.

Więcej >>>

Admin dnia grudnia 03 2012 12:16:16 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1262 Czytań · Drukuj

WIOSNA PRZYJDZIE 16 MARCA 2013 ROKU

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej 19 listopada opracował ramowy terminarz rozgrywek wiosennych sezonu 2012/13. Z oficjalnych ustaleń wynika, że mecze rewanżowej rundy rozgrywek rozpoczną się już w dniu 16 marca 2013 i potrwają najpóźniej do 26 czerwca 2013.
Pierwszy marcowy termin zarezerwowany został dla pierwszej wiosennej kolejki obu grup IV ligi oraz lig okręgowych. Tydzień później wystartują warszawskie klasy A i B oraz Mazowieckie Ligi Juniorów.
Ostatnie kolejki rozegrane zostaną w dniach 15 - 16 czerwca. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w barażach które odbędą się w dniach między 22 a 26 czerwca 2013 roku.
Spotkania mistrzowskie rozgrywane będą w soboty i niedziele. Znalazł się jednak jeden termin środowy. IV ligi rozegrają 10 kolejkę spotkań w środę - 15 maja, natomiast ligi okręgowe tydzień później.

Szczegóły >>>

Admin dnia grudnia 03 2012 12:15:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1361 Czytań · Drukuj

Strona 68 z 145 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.35.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.35.xxx @ news.php
47.128.127.xxx @ news.php
44.221.73.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.