Obsada 1-3 czerwca 2018

 

LIGA OKRĘGOWA – kolejka nr 24, data 02.06.2018

02.06. sobota 11:00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogród Maszewo SUTKOWSKI MARIUSZ SZCZYTNIEWSKI Rafał KLIMKOWSKI Hubert OBSERWATOR
02.06. sobota 17:00 Zryw Bielsk - Unia Iłów Bielsk SZCZYTNIEWSKI DAMIAN ULICKI Radosław LEWANDOWSKI Radosław
02.06. sobota 18:00 Unia Czermno - Kasztelan Sierpc Czermno CHYBA PIOTR PRZYBYSZEWSKI Kamil PASSON Paweł
02.06. sobota 15:00 Start Proboszczewice - Skra Drobin Proboszczewice KUROWSKI MARCIN KOWALSKI Mateusz ABLEWSKI Adam
03.06. niedziela 14:00 Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn Cieszewo JĘDRZEJAK DAMIAN WITUSKA Małgorzata  KWASIBORSKI Krzysztof
03.06. niedziela 17:00 Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie Lucień JĘDRZEJAK PIOTR BRZYSKI Damian SZYMCZAK Jacek
30.06. środa 18:30 Świt Staroźreby - Delta Słupno Staroźreby RZECHÓŁKO KAMIL CIEPLIŃSKI Mateusz OSTROWSKI Michał

KLASA A – kolejka nr 20, data 02.06.2018

03.06. niedziela 11:00 Wisła Główina Sobowo - Spójnia Mała Wieś Sobowo BRZYSKI DAMIAN PASSON Paweł LICHOCKI Michał OBSERWATOR
03.06. niedziela 17:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Nowy Duninów Kolejowa 3 SZEMBORSKI SŁAWOMIR BIEŃKOWSKI Jarosław MICHALSKI Przemysław OBSERWATOR
03.06. niedziela 11:00 Mazovia Słubice - ULKS Ciółkowo Słubice CHYBA PIOTR WIŚNIEWSKI Paweł TOKARSKI Adrian
01.06. piątek 18:00 Błękitni Gąbin - Kasztelan Białe Błoto Gąbin ŻŁOBECKI MACIEJ CHYRA Bartosz GARSTKA Dominik OBSERWATOR
03.06. niedziela 12:30 Polonia Radzanowo - Pogoń Słupia Radzanowo KUROWSKI MARCIN ŻUCHOWSKI Damian DZIEKAŃSKI Paweł
03.06. niedziela 13:00 GKS Góra - Huragan Bodzanów Nowa Góra MAJEWSKI ADRIAN KANIEWSKI Waldemar WAĆKOWSKI Bartosz

KLASA B – kolejka nr 18, data 02.06.2018 – ost.

03.06. niedziela 17:00 Czarni Rempin - Sparta Mochowo Rempin PRZYBYSZEWSKI KAMIL ABLEWSKI Adam SADOWSKI Paweł
03.06. niedziela 17:00 Szopen Sanniki - Zjednoczeni Bulkowo Sanniki SZCZYTNIEWSKI RAFAŁ OSTROWSKI Michał MARCINIAK Jacek
03.06. niedziela 17:00 Orkan Sochaczew - Unia II Czermno Sochaczew NOWAK ŁUKASZ WIECZOREK Paweł NOWAK Igor
02.06. sobota 17:00 Zorza Szczawin - Orkan Lelice Szczawin LICHOCKI Michał MARCINIAK Jacek MOSAKOWSKI Łukasz
03.06. niedziela 15:00 Lwowianka Lwówek - Relax Miszewo M. Lwówek ŻŁOBECKI MACIEJ NOWICKI Marcin RYCHLIŃSKI Kamil

I liga okręgowa A1 Junior (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

03.06. niedziela 16:00 Amator Maszewo - Mazur Gostynin Maszewo KARPIŃSKI TOMASZ
03.06. niedziela 18:00 Skra Drobin - Unia Czermno Drobin MOSAKOWSKI ŁUKASZ

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

02.06. sobota 12:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo Goleszyn SZEMBORSKI SŁAWOMIR
03.06. niedziela 11:00 Kasztelan Sierpc - Delta Słupno Goleszyn JĘDRZEJAK PIOTR
03.06. niedziela 11:00 Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin Kolejowa 3 KOWALSKI MATEUSZ

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

02.06. sobota 11:00 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk Ciółkowo ŻŁOBECKI MACIEJ
03.06. niedziela 13:00 Lwowianka Lwówek - Błyskawica Lucień Lwówek ŚNIECIKOWSKI KAMIL

I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) – kolejka nr 8, data 02.06.2018

04.06. poniedzia 16:30 Delta Słupno - Unia Czermno Wykowo NOWAK IGOR
02.06. sobota 10:00 Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś Goleszyn WIŚNIEWSKI PAWEŁ

II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

03.06. niedziela 11:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin Łukomie ULICKI RADOSŁAW

I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

02.06. sobota 11:00 Orkan Sochaczew - Wisła Nowy Duninów Sochaczew KANIEWSKI WALDEMAR
03.06. niedziela 18:00 Pegaz Drobin - Unia Iłów Drobin ROZENKIEWICZ PATRYK

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) – kolejka nr 10, data 02.06.2018

03.06. niedziela 14:00 Stoczniowiec Płock - Delta II Słupno Kolejowa 3 JANKOWSKI KRYSTIAN
03.06. niedziela 17:00 Delta I Słupno - SSM I Wisła Płock Wykowo BORZEWSKI MARCIN
02.06. sobota 11:00 SSM II Wisła Płock - Mazur Gostynin Łukasiewicza MACIEJEWSKI KACPER

I liga okręgowa D1 Młodzik (RW) – kolejka nr 11, data 06.06.2018

18.06. poniedz 18:00 Mazur Gostynin - Delta I Słupno Gostynin NOWICKI MARCIN
06.06. środa 18:00 SSM I Wisła Płock - Stoczniowiec Płock Łukasiewicza JANKOWSKI KRYSTIAN
06.06. środa 17:00 Delta II Słupno - Stegny Wyszogród Wykowo OSTROWSKI MICHAŁ

II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) – kolejka nr 6-ost. , data 02.06.2018

06.06. środa 17:00 Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby Gąbin GARSTKA DOMINIK
01.06. piątek 17:00 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice Bielsk KOWALSKI MATEUSZ

I liga okręgowa D2 Młodzik (RW) – kolejka nr 9, data 02.06.2018

02.06. sobota 13:00 FEA I Łąck - Królewscy Płock Łąck ROZENKIEWICZ PATRYK
29.05. wtorek 16:30 Soccer Słupno - AP Sochaczew Wykowo ŻŁOBECKI MACIEJ

Dodane przez Admin dnia sierpień 22 2014 20:36:26 14036 Czytań · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA 1-3.06

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

Lotto Ekstraklasa

•  SEZON 2018/19
• 
Grupa Mistrzowska 17/18
•  Grupa Spadkowa 17/18
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2018/19
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2017/18
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2017/18
• 
Północna - 2017/18
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Ciechanów

•  SEZON 2017/18

•  ARCHIWUM

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2017/18
•  GRUPA 2 - 2017/18  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2018/19

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Młodzież 2018/19


I Liga U-19 Jesień '18


II Liga U-19 Jesień '18
 

I Liga U-16 Jesień '18
 

II Liga U-16 Jesień '18


I Liga U-15 Jesień '18
 

I Liga U-14 Jesień '18
 

I Liga U-13 2018/19

I Liga U-12 Jesień '18


II Liga U-12 Jesień '18

Liga U-11 2018/19

 

Liga U-10 2018/19

 

Liga U-9 2018/19

Puchar Polski 17/18

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

ja11
01/10/2017 11:43
Admin wysłałem pw do ciebie

Archiwum
Kto? Gdzie?
Użytkownicy oglądają:
Odwiedzający oglądają:
54.166.228.xxx @ readarticle.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.