|
PUCHAR POLSKI POZPN
1 Runda - 11-12 sierpnia 2018
11.08. 17:30 Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie 5:1 (2:0)
Bogdan Grotkiewicz 24', 47', Arkadiusz Wiśniewski 38', Krzysztof Grotkiewicz
63' (rz. k.), 77' (rz.k.) - Kamil Górecki 61'
11.08. 17:30 Błyskawica Lucień - Orzeł Goleszyn 1:4
Kamil Surmak - Damian Lisiecki (3), Dawid Ziemczyk
11.08. 17:30 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 1:6
Sebastian Giżyński - Paweł Sadowski (3), Bartosz Andrzejewski (2), Kamil
Jaszczak
11.08. 17:30 Lwówianka Lwówek - Błękitni Gąbin 0:3 (0:1)
Adrian Wypyszyński 27', 47', Tomasz Ziarkowski 60'
12.08. 11:00 ULKS Ciółkowo - Stegny Wyszogród 3:0 v.o.
12.08. 17:30 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 1:2 (1:0)
Marcin Dziergowski 39' - Bartłomiej Granat 52', Artur Piłat 84'
12.08. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia Iłów 0:0 rz.k. 4:5
12.08. 18:30 Zorza Szczawin - Unia Czermno 1:1 (0:1) rz.k. 4:2
Kamil Józwik 90' - samobójczy 32'
13.08. 19:00 Stoczniowiec Płock - Delta Słupno 3:2 (2:1)
Damian Grabowski 35', Bartłomiej Mielczarski 45', Patryk Gałamaga 80'
14.08. 18:30 Zryw Bielsk - Skra Drobin 5:0
2 Runda - 22 sierpnia 2018
22.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Emil Szostak 20', Michał Sadowski 77'
22.08. 17:00 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:8 (1:1)
Mateusz Biegański 24' - Arkadiusz Majchrzak 12' (rz.k.), 45' (rz.k.), Bartosz
Wiśniewski 59', Jakub Kustra 69', 78', Damian Surmak 80', Eryk Przybylski 82',
Bartłomiej Dębicki 89'
22.08. 19:30 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 0:6 (0:3)
Marcin Mroczkowski 15', Damian Kotkiewicz 28', Bartłomiej Śmigrodzki 45',
67', Sebastian Krajewski 59', Łukasz Paczkowski 65'
22.08. 17:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:7 (1:3)
Tomasz Grzywacz 39' (rz.k.), Mateusz Struzik 59', Mariusz Kunikowski 70' -
Filip Orłowski 32', 45', 60', 73, Bartłomiej Lorenc 44' (rz.k.), 90' (rz.k.)
22.08. 17:00 ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo 4:5 (4:1)
Sebastian Feliciak 10', 11', 21', Michał Oskroba 23' - Krystian Kaniewski
13', Łukasz Mielczarek 58', 84', Piotr Wachaczyk 82 '(rz.k.), 90'
22.08. 17:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice 3:2
Kamil Jaszczak 24', 61', Dariusz Młotkowski 60' - Daniel Oliwkowski 64',
Przemysław Bońkowski 77'
22.08. 17:00 Zorza Szczawin Kościelny - Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Arkadiusz Szczepański 35', Jacek Skrobiński 75'
29.08. 18:00 Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 0:2 (0:2)
Adrian Grabowski 14', 21'
1/4 Finału - 5 września 2018
05.09. 17:00 Zryw Bielsk - Wisła II Płock 1:5 (1:2)
Filip Orłowski 35' - Fabian Hiszpański 19', Filip Januszczak 24', Kamil
Dąbrowski 48', Krystian Białas 85', 86'
05.09. 16:30 Wisła Sobowo - Amator Maszewo 4:2 (0:1)
Łukasz Uzdowski 47', Paweł Sadowski 72', Patryk Żuchowski 74', Dawid Suwalski
90' - Tomasz Sudomir 22', Łukasz Mielczarek 78'
05.09. 16:30 Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 0:2 (0:0)
Łukasz Paczkowski 70' Bartosz Śmigrodzki 85'
05.09. 16:30 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 0:3 (0:1)
Eryk Przybylski 37', Rafał Wilamowski 50', Arkadiusz Majchrzak 57'
1/2 Finału - 26 września 2018
26.09. 16:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Sierpc 2:13 (1:4)
Paweł Sadowski 22', Patryk Żuchowski 61' - Łukasz Betlejewski 1', Daniel
Mitura 21', 51', Paweł Winnicki 30', Dawid Klepczyński 40', Damian Koryto 59',
Adam Piotrowski 64', Łukasz Paczkowski 67', 80', 85', Bartłomiej Śmigrodzki 71',
Jarosław Kułaga 88', Adrian Żuchniewicz 90'
26.09. 16:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 2:0 (0:0)
Patryk Wieliczko 58', Adrian Szczutowski 75'
Finał - 17 października 2018
17.10. 15:30 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 1:0 (1:0)
Piotr Majchrzak 24'
|