PUCHAR POLSKI PZPN
Runda wstępna - 15-17 lipca 2016
16.07. 16:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki -
Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Rafał Maciejewski 71', Karol Drwęcki 90' - Maciej Machalski 90'
(rz.k.)
16.07. 18:00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń
Siedlce 0:3 (0:0)
Grzegorz Tomasiewicz 7', Damian Świerblewski 61', Cezary Demianiuk 81'
16.07. 18:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
4:0 (1:0)
Maciej Filipowicz 34', Szymon Stanisławski 55', 69', David Kwiek 77'
16.07. 17:00 Nadwiślan Góra - Legionovia
Legionowo 0:3 v.o.
gospodarze wycofali się z rozgrywek
15.07. 17:00 Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 p.d. (1:1,
1:1)
16.07. 17:00 Wda Świecie - Rozwój Katowice 3:0 (2:0)
16.07. 17:00 JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik 2:3 p.d.
16.07. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy 2:3 p.d.
16.07. 17:00 KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork 5:4 p.d.
16.07. 17:00 Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów 1:3 p.d.
16.07. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo
4:1 (2:0)
16.07. 17:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec 0:2
16.07. 17:30 GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)
16.07. 17:30 Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 0:3 (0:1)
16.07. 18:00 Miedź II Legnica - GKS Bełchatów 1:4
16.07. 18:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)
16.07. 18:00 Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg 0:6
17.07. 17:00 Świt Skolwin - Polonia Bytom 0:0 p.d. rz.k. 4:5
1 Runda - 22-27 lipca
22.07. 18:30 Radomiak Radom - GKS
Katowice 1:0 (1:0)
Leândro 6' (rz.k.)
23.07. 16:00 Świt Nowy Dwór - Wigry Suwałki
0:1 (0:1)
Kamil Adamek 44'
23.07. 16:30 Legionovia Legionowo - Zagłębie
Sosnowiec 0:3 (0:0)
Sebastian Dudek 52' (rz.k.), Kamil Wiktorski 74', Jakub Wilk 90'
23.07. 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec - Pogoń Siedlce
2:1 p.d. (0:1, 1:1)
Mateusz Podstolak 90', Łukasz Jamróz 110' - Grzegorz Tomasiewicz 11'
27.07. 19:00 Stal Mielec - Wisła Płock
4:3 (2:2)
Szymon Sobczak 17,' 90', Krystian Getinger 27' (rz.k.), Sebastian Łętocha 54'
- Emil Drozdowicz 6', Damian Piotrowski 11', Siergiej Kriwiec 81'
22.07. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 1:3 (0:3)
23.07. 13:00 Olimpia Zambrów - GKS Tychy 2:1 (1:0)
23.07. 17:00 Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:2 (0:1, 2:2)
rz.k.6:5
23.07. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 2:4 p.d. (1:0,
2:2)
23.07. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 1:2 (1:0)
23.07. 17:00 KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 1:0 (1:0)
23.07. 17:00 Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 1:2 p.d. (0:1,
1:1)
23.07. 17:30 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 1:1 (1:0, 1:1) rz.k. 6:7
23.07. 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 2:3 (2:1)
26.07. 18:00 Rominta Gołdap - Arka Gdynia 1:4 (0:2)
1/16 Finału - 9-24 sierpnia
10.08. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom
2:1 (2:1)
Piotr Pacholski 10', Wojciech Caniboł 35' - Kamil Cupriak 1'
10.08. 20:30 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
3:2 p.d (0:2, 2:2)
Bartosz Kopacz 54', 105', Rafał Kurzawa 61' - Kasper Hämäläinen 37', Nemanja
Nikolić 39'
09.08. 17:00 Olimpia Zambrów - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
09.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 1:1 p.d. (0:0)
rz.k. 3:2
09.08. 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec - Raków Częstochowa 3:2
(0:1)
09.08. 17:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 3:4 p.d. (1:1, 3:3)
09.08. 19:47 Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:1 (1:0)
09.08. 18:00 Miedź Legnica - Górnik Łęczna 2:3 (1:1)
09.08. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0:3 (0:1)
09.08. 20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0)
10.08. 17:00 KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin 0:4 (0:2)
10.08. 17:30 Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 1:2 p.d. (0:1, 1:1)
10.08. 19:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
10.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:0 (1:0)
11.08. 19:45 Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów 0:0 rz.k. 6:7
24.08. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0:0 rz.k. 3:5
1/8 Finału - 21 września
20.09. 20:30 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:2 (0:1)
20.09. 14:45 GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Łęczna 1:1 pd. rz.k.
7:6
21.09. 14:45 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1:1 pd. rz.k.
4:2
21.09. 20:45 Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:3 (0:2)
22.09. 17:30 KSZO 1929 Ostrowiec - Arka Gdynia 1:2 (0:2)
22.09. 20:30 Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław 3:0 (2:0)
27.09. 17:45 Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków 1:2 (1:1)
28.09. 17:45 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4:1 (1:1)
1/4 Finału - 26 października - 30 listopada
25.10. 14:00 GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki 1:2 (1:1)
25.10. 17:30 Bytovia Bytów - Arka Gdynia 2:1 (1:0)
25.10. 20:45 Lech Poznań - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
26.10. 13:30
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin 1:2 (0:1)
_________________________________________
30.11. 17:30 Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)
29.11. 20:30 Arka Gdynia - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)
30.11. 20:30 Wisła Kraków - Lech Poznań 2:4 (0:3)
29.11. 17:30 Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
1/2 Finału - 1 marca 2017 - 5 kwietnia 2017
01.03. 20:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)
28.02. 18:00 Wigry Suwałki - Arka Gdynia 0:3 (0:1)
______________________________________
05.04. 20:45 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:1 (0:1)
04.04. 18:00 Arka Gdynia - Wigry Suwałki 2:4 (0:2)
Finał - 2 maja 2017
02.05. 16:00 Arka Gdynia - Lech Poznań
|