Puchar Polski MZPN 2017/18
 

Puchar Polski MZPN 2017/18

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


PUCHAR POLSKI MZPN

1 Runda - 15 sierpnia 2017

Kartofliska.pl Warszawa - Bar Ulubiona ETV Warszawa 1:1 rz.k. 2:3

SRS Zamienie - Rozwój Warszawa 2:10

GKP Targówek - Wicher Kobyłka 2:5

Irzyk Warszawa - MKS Hutnik Warszawa 0:20

Farmacja Tarchomin - AON Rembertów 0:7

Pogoń Wiskitki - FC Płochocin 0:8

Mazur II Radzymin - Sokół Celestynów 1:3

Bór Regut (oldboje) - Advit Wiązowna 0:3 v.o.

KS Blizne - Inter Warszawa 3:7

WKS Rząśnik - Mazur Radzymin 2:7

SKP Korona Warszawa - Victoria Zerzeń 9:4

Korona Jadów - AP Marcovia II Marki 1:5

Promnik II Łaskarzew - Start Otwock 0:0 rz.k. 2:4

Orion Cegłów - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 1:5

IFQ Warszawa - Huragan II Wołomin 1:11

KS Glinianka - Amur Wilga 4:0

Zły Warszawa - PKS Radość 0:5

Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa - Wisła Jabłonna 2:3

Orzeł Parysów - Józefovia II Józefów 1:2

Jeziorka Prażmów - Vulcan Wólka Mlądzka 2:3

GKS Dąbrówka - SRT Halinów 2:4

Relax Radziwiłłów - Tur Jaktorów 6:1

Józefowianka Józefów - MKS II Piaseczno 3:4

Coco Jambo Warszawa - Świt Warszawa 1:4

Sokół II Serock - Pogoń Józefów 0:5

Dąb II Wieliszew - Bednarska Warszawa 3:5

Orły Zielonka - Bór Regut 2:2 rz.k. 4:3

MKS Polonia Warszawa (jun.) - Wisła Dziecinów 0:3 v.o.

Walka Kosów - Laura Chylice 2:8

WS Warszawa - UKS Łady 0:0 rz.k. 3:4

OIRP Warszawa - Kamionek Warszawa  2:2 rz.k. 3:4


2 runda - 23 sierpnia 2017

23.08 20:30 Bar Ulubiona ETV Warszawa - Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 0:21

23.08 17:00 Rozwój Warszawa - KS Raszyn 0:3 v.o.

23.08 17:00 Wicher Kobyłka - Agape Białołęka 1:2

23.08 17:00 MKS Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa 2:3

23.08 17:00 AON Rembertów - Ursus II Warszawa 2:3

23.08 17:00 Pogoń Wiskitki - Unia Warszawa 1:5

23.08 17:00 Sokół Celestynów - Victoria II Sulejówek 1:6

23.08 17:00 Advit Wiązowna - Promnik Łaskarzew 2:2 rz.k 4:2

23.08 17:00 Inter Warszawa - Naprzód Stare Babice 4:4 rz.k. 3:2

23.08 17:00 Mazur Radzymin - Bug II Wyszków 2:0

23.08 17:00 SKP Korona Warszawa - Józefovia Józefów 0:2

23.08 17:00 AP Marcovia II Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:4

23.08 17:00 Start Otwock - Sparta II Jazgarzew 0:4

23.08 17:00 Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - AP Żyrardów 2:1

23.08 17:00 Huragan II Wołomin - AP Marcovia Marki 0:3

23.08 17:00 KS Glinianka - KS Konstancin 0:1

23.08 17:00 PKS Radość - SEMP Ursynów  1:3

23.08 17:00 Wisła Jabłonna - Bóbr Tłuszcz 5:1

23.08 17:00 Józefovia II Józefów - Mazur II Karczew 0:3

23.08 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Wisła Maciejowice 4:1

23.08 17:00 SRT Halinów - Hutnik Warszawa 2:8

23.08 17:00 Relax Radziwiłłów - Błękitni Korytów 2:4

23.08 17:00 MKS II Piaseczno - LKS Chlebnia 3:0 v.o.

23.08 17:00 Świt Warszawa - Przyszłość Włochy 3:8

23.08 17:00 Pogoń Józefów - Świt II Nowy Dwór 0:7

23.08 17:00 Bednarska Warszawa - Sokół Serock 0:7

23.08 17:00 Orły Zielonka - Dąb Wieliszew 0:3

23.08 17:00 Wisła Dziecinów - Grom Warszawa 2:6

23.08 17:00 Laura Chylice - KS Teresin 8:2

23.08 17:00 UKS Łady - Naprzód Brwinów 2:4

23.08 17:00 Kamionek Warszawa - Piast Piastów 3:0 v.o.

23.08 17:00 Legion Warszawa - Olimpia Warszawa 1:5


3 runda - 6 września 2017

6.09 20:40 Inter Warszawa - Laura Chylice 2:3

6.09 16:30 Naprzód Brwinów - Olimpia Warszawa 2:0

6.09 16:30 Agape Białołęka - Ursus II Warszawa 2:1

6.09 16:30 Mazur Radzymin - Błękitni Korytów 6:1

6.09 19:00 Błyskawica Warszawa - Józefovia Józefów 1:10

6.09 18:00 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 0:5

6.09 20:00 Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 1:2

6.09 16:30 Pogoń II Grodzisk - KS Raszyn 2:2 rz. k. 3:4

6.09 16:30 SEMP Ursynów - Mazur II Karczew 4:5

6.09 18:30 Sokół Serock - Przyszłość Włochy 2:4

6.09 17:00 KS Konstancin - Grom Warszawa (odwołany)

6.09 16:30 MKS II Piaseczno - Nadstal Krzaki Czaplinkowskie 2:1

6.09 19:00 Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 1:1 rz.k. 1:4

5.09 20:30 Kamionek Warszawa - AP Marcovia Marki 1:7

6.09 19:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Advit Wiązowna 3:2

6.09 16:30 Wisła Jabłonna - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.


4 runda - 20 września 2017

19.09 16:30  Mszczonowianka Mszczonów - Znicz II Pruszków 0:0 rz.k. 1:4

20.09 16:00 Mazur II Karczew - Naprzód Brwinów 3:0

20.09 16:00 MKS II Piaseczno - KS Raszyn 2:1

20.09 19:00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów 6:3

20.09 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Pogoń Grodzisk 2:1

20.09 16:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 3:4

20.09 19:30 Józefovia Józefów - Przyszłość Włochy 3:0 v.o.

20.09 16:00 AP Marcovia Marki - Hutnik Warszawa 1:0

20.09 16:00 Mazur Radzymin - Bug Wyszków 3:2

20.09 16:00 Wisła Jabłonna - Wilga Garwolin 1:6

20.09 20:00 Grom Warszawa - MKS Piaseczno 2:5

20.09 16:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur Karczew 1:4

20.09 20:00 Victoria II Sulejówek - Sparta Jazgarzew 2:3

20.09 18:00 Laura Chylice - Błonianka Błonie 2:2 rz.k. 8:7

20.09 19:30 Agape Białołęka - Dolcan Ząbki 0:2


5 runda - 27 września 2017

27.09 16:45 Mazur II Karczew - Drukarz Warszawa 0:1

27.09 16:00 MKS II Piaseczno - Wilga Garwolin 2:2 rz.k. 3:0

27.09 19:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 8:0

27.09 19:30 Dolcan Ząbki - Sparta Jazgarzew 5:0

27.09 19:30 Józefovia Józefów - Huragan Wołomin 0:0 rz.k. 1:3

27.09 18:00 Vulcan Wólka Mlądzka - AP Marcovia Marki 3:3 rz.k. 3:4

27.09 18:00 Laura Chylice - Znicz II Pruszków 0:8


1/4 finału - 4 października 2017
 

 

   
Dodane przez Admin dnia sierpień 21 2017 12:40:33 · 0 Komentarzy · 74 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 14-15.10

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 16/17
•  Grupa Spadkowa 16/17
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Jesień '17


I Liga U-17 Jesień '17
 

II Liga U-17 Jesień '17
 

I Liga U-15 Jesień '17


II Liga U-15 Jesień '17
 

I Liga U-14 Jesień '17


II Liga U-14 Jesień '17
 

I Liga U-13 Jesień '17

II Liga U-13 Jesień '17


I Liga U-12 Jesień '17

II Liga U-12 Jesień '17

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

kopacz
24/09/2017 21:49
lucień - stegny 0-3 a nie 3-0

Admin
17/09/2017 20:29
W najbliższych dniach wprowadzimy aktualne statystyki strzelców. Przepraszamy za opóźnienie.

ja11
17/09/2017 07:43
Kiedy będa zaktualizowane listy strzelców wszystkich lig

kopacz
17/06/2017 23:14
STEGNY nie dojechały do Sierpca

kowal1990gost
31/05/2017 13:51
Mazur - Amator u12 6:0

Lukas1234
14/05/2017 18:29
Zjednoczeni- Zorza 1:5 (0:3) dla Zorzy strzelali 2x A. Matusiak 2x A.Sarzała i M. Kowalewski

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
66.249.66.xxx @ news.php
188.147.239.xxx @ news.php
54.166.150.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.