Obsada 22-23 września 2018

LIGA OKRĘGOWA kolejka nr 6 – data 22.09.2018

22.09. sobota 15:30 Orzeł Goleszyn Świt Staroźreby Goleszyn SZCZYTNIEWSKI DAMIAN PASSON Paweł SUTKOWSKI Mariusz INF.
23.09. niedziela 13:30 Unia Czermno Skra Drobin Czermno MATLĘGA ŁUKASZ KWASIBORSKI Krzysztof OSTROWSKI Michał
22.09. sobota 11:00 Delta Słupno Skrwa Łukomie Wykowo RZECHÓŁKO KAMIL SZCZYTNIEWSKI Rafał NOWAK Łukasz
22.09. sobota 16:00 Start Proboszczewice Błyskawica Lucień Proboszczewice CHYBA PIOTR CHYRA Bartosz MOSAKOWSKI Łukasz
23.09. niedziela 15:00 Pogoń Słupia Stegny Wyszogród Słupia KOWALSKI MATEUSZ ŚNIECIKOWSKI KAMIL SZYMCZAK Jacek
20.09 czwartek 19:30 Unia Iłów Stoczniowiec Płock Kolejowa 3 CIEPLIŃSKI MATEUSZ OLEKSIEWICZ Dariusz ROSIAK Bartosz
22.09. sobota 11:00 Amator Maszewo Zryw Bielsk Maszewo ULICKI RADOSŁAW MŁOTKOWSKI Wojciech KUROWSKI Marcin

KLASA A kolejka nr 5 – data 22.09.2018

23.09. niedziela 11:00 Wisła Głowina Sobowo Błękitni Gąbin Główina MACHOWSKI JAROSŁAW MICHALSKI Przemysław KUROWSKI Marcin
23.09. niedziela 12:30 Wicher Cieszewo Szopen Sanniki Cieszewo SZCZYTNIEWSKI DAMIAN CHYBA Piotr ŻŁOBECKI Maciej
23.09. niedziela 13:00 Mazovia Słubice Bzura Chodaków Słubice SZEMBORSKI SŁAWOMIR PASSON Paweł BRZYSKI Damian
22.09. sobota 16:30 Zorza Szczawin K. Wisła Nowy Duninów Szczawin K. ŻUCHOWSKI DAMIAN PRZYBYSZEWSKI Kamil TOKARSKI Adrian
23.09. niedziela 11:00 Spójnia Mała Wieś GKS Góra Mała Wieś GOMUŁKA GRZEGORZ RZECHÓŁKO KAMIL MARCINIAK Jacek
23.09. niedziela 11:00 Polonia Radzanowo ULKS Ciółkowo Radzanowo MAJEWSKI ADRIAN LICHOCKI Michał OLEKSIEWICZ Dariusz

KLASA B kolejka nr 5 – data 22.09.2018

23.09. niedziela 14:00 Czarni Rempin Relax Miszewo M. Rempin WYSIŃSKI NORBERT WIŚNIEWSKI Paweł PIWOŃSKI Adrian
23.09. niedziela 16:30 Unia II Czermno Zjednoczeni Bulkowo Czermno JANKOWSKI KRYSTIAN ŻŁOBECKI Maciej NOWICKI Marcin
23.09. niedziela 15:00 Lwowianka Lwówek Huragan Bodzanów Lwówek KAMIŃSKI KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Radosław RYCHLIŃSKI Kamil

I liga okręgowa A1 Junior – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Stoczniowiec Płock AP Bzura Chodaków Kolejowa 3 DZIEKAŃSKI PAWEŁ
21.09. piątek 17:00 Sparta Mochowo Skra Drobin Mochowo WIŚNIEWSKI PAWEŁ
23.09. niedziela 16:30 Amator Maszewo Wicher Cieszewo Maszewo PRZYBYSZEWSKI KAMIL

II liga okręgowa A1 Junior – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Błyskawica Lucień ULKS Ciółkowo Lucień ŻŁOBECKI MACIEJ
23.09. niedziela 14:00 Mazur Gostynin Lwowianka Lwówek Gostynin KOWALCZYK TOMASZ
23.09. niedziela 11:00 Kasztelan Sierpc Zryw Bielsk Goleszyn MŁOTKOWSKI WOJCIECH

I liga okręgowa B2 Junior młodszy – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Mazur Gostynin Orzeł Goleszyn Gostynin GARSTKA DOMINIK
23.09. niedziela 14:45 Sparta Mochowo Spójnia Mała Wieś Mochowo MAJEWSKI ADRIAN

II liga okręgowa B2 Junior młodszy – kolejka nr 4, data 22.09.2018

23.09. niedziela 11:00 Skrwa Łukomie Delta Słupno Łukomie MOSAKOWSKI ŁUKASZ
23.09. niedziela 16:30 Start Proboszczewice Błękitni Gąbin Proboszczewice MACIEJEWSKI KACPER

I liga okręgowa C1 Trampkarz – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Orkan Sochaczew Amator Maszewo Sochaczew KANIEWSKI WALDEMAR
03.10. środa 16:00 Unia Iłów Kasztelan Sierpc Iłów JANKOWSKI KRYSTIAN
22.09. sobota 16:00 Unia Czermno Pogoń Słupia Czermno ŚNIECIKOWSKI KAMIL

I liga okręgowa C2 Trampkarz – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 12:00 Start Proboszczewice Stoczniowiec Płock Proboszczewice MACIEJEWSKI KACPER
20.09. czwartek 16:15 Stegny Wyszogród Pegaz Drobin Wyszogród OSTROWSKI MICHAŁ
25.09. wtorek 17:00 Mazur Gostynin Błękitni Gąbin Gostynin KOWALCZYK TOMASZ
22.09. sobota 11:00 Świt Staroźreby Delta Słupno Staroźreby KWASIBORSKI KRZYSZTOF

I liga okręgowa D1 Młodzik – kolejka nr 4, data 22.09.2018

18.09. wtorek 16:30 FEA I Łąck FEA II Łąck Łąck ŚNIECIKOWSKI KAMIL
22.09. sobota 11:00 Huragan Bodzanów Orkan Sochaczew Bodzanów BORZEWSKI MARCIN
22.09. sobota 14:00 Królewscy Płock Wisła Główina Sobowo Kolejowa 3 GARSTKA DOMINIK
22.09. sobota 15:00 Mazovia Słubice Zryw Bielsk Słubice OSTROWSKI MICHAŁ
23.09. niedziela 10:00 Soccer Słupno SSM II Wisła Płock Wykowo ŻUCHOWSKI DAMIAN

I liga okręgowa D2 Młodzik – kolejka nr 7, data 22.09.2018

23.09. niedziela 16:30 Mazur Gostynin SSM Wisła Płock Gostynin CHYRA BARTOSZ
22.09. sobota 10:00 Pegaz Drobin Amator Maszewo Drobin PIWOŃSKI ADRIAN
22.09. sobota 10:00 Sparta Mochowo Start II Proboszczewice Mochowo RYCHLIŃSKI KAMIL
23.09. niedziela 10:00 Królewscy Płock Stoczniowiec Płock Kolejowa 3 BORZEWSKI MARCIN

II liga okręgowa D2 Młodzik – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 15:00 Świt Staroźreby Polonia Radzanowo Staroźreby ABLEWSKI ADAM
22.09. sobota 13:00 Start Proboszczewice GKS Góra Proboszczewice MARCINIAK JACEK
22.09. sobota 17:00 AP Bzura Chodaków Orkan Sochaczew Chodaków WIECZOREK PAWEŁ

Dodane przez Admin dnia wrzesień 13 2018 10:28:01 231 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2018/19
• 
Północna - 2018/19
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2018/19
•  GRUPA 2 - 2018/19  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Płocka Liga U-11 2018/19

 

Płocka Liga U-10 2018/19

 

Płocka Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
46.215.161.xxx @ readarticle.php
54.198.15.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.