1968
P³ocka Liga U-9
I TURNIEJ, sobota 8.09.2018, runda jesienna sezon 2018/2019
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Liga bez punktacji, bez klasyfikacji koñcowej.
Grupa I
9.00 Królewscy P³ock – Delta S³upno
9.15 SSM Wis³a P³ock II – Stoczniowiec P³ock
9.30 FEA Gostynin – Delta S³upno
9.45 Królewscy P³ock – SSM Wis³a P³ock II
10.00 FEA Gostynin – Stoczniowiec P³ock
10.15 Delta S³upno – SSM Wis³a P³ock II
10.30 Stoczniowiec P³ock – Królewscy P³ock
10.45 FEA Gostynin – SSM Wis³a P³ock II
11.00 Stoczniowiec P³ock – Delta S³upno
11.15 FEA Gostynin – Królewscy P³ock
Grupa II
11.30 Mazur Gostynin – SSM Wis³a P³ock I
11.45 Amator Maszewo –Young Champions P³ock
12.00 Zorza Szczawin K. – SSM Wis³a P³ock I
12.15 Mazur Gostynin – Amator Maszewo
12.30 Zorza Szczawin K. – Young Champions P³ock
12.45 SSM Wis³a P³ock I – Amator Maszewo
13.00 Young Champions P³ock – Mazur Gostynin
13.15 Zorza Szczawin K. – Amator Maszewo
13.30 Young Champions P³ock – SSM Wis³a P³ock I
13.45 Zorza Szczawin K. – Mazur Gostynin
II TURNIEJ, niedziela 16.09.2018, runda jesienna sezon 2018/2019
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Grupa I
9.00 Mazovia S³ubice – Sparta Miszewo
9.15 SSM Wis³a P³ock III – Zorza Szczawin K.
9.30 Start Proboszewice – Sparta Miszewo
9.45 Mazovia S³ubice – SSM Wis³a P³ock III
10.00 Start Proboszewice – Zorza Szczawin K.
10.15 Sparta Miszewo – SSM Wis³a P³ock III
10.30 Zorza Szczawin K. – Mazovia S³ubice
10.45 Start Proboszewice – SSM Wis³a P³ock III
11.00 Zorza Szczawin K. – Sparta Miszewo
11.15 Start Proboszewice – Mazovia S³ubice
Grupa II
11.30 Zjednoczeni Bulkowo – B³êkitni G±bin
11.45 Huragan Bodzanów –Orze³ Goleszyn
12.00 AP Bzura Chodaków – B³êkitni G±bin
12.15 Zjednoczeni Bulkowo – Huragan Bodzanów
12.30 AP Bzura Chodaków – Orze³ Goleszyn
12.45 B³êkitni G±bin – Huragan Bodzanów
13.00 Orze³ Goleszyn – Zjednoczeni Bulkowo
13.15 AP Bzura Chodaków – Huragan Bodzanów
13.30 Orze³ Goleszyn – B³êkitni G±bin
13.45 AP Bzura Chodaków – Zjednoczeni Bulkowo
III TURNIEJ, niedziela 23.09.2018, runda jesienna sezon 2018/2019
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Grupa I
9.00 Królewscy P³ock – Mazovia S³ubice
9.15 Zjednoczeni Bulkowo – SSM Wis³a P³ock III
9.30 Mazur Gostynin – Mazovia S³ubice
9.45 Królewscy P³ock – Zjednoczeni Bulkowo
10.00 Mazur Gostynin – SSM Wis³a P³ock III
10.15 Mazovia S³ubice – Zjednoczeni Bulkowo
10.30 SSM Wis³a P³ock III – Królewscy P³ock
10.45 Mazur Gostynin – Zjednoczeni Bulkowo
11.00 SSM Wis³a P³ock III – Mazovia S³ubice
11.15 Mazur Gostynin – Królewscy P³ock
Grupa II
11.30 FEA Gostynin – B³êkitni G±bin
11.45 AP Bzura Chodaków –Young Champions P³ock
12.00 Start Proboszczewice – B³êkitni G±bin
12.15 FEA Gostynin – AP Bzura Chodaków
12.30 Start Proboszczewice – Young Champions P³ock
12.45 B³êkitni G±bin – AP Bzura Chodaków
13.00 Young Champions P³ock – FEA Gostynin
13.15 Start Proboszczewice – AP Bzura Chodaków
13.30 Young Champions P³ock – B³êkitni G±bin
13.45 Start Proboszczewice – FEA Gostynin
IV TURNIEJ, sobota 29.09.2018, runda jesienna sezon 2018/2019.
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Grupa I
9.00 Królewscy P³ock – Amator Maszewo
9.15 Zorza Szczawin – SSM Wis³a P³ock I
9.30 Stoczniowiec P³ock – Amator Maszewo
9.45 Królewscy P³ock – Zorza Szczawin K.
10.00 Stoczniowiec P³ock – SSM Wis³a P³ock I
10.15 Amator Maszewo – Zorza Szczawin K.
10.30 SSM Wis³a P³ock I – Królewscy P³ock
10.45 Stoczniowiec P³ock – Zorza Szczawin K.
11.00 SSM Wis³a P³ock I – Amator Maszewo
11.15 Stoczniowiec P³ock – Królewscy P³ock
Grupa II
11.30 SSM Wis³a P³ock II – Delta S³upno
11.45 Orze³ Goleszyn – Huragan Bodzanów
12.00 FEA Gostynin – Delta S³upno
12.15 SSM Wis³a P³ock II – Orze³ Goleszyn
12.30 FEA Gostynin – Huragan Bodzanów
12.45 Delta S³upno – Orze³ Goleszyn
13.00 Huragan Bodzanów – SSM Wis³a P³ock II
13.15 FEA Gostynin – Orze³ Goleszyn
13.30 Huragan Bodzanów – Delta S³upno
13.45 FEA Gostynin – SSM Wis³a P³ock II
V TURNIEJ, sobota 06.10.2018, runda jesienna sezon 2018/2019.
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Grupa I
9.00 Sparta Miszewo – Amator Maszewo
9.15 Zorza Szczawin – SSM Wis³a P³ock I
9.30 Zjednoczeni Bulkowo – Amator Maszewo
9.45 Sparta Miszewo – Zorza Szczawin K.
10.00 Zjednoczeni Bulkowo – SSM Wis³a P³ock I
10.15 Amator Maszewo – Zorza Szczawin K.
10.30 SSM Wis³a P³ock I – Sparta Miszewo
10.45 Zjednoczeni Bulkowo – Zorza Szczawin K.
11.00 SSM Wis³a P³ock I – Amator Maszewo
11.15 Zjednoczeni Bulkowo – Sparta Miszewo
Grupa II
11.30 SSM Wis³a P³ock II – Delta S³upno
11.45 Young Champions – SSM Wis³a P³ock III
12.00 Stoczniowiec P³ock – Delta S³upno
12.15 SSM Wis³a P³ock II – Young Champions
12.30 Stoczniowiec P³ock – SSM Wis³a P³ock III
12.45 Delta S³upno – Young Champions
13.00 SSM Wis³a P³ock III – SSM Wis³a P³ock II
13.15 Stoczniowiec P³ock – Young Champions
13.30 SSM Wis³a P³ock III – Delta S³upno
13.45 Stoczniowiec P³ock – SSM Wis³a P³ock II
VI TURNIEJ, niedziela 04.11.2018, runda jesienna sezon 2018/2019.
Orlik na balonie Wis³y P³ock, boisko A.
Grupa I
9.00 AP Bzura Chodaków – B³êkitni G±bin
9.15 Królewscy P³ock – SSM Wis³a P³ock I
9.30 Sparta Miszewo – B³êkitni G±bin
9.45 AP Bzura Chodaków – Królewscy P³ock
10.00 Sparta Miszewo – SSM Wis³a P³ock I
10.15 B³êkitni G±bin – Królewscy P³ock
10.30 SSM Wis³a P³ock I – AP Bzura Chodaków
10.45 Sparta Miszewo – Królewscy P³ock
11.00 SSM Wis³a P³ock I – B³êkitni G±bin
11.15 Sparta Miszewo – AP Bzura Chodaków
Grupa II
11.30 Mazovia S³ubice – Mazur Gostynin
11.45 Orze³ Goleszyn – SSM Wis³a P³ock III
12.00 Huragan Bodzanów – Mazur Gostynin
12.15 Mazovia S³ubice – Orze³ Goleszyn
12.30 Huragan Bodzanów – SSM Wis³a P³ock III
12.45 Mazur Gostynin – Orze³ Goleszyn
13.00 SSM Wis³a P³ock III – Mazovia S³ubice
13.15 Huragan Bodzanów – Orze³ Goleszyn
13.30 SSM Wis³a P³ock III – Mazur Gostynin
13.45 Huragan Bodzanów – Mazovia S³ubice
|