2018/19 - Puchar Polski MZPN
 

Puchar Polski MZPN 2018/19

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


PUCHAR POLSKI MZPN

1 Runda - 15 sierpnia 2018

 GKS Podolszyn - wolny los

Zgoda FC Warszawa - Footroll Warszawa 2:8
 
Bar Ulubiona ETV Warszawa - Kartofliska.pl Warszawa 2:5
 
UKS Łady - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 3:1

Dąb II Wieliszew - Rządza Załubice 1:5

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Legion Warszawa 2:0
 
Orły Zielonka - Huragan II Wołomin 0:0 rz.k. 3:4
 
KS Blizne - Anprel Nowa Wieś 1:1 rz.k. 4:3
 
Talent Warszawa - UKS Siekierki 1:0

NLH Zielonka - Wisła Jabłonna 4:1
 
Kamionek Warszawa - Józefovia II Józefów 1:2
 
Polonia II Warszawa - SKP Korona Warszawa 7:2
 
Inter Warszawa - Bednarska Warszawa 1:3

Zły Warszawa - Okęcie Warszawa 1:1 rz.k. 3:5

Tur Jaktorów - Tajfun Brochów 2:3
 
KTS Weszło Warszawa - Start Otwock 3:0 v.o.

Sokół Kołbiel - PKS Radość 0:3
 
KS Wesoła - Wisła Maciejowice 3:0
 
OIRP Warszawa - Wicher Kobyłka 0:7

PKO Sport Warszawa - Wisła Dziecinów 1:6
 
Wicher II Kobyłka - AP Marcovia II Marki 2:1
 
KS Glinianka - Bór Regut 1:3
 
Orzeł Parysów - Advit Wiązowna 2:4

UKS Tarczyn - Vulcan Wólka Mlądzka 5:1
 
Mazur II Radzymin - WKS Rząśnik 1:1 rz.k. 7:8
 
Relax Radziwiłłów - Józefowianka Józefów 1:4
 
Piorun Warszawa - Walka Kosów 0:17
 
WS Warszawa - Sokół Celestynów 1:1 rz.k. 3:4

Orion Cegłów - Naprzód Brwinów 3:0 v.o.
 
Sokół II Serock - Korona Jadów 1:3
 
AP Marcovia III Marki - Farmacja Tarchomin 4:1
 
Coco Jambo Warszawa - IFQ Warszawa 11:0


2 Runda - 22 sierpnia 2018

Footroll Warszawa - Ursus II Warszawa 1:9

Kartofliska.pl Warszawa - Grom Warszawa 0:7

UKS Łady - LKS Chlebnia 1:7

Rządza Załubice - Sokół Serock 0:5

KS Blizne - LKS Osuchów 3:3 rz.k. 2:3

Talent Warszawa - Olimpia Warszawa 0:3 v.o.

Józefovia II Józefów - SEMP Ursynów 3:0 v.o.

MKS Polonia Warszawa - Naprzód Stare Babice 7:2

Okęcie Warszawa - AP Marcovia Marki 4:1

Tajfun Brochów - Milan Milanówek 4:0

KTS Weszło Warszawa - KS Konstancin 2:2 rz.k. 5:4

PKS Radość - Józefovia Józefów 1:2

Wicher Kobyłka - Przyszłość Włochy 3:2

Wisła Dziecinów - Amur Wilga 1:1 rz.k. 4:3

Bór Regut - Promnik Łaskarzew 2:3

UKS Tarczyn - Perła Złotokłos 2:2 rz.k. 4:5

WKS Rząśnik - Bug Wyszków 0:1

Walka Kosów - MKS II Piaseczno 3:0

Sokół Celestynów - Laura Chylice 1:7

Orion Cegłów - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1:6

Coco Jambo Warszawa - AP Żyrardów 3:0 v.o.

GKS Podolszyn - Świt II Nowy Dwór 3:2

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Agape Białołęka 2:4

Huragan II Wołomin - Unia Warszawa 1:6

NLH Zielonka - Dąb Wieliszew 1:0

Bednarska Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 0:11

KS Wesoła - Burza Pilawa 3:3 rz.k. 5:4

Wicher II Kobyłka - Przyszłość Włochy 3:2

Advit Wiązowna - Mazur II Karczew 3:2

Józefowianka Józefów - KS Teresin 1:2

Korona Jadów - Legionovia II Legionowo 1:4

AP Marcovia III Marki - Mazur Radzymin 0:3


3 Runda - 5 września 2018

Grom Warszawa - LKS Osuchów 3:0 v.o.

KS Teresin - Bug Wyszków 3:1

Okęcie Warszawa - Tajfun Brochów 4:1

Walka Kosów - Olimpia Warszawa 3:0 v.o.

Coco Jambo Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:5

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki - Piast Piastów 7:1

GKS Podolszyn - KS Wesoła 1:5

Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:5

NLH Zielonka - Agape Białołęka 3:4

Advit Wiązowna - Józefovia Józefów 0:2

Józefovia II Józefów - Mazur Radzymin 2:6

MKS Polonia Warszawa - Wicher Kobyłka 2:5

Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 1:0

Sokół Serock - Escola Varsovia Warszawa 4:2

Wisła Dziecinów - Laura Chylice 0:4

KTS Weszło Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:3


IV Runda - 12 września 2018

Promnik Łaskarzew - Walka Kosów 0:3 v.o. 

KS Wesoła - Legionovia II Legionowo 2:2 rz.k. 2:4

Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 3:3 rz.k. 5:4

Huragan Wołomin - Drukarz Warszawa  4:1

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - MKS Piaseczno 2:3 

Wilga Garwolin - Ząbkovia Ząbki 0:3

KS Teresin - Ursus II Warszawa 2:9 

Agape Białołęka - Perła Złotokłos 3:0 v.o.

Mazur Radzymin - Sparta Jazgarzew 1:4

Grom Warszawa - KS Łomianki 1:3

Znicz II Pruszków - Mazur Karczew 3:3 rz.k. 3:4

Sokół Serock - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:6
 
Wicher Kobyłka - Mszczonowianka Mszczonów 0:6
 
Okęcie Warszawa - Błonianka Błonie 1:2

Victoria II Sulejówek - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0:1 

Laura Chylice - KS Raszyn 4:1 


V Runda - 26 września 2018

 

   

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 2018/19

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.215.161.xxx @ viewpage.php
54.198.15.xxx @ viewpage.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.