2014/15 Pichar Polski MZPN

Puchar Polski mazowiecki ZPN 2014/15

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***


PUCHAR POLSKI MZPN 2015

I Runda 15 kwietnia 2015

Wisła II Płock - Pogoń Grodzisk 1:0 (1:0)
Bartosz Felbór 35'

Energia Kozienice - Broń Radom 1:0 (0:0)
Daniel Ciupiński 73'

Wilga Garwolin - Ursus Warszawa 1:1 rz.k. 4:5

Mazovia II Mińsk Maz. - Mławianka Mława 2:0 (1:0)
Bartosz Kozakiewicz 2', Jakub Popławski 90'

Pogoń II Siedlce - Legia II Warszawa 1:2 p.d. (1:1, 0:0)
Piotr Krawczyk 68' (rz.k.) - Arkadiusz Madeński 78', Miłosz Kozak 102'

Start Otwock - Świt Nowy Dwór 1:2 (0:0)
Mikołaj Tokaj 54' (rz.k.) - Marcin Kozłowski 48', Michał Steć 85' (rz.k.)

Victoria Sulejówek - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Tomasz Blicharz 48'

Polonia Warszawa - Pilica Białobrzegi 4:1 (1:0)
Bartosz Niksiński 27', Marcin Kluska 76' (rz.k.), Jan Dźwigała 83', Michał Zapaśnik 89' - Jakub Piekarski 50' (rz.k.)

Do rozgrywek przystąpiły zespoły MZPN występujące w III lidze oraz zwycięzcy pucharów okręgowych we wszystkich podokręgach MZPN.
Poniżej wyniki eliminacji okręgu warszawskiego w roku 2014.


1/4 Finału 29 kwietnia 2015

29.04. 16:30 Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 3:2 (0:0)
Jewhen Radionow 47', 52' (rz.k.), 76' - Aleksander Tomaszewski 63', Marcin Kluska 81'

29.04. 16:30 Mazovia II Mińsk Maz. - Legia II Warszawa 1:2 (0:1)
Jakub Popławski 51' (rz.k.) - Kamil Anczewski 18', Miłosz Kozak 90'

29.04. 16:30 Wisła II Płock - Energia Kozienice 0:3 (0:0)
Patryk Walasek 59', Bartosz Zawadzki 71', Kacper Nowocień 88'

29.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór 1:2 (1:0)
Tomasz Blicharz 31' - Karol Drwęcki 62', Dawid Duda 90' (rz.k.)


1/2 Finału 13-20 maja 2015

13.05. 17:00 Energia Kozienice - Ursus Warszawa 2:3 (0:1)
Kacper Nowocień 55', Daniel Ciupiński 82' - Przemysław Sztybrych 39', Jewhen Radionow 76', Łukasz Radomski 85'

20.05. 16:30 Świt Nowy Dwór - Legia II Warszawa 0:2 (0:0)
Mateusz Zawal 88', samobójczy 90'


Finał 26 maja 2015, godz. 17:00

Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 1:0 p.d. (0:0, 0:0)
Jakub Kabala 105'


**********************


PUCHAR POLSKI MZPN 2014

I Runda 27 sierpnia 2014

BUG II WYSZKÓW (B) - KORONA JADÓW (A) 0:1

KS GLINIANKA (B) - JÓZEFOVIA II JÓZEFÓW (A) 3:0

TIKI TAKA WARSZAWA (-) - FARMACJA TARCHOMIN (B) 1:1 rz.k. 4:5

UKS KAMIONEK WARSZAWA (B)- INTER WARSZAWA (B) 0:3 v.o.

FC LESZNOWOLA II (B) - NADSTAL KRZAKI CZAPL. (A) 1:5 (1:0)

STR MŁODE ORŁY HALINÓW (B) - ADVIT WIĄZOWNA (A) 1:3

ORZEŁ KAMPINOS (B) - PROMYK NOWA SUCHA (A) 0:3

SOKÓŁ OSIR II SEROCK (B) - WKS RZĄŚNIK (A) 0:4

TAJFUN BROCHÓW (B) - FC PŁOCHOCIN (A) 4:3

VULCAN II WÓLKA MLĄDZKA (B) - PROMNIK ŁASKARZEW (A) 5:2

WILCZUR GOŁOTCZYZNA - KS BEDNARSKA WARSZAWA (B) 3:3 rz.k 4:1

BURZA PILAWA (J) - AMUR WILGA (A) 3:2

CZERWONE SMOKI BRWINÓW (B) - LKS OSUCHÓW (A) 0:3 v.o.

MILAN II MILANÓWEK (B) - KP GERIATRIC 2:2 rz.k. 2:4

CKKS SOKÓŁ (B) - START II OTWOCK (A) 2:3

OGIEŃ BRWINÓW (B) - PIAST PIASTÓW (A) 2:0

WRZOS MIĘDZYBORÓW (B) - MSZCZONOWIANKA II (A) 3:2

ROKOLA OTWOCK WLK. (B) - WISŁA MACIEJOWICE (A) 2:3

WISŁA ZAKROCZYM (B) - AGAPE BIAŁOŁĘKA (A) 0:3 v.o.

CEZAR KONSTANCIN (J) - BURZA PILAWA (B) 7:4

PIAST PIASTÓW (J) - TUR JAKTORÓW (B) 0:3 v.o.

UKS TARCZYN (B) - WALKA KOSÓW (A) 5:1

REP. DZIENNIKARZY (-) - KS TS LEGIONOWO (-) 7:3

POLONIA WARSZAWA (J) - HURAGAN II WOŁOMIN (A) 6:0

WISŁA JABŁONNA (A) - GKS DĄBRÓWKA (A) 0:3 v.o.

BŁĘKITNI KORYTÓW (A) - POGOŃ II GRODZISK MAZ. (A) 3:3 rz.k. 4:2

SEMP WARSZAWA (A) - ŚWIT WARSZAWA (A) 3:0

WICHER KOBYŁKA - UNIA WARSZAWA (A) 1:6


II Runda 10 września 2014

Korona Jadów - Bóbr Tłuszcz 2:0

KS Glinianka - Bór Regut 0:3

Farmacja Tarchomin - Dąb Wieliszew 1:7

Inter Warszawa - Legion Warszawa 1:7

Nadstal Krzaki Czaplinkowskie - Perła Złotokłos 3:6

Advit Wiązowna - Vulcan Wólka Mlądzka 2:5

Promyk Nowa Sucha - Zaborowianka Zaborów 2:1

WKS Rząśnik - ŁKS Łochów 3:1

Tajfun Brochów - KS Teresin 5:1

Vulcan II Wólka Mlądzka - PKS Radość 1:1 rz.k. 3:5

Burza Pilawa - Victoria II Sulejówek 0:9

LKS Osuchów - Naprzód Brwinów 1:4

Geriatric Warszawa - Ryś Laski 1:4

Start II Otwock - Józefovia Józefów 5:1

Ogień Brwinów - Milan Milanówek 5:3

Wrzos Międzyborów - LKS Chlebnia 1:1 rz.k. 1:3

Wisła Maciejowice - Kosa Konstancin 7:2

Agape Buałołęka - Dolcan II Ząbki 1:1 rz.k. 6:7

Cezar Konstancin - FC Lesznowola 4:3

Tur Jaktorów - Błonianka Błonie 3:0 v.o.
Na boisku 1:6

UKS Tarczyn - Korona Góra Kalwaria 2:4

Reprezentacja Dziennikarzy - Przyszłość Włochy 1:7

Polonia Warszawa (jun.) - Sarmata Warszawa 3:0

GKS Dąbrówka - Sokół Serock 0:3

Błękitni Korytów - UKS Łady 3:0 v.o.

SEMP Ursynów - UMKS Piaseczno 4:2

Unia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 0:3

Laura Chylice - Drukarz Warszawa 1:5

Mewa Krubin - Legionovia II Legionowo 3:1

17.09 20:00 Wilczur Gołotczyzna - Grom Lipowo 2:9
mecz przerwany przy stanie 2:0 (20') przez administratora obiektu


III Runda 17 września 2014

Korona Jadów - Sokół Serock 1:1 rz.k. 4:3 

Tur Jaktorów - Promyk Nowa Sucha 0:6 

WKS Rząśnik - Świt II Nowy Dwór 1:0

Tajfun Brochów - LKS Chlebnia 1:0

Start II Otwock - PKS Radość 1:7

Ogień Brwinów - Ryś Laski 2:2 rz.k.3:4 

Mewa Krubin - Legion Warszawa 

Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów 2:6 

Polonia Warszawa (jun.) - Bór Regut 3:1

Dąb Wieliszew - Dolcan II Ząbki 0:3 v.o. 

Wisła Maciejowice - Korona Góra Kalwaria 2:1 

Drukarz Warszawa - Przyszłość Włochy 2:3

Cezar Konstancin - Vulcan Wólka Mlądzka 2:4

24 września

Grom Lipowo - Victoria II Sulejówek 2:4

SEMP Ursynów - Perła Złotokłos 1:3 


IV Runda 1 października 2014

1.10. 15:30 Vulcan Wólka Mlądzka - KS Konstancin  0:3 v.o.
Vulcan wycofał się z PP.

1.10. 15:30 PKS Radość - Sparta Jazgarzew 1:5 (0:2)

1.10. 15:30 Dolcan II Ząbki - Mazur Karczew 0:1 (0:1)

1.10. 15:30 Tajfun Brochów - Hutnik Warszawa 1:5 (1:0)

1.10. 15:30 Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów  2:5

1.10. 15:30 Polonia Warszawa (jun.) - Okęcie Warszawa 2:0

1.10. 15:30 Ryś Laski - KS Raszyn 2:6 (0:2)

1.10. 15:30 Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów 0:2

1.10. 15:30 Wisła Maciejowice - Wilga Garwolin 3:9 (1:4)

1.10. 15:30 Promyk Nowa Sucha - Znicz II Pruszków 0:2 (0:0)

1.10. 15:30 WKS Rząśnik - KS Łomianki 0:4

1.10. 15:30 Victoria II Sulejówek - Huragan Wołomin 0:3 v.o.
Victoria wycofała się z PP.

1.10. 15:30 Korona Jadów - Bug Wyszków 0:11 

1.10. 16:00 Przyszłość Włochy - Olimpia Warszawa 1:4 (0:1)

1.10. 19:30 Legion Warszawa - Victoria Sulejówek 0:4 (0:0)


V Runda 8 października 2014, godz. 15:00

8.10. 15:00 KS Łomianki - Victoria Sulejówek 0:2

8.10. 15:00 Mazur Karczew - KS Konstancin 1:1 rz.k. 4:3

8.10. 15:00 Wilga Garwolin - Huragan Wołomin 3:0 v.o.

8.10. 15:00 Olimpia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 3:2 (1:1)

8.10. 15:00 Sparta Jazgarzew - Ożarowianka Ożarów 1:1 rz.k. 3:4

8.10. 15:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 5:0 (3:0)

8.10. 15:00 Polonia Warszawa (jun.) - Bug Wyszków 1:5 (0:0)

8.10. 15:00 KS Raszyn - Hutnik Warszawa 2:2 rz.k. 4:5
 


1/4 Finału  22 października 2014, godz. 14:30

22.10. 14:30 Wilga Garwolin - Olimpia Warszawa 3:0 (0:0)

22.10. 14:30 Bug Wyszków - Ożarowianka Ożarów 4:0 (1:0)

30.10. 14:30 Mazur Karczew - Hutnik Warszawa 1:1 (1:1, 0:0) rz.k. 1:3

30.10. 19:00 Victoria Sulejówek - Znicz II Pruszków 5:1 (4:0)


1/2 Finału 22 listopada, godz. 13:00

22.11. 13:00 Hutnik Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2 (0:1)
Mariusz Szymaniak 85' - Tomasz Blicharz 34' (rz.k.), Marcin Skrzyński 87'

22.11. 13:00 Bug Wyszków - Wilga Garwolin 0:2 (0:1)
Michał Kępka 41', Daniel Bogusz 57' (k)


Finał 29 listopada, godz. 12:00

29.11. 12:00 Victoria Sulejówek - Wilga Garwolin 2:1 (0:0)
Aleksander Eibl 72', samobójczy 76' - Arkadiusz Zalewski 56'

 

   
Dodane przez Admin dnia lipiec 06 2014 08:18:46 · 0 Komentarzy · 1735 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2019/20
• 
Grupa Mistrzowska 18/19
•  Grupa Spadkowa 18/19
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2019/20
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  Południowa - 2019/20
• 
Północna - 2019/20
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

LO Warszawa

•  GRUPA 1 - 2019/20
•  GRUPA 2 - 2019/20  
• 
ARCHIWUM

Klasa A Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2019/20

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

POLECAMY
REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
207.46.13.xxx @ news.php
46.229.168.xxx @ news.php
54.36.150.xxx @ profile.php
3.231.228.xxx @ readarticle.php
190.94.132.xxx @ serwis/forum/v...
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.