Puchar Polski PZPN 2016/17
 

Puchar Polski POZPN 2016/17

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


PUCHAR POLSKI PZPN

Runda wstępna - 15-17 lipca 2016

16.07. 16:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Rafał Maciejewski 71', Karol Drwęcki 90' - Maciej Machalski 90' (rz.k.)

16.07. 18:00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce 0:3 (0:0)
Grzegorz Tomasiewicz 7', Damian Świerblewski 61', Cezary Demianiuk 81'

16.07. 18:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 4:0 (1:0)
Maciej Filipowicz 34', Szymon Stanisławski 55', 69', David Kwiek 77'

16.07. 17:00 Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo 0:3 v.o.
gospodarze wycofali się z rozgrywek

15.07. 17:00 Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 p.d. (1:1, 1:1)

16.07. 17:00 Wda Świecie - Rozwój Katowice 3:0 (2:0)

16.07. 17:00 JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik 2:3 p.d.

16.07. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy 2:3 p.d.

16.07. 17:00 KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork 5:4 p.d.

16.07. 17:00 Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów 1:3 p.d.

16.07. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo 4:1 (2:0)

16.07. 17:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec 0:2

16.07. 17:30 GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)

16.07. 17:30 Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 0:3 (0:1)

16.07. 18:00 Miedź II Legnica - GKS Bełchatów 1:4

16.07. 18:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)

16.07. 18:00 Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg 0:6

17.07. 17:00 Świt Skolwin - Polonia Bytom 0:0 p.d. rz.k. 4:5
 


1 Runda - 22-27 lipca

22.07. 18:30 Radomiak Radom - GKS Katowice 1:0 (1:0)
Leândro 6' (rz.k.)

23.07. 16:00 Świt Nowy Dwór - Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
Kamil Adamek 44'

23.07. 16:30 Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 0:3 (0:0)
Sebastian Dudek 52' (rz.k.), Kamil Wiktorski 74', Jakub Wilk 90'

23.07. 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec - Pogoń Siedlce 2:1 p.d. (0:1, 1:1)
Mateusz Podstolak 90', Łukasz Jamróz 110' - Grzegorz Tomasiewicz 11'

27.07. 19:00 Stal Mielec - Wisła Płock 4:3 (2:2)
Szymon Sobczak 17,' 90', Krystian Getinger 27' (rz.k.), Sebastian Łętocha 54' - Emil Drozdowicz 6', Damian Piotrowski 11', Siergiej Kriwiec 81'

22.07. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 1:3 (0:3)

23.07. 13:00 Olimpia Zambrów - GKS Tychy 2:1 (1:0)

23.07. 17:00 Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:2 (0:1, 2:2) rz.k.6:5

23.07. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 2:4 p.d. (1:0, 2:2)

23.07. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 1:2 (1:0)

23.07. 17:00 KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 1:0 (1:0)

23.07. 17:00 Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 1:2 p.d. (0:1, 1:1)

23.07. 17:30 GKS Bełchatów - Miedź Legnica 1:1 (1:0, 1:1) rz.k. 6:7

23.07. 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 2:3 (2:1)

26.07. 18:00 Rominta Gołdap - Arka Gdynia 1:4 (0:2)


1/16 Finału - 9-24 sierpnia

10.08. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 2:1 (2:1)
Piotr Pacholski 10', Wojciech Caniboł 35' - Kamil Cupriak 1'

10.08. 20:30 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3:2 p.d (0:2, 2:2)
Bartosz Kopacz 54', 105', Rafał Kurzawa 61' - Kasper Hämäläinen 37', Nemanja Nikolić 39'

09.08. 17:00 Olimpia Zambrów - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

09.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 1:1 p.d. (0:0) rz.k. 3:2

09.08. 17:00 KSZO 1929 Ostrowiec - Raków Częstochowa 3:2 (0:1)

09.08. 17:30 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 3:4 p.d. (1:1, 3:3)

09.08. 19:47 Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)

09.08. 18:00 Miedź Legnica - Górnik Łęczna 2:3 (1:1)

09.08. 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0:3 (0:1)

09.08. 20:30 Cracovia - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0)

10.08. 17:00 KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin 0:4 (0:2)

10.08. 17:30 Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław 1:2 p.d. (0:1, 1:1)

10.08. 19:00 Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

10.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:0 (1:0)

11.08. 19:45 Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów 0:0 rz.k. 6:7

24.08. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0:0 rz.k. 3:5


1/8 Finału - 21 września

20.09. 20:30 Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 0:2 (0:1)

20.09. 14:45 GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Łęczna 1:1 pd. rz.k. 7:6

21.09. 14:45 Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1:1 pd. rz.k. 4:2

21.09. 20:45 Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:3 (0:2)

22.09. 17:30 KSZO 1929 Ostrowiec - Arka Gdynia 1:2 (0:2)

22.09. 20:30 Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław 3:0 (2:0)

27.09. 17:45 Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków 1:2 (1:1)

28.09. 17:45 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 4:1 (1:1)


1/4 Finału - 26 października - 30 listopada

25.10. 14:00 GKS 1962 Jastrzębie - Wigry Suwałki 1:2 (1:1)

25.10. 17:30 Bytovia Bytów - Arka Gdynia 2:1 (1:0)

25.10. 20:45 Lech Poznań - Wisła Kraków 1:1 (0:0)

26.10. 13:30 Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin 1:2 (0:1)

_________________________________________
 
30.11. 17:30 Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)

29.11. 20:30 Arka Gdynia - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)

30.11. 20:30 Wisła Kraków - Lech Poznań 2:4 (0:3)

29.11. 17:30 Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)


1/2 Finału - 1 marca 2017 - 5 kwietnia 2017

01.03. 20:00 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3:0 (1:0)

28.02. 18:00 Wigry Suwałki - Arka Gdynia 0:3 (0:1)

______________________________________

05.04. 20:45 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:1 (0:1)

04.04. 18:00 Arka Gdynia - Wigry Suwałki 2:4 (0:2)


Finał - 2 maja 2017

02.05. 16:00  Arka Gdynia - Lech Poznań

 

   
Dodane przez Admin dnia lipiec 16 2016 09:21:51 · 0 Komentarzy · 1064 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2021/22

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
5.9.77.xxx @ news.php
3.230.144.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.