Obsada 13-15 kwietnia 2018

 

IV Liga – kolejka nr 20, data 14.04.2018

14.04. sobota 11:00 Huragan Wołomin MKS Przasnysz Wołomin MACHOWSKI JAROSŁAW MŁOTKOWSKI Wojciech BRZYSKI Damian
14.04. sobota 16:00 Mazur Gostynin Korona Ostrołęka Gostynin SZCZYTNIEWSKI DAMIAN NEJMAN Krzysztof LEWANDOWSKI Radosław
14.04. sobota 13:00 Pogoń Grodzisk Maz. LKS Promna Grodzisk Maz. KARPIŃSKI TOMASZ BIEŃKOWSKI Jarosław KOWALSKI Mateusz

LIGA OKRĘGOWA – kolejka nr 17, data 14.04.2018

14.04. sobota 15:00 Skra Drobin Amator Maszewo Drobin MAJEWSKI ADRIAN GOMUŁKA Grzegorz KLIMKOWSKI Hubert
14.04. sobota 16:00 Kasztelan Sierpc Orzeł Goleszyn Goleszyn CHYBA PIOTR ŻŁOBECKI Maciej SZEMBORSKI Sławomir
14.04. sobota 17:00 Unia Iłów Skrwa Łukomie Iłów JĘDRZEJAK PIOTR MATLĘGA Łukasz PASSON Paweł
14.04. sobota 11:00 Stegny Wyszogród Delta Słupno Wyszogród CIEPLIŃSKI MATEUSZ KUROWSKI Marcin ABLEWSKI Adam
14.04. sobota 16:00 Zryw Bielsk Świt Staroźreby Bielsk KAMIŃSKI KRZYSZTOF SZYMCZAK Jacek LICHOCKI Michał
15.04. niedziela 16:00 Unia Czermno Błyskawica Lucień Czermno KOWALSKI MATEUSZ NEJMAN Krzysztof LEWANDOWSKI Radosław
14.04. sobota 16:00 Start Proboszczewice Wicher Cieszewo Proboszczewice JĘDRZEJAK DAMIAN WITUSKA Małgorzata PRZYBYSZEWSKI Kamil

KLASA A – kolejka nr 13, data 14.04.2018

14.04. sobota 14:30 ULKS Ciółkowo Wisła Główina Sobowo Ciółkowo KWASIBORSKI KRZYSZTOF OLEKSIEWICZ Dariusz TOKARSKI Adrian
14.04. sobota 16:30 Wisła Nowy Duninów Kasztelan Białe Błoto Duninów RZECHÓŁKO KAMIL CHYRA Bartosz NOWAK Łukasz
15.04. niedziela 11:00 Spójnia Mała Wieś Pogoń Słupia Mała Wieś BIEŃKOWSKI JAROSŁAW SUTKOWSKI Mariusz DZIEKAŃSKI Paweł
15.04. niedziela 16:00 Stoczniowiec Płock Huragan Bodzanów Kolejowa 3 ŻŁOBECKI MACIEJ SZCZYTNIEWSKI Damian OSTROWSKI Michał
15.04. niedziela 14:00 Mazovia Słubice GKS Góra Słubice MŁOTKOWSKI WOJCIECH KUROWSKI Marcin ŚNIECIKOWSKI Kamil
14.04. sobota 16:00 Błękitni Gąbin Polonia Radzanowo Gąbin SZCZYTNIEWSKI RAFAŁ WIECZOREK Paweł ROSIAK Bartosz

KLASA B – kolejka nr 11, data 14.04.2018

15.04. niedziela 16:00 Zjednoczeni Bulkowo Czarni Rempin Bulkowo RYCHLIŃSKI KAMIL ULICKI Radosław WIŚNIEWSKI Paweł
14.04. sobota 16:00 Sparta Mochowo Unia II Czermno Mochowo JANKOWSKI KRYSTIAN MOSAKOWSKI Łukasz SADOWSKI Paweł
15.04. niedziela 16:00 Szopen Sanniki Orkan Lelice Sanniki KARPIŃSKI TOMASZ JĘDRZEJAK Damian PASSON Paweł
14.04. sobota 16:00 Orkan Sochaczew Relax Miszewo M. Sochaczew KANIEWSKI WALDEMAR WAĆKOWSKI Bartosz PIWOŃSKI Adrian
14.04. sobota 16:00 Zorza Szczawin Lwowianka Lwówek Szczawin MARCINIAK JACEK ŻUCHOWSKI Damian NOWAK Igor

I liga okręgowa A1 Junior (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

14.04. sobota 11:00 Amator Maszewo Skra Drobin Maszewo FLAK MARCIN
15.04. niedziela 11:00 Mazur Gostynin Sparta Mochowo Gostynin GOMUŁKA GRZEGORZ
15.04. niedziela 11:00 Unia Czermno Świt Staroźreby Czermno CHYBA PIOTR

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

15.04. niedziela 11:00 Amator Maszewo Kasztelan Sierpc Maszewo LICHOCKI MICHAŁ
16.04. poniedz. 17:00 Orzeł Goleszyn Stoczniowiec Płock Goleszyn KWASIBORSKI KRZYSZTOF
13.04. piątek 17:30 Delta Słupno Pegaz Drobin Wykowo KOSTRZEWSKI MICHAŁ

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

15.04. niedziela 14:30 Zryw Bielsk Lwowianka Lwówek Bielsk MAJEWSKI ADRIAN
15.04. niedziela 11:00 ULKS Ciółkowo Huragan Bodzanów Ciółkowo ŻUCHOWSKI DAMIAN
15.04. niedziela 11:00 Błyskawica Lucień Wicher Cieszewo Lucień BRZYSKI DAMIAN

I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

18.04. środa 17:00 Błękitni Gąbin Orzeł Goleszyn Gąbin KOSTRZEWSKI MICHAŁ
14.04. sobota 11:00 Unia Czermno Spójnia Mała Wieś Czermno ŚNIECIKOWSKI KAMIL

II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

14.04. sobota 11:00 Start Proboszczewice Stegny Wyszogród Proboszczewice JĘDRZEJAK PIOTR
15.04. niedziela 11:00 Skrwa Łukomie GKS Góra Łukomie ULICKI RADOSŁAW

I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

15.04. niedziela 14:00 Amator Maszewo Pegaz Drobin Maszewo MARCINIAK JACEK
14.04. sobota 13:30 Wisła Nowy Duninów Unia Iłów Duninów NOWAK ŁUKASZ

II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW) – kolejka nr 1, data 14.04.2018

14.04. sobota 11:00 Pogoń Słupia Kasztelan Sierpc Słupia PIWOŃSKI ADRIAN
15.04. niedziela 13:00 ULKS Ciółkowo Unia Czermno Ciółkowo ŻUCHOWSKI DAMIAN

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) – kolejka nr 3, data 14.04.2018

14.04. sobota 10:00 Delta II Słupno Stoczniowiec Płock Wykowo MARCINIAK JACEK
15.04. niedziela 14:00 SSM I Wisła Płock Delta I Słupno Łukasiewicza SADOWSKI PAWEŁ
15.04. niedziela 15:00 Mazur Gostynin SSM II Wisła Płock Gostynin TOKARSKI ADRIAN

I liga okręgowa D2 Młodzik (RW) – kolejka nr 2, data 14.04.2018

15.04. niedziela 10:00 Pegaz Drobin Soccer Słupno Drobin ROSIAK BARTOSZ
14.04. sobota 10:00 Królewscy Płock AP Sochaczew Kolejowa 3 LICHOCKI MICHAŁ
18.04. środa 16:30 Soccer Słupno Królewscy Płock Wykowo MARCINIAK JACEK

II liga okręgowa D2 Młodzik (RW) – kolejka nr 1, data 14.04.2018

15.04. niedziela 11:00 Huragan Bodzanów FEA II Łąck Bodzanów PRZYBYSZEWSKI KAMIL
15.04. niedziela 11:00 Kasztelan Sierpc Orkan Sochaczew Goleszyn MOSAKOWSKI ŁUKASZ

I TURNIEJ, jesień sezon 2017/2018, sobota 14.04.2018. 8:30 – 15:30

(ORLIK BALON WISŁA PŁOCK BOISKO A )
SĘDZIA - RYCHLIŃSKI KAMIL

I TURNIEJ, jesień sezon 2017/2018, sobota 14.04.2018. 8:30 – 15:30

(ORLIK BALON WISŁA PŁOCK BOISKO B )
SĘDZIA – WIŚNIEWSKI PAWEŁ

I TURNIEJ ORLEN Płockiej Ligi Orlik U-11, jesień sezon 2017/2018,

15.04.2018. 8:30 – 15:30 (ORLIK BALON WISŁA PŁOCK)
SĘDZIA – NOWAK ŁUKASZ ; WAĆKOWSKI BARTOSZ
 




Dodane przez Admin dnia sierpień 22 2014 20:36:26 13904 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 13-15.04

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2017/18
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

NICE I Liga

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Klasa B Płock

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2017/18

Nowa strona 1
Młodzież 2017/18


I Liga U-19 Wiosna '18


I Liga U-17 Wiosna '18
 

II Liga U-17 Wiosna '18
 

I Liga U-15 Wiosna '18


II Liga U-15 Wiosna '18
 

I Liga U-14 Wiosna '18


II Liga U-14 Wiosna '18
 

I Liga U-13 Wiosna '18

II Liga U-13 Wiosna '18


I Liga U-12 Wiosna '18

II Liga U-12 Wiosna '18

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Lukas1234
01/10/2017 10:47
kiedy aktualizacja klasyfikacji strzelców dla bieżącego sezonu?

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.80.97.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.